...I made the call - η σχέση με μου με τον Elon

Νέες τεχνολογίες, ηλεκτρονικά, ηλεκτρολογικά, μηχανολογικά, ρομποτική, σχετικές κατασκευές κ.ά.
neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

...I made the call - η σχέση με μου με τον Elon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 22 Νοέμ 2022, 12:54

Τον τύπο τον γνώρισα δεν θυμάμαι ακριβώς πότε, μια κρύα βραδιά που είχα πάει στο DS να πιω τα ποτά μου και να ακούσω Sisters of Mercy. Καθόταν δίπλα στο μπαρ και αρχικά τον πέρασα για μέλος της νεοσύστατης LGκάτι κοινότητας διότι κοίταζε επίμονα προς το μέρος μου. Πολλοί βέβαια εκείνη την εποχή κοίταζαν επίμονα αλλά όλοι γνωρίζαμε ότι επρόκειτο για μανιακούς δολοφόνους, οπότε συνεχίζαμε το ποτό μας αμέριμνοι.

Τι φρούτο είναι αυτό; ρώτησα τον Λεό πίνοντας μια γουλιά από τη μπίρα μου.

Ξέργω, μου λέει, πρέπει να είναι τσιπαρισμένος.

Τι θα πει τσιπαρισμένος του λέω. Εννοείς τσιμπημένος;

Ισχυρίζεται ότι είναι πρίγκιπας από τη Ν. Αφρική, μου λέει βάζοντας τη βελόνα στο Die Seele των Slow Motion για να τον ξεφορτωθεί (ο τύπος γούσταρε το κομμάτι και μόλις το άκουγε πεταγόταν σαν ελατήριο να το χορέψει). Διαδίδει ότι ψάχνοντας να βρει κάποια που να του ταιριάζει σε μετανθρώπινο επίπεδο τσίπαρε μία υδρόγειο και γυρνώντας τη αυτή σταμάτησε στο Dark Sun.

Τι μαλακομαγνήτης είστε αδερφέ του λέω. Και τι μαλακία αυτό το Die Seele. Ρε, το συνειδητοποιείς; Του αρέσει αυτό το κομμάτι ενώ δεν πιστεύει στην ψυχή.

Μπορεί να πιστεύει στη ΧιΨι όμως, μ κάνει ο Λεό.

Γαμημένες καρτεσιανές συντεταγμένες, προσθέτω.

Ο τύπος πίστευε ότι γούσταρε μία γκαρσόνα στο DS. Της συγκεκριμένης όμως γκαρσόνας εγώ έπιανα τα μάγουλα στα σκοτάδια του DS. Αν τη νυμφευόταν θα έπρεπε να μου δώσει κάτι σε αντάλλαγμα.

Τελικά με έκανε CEO. Δεν θυμάμαι ακριβώς πού. Νομίζω με έκανε CEO καιρικών φαινομένων.

Δέχτηκα τη θέση επειδή είχα ανάγκη κάποια χρήματα εκείνη την εποχή. Του είχα πει ότι δεν πιστεύω στα καιρικά φαινόμενα. Ότι τα σόσιαλ είναι καιρικά φαινόμενα και πως με παγιδεύει στην καρδιά του κυκλώνα με αυτό τον τρόπο.

I m trapped in the eye of tornado, του είπα στη γαμήλια τελετή.

Tornado of what? μου κάνει ο drunken Elon

Tornado of Seele του λέω και εγώ του μλκ.

Seele? μου κάνει πάλι

Seele ρε μαλάκα, του λέω, Seele - Soul. Βόδι.

Όταν έγινε η μαλακία - όταν με απέλυσε κατά λάθος με το που ανέλαβε το Twitter of Souls; ε, δεν ήταν ακριβώς λάθος. Πάνω στο γραφείο του βρισκόταν το χαρτί της παραίτησής μου.

Του έγραφα χαρακτηριστικά - No more interested in participating in this Social Mediapot Not for the money not for the fame

Επιμένει να μ στέλνει DMs. Elon γμσ το


Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11911
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: ...I made the call - η σχέση με μου με τον Elon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 22 Νοέμ 2022, 13:48

Α και DS τις εποχες που επαιζε ο Λεο; Ευγε
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: ...I made the call - η σχέση με μου με τον Elon

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 22 Νοέμ 2022, 13:52

Sid Vicious έγραψε:
22 Νοέμ 2022, 13:48
Α και DS τις εποχες που επαιζε ο Λεο; Ευγε
Κάποια εποχή έπαιζε κ ταινίες, νομίζω Κάρπεντερ κλπ

Περνούσε ευχάριστα ο καιρός

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών