Chatgpt

Νέες τεχνολογίες, ηλεκτρονικά, ηλεκτρολογικά, μηχανολογικά, ρομποτική, σχετικές κατασκευές κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16181
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 07 Μάιος 2023, 13:08

talaipwros έγραψε:
07 Μάιος 2023, 12:54
Nαι, λογικα καποιας μορφης UBI θα πρεπει να εχουμε αλλα θα πρεπει να αλλαξει και ο τροπος που εκλεγουμε κυβερνήσεις γιατι ο κοσμος απλως θα ψηφιζει οποιον ταζει υψηλοτερο UBI
Αισιόδοξο σε βρίσκω οτι θα ψηφίζουμε χωρίς να μπορούμε να δουλεψουμε :-( Δεν ειναι τυχαιο οτι η δημοκρατια ηρθε μαζι με τον καπιταλισμο, μας χρειαζοσαντε για στρατα, εργοστασια κλπ Δεν ειναι απλο το θεμα. UBI θα εχουμε μεχρι να ειναι online ο στρατος των Terminator, μετα ...


ΤΟΜΠΟΥΛΟ
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 07 Μάιος 2023, 13:09

hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:05
Αυτό σε συνδυασμό με νομοθεσία που θεωρώ πως έρχεται, όπου θα υπάρχει παντού label "produced by AI", όπως υπάρχει σήμανση για μεταλλαγμένα ή σήμανση για χώρα παραγωγής, κτλ.
Νομίζω ότι οι εξελίξεις θα είναι τόσο ραγδαίες που η νομοθεσία δεν θα προλάβει αυτό που έρχεται. Θα δούμε.

Παραγγελιά. Βρες μου μία να τραγουδάει σαν την Κάλλας την άρια της Βασίλισσας της Νύχτας από το Μαγικό Αυλό. :)

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10375
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 07 Μάιος 2023, 13:09

hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 12:55
vatraxos έγραψε:
07 Μάιος 2023, 12:31
ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2023, 12:26


Εξαιρετικά πειστικό αποτέλεσμα.
Μπορεί και καλύτερα, αλλά είμαστε μόνο στην αρχή. Κάποια στιγμή θα βάζω τις αγαπημένες μου φωνές σε τραγούδια που ποτέ δεν είπαν. Όνειρο μου φαίνεται να ακούω Στελάρα να τραγουδάει "Ας τον τρελό στην τρέλα του"!
Πέρα από το ότι σίγουρα θα υπάρχει κάποιος αληθινός άνθρωπος που να μοιάζει η φωνή του στον Φρέντι, ας πούμε, που θα μπορούσε να το κάνει καλύτερα απ' ό,τι αυτό που ακούγεται σαν κάποιος με μπουκωμένη μύτη να προσπαθεί να τον μιμηθεί, τίθεται και το ερώτημα: αν το σκεφτείς δεν είναι εξαιρετικά creepy; Δεν είναι λίγο σαν να παίρνεις το πτώμα κάποιου ανθρώπου, να το ταριχεύεις και να το κουνάς με σχοινιά σε παράσταση, όπως στο θέατρο σκιών;

Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό να μπορείς να βάλεις τους αγαπημένους σου ερμηνευτές να πουν τραγούδια που θα ήθελες, αλλά το βρίσκω αρκετά περίεργο.
Δεν το συζητώ, αν χάσαμε τα αυγά και τα πασχάλια με το internet μέχρι να ρεγουλαριστεί κάπως το πράγμα, εδώ οι ταχύτητες με τις οποίες κινείται η ΑΙ είναι εξωφρενικές και θα φάμε τρελές ήττες μέχρι να ελεγχθεί (αν γίνει δηλαδή ποτέ). Στην εποχή των Fake News ζούμε, καταλαβαίνουμε τι μπορεί να προκληθεί με τέτοια "όπλα" στα χέρια διαφόρων.

Ναι, είναι creepy. Κλονίζεται το σύστημα αξιών μας. Και δε χρειάζεται να πάμε στο πώς νοιώθει κανείς να ακούει Freddie Mercury να τραγουδάει Last Christmas, ας πούμε η Χαρούλα σταμάτησε να τραγουδάει γιατί την πρόδωσε η φωνή της. Θα μπορούσε να συνεχίζει να βγάζει δίσκους, να της γράφουν τραγούδια και να τα "εκτελεί" με τη φωνή που είχε π.χ. στα 80's. Και κάπου εδώ, αρχίζει το πράγμα και χαλάει γιατί τραγούδι = συναίσθημα και αυτό δε μπορεί να το προκαλέσει ένα νέο τραγούδι που φτιάχνεται με τη φωνή κάποιου που δε μπορεί να το τραγουδήσει (είτε γιατί δε ζει είτε γιατί μεγάλωσε και δε μπορεί να το αποδώσει πλέον).
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 07 Μάιος 2023, 13:10

ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:03
hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:00
Να μάθει να τα κάνει μπορεί, το μεγάλο ερώτημα είναι πόσο καλά μπορεί να κάνει τις υψηλά δημιουργικές εργασίε
Τίποτα από αυτά δεν είναι απαραίτητο για να γίνει σφαγή. Κάθε φορά που παίρνω τηλεφωνική υποστήριξη εταιρείας ή τράπεζας, ανεβάζω πίεση από την δυσκολία να μου παρασχεθεί σωστή πληροφορία.

Αυτά έχει δείξει ήδη ότι μπορεί να τα πετύχει η ΑΙ. Και αυτά αποτελούν θέσεις εργασίας για χιλιάδες νέους ανθρώπους μόνο στη χώρα μας.
Αυτές είναι εργασίες που κινδυνεύουν, εγώ μίλησα για άλλες. Αλλά αυτές δεν είναι ούτε σημαντικές θέσεις ούτε καλοπληρωμένες ούτε θα λυπηθεί κανείς αν χαθούν. Θα αργήσει όμως αρκετά να συμβεί κάτι τέτοιο, κτγμ, γιατί ειδικά σε τράπεζες είναι θέμα ευθύνης και δεν είμαι σίγουρος ότι οι τράπεζες είναι ακόμα έτοιμες να ρισκάρουν πράγματα που έχουν να κάνουν με διακίνηση χρήματος.

Για να σου δώσω ένα παράδειγμα, το τελευταίο διάστημα έχει συμβεί 2 φορές να μου καταπιεί το ΑΤΜ 2-3 χιλιάρικα χωρίς να τα πιστώσει στον λογαριασμό μου. Πόσο εύκολα νομίζεις ότι η τράπεζα προτίθεται να αφήσει μια ΑΙ να συνεννοηθεί μαζί μου για όλο αυτό και να διορθώσει το λάθος; Καταρχήν δεν βρίσκεται εκεί η τεχνολογία με τίποτα, δεν μπορείς να κάνεις τέτοια συζήτηση με ΑΙ, αλλά ας πούμε ότι έχουμε ήδη φτάσει εκεί.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 07 Μάιος 2023, 13:11

ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:09
Παραγγελιά. Βρες μου μία να τραγουδάει σαν την Κάλλας την άρια της Βασίλισσας της Νύχτας από το Μαγικό Αυλό. :)
Αν ήμουν ατζέντης θα μπορούσα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 24953
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 07 Μάιος 2023, 13:12

Yochanan έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:08
talaipwros έγραψε:
07 Μάιος 2023, 12:54
Nαι, λογικα καποιας μορφης UBI θα πρεπει να εχουμε αλλα θα πρεπει να αλλαξει και ο τροπος που εκλεγουμε κυβερνήσεις γιατι ο κοσμος απλως θα ψηφιζει οποιον ταζει υψηλοτερο UBI
Αισιόδοξο σε βρίσκω οτι θα ψηφίζουμε χωρίς να μπορούμε να δουλεψουμε :-( Δεν ειναι τυχαιο οτι η δημοκρατια ηρθε μαζι με τον καπιταλισμο, μας χρειαζοσαντε για στρατα, εργοστασια κλπ Δεν ειναι απλο το θεμα. UBI θα εχουμε μεχρι να ειναι online ο στρατος των Terminator, μετα ...


ΤΟΜΠΟΥΛΟ
Ε ναι, αν δε ψηφίζουμε την βάψαμε. Θα πρεπει και οσοι την βγαζουν μονο με UBI να ψηφίζουν, αλλα ισως για λιγοτερες εδρες αναλογικά; δε ξερω.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 07 Μάιος 2023, 13:14

hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:11
ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:09
Παραγγελιά. Βρες μου μία να τραγουδάει σαν την Κάλλας την άρια της Βασίλισσας της Νύχτας από το Μαγικό Αυλό. :)
Αν ήμουν ατζέντης θα μπορούσα.
Ρε συ, τώρα σοβαρά. Τι μου γράφεις τώρα; Ο άλλος θα ζητάει να ακούσει το οτιδήποτε με οποιαδήποτε φωνή και σε λίγη ώρα θα μπορεί να το έχει. Ποιος θα πληρώσει τον ατζέντη να του βρει και να πληρώσει την κοπελίτσα με τις εξαιρετικά σπάνιες φωνητικές δυνατότητες και να του τραγουδήσει αφού μελετήσει και ηχογραφήσει αυτό που ζητάει;

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 07 Μάιος 2023, 13:19

hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:10
Αλλά αυτές δεν είναι ούτε σημαντικές θέσεις ούτε καλοπληρωμένες ούτε θα λυπηθεί κανείς αν χαθούν.
Εγώ θα λυπηθώ. Εταιρείες τύπου Teleperformance έχουν δώσει κάποια ανάσα σε χιλιάδες ανθρώπους. Δεν έχεις κάτι άλλο να τις αντικαταστήσεις για να χαρούμε μαζί αν κλείσουν, γιατί προφανώς καλοπληρωμένες θέσεις δεν είναι.
hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:10
Για να σου δώσω ένα παράδειγμα, το τελευταίο διάστημα έχει συμβεί 2 φορές να μου καταπιεί το ΑΤΜ 2-3 χιλιάρικα χωρίς να τα πιστώσει στον λογαριασμό μου. Πόσο εύκολα νομίζεις ότι η τράπεζα προτίθεται να αφήσει μια ΑΙ να συνεννοηθεί μαζί μου για όλο αυτό και να διορθώσει το λάθος; Καταρχήν δεν βρίσκεται εκεί η τεχνολογία με τίποτα, δεν μπορείς να κάνεις τέτοια συζήτηση με ΑΙ, αλλά ας πούμε ότι έχουμε ήδη φτάσει εκεί.
Δεν είναι αναγκαίο να φτάσει η AI εκεί. Μπορεί να κάνει τα πρώτα βήματα ταυτοποίησης, αναγνώρισης του προβλήματος και να σου δώσει πληροφορίες για το που πρέπει να απευθυνθείς, με τι δικαιολογητικά για τα περαιτέρω. Αυτά γίνονται σήμερα εν μέρη από αυτοματοποιημένα μηνύματα τύπου τηλεφωνητή και σε δεύτερο βαθμό από το εκπρόσωπο. Ε, ο εκπρόσωπος θα χαιρετήσει.

Και πόσο μακριά είναι η τεχνολογία από αυτό; 3 μήνες; 6;

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 07 Μάιος 2023, 13:21

vatraxos έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:09
Δεν το συζητώ, αν χάσαμε τα αυγά και τα πασχάλια με το internet μέχρι να ρεγουλαριστεί κάπως το πράγμα, εδώ οι ταχύτητες με τις οποίες κινείται η ΑΙ είναι εξωφρενικές και θα φάμε τρελές ήττες μέχρι να ελεγχθεί (αν γίνει δηλαδή ποτέ). Στην εποχή των Fake News ζούμε, καταλαβαίνουμε τι μπορεί να προκληθεί με τέτοια "όπλα" στα χέρια διαφόρων.
Κάπου σε κάποιο σχετικό νήμα είχε ποστάρει άλλος χρήστης ένα ανάλογο εργαλείο το οποίο δεν είχε περιορισμούς στις απαντήσεις για λόγους ασφαλείας όπως τα τρέχοντα. Τρομακτική δύναμη για να πέσει σε κακά χέρια. Ο κάθε καθυστερημένος θα φτιάχνει από βόμβες μέχρι ότι μπορεί να φανταστείς.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 07 Μάιος 2023, 13:22

ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:14
hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:11
ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:09
Παραγγελιά. Βρες μου μία να τραγουδάει σαν την Κάλλας την άρια της Βασίλισσας της Νύχτας από το Μαγικό Αυλό. :)
Αν ήμουν ατζέντης θα μπορούσα.
Ρε συ, τώρα σοβαρά. Τι μου γράφεις τώρα; Ο άλλος θα ζητάει να ακούσει το οτιδήποτε με οποιαδήποτε φωνή και σε λίγη ώρα θα μπορεί να το έχει. Ποιος θα πληρώσει τον ατζέντη να του βρει και να πληρώσει την κοπελίτσα με τις εξαιρετικά σπάνιες φωνητικές δυνατότητες και να του τραγουδήσει αφού μελετήσει και ηχογραφήσει αυτό που ζητάει;
Κανείς δεν ασχολείται μ' αυτό γιατί κανείς δεν βρίσκει αξία σ' αυτό, όχι γιατί δεν μπορεί. Κάποια που μπορεί να μιμηθεί την Κάλλας και είναι αληθινή καλλιτέχνιδα, δεν θα θέλει να μείνει γνωστή ως η μιμήτρια της Κάλλας. Θα προτιμήσει κατά πάσα πιθανότητα να παραμείνει και τελείως άσημη σε παγκόσμιο επίπεδο.

Αν γινόταν ένα ριάλιτι σόου όπου το αντικείμενο θα ήταν να βρεθεί η καλύτερη μιμήτρια της Κάλλας, να είσαι σίγουρος ότι θα έβγαζε ένα κάρο μιμήτριες.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10375
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 07 Μάιος 2023, 13:22

ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:19

Και πόσο μακριά είναι η τεχνολογία από αυτό; 3 μήνες; 6;
3 μέρες; 3 ώρες; ΕΜΕΙΣ δεν είμαστε έτοιμοι να τη χρησιμοποιήσουμε.
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10375
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 07 Μάιος 2023, 13:24

hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:22

Αν γινόταν ένα ριάλιτι σόου όπου το αντικείμενο θα ήταν να βρεθεί η καλύτερη μιμήτρια της Κάλλας, να είσαι σίγουρος ότι θα έβγαζε ένα κάρο μιμήτριες.
Νομίζω συγχέεις τη χροιά με τις φωνητικές δυνατότητες. Και ο Ζαχαράτος μιμείται τον Καζαντζίδη, αλλά δε μπορεί να γίνει Καζαντζίδης.
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 07 Μάιος 2023, 13:24

ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:19
hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:10
Για να σου δώσω ένα παράδειγμα, το τελευταίο διάστημα έχει συμβεί 2 φορές να μου καταπιεί το ΑΤΜ 2-3 χιλιάρικα χωρίς να τα πιστώσει στον λογαριασμό μου. Πόσο εύκολα νομίζεις ότι η τράπεζα προτίθεται να αφήσει μια ΑΙ να συνεννοηθεί μαζί μου για όλο αυτό και να διορθώσει το λάθος; Καταρχήν δεν βρίσκεται εκεί η τεχνολογία με τίποτα, δεν μπορείς να κάνεις τέτοια συζήτηση με ΑΙ, αλλά ας πούμε ότι έχουμε ήδη φτάσει εκεί.
Δεν είναι αναγκαίο να φτάσει η AI εκεί. Μπορεί να κάνει τα πρώτα βήματα ταυτοποίησης, αναγνώρισης του προβλήματος και να σου δώσει πληροφορίες για το που πρέπει να απευθυνθείς, με τι δικαιολογητικά για τα περαιτέρω. Αυτά γίνονται σήμερα εν μέρη από αυτοματοποιημένα μηνύματα τύπου τηλεφωνητή και σε δεύτερο βαθμό από το εκπρόσωπο. Ε, ο εκπρόσωπος θα χαιρετήσει.

Και πόσο μακριά είναι η τεχνολογία από αυτό; 3 μήνες; 6;
Ούτε καν. Για αρχή, δεν χρειάζεται να απευθυνθώ πουθενά για τίποτα και με κανένα δικαιολογητικό. Εννοείται πως δεν είναι δικό μου λάθος και η τράπεζα οφείλει να το διορθώσει ASAP από μόνη της, όπως και έγινε και τις δυο φορές. Αυτά ούτε για αστείο δεν γίνονται με αυτόματο τηλεφωνητή ούτε η ΑΙ είναι κοντά σ' αυτό που λες. Νομίζω ότι έχετε υπερεκτιμήσει τι κάνουν μοντέλα όπως το GTP.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 07 Μάιος 2023, 13:25

vatraxos έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:24
hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:22

Αν γινόταν ένα ριάλιτι σόου όπου το αντικείμενο θα ήταν να βρεθεί η καλύτερη μιμήτρια της Κάλλας, να είσαι σίγουρος ότι θα έβγαζε ένα κάρο μιμήτριες.
Νομίζω συγχέεις τη χροιά με τις φωνητικές δυνατότητες. Και ο Ζαχαράτος μιμείται τον Καζαντζίδη, αλλά δε μπορεί να γίνει Καζαντζίδης.
Προφανώς μιλάμε για άτομα με τις αντίστοιχες φωνητικές δυνατότητες. Σήμερα υπάρχουν περισσότεροι τραγουδιστές παρά ποτέ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Chatgpt

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 07 Μάιος 2023, 13:25

ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:21
vatraxos έγραψε:
07 Μάιος 2023, 13:09
Δεν το συζητώ, αν χάσαμε τα αυγά και τα πασχάλια με το internet μέχρι να ρεγουλαριστεί κάπως το πράγμα, εδώ οι ταχύτητες με τις οποίες κινείται η ΑΙ είναι εξωφρενικές και θα φάμε τρελές ήττες μέχρι να ελεγχθεί (αν γίνει δηλαδή ποτέ). Στην εποχή των Fake News ζούμε, καταλαβαίνουμε τι μπορεί να προκληθεί με τέτοια "όπλα" στα χέρια διαφόρων.
Κάπου σε κάποιο σχετικό νήμα είχε ποστάρει άλλος χρήστης ένα ανάλογο εργαλείο το οποίο δεν είχε περιορισμούς στις απαντήσεις για λόγους ασφαλείας όπως τα τρέχοντα. Τρομακτική δύναμη για να πέσει σε κακά χέρια. Ο κάθε καθυστερημένος θα φτιάχνει από βόμβες μέχρι ότι μπορεί να φανταστείς.
Εδώ είσαστε. Imperium @ Alpaca ex Stanford

Κακώς πήγε άπατο αυτό το νήμα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών