Αξίζει το PS5;

Νέες τεχνολογίες, ηλεκτρονικά, ηλεκτρολογικά, μηχανολογικά, ρομποτική, σχετικές κατασκευές κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1649
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: Αξίζει το PS5;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 05 Αύγ 2023, 13:32

Μπορεις και στο εβαυ να βρεις ρετρο φοrητες κονσολες που εχουν μεσα χιλιαδες παιχνιδια. Anbernic, Miyoo ktl

Άβαταρ μέλους
BILLO
Δημοσιεύσεις: 1060
Εγγραφή: 27 Απρ 2018, 01:52

Re: Αξίζει το PS5;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BILLO » 05 Αύγ 2023, 16:08

Kappa έγραψε:
03 Αύγ 2023, 18:09
Είχα ps4 αλλά το πούλησα γιατί δεν είχα χρόνο να παίζω. Σκέφτομαι να ξαναπαρω τωρα. Είμαι ανάμεσα στο να πάρω ps4 pro ή ps5.

Τι προτείνετε; Δεν είμαι gamer που με πολυενδιαφερουν τα γραφικά. Μου αρέσουν και οι ρετρό κονσόλες. Βασικά σκέφτομαι εναλλακτικά να πάρω ένα game boy ασπρομαυρο. Thoughts?
Παρε Ps5 για να παιζεις με εξηντα frames σαν ανθρωπος. Μεγαλη υποθεση.
Game boy ασπρομαυρο παρε μονο αν δεν λυπασαι τα ματια σου.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2759
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Αξίζει το PS5;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 05 Αύγ 2023, 16:21

BILLO έγραψε:
05 Αύγ 2023, 16:08
Kappa έγραψε:
03 Αύγ 2023, 18:09
Είχα ps4 αλλά το πούλησα γιατί δεν είχα χρόνο να παίζω. Σκέφτομαι να ξαναπαρω τωρα. Είμαι ανάμεσα στο να πάρω ps4 pro ή ps5.

Τι προτείνετε; Δεν είμαι gamer που με πολυενδιαφερουν τα γραφικά. Μου αρέσουν και οι ρετρό κονσόλες. Βασικά σκέφτομαι εναλλακτικά να πάρω ένα game boy ασπρομαυρο. Thoughts?
Παρε Ps5 για να παιζεις με εξηντα frames σαν ανθρωπος. Μεγαλη υποθεση.
Game boy ασπρομαυρο παρε μονο αν δεν λυπασαι τα ματια σου.
:+1:
ποτέ δεν κατάλαβα ποιοι και για ποιοο λόγο πάνε και αγοράζουν φορητές κονσόλες. εκτός σπιτιού έχουν τοσες νεκρές ώρες; σπίτι γιατί να μην παίξουν στην μεγάλη οθόνη/ τηλεόραση
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών