Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Ιστορικά γεγονότα, καταστάσεις, αναδρομές
Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 26 Ιούλ 2020, 21:54

Κόκκορας έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 21:49
και μενα κατι αναλογο(εννοω σε ασχολια)

αα
σε προαστιο αριστοκρατικο ηταν της Σμυρνης(συνδεοταν με τρενο μαλιστα με την πολη)μαζι με μπουρνοβα τα καλυτερα
κυριλε :)
Άστα...δεν είναι για πολλή κουβέντα αυτά... :a040:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λοξίας την 26 Ιούλ 2020, 21:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8454
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 26 Ιούλ 2020, 21:55

Fluffy έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 19:24
Υπήρχε μέλημα του κράτους για να Διατηρηθεί ο αλβανικός πλούτος;
Μέχρι και αλλαγή τον τοπωνυμίων επιχειρήθηκε από την οργανωμένη πολιτεία για να ξεριζώσει ότι δε θεωρούσε εθνικά ωφέλιμο.
Ο ποιός;;;
Είσαι εντελώς ψυχοπαθής!!!

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18371
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 26 Ιούλ 2020, 21:56

Λοξίας έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 21:54
Άστα...δεν είναι για πολλή κουβέντα αυτά... :a040:
ε τι τα θες!εδω σου λενε πανε και πανηγυριζουν κατακτησεις,κανουν τζαμια εκκλησιες/μουσεια το ετος 2020 :lol:

παλι καλα που γλυτωσαν να λεμε

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22794
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 26 Ιούλ 2020, 21:58

Μόνο με τους ΦΑΣΙΣΤΕΣ και τους πέριξ τους δεν έχουν κοινά. Με όλους τους άλλους, όλοι οι λαοί, μπορούν να τα βρουν.

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 26 Ιούλ 2020, 22:04

Το γνωρίζουμε αυτό. Εν πολλοίς ισχύει.
Και πολλοί λαοί, έχουν ζήσει πάρα πολλά χρόνια δίπλα δίπλα χωρίς εντάσεις και σε ειρηνικό κλίμα.
Όμως μόλις απεφάσισαν οι "μεγάλοι", πως στην περιοχή αυτή πρέπει να ξεκινήσει φαγωμάρα, τοπικός πόλεμος, ακόμα και εμφύλιος, οι λαοί δεν καταλαβαίνουν την παγίδα και πέφτουν θύματα.
Εξ άλλου, ποτέ δεν εξέλιπαν οι Εφιάλτες σε όλους τους λαούς.

Άβαταρ μέλους
phorumitis
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: 01 Ιουν 2019, 15:19

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από phorumitis » 26 Ιούλ 2020, 22:06

400 χρόνια κοινής συμβίωσης είχαν οι ελληνουτσοι με τους Τούρκους οπότε μάλλον τις ελάχιστες διαφορές που έχουν θα πρέπει να ψάχνουμε

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18371
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 26 Ιούλ 2020, 22:09

αμα ειναι εκαχιστες καλεσε εναν τουρκο να τα πουμε εδω μεσα να ακουσουμε και μια αλλη αποψη :lol:

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 26 Ιούλ 2020, 22:25

phorumitis έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 22:06
400 χρόνια κοινής συμβίωσης είχαν οι ελληνουτσοι με τους Τούρκους οπότε μάλλον τις ελάχιστες διαφορές που έχουν θα πρέπει να ψάχνουμε
Αυτό ήταν υποχρεωτική κατακτητική συμβίωση.
Δεν ήταν η δίπλα δίπλα συμβίωση Σουηδών-Νορβηγών, Ολλανδών-Βέλγων, Ισπανών-Πορτογάλων, ή ΗΠΑ-Καναδά, και άλλων.
Δεν είναι ίδιες οι συνθήκες/παράμετροι. Και φυσικά θα κόλλησαν κάποια χούγια ο ένας του άλλου, αλλά όταν είσαι κατακτημένος, δεν αναπτύσεις γειτονικά κολλητηλίκια. Εκτός και να μιλάς για το σύνδρομο της Στοκχόλμης.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17019
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 26 Ιούλ 2020, 22:41

Myrsini έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 20:29
Juno έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 11:23
Myrsini έγραψε:
25 Ιούλ 2020, 13:04


:smt005:
Ωραία,άσε τα άλλα,δεν θα λέω τα ίδια, αλλά για πες μου.Που υποστήριξα γω τους Τούρκους;Ένα μηνυματάκι δείξε μου.

Ούτε καν δεν τους συμπαθώ.Αλλά δυστυχώς έχουμε πολλά κοινά,αυτό εξηγώ.Μάλιστα δες τα μηνύματα μου σε εκείνον τον οθωμανολάγνο . :102: Antigeist.

Αν δεν λέω σε κάθε μήνυμα ''σφάξτε τους Τούρκους'' σημαίνει ότι τους υποστηρίζω; :smt005:
Όχι δεν αφήνω τα άλλα.
Σου απάντησα με συγκεκριμένα επιχειρηματα για τα φαγητά. Δεν έχεις να πεις κάτι;
Ρε πας καλά; Όταν έγραψα ''ας τα τα άλλα'' αναφερόμουν σε αυτό που λες για Εσθήρ.

Τι φαγητά μου λες; :o
Μα ξαναλέω γω έγραψα μόνο ότι έχουμε πολλά φαγητά,λέξεις γενικώς πολλά κοινά με Τούρκους.Και ταυτόχρονα λέω ότι δεν ξέρω ποιός τα έκανε πρώτος,ποιός πήρε απο ποιόν κοκ.
Αυτό και μόνο αυτό.Λέω κανένα ψέμμα;
Πας καλά;
Προσπάθησε να κοντρολάρεις την τσαντίλα σου.Σίγουρα δεν σου βγαίνει σε καλό.
Το έχω δει και εδώ. :)
Εδώ ας πούμε
Myrsini έγραψε:
24 Ιούλ 2020, 22:31

Μάλλον δεν μιλάς Ελληνικά. :lol: Στα οποία οι μισές σχεδόν λέξεις είναι απο τους Τούρκους.
Παρατηρείται εντονότατη τουρκολαγνεία. Άκου σχεδόν οι μισές λέξεις.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Myrsini
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: 22 Μαρ 2020, 15:15

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Myrsini » 26 Ιούλ 2020, 22:53

Juno έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 22:41
Myrsini έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 20:29
Juno έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 11:23


Όχι δεν αφήνω τα άλλα.
Σου απάντησα με συγκεκριμένα επιχειρηματα για τα φαγητά. Δεν έχεις να πεις κάτι;
Ρε πας καλά; Όταν έγραψα ''ας τα τα άλλα'' αναφερόμουν σε αυτό που λες για Εσθήρ.

Τι φαγητά μου λες; :o
Μα ξαναλέω γω έγραψα μόνο ότι έχουμε πολλά φαγητά,λέξεις γενικώς πολλά κοινά με Τούρκους.Και ταυτόχρονα λέω ότι δεν ξέρω ποιός τα έκανε πρώτος,ποιός πήρε απο ποιόν κοκ.
Αυτό και μόνο αυτό.Λέω κανένα ψέμμα;
Πας καλά;
Προσπάθησε να κοντρολάρεις την τσαντίλα σου.Σίγουρα δεν σου βγαίνει σε καλό.
Το έχω δει και εδώ. :)
Εδώ ας πούμε
Myrsini έγραψε:
24 Ιούλ 2020, 22:31

Μάλλον δεν μιλάς Ελληνικά. :lol: Στα οποία οι μισές σχεδόν λέξεις είναι απο τους Τούρκους.
Παρατηρείται εντονότατη τουρκολαγνεία. Άκου σχεδόν οι μισές λέξεις.
:smt005:
Όχι δεν υπάρχει καμία Τουρκολαγνεία,είναι σχήμα λόγου το ''μισές'', εσύ σχήματα λόγου δεν χρησιμοποιείς;
Απλά δεν κρύβομαι πίσω απο το δάχτυλο μου.
Ναι έχουμε πολλά κοινά.

Τέλος πάντων, δεν με ενδιαφέρει η συνομιλία μαζί σου είσαι εξαιρετικά κολλημένη και κυρίως προκατειλημένη.Και πολύ κακόβουλη.
Και στην τελική έχω δικαίωμα της άποψης μου, όμως θα σε παρακαλούσα να μην την παραποιείς διότι αυτό ακριβώς κάνεις.

Λέω δεν συμπαθώ ιδιαίτερα τους Τούρκους, πουθενά δεν φαίνεται το αντίθετο,,απλά δεν κηρύττω μίσος δεξιά και αριστερά.Δεν τους μισώ, απλά δεν τους έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση.Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχουμε πολλά κοινά.

Εσύ λες το ακριβώς αντίθετο.Ότι είμαι Τουρκολάγνος. :smt005:Μα δεν είδες τα μηνύματα μου στον πραγματικό Τουρκολάγνο Antigeist; Αυτά γιατί δεν τα σχολιάζεις;

Να πω και γω ότι απο τα γραφόμενα σου φαίνεται ότι δεν είσαι γυναίκα, με άντρα χαμάλι μοιάζεις και να επιμένω σε αυτό;Και ότι τους κοροιδεύεις όλους ότι είσαι γυναίκα; Μα αφου με χαμάλι άντρα μοιάζεις! Νταξ το έχω στο μυαλό μου,γιατί πρέπει να στο λέω και να στα πρήζω ότι είσαι αυτό;
Θα σου άρεσε;
Σίγουρα έχεις κάποιο πρόβλημα,δεν εξηγήται αλλιώς.
Δεν μπορεί κανένας νορμάλ άνθρωπος να συζητήσει μαζί σου σοβαρά. :102: Βάζεις κάτι στο μυαλό σου και προχωράς με αυτό ακόμα και αν λες μαλακίες.Οπότε και διακόπτω τις διπλωματικές σχέσεις μαζί σου. :102:

Never mind καλή καρδιά. :)

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17019
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 26 Ιούλ 2020, 23:06

Myrsini έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 22:53
Juno έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 22:41
Myrsini έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 20:29


Ρε πας καλά; Όταν έγραψα ''ας τα τα άλλα'' αναφερόμουν σε αυτό που λες για Εσθήρ.

Τι φαγητά μου λες; :o
Μα ξαναλέω γω έγραψα μόνο ότι έχουμε πολλά φαγητά,λέξεις γενικώς πολλά κοινά με Τούρκους.Και ταυτόχρονα λέω ότι δεν ξέρω ποιός τα έκανε πρώτος,ποιός πήρε απο ποιόν κοκ.
Αυτό και μόνο αυτό.Λέω κανένα ψέμμα;
Πας καλά;
Προσπάθησε να κοντρολάρεις την τσαντίλα σου.Σίγουρα δεν σου βγαίνει σε καλό.
Το έχω δει και εδώ. :)
Εδώ ας πούμε
Myrsini έγραψε:
24 Ιούλ 2020, 22:31

Μάλλον δεν μιλάς Ελληνικά. :lol: Στα οποία οι μισές σχεδόν λέξεις είναι απο τους Τούρκους.
Παρατηρείται εντονότατη τουρκολαγνεία. Άκου σχεδόν οι μισές λέξεις.
:smt005:
Όχι δεν υπάρχει καμία Τουρκολαγνεία,είναι σχήμα λόγου το ''μισές'', εσύ σχήματα λόγου δεν χρησιμοποιείς;
Απλά δεν κρύβομαι πίσω απο το δάχτυλο μου.
Ναι έχουμε πολλά ....


.....
Εσύ λες το ακριβώς αντίθετο.Ότι είμαι Τουρκολάγνος. :smt005:Μα δεν είδες τα μηνύματα μου στον πραγματικό Τουρκολάγνο Antigeist; Αυτά γιατί δεν τα σχολιάζεις;
Οι μισές λέξεις τουρκικές, ναι, κάτι δείχνει.


Myrsini έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 22:53
Να πω και γω ότι απο τα γραφόμενα σου φαίνεται ότι δεν είσαι γυναίκα, με άντρα χαμάλι μοιάζεις και να επιμένω σε αυτό;Και ότι τους κοροιδεύεις όλους ότι είσαι γυναίκα; Μα αφου με χαμάλι άντρα μοιάζεις! Νταξ το έχω στο μυαλό μου,γιατί πρέπει να στο λέω και να στα πρήζω ότι είσαι αυτό;
Θα σου άρεσε;.....
Όχι, αλλά θα γελούσα να ακούω κάποια που τόσος κόσμος την πέρασε για την Εσθήρ να το λέει αυτό. :giggle:
Αλλά θα ήμουν περίεργη πώς κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα. Έχω κανένα λεξιλόγιο γηπέδου, γράφω για αντρικές ασχολίες, τι;
Απλώς είμαι η μόνη γυναίκα εδώ μέσα που αναγκάζομαι να υπερασπίζομαι μόνη μου τον εαυτό μου όταν κάποιοι ψυχιατρικοί μου επιτίθενται μαζικά και όλοι (αυτοί που οφείλουν να κάνουν κάτι και αυτοί που έχουν στείλει μηνύματα δειχνοντας ενδιαφέρον, ότι θέλουν να με γνωρίσουν) σπάνε πλακίτσα. Και αναγκάζομαι να αντεπιτίθεμαι αμέσως και έντονα.
Εσύ όμως είσαι εντελώς ο Μάκης, ο πρόεδρος (η Εσθήρ) στο πιο ήρεμο. Τι άλλο να σου πω, πως όταν έπεσε το phorum για λίγο είχε αυτό το avatar στο Άσυλο; Σε άλλο χρώμα;
Sorry.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 26 Ιούλ 2020, 23:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

the comet the course the tail

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Ιούλ 2020, 23:09

Juno έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 23:06
Απλώς είμαι μια μόνη γυναίκα
:cry

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17019
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 26 Ιούλ 2020, 23:12

the comet the course the tail έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 23:09
Juno έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 23:06
Απλώς είμαι μια μόνη γυναίκα
:cry


Μην απομονώνεις αυτό που εύχεσαι.
Juno έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 23:06

Απλώς είμαι η μόνη γυναίκα εδώ μέσα που αναγκάζομαι να υπερασπίζομαι μόνη μου τον εαυτό μου όταν κάποιοι ψυχιατρικοί μου επιτίθενται μαζικά και όλοι (αυτοί που οφείλουν να κάνουν κάτι και αυτοί που έχουν στείλει μηνύματα δειχνοντας ενδιαφέρον, ότι θέλουν να με γνωρίσουν) σπάνε πλακίτσα. Και αναγκά
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

the comet the course the tail

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Ιούλ 2020, 23:15

Juno έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 23:12


Μην απομονώνεις αυτό που εύχεσαι.
χαλάρωσε ρε Juno λίγο. :102: δες λίγο την θετική πλευρά της ζωής. :102:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος the comet the course the tail την 26 Ιούλ 2020, 23:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Πόσα κοινά έχουν οι Έλληνες με τους Τούρκους;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 26 Ιούλ 2020, 23:15

Myrsini έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 22:53
Juno έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 22:41
Myrsini έγραψε:
26 Ιούλ 2020, 20:29


Ρε πας καλά; Όταν έγραψα ''ας τα τα άλλα'' αναφερόμουν σε αυτό που λες για Εσθήρ.

Τι φαγητά μου λες; :o
Μα ξαναλέω γω έγραψα μόνο ότι έχουμε πολλά φαγητά,λέξεις γενικώς πολλά κοινά με Τούρκους.Και ταυτόχρονα λέω ότι δεν ξέρω ποιός τα έκανε πρώτος,ποιός πήρε απο ποιόν κοκ.
Αυτό και μόνο αυτό.Λέω κανένα ψέμμα;
Πας καλά;
Προσπάθησε να κοντρολάρεις την τσαντίλα σου.Σίγουρα δεν σου βγαίνει σε καλό.
Το έχω δει και εδώ. :)
Εδώ ας πούμε
Myrsini έγραψε:
24 Ιούλ 2020, 22:31

Μάλλον δεν μιλάς Ελληνικά. :lol: Στα οποία οι μισές σχεδόν λέξεις είναι απο τους Τούρκους.
Παρατηρείται εντονότατη τουρκολαγνεία. Άκου σχεδόν οι μισές λέξεις.
:smt005:
Όχι δεν υπάρχει καμία Τουρκολαγνεία,είναι σχήμα λόγου το ''μισές'', εσύ σχήματα λόγου δεν χρησιμοποιείς;
Απλά δεν κρύβομαι πίσω απο το δάχτυλο μου.
Ναι έχουμε πολλά κοινά.

Τέλος πάντων, δεν με ενδιαφέρει η συνομιλία μαζί σου είσαι εξαιρετικά κολλημένη και κυρίως προκατειλημένη.Και πολύ κακόβουλη.
Και στην τελική έχω δικαίωμα της άποψης μου, όμως θα σε παρακαλούσα να μην την παραποιείς διότι αυτό ακριβώς κάνεις.

Λέω δεν συμπαθώ ιδιαίτερα τους Τούρκους, πουθενά δεν φαίνεται το αντίθετο,,απλά δεν κηρύττω μίσος δεξιά και αριστερά.Δεν τους μισώ, απλά δεν τους έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση.Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχουμε πολλά κοινά.

Εσύ λες το ακριβώς αντίθετο.Ότι είμαι Τουρκολάγνος. :smt005:Μα δεν είδες τα μηνύματα μου στον πραγματικό Τουρκολάγνο Antigeist; Αυτά γιατί δεν τα σχολιάζεις;

Να πω και γω ότι απο τα γραφόμενα σου φαίνεται ότι δεν είσαι γυναίκα, με άντρα χαμάλι μοιάζεις και να επιμένω σε αυτό;Και ότι τους κοροιδεύεις όλους ότι είσαι γυναίκα; Μα αφου με χαμάλι άντρα μοιάζεις! Νταξ το έχω στο μυαλό μου,γιατί πρέπει να στο λέω και να στα πρήζω ότι είσαι αυτό;
Θα σου άρεσε;
Σίγουρα έχεις κάποιο πρόβλημα,δεν εξηγήται αλλιώς.
Δεν μπορεί κανένας νορμάλ άνθρωπος να συζητήσει μαζί σου σοβαρά. :102: Βάζεις κάτι στο μυαλό σου και προχωράς με αυτό ακόμα και αν λες μαλακίες.Οπότε και διακόπτω τις διπλωματικές σχέσεις μαζί σου. :102:

Never mind καλή καρδιά. :)
Δεν καταλαβαίνω γιατί απολογείσαι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιστορία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών