The rousfeti system: ο Αντώνης Σαμαράς και ο ταχυδρόμος

Ιστορικά γεγονότα, καταστάσεις, αναδρομές
Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15050
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: The rousfeti system: ο Αντώνης Σαμαράς και ο ταχυδρόμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 19 Μαρ 2024, 10:12

George_V αληθεύει ότι τότε κυκλοφορούσαν κακόβουλες φήμες στο χωριό του ότι είναι αδερφή επειδή δεν είχε παντρευτεί ακόμα στα 27? :-?
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27231
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: The rousfeti system: ο Αντώνης Σαμαράς και ο ταχυδρόμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 19 Μαρ 2024, 10:20

Σενέκας έγραψε:
19 Μαρ 2024, 10:12
George_V αληθεύει ότι τότε κυκλοφορούσαν κακόβουλες φήμες στο χωριό του ότι είναι αδερφή επειδή δεν είχε παντρευτεί ακόμα στα 27? :-?
Κυκλοφορουσαν.

Και ενα ιστορικο ανεκδοτο (το ειχα ξαναπει παλιοτερα δεν θυμαμαι αν ηταν στο παλιο πχορουμ η εδω).

Το καλοκαιρι του 1982 εγω ενος ετους και βρισκομασταν στην Αθηνα. Ο πατερας μου ειχε καποιες δουλειες και ετσι εστειλε τη μανα μου και μενα με το αεροπλανο στην Καλαματα στον παππου και στη γιαγια.

Long story short στην ιδια πτηση βρισκοταν και ο Σαμαρας νεαρος τοτε βουλευτης Μεσσηνιας και κατα τυχη ειχε θεση διπλα στη μανα μου η οποια με κρατουσε στην αγκαλια της.

40 λεπτα πτηση περιπου και η μανα μου ειχε παθει πονοκέφαλο απο την λογοδιαρροια του Σαμαρα ο οποιος την ειχε πρηξει με καθε πιθανο και απιθανο θεμα συζητησης για τα οποια η μανα μου δεν ενδιαφεροταν καν και απλα εκανε υπομονη για λογους ευγενειας.

Λιγο πριν φτάσουμε και ενω ο Σαμαρας ακομα συνεχιζει τις παρλαπιπες προφανως με ειχε ζαλισει το αεροπλανο (ειμουν 1 ετους κουτσουβελο) κανω ενα barf και ξερνάω οτι ειχα φαει πανω στον Σαμαρά και τον κανω συσκατο. :003::smt005:

Ε καπου εκει σταματησε να μιλαει επιτελους.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15050
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: The rousfeti system: ο Αντώνης Σαμαράς και ο ταχυδρόμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 19 Μαρ 2024, 10:25

George_V έγραψε:
19 Μαρ 2024, 10:20
Σενέκας έγραψε:
19 Μαρ 2024, 10:12
George_V αληθεύει ότι τότε κυκλοφορούσαν κακόβουλες φήμες στο χωριό του ότι είναι αδερφή επειδή δεν είχε παντρευτεί ακόμα στα 27? :-?
Κυκλοφορουσαν.

Και ενα ιστορικο ανεκδοτο (το ειχα ξαναπει παλιοτερα δεν θυμαμαι αν ηταν στο παλιο πχορουμ η εδω).

Το καλοκαιρι του 1982 εγω ενος ετους και βρισκομασταν στην Αθηνα. Ο πατερας μου ειχε καποιες δουλειες και ετσι εστειλε τη μανα μου και μενα με το αεροπλανο στην Καλαματα στον παππου και στη γιαγια.

Long story short στην ιδια πτηση βρισκοταν και ο Σαμαρας νεαρος τοτε βουλευτης Μεσσηνιας και κατα τυχη ειχε θεση διπλα στη μανα μου η οποια με κρατουσε στην αγκαλια της.

40 λεπτα πτηση περιπου και η μανα μου ειχε παθει πονοκέφαλο απο την λογοδιαρροια του Σαμαρα ο οποιος την ειχε πρηξει με καθε πιθανο και απιθανο θεμα συζητησης για τα οποια η μανα μου δεν ενδιαφεροταν καν και απλα εκανε υπομονη για λογους ευγενειας.

Λιγο πριν φτάσουμε και ενω ο Σαμαρας ακομα συνεχιζει τις παρλαπιπες προφανως με ειχε ζαλισει το αεροπλανο (ειμουν 1 ετους κουτσουβελο) κανω ενα barf και ξερνάω οτι ειχα φαει πανω στον Σαμαρά και τον κανω συσκατο. :003::smt005:

Ε καπου εκει σταματησε να μιλαει επιτελους.
επιβεβαιώνεται λοιπόν ότι προσπάθησε να τον φάει μπαμπέσικα ο Αναστασόπουλος :-?
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιστορία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών