“Ας γκρεμίσουμε το άγαλμα του Ουίνστον Τσώρτσιλ, λευκού ρατσιστή και κατά συρροή δολοφόνου”

Ιστορικά γεγονότα, καταστάσεις, αναδρομές
Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15111
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: “Ας γκρεμίσουμε το άγαλμα του Ουίνστον Τσώρτσιλ, λευκού ρατσιστή και κατά συρροή δολοφόνου”

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 06 Φεβ 2019, 16:53

Pirate7G έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:43
Lord Brum έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:37
Pirate7G έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:30



Θα έχει πάει να ανάψει τπ καντιλακι του χίτλερ σας.
Ξέρεις μωρέ. Αυτόν που τον ξεκολιασαν οι αριστεροί.
Ο στόλος πάντως τις γυναίκες των δεξιών πηδαγε.
Όσο κι αν σε τσουζει
Ο στόλος οηδαγε εαμοβουλγαρους. Στον Χίτλερ αντιστάθηκε ο μέγας Winston Churchill τον οποίον εσείς αναιδως υβριζετε ενώ ο πατερικής σας ήταν μες στα μέλια μαζί του και μάλιστα διαμέλισαν χώρες και δολοφονούσαν μαζικά την αφρόκρεμα τους σε κάτι δαση
:smt005:
Πόσο σας πονάει που τελικά τον χίτλερ τον γαμησαν οι κομουνιστές. Και πάντα θα σας τσούζει.
Μπορειται να ξεχνιέστε όμως σκεπτόμενοι τι έκαναν στις γυναίκες των δεξιών ο στόλος των αγαπημένων Αμερικάνων σας,. Ξέρεις μωρέ. Αυτών που την δεκαετία του 1920 έστειλαν εμπειρογνώμονα (Τρομάρα τους) για να δουν αν οι Ελληνες ανήκουν στην λευκή και τελικά απεφάνθη ... Σε αφήνω να το μαντέψεις. :smt047
Θύμισέ μου το 1920 και λίγο πιο πριν οι πολιτισμένοι ρώσοι τι ακριβώς έκαναν σε ομοεθνείς τους και μάλιστα παιδιά?
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: “Ας γκρεμίσουμε το άγαλμα του Ουίνστον Τσώρτσιλ, λευκού ρατσιστή και κατά συρροή δολοφόνου”

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 06 Φεβ 2019, 16:55

Lord Brum έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:53
Pirate7G έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:43
Lord Brum έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:37


Ο στόλος οηδαγε εαμοβουλγαρους. Στον Χίτλερ αντιστάθηκε ο μέγας Winston Churchill τον οποίον εσείς αναιδως υβριζετε ενώ ο πατερικής σας ήταν μες στα μέλια μαζί του και μάλιστα διαμέλισαν χώρες και δολοφονούσαν μαζικά την αφρόκρεμα τους σε κάτι δαση
:smt005:
Πόσο σας πονάει που τελικά τον χίτλερ τον γαμησαν οι κομουνιστές. Και πάντα θα σας τσούζει.
Μπορειται να ξεχνιέστε όμως σκεπτόμενοι τι έκαναν στις γυναίκες των δεξιών ο στόλος των αγαπημένων Αμερικάνων σας,. Ξέρεις μωρέ. Αυτών που την δεκαετία του 1920 έστειλαν εμπειρογνώμονα (Τρομάρα τους) για να δουν αν οι Ελληνες ανήκουν στην λευκή και τελικά απεφάνθη ... Σε αφήνω να το μαντέψεις. :smt047
Θύμισέ μου το 1920 και λίγο πιο πριν οι πολιτισμένοι ρώσοι τι ακριβώς έκαναν σε ομοεθνείς τους και μάλιστα παιδιά?

Για πες την λιακοπουλιά σου μαυρε (σύμφωνα με τους νταντιδες σου τους Αμερικάνους) πατριώτη
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15111
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: “Ας γκρεμίσουμε το άγαλμα του Ουίνστον Τσώρτσιλ, λευκού ρατσιστή και κατά συρροή δολοφόνου”

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 06 Φεβ 2019, 16:59

Pirate7G έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:55
Lord Brum έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:53
Pirate7G έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:43


:smt005:
Πόσο σας πονάει που τελικά τον χίτλερ τον γαμησαν οι κομουνιστές. Και πάντα θα σας τσούζει.
Μπορειται να ξεχνιέστε όμως σκεπτόμενοι τι έκαναν στις γυναίκες των δεξιών ο στόλος των αγαπημένων Αμερικάνων σας,. Ξέρεις μωρέ. Αυτών που την δεκαετία του 1920 έστειλαν εμπειρογνώμονα (Τρομάρα τους) για να δουν αν οι Ελληνες ανήκουν στην λευκή και τελικά απεφάνθη ... Σε αφήνω να το μαντέψεις. :smt047
Θύμισέ μου το 1920 και λίγο πιο πριν οι πολιτισμένοι ρώσοι τι ακριβώς έκαναν σε ομοεθνείς τους και μάλιστα παιδιά?

Για πες την λιακοπουλιά σου μαυρε (σύμφωνα με τους νταντιδες σου τους Αμερικάνους) πατριώτη
https://en.wikipedia.org/wiki/Execution ... #Execution
Πώς το είπεαμε, η οικογενειακή ευθύνη είναι φασιστική πρακτική? Να χαρώ εγώ ανθρωπιστές και ευαισθητούληδες
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Τρίκαλος
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 442
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 20:33

Re: “Ας γκρεμίσουμε το άγαλμα του Ουίνστον Τσώρτσιλ, λευκού ρατσιστή και κατά συρροή δολοφόνου”

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τρίκαλος » 06 Φεβ 2019, 17:02

Pirate7G έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:43
Lord Brum έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:37
Pirate7G έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:30



Θα έχει πάει να ανάψει τπ καντιλακι του χίτλερ σας.
Ξέρεις μωρέ. Αυτόν που τον ξεκολιασαν οι αριστεροί.
Ο στόλος πάντως τις γυναίκες των δεξιών πηδαγε.
Όσο κι αν σε τσουζει
Ο στόλος οηδαγε εαμοβουλγαρους. Στον Χίτλερ αντιστάθηκε ο μέγας Winston Churchill τον οποίον εσείς αναιδως υβριζετε ενώ ο πατερικής σας ήταν μες στα μέλια μαζί του και μάλιστα διαμέλισαν χώρες και δολοφονούσαν μαζικά την αφρόκρεμα τους σε κάτι δαση
:smt005:
Πόσο σας πονάει που τελικά τον χίτλερ τον γαμησαν οι κομουνιστές. Και πάντα θα σας τσούζει.
Μπορειται να ξεχνιέστε όμως σκεπτόμενοι τι έκαναν στις γυναίκες των δεξιών ο στόλος των αγαπημένων Αμερικάνων σας,. Ξέρεις μωρέ. Αυτών που την δεκαετία του 1920 έστειλαν εμπειρογνώμονα (Τρομάρα τους) για να δουν αν οι Ελληνες ανήκουν στην λευκή και τελικά απεφάνθη ... Σε αφήνω να το μαντέψεις. :smt047
Εσύ είσαι η ίδια ευαίσθητη ψυχούλα που θίχτηκε από ένα "οχετό ψεμάτων " -σε νήμα που πήγε να κάνει προπαγάνδα- και το έβαλε στα πόδια σαν κοτούλα λέγοντας πως την βρίζουν;
Την καλησπέρα μου πειρατή. Να βγαίνεις και λίγο από το αμπάρι, να σε βλέπει ο ήλιος.
"Σκαιός και αγροίκος είμαι. Είναι στη φύση μου, τη σκάφη-σκάφη να λέω."

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: “Ας γκρεμίσουμε το άγαλμα του Ουίνστον Τσώρτσιλ, λευκού ρατσιστή και κατά συρροή δολοφόνου”

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 06 Φεβ 2019, 17:14

Lord Brum έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:59
Pirate7G έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:55
Lord Brum έγραψε:
06 Φεβ 2019, 16:53

Θύμισέ μου το 1920 και λίγο πιο πριν οι πολιτισμένοι ρώσοι τι ακριβώς έκαναν σε ομοεθνείς τους και μάλιστα παιδιά?

Για πες την λιακοπουλιά σου μαυρε (σύμφωνα με τους νταντιδες σου τους Αμερικάνους) πατριώτη
https://en.wikipedia.org/wiki/Execution ... #Execution
Πώς το είπεαμε, η οικογενειακή ευθύνη είναι φασιστική πρακτική? Να χαρώ εγώ ανθρωπιστές και ευαισθητούληδες

Αχου μωρέ. Σε πήρε ο πονος για τα παιδιά, για αυτό επικαλείσαι τύπους που λατρεύουν τους ναζί κι οι οποιοι ξεκοιλιαζαν Ελληνίδες κι έβγαζαν τα έμβρυα από τις κοιλιές τους; Για αυτό επικαλείσαι ναζί οι οποίοι εκαναν στεατοπαιδα συγκέντρωσης και σκότωναν εκατομμύρια παιδιά επειδή έτυχε να γεννηθούν ρομα, Εβραιόπουλα ή με κινητικά προβλήματα;
Αν δεν ήσουν τόσο υποκριτής, φίλτατο μέρος της μαύρης φυλής (μιας αι πιστεύεις σε φυλές) δεν θα ήσουν κι ακροδεξιός.

Αντε τώρα να βρεις τον στόλο μπας και βγάλεις κάνα φράγκο μαυρουλη μου. :smt005:
Δεν τσακιζω το φρύδι μου


Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: “Ας γκρεμίσουμε το άγαλμα του Ουίνστον Τσώρτσιλ, λευκού ρατσιστή και κατά συρροή δολοφόνου”

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Απρ 2019, 11:55

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
06 Φεβ 2019, 09:48
βασικά αν δεν υπήρχε ο Τσώρτσιλ η Ελλάδα θα ήταν Σοβιετική αποικία αν πρώτα και η ΕΣΣΔ δεν είχε γίνει ναζιστική αποικία
πρέπει να είστε πολύ βλάκες για να τα βάζετε με τον άνθρωπο που έσωσε την Ευρώπη
αληθες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: “Ας γκρεμίσουμε το άγαλμα του Ουίνστον Τσώρτσιλ, λευκού ρατσιστή και κατά συρροή δολοφόνου”

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Απρ 2019, 11:57

foscilis έγραψε:
06 Φεβ 2019, 09:50
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
06 Φεβ 2019, 09:48
βασικά αν δεν υπήρχε ο Τσώρτσιλ η Ελλάδα θα ήταν Σοβιετική αποικία αν πρώτα και η ΕΣΣΔ δεν είχε γίνει ναζιστική αποικία
Και αυτό αναιρεί τον ρατσισμό του επειδή...;

Κάντε μας τη χάρη να πούμε, η συζήτηση γίνεται σε βρετανικό μέσο δεν υπάρχει λόγος να πετάγονται οι ευνοημένοι ή αδικημένοι ιθαγενείς της κάθε περιφερειακής κωλότρυπας, κανείς δε σας απαγόρεψε να κάνετε εικόνισμα τον Τσώρτσιλ και να του θυσιάζετε αρνιά.
δεν τον αναιρει. πιθανοτατα ηταν ρατσιστης. ηταν ομως τοσο μεγαλος ανδρας, που δικαιως του στηνουν αγαλματα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70070
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: “Ας γκρεμίσουμε το άγαλμα του Ουίνστον Τσώρτσιλ, λευκού ρατσιστή και κατά συρροή δολοφόνου”

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 01 Απρ 2019, 12:02

Ρατσιστές επιτρέπεται να είναι μόνον οι μαύροι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιστορία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών