Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 28 Οκτ 2021, 15:07

Ονειρεύτηκα ότι ήμουν στην Αίγυπτο, και συγκεκριμένα στον ποταμό Νείλο, ο οποίος ήταν γεμάτος με κροκόδειλους. Κροκόδειλοι ψόφιοι όμως, ανάποδα γυρισμένοι, μικροί και μεγάλοι. Κροκόδειλοι όλων των μεγεθών... 🐊

Μιαν άλλη φορά ονειρεύτηκα πάλι παντού ερπετά, ψόφιους κροκόδειλους, φίδια, μέχρι και δεινόσαυρους🦕. Φρίκαρα με εκείνο το όνειρο.

Άλλη φορά είχα ξεχάσει να κλείσω το παντζούρι από το παράθυρο του δωματίου μου και ονειρεύτηκα ότι μία άγνωστη γυναίκα μεταμφιεσμένη προσπαθούσε να μπουκάρει μέσα στο σπίτι από το παράθυρο.🙄
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 28 Οκτ 2021, 15:26

AlienWay έγραψε:
28 Οκτ 2021, 15:01
Naida έγραψε:
26 Οκτ 2021, 17:14
Έβλεπαν ότι ήμουν σε ένα εστιατόριο πάνω σε ένα κτίριο ψηλό αλλά δεν είχα καθίσει, περπατούσα τριγύρω και χάζευα την θέα. Και μετά αλλαξε τελείως το σκηνικό και το κτίριο έγινε σαν παλιό νοσοκομειακό και υποτίθεται υπήρχε ένας δολοφόνος που τριγύριζε και όποιον συναντούσα τον κοιτούσα καλά καλά να δω αν προδίδει κάτι στο πρόσωπο τους ότι είναι ο δολοφόνος. Μετά μπήκα σε ένα ασανσέρ και ξύπνησα.
Μπορεί να ήταν ο Zodiac, ή έστω, ο δράκος της Θράκης.
Μπορεί, δεν τον βρήκα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 08 Νοέμ 2021, 15:24

Είδα ότι βρισκόμαστε με άλλους (δεν έβλεπα ποιοι είναι αυτοί), σε οχήματα ιπτάμενα πάνω από τις Άλπεις. Ερχόταν μια καταιγίδα. Είχαμε μηχανήματα που μας έδειχναν τον τόπο, το μέγεθος και την διάρκεια της καταιγίδας, όλα τα χαρακτηριστικά. Αναρωτηθήκαμε αν θα μπούμε μέσα στην καταιγίδα για να την απολαύσουμε. :D
Είναι από τα όνειρα που αισθάνομαι ωραία, σαν να έχω ταξιδέψει στο μέλλον ή να είμαι μέλος άλλου εξωγήινου πολιτισμού.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12732
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 13 Νοέμ 2021, 19:17

Έβλεπα χθες βράδυ πως ήμουν στα Γιάννενα, δήθεν στο σπίτι της μιας θειάς μου. Έφτασα ως εκεί από μια διαδρομή, (πάντα την ίδια στο όνειρο...), που ποτέ δεν με βγάζει στο πραγματικό προορισμό. Βρήκα εκεί κόσμο άσχετο, και τη μάνα μου να κοιτάζει κάποια ασημικά και γυάλινα. Με πιάνει απ'το χέρι και μου λέει: '' Πάρε ό,τι θες, είναι της γιαγιάς σου της Βασιλείας'' . Καπάκι, ''θα φύγουμε για Πάτρα με των 8.45.'' Της είπα απλά πως δεν θέλω να φύγω, έχω ακόμη χρήματα για να μείνω. Θύμωσε.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8657
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 16 Νοέμ 2021, 17:47

τους εφιάλτες μου σταμάτησε ένα υπέροχο ανέμελο όνειρο
που είδα με την μπιρμπίλω μου την Naida, με την οποία αλά μπρατσέτα
περιδιαβαίναμε τα σοκάκια της Αθήνας, με τα λουλουδένια μας
φουστανάκια και τα τριανταφυλλένια μας κραγιόν

κάποια στιγμή τη ρωτάω χαρωπά πού πηγαίνουμε, και μου απαντά
"στον Πειραιά, νύχταμου, να βρούμε τον ακατονόμαστόμου, που μού
'σπασε τα νεύρα πάλι, είχε δεν είχε!"

:smt005:
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Νοέμ 2021, 18:38

νύχτα έγραψε:
16 Νοέμ 2021, 17:47
τους εφιάλτες μου σταμάτησε ένα υπέροχο ανέμελο όνειρο
που είδα με την μπιρμπίλω μου την Naida, με την οποία αλά μπρατσέτα
περιδιαβαίναμε τα σοκάκια της Αθήνας, με τα λουλουδένια μας
φουστανάκια και τα τριανταφυλλένια μας κραγιόν

κάποια στιγμή τη ρωτάω χαρωπά πού πηγαίνουμε, και μου απαντά
"στον Πειραιά, νύχταμου, να βρούμε τον ακατονόμαστόμου, που μού
'σπασε τα νεύρα πάλι, είχε δεν είχε!"

:smt005:
Κλαίω :smt005::smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

περαστική

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 20 Ιαν 2022, 11:19

Είμασταν στο εξοχικό του παππού μου στο βουνό με την μάνα μου (από την μέρα που πέθανε δεν πήγαμε) και βλέπαμε να κρέμονται απ' τον γκρεμό 2 αυτοκίνητα, σχεδόν ενωμένα. Βασικά αιωρούνταν και πίστευα πως θα πέσουν να μας πλακώσουν. Είχα αναστατωθεί και μπερδευτεί τόσο που ξύπνησα χωρίς να δω την συνέχεια.

περαστική

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 27 Ιαν 2022, 21:13

Πάλι με αυτοκίνητο ήταν το χθεσινό αλλά το δικό μου. Είμασταν εγώ, ο παππούς μου και η γιαγιά μου στην Πάρο (δεν ξέρω πώς προέκυψε η Πάρος, δεν έχω πάει και ποτέ). Περπατούσαμε ανέμελα (ήταν και οι 2 υγιείς) και ήταν νωρίς το πρωί. Βρεθήκαμε ξαφνικά σε σταυροδρόμι και μου λέει ο παππούς μου «όπου να’ναι θα νυχτώσει» και αμέσως σκέφτηκα τι λέει; Αφού είναι ακόμα πρωί. Και γύρισα προς την θάλασσα και ο ουρανός είχε ένα μαγευτικό πορτοκαλοκόκκινο χρώμα του ηλιοβασιλέματος. Μετά προχωρήσαμε προς το πάρκινγκ, τους είπα περιμένετε έξω να ξεπαρκάρω πριν μπείτε και όταν προσπάθησα πήρε ανεξέλεγκτη ταχύτητα, πατούσα χειρόφρενο και στοπ και δεν ανταποκρινόταν το αμάξι ό,τι και να έκανα. Με έπιασε πανικός μην τρακάρω τα άλλα οχήματα και χτυπήσω άλλους ανθρώπους, το πάλευα εκεί για ώρα μπας και ανταποκριθεί μέχρι που ξύπνησα.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Ιαν 2022, 16:16

περαστική έγραψε:
20 Ιαν 2022, 11:19
Είμασταν στο εξοχικό του παππού μου στο βουνό με την μάνα μου (από την μέρα που πέθανε δεν πήγαμε) και βλέπαμε να κρέμονται απ' τον γκρεμό 2 αυτοκίνητα, σχεδόν ενωμένα. Βασικά αιωρούνταν και πίστευα πως θα πέσουν να μας πλακώσουν. Είχα αναστατωθεί και μπερδευτεί τόσο που ξύπνησα χωρίς να δω την συνέχεια.
περαστική έγραψε:
27 Ιαν 2022, 21:13
Πάλι με αυτοκίνητο ήταν το χθεσινό αλλά το δικό μου. Είμασταν εγώ, ο παππούς μου και η γιαγιά μου στην Πάρο (δεν ξέρω πώς προέκυψε η Πάρος, δεν έχω πάει και ποτέ). Περπατούσαμε ανέμελα (ήταν και οι 2 υγιείς) και ήταν νωρίς το πρωί. Βρεθήκαμε ξαφνικά σε σταυροδρόμι και μου λέει ο παππούς μου «όπου να’ναι θα νυχτώσει» και αμέσως σκέφτηκα τι λέει; Αφού είναι ακόμα πρωί. Και γύρισα προς την θάλασσα και ο ουρανός είχε ένα μαγευτικό πορτοκαλοκόκκινο χρώμα του ηλιοβασιλέματος. Μετά προχωρήσαμε προς το πάρκινγκ, τους είπα περιμένετε έξω να ξεπαρκάρω πριν μπείτε και όταν προσπάθησα πήρε ανεξέλεγκτη ταχύτητα, πατούσα χειρόφρενο και στοπ και δεν ανταποκρινόταν το αμάξι ό,τι και να έκανα. Με έπιασε πανικός μην τρακάρω τα άλλα οχήματα και χτυπήσω άλλους ανθρώπους, το πάλευα εκεί για ώρα μπας και ανταποκριθεί μέχρι που ξύπνησα.
Δεν είμαι ψυχολόγος ή ονειροκρίτης αλλά γράφω τις πρώτες ερμηνείες που μου ήρθαν στο μυαλό. Πάντα δίνω σημασία στις πρώτες ανεπεξέργαστες εντυπώσεις. Δεν ξέρω αν είναι σωστό ή λάθος αλλά σε μένα λειτουργεί.

Στο πρώτο όνειρο, το εξοχικό είναι η σύνδεση που είχες ανάγκη, με την περίοδο πριν το θάνατο. Τα δύο αυτοκίνητα είναι ο παππούς και η γιαγιά σου. Και όντως "έπεσαν" (χάθηκαν) και σας "πλάκωσαν" (ψυχολογικά).

Στο δεύτερο όνειρο, η Πάρος είναι και πάλι ένα μέρος τελείως αποσυνδεδεμένο με αυτά που ξέρεις. Ίσως γιατί έχεις την ασυνείδητη επίγνωση ότι μόνον σε ουτοπικούς χώρους μπορείς να τους συναντήσεις. Ο παππούς σου είπε ότι θα νυχτώσει αλλά εσύ έμεινες στο όμορφο φως του ηλιοβασιλέματος, σα να ήθελες να διαρκέσει για πάντα. Να παγώσεις τον χρόνο λίγο πριν έρθει το βράδυ. Και το αυτοκίνητο είναι ο θάνατος στον οποίο δεν έχεις έλεγχο και η προσπάθεια να ελέγχεις τα συναισθήματα σου για να μην πληγώσεις ή να μην επηρεάσεις τους κοντινούς σου ανθρώπους με αυτά.

Νομίζω ότι ακόμη είσαι στη φάση άρνησης.

Όταν περάσει ο χρόνος θα μπορείς να βλέπεις τους αγαπημένους σου σε πιο καθημερινές και όχι απαραίτητα ειδυλλιακές φάσεις και να το αντιμετωπίζεις ήρεμα χωρίς όταν ξυπνάς. Είναι αυτή η γλυκόπικρη αίσθηση της παρουσίας που μένει για πάντα, όταν περάσει το πρώτο κύμα πόνου και το αποδεχθείς. :wink
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

περαστική

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 28 Ιαν 2022, 17:22

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2022, 16:16
Δεν είμαι ψυχολόγος ή ονειροκρίτης αλλά γράφω τις πρώτες ερμηνείες που μου ήρθαν στο μυαλό. Πάντα δίνω σημασία στις πρώτες ανεπεξέργαστες εντυπώσεις. Δεν ξέρω αν είναι σωστό ή λάθος αλλά σε μένα λειτουργεί.

Στο πρώτο όνειρο, το εξοχικό είναι η σύνδεση που είχες ανάγκη, με την περίοδο πριν το θάνατο. Τα δύο αυτοκίνητα είναι ο παππούς και η γιαγιά σου. Και όντως "έπεσαν" (χάθηκαν) και σας "πλάκωσαν" (ψυχολογικά).

Στο δεύτερο όνειρο, η Πάρος είναι και πάλι ένα μέρος τελείως αποσυνδεδεμένο με αυτά που ξέρεις. Ίσως γιατί έχεις την ασυνείδητη επίγνωση ότι μόνον σε ουτοπικούς χώρους μπορείς να τους συναντήσεις. Ο παππούς σου είπε ότι θα νυχτώσει αλλά εσύ έμεινες στο όμορφο φως του ηλιοβασιλέματος, σα να ήθελες να διαρκέσει για πάντα. Να παγώσεις τον χρόνο λίγο πριν έρθει το βράδυ. Και το αυτοκίνητο είναι ο θάνατος στον οποίο δεν έχεις έλεγχο και η προσπάθεια να ελέγχεις τα συναισθήματα σου για να μην πληγώσεις ή να μην επηρεάσεις τους κοντινούς σου ανθρώπους με αυτά.

Νομίζω ότι ακόμη είσαι στη φάση άρνησης.

Όταν περάσει ο χρόνος θα μπορείς να βλέπεις τους αγαπημένους σου σε πιο καθημερινές και όχι απαραίτητα ειδυλλιακές φάσεις και να το αντιμετωπίζεις ήρεμα χωρίς όταν ξυπνάς. Είναι αυτή η γλυκόπικρη αίσθηση της παρουσίας που μένει για πάντα, όταν περάσει το πρώτο κύμα πόνου και το αποδεχθείς. :wink
Συμφωνώ και νομίζω θα σε επιβεβαιώσει και το χθεσινό μου όνειρο. Επειδή ξύπνησα με ανατριχίλα, απορία και αναστάτωση. Τον είδα να κάθεται στην κουζίνα του σε μια πολυθρόνα και πήγα να του βάλω νερό απ' το ψυγιάκι. Για κάποιο λόγο το νερό φαινόταν "λερωμένο", σαν να είχε λίγο γάλα μέσα. Ο παππούς μου έπινε αϊράνι συχνά που γίνεται με γιαούρτι και όταν του το πήγα και τον έβαλα να πιει γυρνάει και μου λέει "ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ, καταλαβαίνω, αυτό που μου έφερες είναι αϊράνι και όχι νερό". Εντάξει του λέω, θα σου φέρω καθαρό νερό. Όντως πήγα να βρω καθαρό νερό, του το πάω και μου λέει "καλύτερα να μου φέρεις αϊράνι". Και εκεί που μπερδεύτηκα στο όνειρο ξύπνησα με ανατριχίλα σκεφτόμενη την φράση "δεν είμαι πεθαμένος". :-? Η φάση της άρνησης που λες. Ή ότι απλά τα όνειρα θέλουν να μου πουν πως δεν θα φύγει (η αίσθηση της παρουσίας που μένει για πάντα, όπως λες και εσύ). Πάντως από το πρωί ακόμα το σκέφτομαι.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Ιαν 2022, 18:27

Είδα ότι κοίταζα αριθμούς απο δωμάτια νοσοκομείου γιατί έψαχνα ένα συγκεκριμένο. Πριν φτάσω εκεί έπεφταν σοβάδες απο το ταβάνι και βγήκε απο το δωμάτιο κάποιος με μια κουβέρτα τυλιγμένος και μου έλεγε κρυώνω μόνος μου. Είμαι μόνος μου. Και του φώναζα δυνατά γιατί; γιατί; και ξύπνησα και ένιωθα αυτή την απόγνωση μετά σκεφτόμουν διαφορα, με έπιασε πανικός και ταχυπαλμια φυσικά και ξανακοιμηθηκα αργά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10047
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 06 Φεβ 2022, 23:57

περαστική έγραψε:
20 Ιαν 2022, 11:19
Είμασταν στο εξοχικό του παππού μου στο βουνό με την μάνα μου (από την μέρα που πέθανε δεν πήγαμε) και βλέπαμε να κρέμονται απ' τον γκρεμό 2 αυτοκίνητα, σχεδόν ενωμένα. Βασικά αιωρούνταν και πίστευα πως θα πέσουν να μας πλακώσουν. Είχα αναστατωθεί και μπερδευτεί τόσο που ξύπνησα χωρίς να δω την συνέχεια.
Πρώτη φορά σε όνειρο εμπλέκεται περσονα από το φόρουμ...προβληματίστηκα...
Πήρα τηλέφωνο στην μαμά σου και ζητούσα να σου μιλήσω ώσπου να έρθεις και ενώ άκουσα τον διάλογο σου με την μαμά σου που ρωτούσες ποιος είναι και τι θέλει και πως με βρήκε εγώ το έκλεισα...
——————-
....
Παρατηρητής...

περαστική

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 07 Φεβ 2022, 12:55

ksk έγραψε:
06 Φεβ 2022, 23:57
περαστική έγραψε:
20 Ιαν 2022, 11:19
Είμασταν στο εξοχικό του παππού μου στο βουνό με την μάνα μου (από την μέρα που πέθανε δεν πήγαμε) και βλέπαμε να κρέμονται απ' τον γκρεμό 2 αυτοκίνητα, σχεδόν ενωμένα. Βασικά αιωρούνταν και πίστευα πως θα πέσουν να μας πλακώσουν. Είχα αναστατωθεί και μπερδευτεί τόσο που ξύπνησα χωρίς να δω την συνέχεια.
Πρώτη φορά σε όνειρο εμπλέκεται περσονα από το φόρουμ...προβληματίστηκα...
Πήρα τηλέφωνο στην μαμά σου και ζητούσα να σου μιλήσω ώσπου να έρθεις και ενώ άκουσα τον διάλογο σου με την μαμά σου που ρωτούσες ποιος είναι και τι θέλει και πως με βρήκε εγώ το έκλεισα...
——————-
....
Μάλλον ήταν σε έξαρση οι ιδεοληψίες περί παρακολούθησης :lol: σου έμεινε μάλλον επειδή γράφω συχνά για άγχος κτλ. Κρίμα πάντως που δεν μιλήσαμε, έστω και στο όνειρο :P

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 07 Φεβ 2022, 13:03

Είδα στον ύπνο μου πως το αμάξι μου το οδηγούσε ένας καράμπαμπας κι εγώ ήμουν συνοδηγός, και μου το έξυσε, και έξυσε κι ένα άλλο αμάξι. Κι όταν του είπα να κατεβούμε να τηλεφωνήσουμε την αστυνομία για να ενημερωθεί ο άλλος, είπε, πάμε να φύγουμε. Του λέω, ρε μαλάκα, η εγκατάλειψη διώκεται ποινικά, έστω και για μια γρατσουνιά. Τελικά κατέβηκα και μίλησα με τον αστυνομικό, τον οποίο χτύπησα φιλικά στον ώμο.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22703
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 07 Φεβ 2022, 14:56

Είδα ότι ήμουν ξανά φαντάρος και μου δώσανε 5 μέρες φυλακή, χωρίς να φταίω σε κάτι. Πήγα και διαμαρτυρήθηκα στον λοχαγό και μου έδωσε άλλες 5. Μετά ξαναδιαμαρτυρήθηκα και πήρα αλλες 5. Στο τέλος αγωνιούσα γιατί πλησίαζε η απόλυσή μου και είχα 15Φ
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών