Η αντρική μανία με τις παράλογες συγκρίσεις

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 9638
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Η αντρική μανία με τις παράλογες συγκρίσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 06 Ιουν 2024, 21:04

Ασέβαστος έγραψε:
06 Ιουν 2024, 19:49
Καραμελίτσα έγραψε:
06 Ιουν 2024, 18:35
Το γεγονός ότι η Ηλεία έχει τις μεγαλύτερες φυτείες στα Βαλκάνια, δε σημαίνει ότι ασχολούμαστε όλες με αυτό το εμπόριο. Έλεος με τα στερεότυπα πια.

δεν ειπε κανεις κατι τετοιο. αλλωστε θα ηταν αδυνατον να ασχολειστε ολοι με το εμποριο.


καποιος πρεπει να ασχοληθει και με την καλλιεργεια :102:
Μετανάστες από ένα γειτονικό νομό, ίσως;
Z

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38664
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η αντρική μανία με τις παράλογες συγκρίσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 07 Ιουν 2024, 13:05

Καραμελίτσα έγραψε:
06 Ιουν 2024, 18:09
sys3x έγραψε:
06 Ιουν 2024, 17:06
Καραμελίτσα έγραψε:
06 Ιουν 2024, 16:48


Κι εγώ που πίστευα ότι είχες επιχειρηματική πρόταση. Πωπω.
Έτερον εκάτερον, καλό είναι να τα διαχωρίζουμε (αυ)τα (από την φύση τους διακριτά) πράματα μεταξύ τους. Κι εγώ, Λίτσα, δεν περίμενα να μην ήσουν ικανή να κάνεις αυτόν τον διαχωρισμό μονάχη σου καθώς δεν σε κρύβω ότι μου φαίνεσαι αρκετά έξυπνο ατομάκι.
Δεν έχουν σημασία όμως όλα αυτά εάν και εφόσον έχεις καλή φωνή και μπορείς να τραγουδίσεις σωστά μπροστά από ένα ακριβό μικρόφωνο. Το ερώτημα λοιπόν παραμένει, θες για δε θες να τα ενώσουμε;
Τα προαπαιτούμενα πάνω κάτω σου τα εξέθεσα.
Εσύ με την πρότασή σου να παίξω σε πορνοταινία, ο άλλος που πάει να μου πουλήσει χασίς, το φορουμ έχει γίνει υπόκοσμος και με τη νομική σημασία της λέξης.
Πορνοταινία;
Λίτσα σοβαρέψου, εμείς παράγουμε τεχν.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9589
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Η αντρική μανία με τις παράλογες συγκρίσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 07 Ιουν 2024, 13:18

Καραμελίτσα έγραψε:
02 Ιουν 2024, 12:40
Ένα πράγμα που δεν αντέχεται να ακούς, ή να το βλέπεις στο φόρουμ, είναι οι αντροσυζητήσεις για το αν η δεύτερη θέση στο πρώτο την τάξη τουρνουά είναι καλύτερη από την πρώτη θέση στο δεύτερο την τάξη τουρνουά. Και γίνονται καθολικά αυτές τις μέρες, κρατούν ώρες, ενώ η απάντηση είναι μία γραμμή.

Σε τι οφείλεται αυτό; Αδυναμία λογικής αντίληψης; Είναι αντρικό τελετουργικό δεσίματος;
δες πόσα λεφτά δίνει κάθε διοργάνωση. Η κατάκτηση του πρωταθλητριών στο μπάσκετ δίνει όσα λεφτά μια ισοπαλία σε ένα οποιοδήποτε παιχνίδι του πρωταθλητριών ποδοσφαίρου, 1,8 εκατομμύρια. Η κατάκτηση του Κόνφερενς έδωσε δεκαπλάσια, 18 εκατομμύρια.
Οσο για παλιές επιτυχίες σε σχέση με καινούριες αυτό είναι θέμα προσωπικό του καθενός. Το κυπελλούχων της ΑΕΚ στο μπάσκετ το 67 μνημονευεται ακόμα περισσότερο και απο πρωταθλητριών σημερινά επειδή ήταν ο πρώτος τίτλος ελληνικής ομάδας.
Τώρα αν μιλάς με όρους μηδενιστικούς οτι είναι βλακεία να ασχολείται κάποιος με τον οπαδισμό και να υποστηρίζει ομάδα αυτό είναι πάλι προσωπικό. ας το λύσει ο καθένας μόνος του. Εγώ δεν θα αναλύσω τον εαυτό μου για το τι μου αρέσει, μου αρέσει και το βουνό δεν θα το εξηγήσω, το κάνεις και άμα σαρέσει το ξανακάνεις. Απλό.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών