Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Δεκ 2018, 12:29

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Δεκ 2018, 11:27


Ε, τότε θέλεις όντως να δαγκώσεις κάποιον/κάποιους στη δουλειά για να ξεσπάσεις.
Να τους ρουφήξεις το αίμα όπως ρουφάνε το δικό σου οι εργασιακοί βρυκόλακες.
Και ο Τσοχατζόπουλος αντιπροσωπεύει την άποψη που έχεις για την πολιτική γιατί δίνει πορτοκαλάδα για να αναπληρώσει το αίμα που έχασε σε εκπρόσωπο του κεφάλαιου και όχι σε σένα.

Μεταξύ αστείου και σοβαρού αυτά, έτσι;


Γατομαντεία.
Τα ρω του πχόρουμ. :P
Στη δουλειά; Όχι σε καμία περίπτωση. Τουλάχιστον όχι στην πρωινή. Στην απογευματινή είναι κάποιοι που σκοτωνομαστε(για πολιτικά :lol: ) αλλά τίποτα σπουδαιο. Μετά αγαπιόμαστε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Ορέστης 35

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 03 Ιαν 2019, 03:24

Ειδα οτι ημουν σε ενα τραπεζι με τον Χαριστεα καποια παιδια του Σαρβαιβορ και μια φοιτητρια που εμοιαζε με την Αθηνα αλλα δεν ηταν. Ηταν ξανθια, ψηλη, με ατελειωτα μαυρισμενα μπουτια που ξεχυνονταν οπως ηταν καθισμενη μεσα απο ενα πολυ κοντο τζην σορτσακι. Κρατουσα ενα ψαλιδι και προσπαθουσα να της το κοντυνω ακομα περισσοτερο, πειραζομασταν και γελουσαμε. Μου αρεσε η παρεα της.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 03 Ιαν 2019, 08:41

Naida έγραψε:
28 Δεκ 2018, 13:01
the comet the course the tail έγραψε:
28 Δεκ 2018, 12:42
Naida έγραψε:
28 Δεκ 2018, 12:24
Είδα ότι ήμουν κάπου για καφέ με μια φίλη μου και ήρθε να πληρώσουμε ο σερβιτόρος και ήταν ο Τσοχατζόπουλος :o Μόλις βγήκα από την καφετέρια, ήμουν μόνη μου και περπατούσα προς το σπίτι μου και με γραπώνει κάποιος από τον ώμο, γύρισα τρομαγμένη και βλέπω κάποιον που δεν τον έβλεπα στην ουσία, αλλά τον ήξερα και ηρέμησα. Αλλά αυτός ήταν αγριεμένος και με κοίταγε σαν παρανοϊκός. Δεν φοβήθηκα και σκεφτόμουν ότι είναι έτσι από έναν ιό που κυκλοφορεί και για να του δείξω ότι δεν φοβόμουν τον έπιασα αγκαλιά. Και αυτός ξεκίνησε να με φιλάει πολύ έντονα και με δάγκωνε σαν να ήθελε να με φάει και με πονούσε, κι άρχισα και τον δάγκωνα και εγώ και άρχισε να τρεχει αίμα από τα χείλη του και εγώ το έγλειφα για να πάρω κι εγώ τον ιό να μπορώ να αμυνθώ μη με φάει. Και μου είπε εσύ δεν έχεις τον ιό πως μου έσκισες τα χείλη; Και ένιωσα άσχημα και πήγα να τον χαϊδέψω στα μαλλιά και πήγε να με δαγκώσει πάλι και πρόλαβα και του δάγκωσα τον λαιμό.και έτρεχε πιο πολύ αίμα.
Και μετά βγήκε ο Τσοχατζόπουλος να μας δώσει πορτοκαλάδα να πιει ο άλλος για το αίμα που είχε χάσει.Πεταχτηκα και ένιωθα τους παλμούς μου αυξημένους. Μα το Τσοχατζόπουλο; Τρελό όνειρο.
ο Τσοχατζόπουλος που τρέχει να σου φέρει την πορτοκαλάδα, συμβολίζει την οικογένειά σου και τα παιδικά σου χρόνια. είχες φροντίδα σαν παιδί και ήσασταν και πασόκοι. τα υπόλοιπα μάλλον έχουν να κάνουν με κάποια σεξουαλικά απωθημένα, επιθυμίες κλπ....
Μας χαντάκωσες :lol:
Πάντως, βαμπίρ υπάρχουν.

πέτυχα ένα στο κομμωτήριο και ήταν μέρα. δίπλα μου που λέτε, καθόταν μία τύπισσα που είχε δύο τεράστιους λευκούς κυνόδοντες, πιο λευκούς από τα υπόλοιπα δόντια. αγριεύτηκα. όχι όμως τόσο ώστε να μην την τραβήξω φωτό.

:003:
Συνημμένα
draculeskou.png
draculeskou.png (187.77 KiB) Προβλήθηκε 483 φορές
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

the comet the course the tail

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 03 Ιαν 2019, 08:53

- χτυπάει πέναλντι κάποιος... (δεν είδα ποιος), η μπάλα χτυπάει στο αριστερό δοκάρι και φεύγει αριστερά παράλληλα με την γραμμή του κόρνερ, την προλαβαίνει ο Δημητριάδης, την γυρίζει προς το τέρμα, κινείται πάνω στην γραμμή, και ενώ θέλει απλά ένα σπρώξιμο για να μπει γκολ, ο Σαλπιγγίδης κάνει προβολή σαν να κάνει φιγούρα σε τσάμικο και την στέλνει δεξιά άουτ. Εξ επαφής... Στην επόμενη φάση, ο Ταυλαρίδης κάνει φάουλ στον Σαλπιγγίδη και του ζητάει και τα ρέστα...

- ήμουν σε ένα μεγάλο σπίτι, αρχοντικό, με πολλά δωμάτια και διαδρόμους και προσπαθούσα να κοιμηθώ... και επειδή δεν με έπαιρνε ο ύπνος, συνεχώς άλλαζα δωμάτια και κρεβάτια. σε κάποια φάση βγήκα στην αυλή, η οποία είχε μια μάντρα γύρω-γύρω με συρματοπλέγματα. παρόλα αυτά πήδηξε μέσα ένας κλέφτης (!!!) που κρατούσε ένα σουγιά και με απείλησε... ο κλέφτης ήταν γυναίκα... και καθώς έκανε κίνηση να με μαχαιρώσει μεταμορφώθηκε σε τεράστια πεταλούδα, πέταξε και έφυγε...

Mole
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:14

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mole » 03 Ιαν 2019, 09:10

Δύο δόντια (γομφίοι) που περιστρεφονταν σαν μυλοπετρες. Έβαλα το χέρι μου κι έβγαλα κάτι που είχε σκαλώσει μεταξύ τους, ένα λεπτό πεπερονι.
So hab ich dich schon unbedingt

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 03 Ιαν 2019, 15:51

Πολλά φίδια στα πόδια μου. Έφτυναν δηλητήριο αλλά δεν με δάγκωσε κανένα. Ήτανε πράσινα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Ιαν 2019, 18:45

Naranjita έγραψε:
03 Ιαν 2019, 08:41

Πάντως, βαμπίρ υπάρχουν.

πέτυχα ένα στο κομμωτήριο και ήταν μέρα. δίπλα μου που λέτε, καθόταν μία τύπισσα που είχε δύο τεράστιους λευκούς κυνόδοντες, πιο λευκούς από τα υπόλοιπα δόντια. αγριεύτηκα. όχι όμως τόσο ώστε να μην την τραβήξω φωτό.

:003:
Είναι λίγο περίεργο. Και πόσο περίεργο όμως να μη ξέρει ότι την τραβάς φωτό. Το έπαθα από την αντίστροφη. Τράβηξα μια φωτό γενικά σε ένα μέρος που είχε κόσμο. Όταν την επόμενη κοιτούσα αυτές που τράβηξα παρατήρησα ανθρώπους που με κοιτουσαν την ώρα που τραβούσα την φωτό και δεν είχα πάρει χαμπάρι. Πολύ περίεργο και αστείο .
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 04 Ιαν 2019, 08:15

Naida έγραψε:
03 Ιαν 2019, 18:45
Naranjita έγραψε:
03 Ιαν 2019, 08:41

Πάντως, βαμπίρ υπάρχουν.

πέτυχα ένα στο κομμωτήριο και ήταν μέρα. δίπλα μου που λέτε, καθόταν μία τύπισσα που είχε δύο τεράστιους λευκούς κυνόδοντες, πιο λευκούς από τα υπόλοιπα δόντια. αγριεύτηκα. όχι όμως τόσο ώστε να μην την τραβήξω φωτό.

:003:
Είναι λίγο περίεργο. Και πόσο περίεργο όμως να μη ξέρει ότι την τραβάς φωτό. Το έπαθα από την αντίστροφη. Τράβηξα μια φωτό γενικά σε ένα μέρος που είχε κόσμο. Όταν την επόμενη κοιτούσα αυτές που τράβηξα παρατήρησα ανθρώπους που με κοιτουσαν την ώρα που τραβούσα την φωτό και δεν είχα πάρει χαμπάρι. Πολύ περίεργο και αστείο .
είδες τύχη; είχε όλο το πακέτο πάντως: δόντια μακρυά, κόκκινο φουστάνι, μπέρτα.....

την τράβηξα μια στιγμή πριν γίνει νυχτερίδα.

:003:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιαν 2019, 09:00

Naranjita έγραψε:
04 Ιαν 2019, 08:15
Naida έγραψε:
03 Ιαν 2019, 18:45
Naranjita έγραψε:
03 Ιαν 2019, 08:41

Πάντως, βαμπίρ υπάρχουν.

πέτυχα ένα στο κομμωτήριο και ήταν μέρα. δίπλα μου που λέτε, καθόταν μία τύπισσα που είχε δύο τεράστιους λευκούς κυνόδοντες, πιο λευκούς από τα υπόλοιπα δόντια. αγριεύτηκα. όχι όμως τόσο ώστε να μην την τραβήξω φωτό.

:003:
Είναι λίγο περίεργο. Και πόσο περίεργο όμως να μη ξέρει ότι την τραβάς φωτό. Το έπαθα από την αντίστροφη. Τράβηξα μια φωτό γενικά σε ένα μέρος που είχε κόσμο. Όταν την επόμενη κοιτούσα αυτές που τράβηξα παρατήρησα ανθρώπους που με κοιτουσαν την ώρα που τραβούσα την φωτό και δεν είχα πάρει χαμπάρι. Πολύ περίεργο και αστείο .
είδες τύχη; είχε όλο το πακέτο πάντως: δόντια μακρυά, κόκκινο φουστάνι, μπέρτα.....

την τράβηξα μια στιγμή πριν γίνει νυχτερίδα.

:003:
Κοίτα και αυτη που τράβηξα εγώ :lol:

Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 04 Ιαν 2019, 09:03

Naida έγραψε:
04 Ιαν 2019, 09:00


Κοίτα και αυτη που τράβηξα εγώ :lol:

Εικόνα
γιατί και πως ζουν αναμεσά μας, φάση

:lol:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιαν 2019, 09:07

Naranjita έγραψε:
04 Ιαν 2019, 09:03
Naida έγραψε:
04 Ιαν 2019, 09:00


Κοίτα και αυτη που τράβηξα εγώ :lol:

Εικόνα
γιατί και πως ζουν αναμεσά μας, φάση

:lol:
Ναι έτσι μου φάνηκε και μενα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7977
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 04 Ιαν 2019, 23:58

Έβλεπα ότι ήμουν άρρωστη και προσπαθούσα να ξαπλώσω σε ένα κρεβάτι στο πατρικό μου. Όλα τα κρεβάτια όμως ήταν πιασμένα και στο σπίτι κυκλοφορούσαν πολλά άτομα που ήταν λέει των βασιλικών οικογενειών. Δεν είδα τίποτε το βασιλικό σε αυτούς, μόνο άτομα ενοχλητικά. Στάθηκα στη μέση του σπιτιού και φώναξα Γιαγιάααα... την από καιρό πεθαμένη γιαγιά μου. Ήθελα να πω "τι γίνεται εδώ πέρα;".
Όταν ξυπνούσα είχα κάτι σαν πληροφορία στο μυαλό μου ότι η γιαγιά μου ζει στην Αριζόνα και έχει μεγάλη φάρμα βοοειδών ή τουλάχιστον είναι κόρη αυτής της οικογένειας.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 08:14

Έβλεπα τον enaon :o
Ήταν αρκετά ψηλός και περπατούσαμε προς το δημοτικό σχολείο που πήγαινα. Ένας πολύ ωραίος δρόμος με θέα όλη την πόλη και ήταν προς ηλιοβασίλεμα η ώρα. Σταματήσαμε σε κάτι βραχάκια και μιλάγαμε για το Πουκέτ.
Μου έλεγε ότι μου πάει όπως έκανα τα μαλλιά μου και μου χάιδευε το πρόσωπο κι εγώ χαζογέλαγα.
Και κάποια φάση μ' έπιασε και με σήκωσε ψηλά και σκεφτόμουν μωρέ μπράβο δύναμη(έχουμε και κάποιο βάρος :lol: ) και με πέταξε σε κάτι χόρτα ξερά και γέλαγε. Ου να μου χαθεί να χάνεται :evil:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 07 Ιαν 2019, 08:29

Antares έγραψε:
04 Ιαν 2019, 23:58
Έβλεπα ότι ήμουν άρρωστη και προσπαθούσα να ξαπλώσω σε ένα κρεβάτι στο πατρικό μου. Όλα τα κρεβάτια όμως ήταν πιασμένα και στο σπίτι κυκλοφορούσαν πολλά άτομα που ήταν λέει των βασιλικών οικογενειών. Δεν είδα τίποτε το βασιλικό σε αυτούς, μόνο άτομα ενοχλητικά. Στάθηκα στη μέση του σπιτιού και φώναξα Γιαγιάααα... την από καιρό πεθαμένη γιαγιά μου. Ήθελα να πω "τι γίνεται εδώ πέρα;".
Όταν ξυπνούσα είχα κάτι σαν πληροφορία στο μυαλό μου ότι η γιαγιά μου ζει στην Αριζόνα και έχει μεγάλη φάρμα βοοειδών ή τουλάχιστον είναι κόρη αυτής της οικογένειας.
κοντά έπεσες, Μιζούρι είναι η φάρμα, αλλά δεν έχει βόδια, έχει αλόγατα.

http://www.hoofweb.com/antares/

πάρτους και ζήτα την γιαγιά σου, να δούμε τι θα πουν

:003:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14779
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 07 Ιαν 2019, 08:50

Ειδα οτι μου επεφταν τα δοντια. Τι σημαινει?
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών