Serial killer ΟΡΕΣΤΗΣ

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Serial killer ΟΡΕΣΤΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 25 Απρ 2019, 12:08

Naida έγραψε:
25 Απρ 2019, 11:54
   
εχω κίτρινη κάρτα ή με γελούν τα ματάκια μου;
Nαι, αν πάρεις και δεύτερη, αποβάλλεσαι και χάνεις τα δύο επόμενα ματς :fp:

   
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Serial killer ΟΡΕΣΤΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Απρ 2019, 12:10

elchav έγραψε:
25 Απρ 2019, 12:08
Naida έγραψε:
25 Απρ 2019, 11:54
   
εχω κίτρινη κάρτα ή με γελούν τα ματάκια μου;
Nαι, αν πάρεις και δεύτερη, αποβάλλεσαι και χάνεις τα δύο επόμενα ματς :fp:

   

Ε βέβαια είναι στημένα τα ματς και θέλετε να μ' αποκλείσετε :evil:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Serial killer ΟΡΕΣΤΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 25 Απρ 2019, 12:13

μίστερ μαξ έγραψε:
25 Απρ 2019, 11:57
Γάταρος έγραψε:
25 Απρ 2019, 11:43
μίστερ μαξ έγραψε:
25 Απρ 2019, 11:32
Σου παράθεσα το Ορεστης ΑΠΟΕΛ και το ετριψα στα μουτρα σου. Το έκανες γαργάρα. Σου ειπα οτι πηγαινε και στην ΣΕΚ (εβαλα και λινκ) το έκανες γαργάρα. Το ότι ηταν μόνιμος στο στρατό, πάλι γαργάρα. Το οτι σκότωνε αλλοδαπές, πάλι γαργάρα. Νταξει, θα πάθεις τίποτα από το τόσο πολύ τσ1μπουκι.
Σου παρέθεσα δήλωση του Χριστόφια υπέρ της ΣΕΚ και την έκανες γαργάρα. Αυτή η δήλωση αποδεικνύει ότι υπάρχουν κομμουνιστές που βλέπουν θετικά τη ΣΕΚ οπότε δεν καταλαβαίνω τι νομίζεις ότι αποδεικνύει η παρουσία του εκεί.
Ο Πρόεδρος Χριστόφιας είπε ότι η ΣΕΚ, μαζί με το υπόλοιπο συνδικαλιστικό κίνημα, δεν περιόρισαν το ρόλο και την παρέμβασή τους στα εργατικά ζητήματα, αλλά συνέδραμαν και συνδράμουν στη διαμόρφωση των οικονομικών και πολιτικών εξελίξεων και στην ανάπτυξη των κρατικών και κοινωνικών θεσμών.

http://www.kathimerini.com.cy/gr/oikono ... /?ctype=ar
Δεν εξετάζουμε τις οπαδικές του προτιμήσεις αλλά τις κομματικές. Στον Στρατό υπηρετούν μόνιμοι πολλοί κομμουνιστές. Δεν σκότωνε τις γυναίκες επειδή ήταν αλλοδαπές, σκότωνε τις γυναίκες που συνευρισκόταν μαζί τους και του άρεσαν οι Φιλιππινέζες.
O Χριστόφιας απλως εκανε δηλώσεις ρουτίνας με στοχο να κλείσει ο διχασμός. Δεν είπα οτι η ΣΕΚ είναι όπως το ΕΛΑΜ, είναι απλως το συνδικάτο των Δεξιών. Αυτό δείχνει οτι ο Ορέστης πήγαινε σε όλες τις εκδηλώσεις (για την κονόμα προφανως)

Το οτι ηταν ακροδεξιος φαινεται επειδή γράφει ΑΠΟΕΛ στο ονομα του. Υπαρχουν και μη ακροδεξιοι ΑΠΟΕΛιστες, αλλά αυτοι δεν θεωρουν τον αποελλισμό ως ζωτικο κομματι του ευατου τους για να προσδιορίζονται με αυτο τον τρόπο στα σοσσιαλ μιντια. Αρα οταν βλέπεις καποιον να ερχεται και να σου λέει: "Γεια σου, ειμαι ο Ορέστης και ειμαι ΑΠΟΕΛ." μπορεις να εξαγαγεις με ασφαλεια το συμπερασμα πως ειναι τελειωμένο εθνίκι.

Σκοτωνε τις φιλιππινέζες για να καθαρίσει ο τόπος.

Σιγά ρε συ, που εαν κάποιος βάζει το όνομα μιας ομάδος σε ψευδώνυμο είναι και φανατικός.

Ορέστης 35

Re: Serial killer ΟΡΕΣΤΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 25 Απρ 2019, 12:17

Γάταρος έγραψε:
25 Απρ 2019, 11:47
Golden Age έγραψε:
25 Απρ 2019, 11:33
Ερμής έγραψε:
25 Απρ 2019, 10:35


:o:o:o
Όχι, δεν είναι συμφορουμίτης. Είναι ακόμη ενεργός και μετά τη σύλληψη του άλλου. :lol:

https://www.cnn.gr/news/kosmos/story/17 ... -o-orestis

Τελικά ήταν..."Ορέστης 35", ακριβώς όπως ο εδώ! :lol:
Αν ήμουν ο Ορέστης 35 θ' απείχα από το phorum για κάνα μήνα μόνο για την τρολιά.
Προσβολη και πισωπλατη μαχαιρια. :smt013

Εγω δεν ειχα κανει ματς με φιλλιπινεζες παντως. Στην Κυπρο φαινεται να δουλευει καλυτερα το μπαντου.

Ορέστης 35

Re: Serial killer ΟΡΕΣΤΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 25 Απρ 2019, 12:20

Αυτη η ιστορια δειχνει και ποσο επικινδυνες ειναι αυτες οι εφαρμογες που δουλευουν με αλγοριθμους που προωθουν συγκεκριμενα προφιλ στις γυναικες, ενω τους αποκρυπτουν αλλα. Με αυτη την παραμετρο ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ;

Πληρωνε ο τυπος για μπουστ, ματσαρε, και το μπαντου τον καταχωρουσε ως χαι ρανκινγ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών