Ο Γιάννης και η Ελένη

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Σπανοβαγγελοδημήτρης
Δημοσιεύσεις: 1246
Εγγραφή: 21 Μαρ 2020, 20:38

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανοβαγγελοδημήτρης » 10 Μάιος 2020, 22:33

Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:24
Που συζητάνε με τους φίλους τους; ελα Χριστέ και Παναγιά. Τι πιο όμορφο από το να έχεις έναν άνθρωπο ή και περισσότερους να μοιραστείς τα σωψυχά σου; όσα αισθάνεσαι άνετα τελοσπαντων να μοιραστείς.
'Μιλαω για τις κολλητές μου που λέμε τα πάντα όλα. Εξάλλου πχ εγώ σήμερα ήθελα να με "καλύψει" σε κάτι η κολλητή μου. Μου αρνηθηκε, μου τα έχωσε , δέχτηκε
Ο Χριστός και η Παναγιά που επικαλείσαι δεν νομίζω να επικροτούν κάτι τέτοιο. Είναι νομίζω και στις 10 εντολές. Πιστός δεν είμαι αλλά με προκαλείς

Μίλησε με τις φίλες σου, κορόιδεψε τον άνθρωπό σου, όλα καλά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Μάιος 2020, 22:35

Αγις έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:28

κ δινεις πληρη αναφορα για τον αλλον - συζητωντας και βγαζοντας τα σωψυχα σου με τις κολλητες σου
πολυ ωραια .
Εννοειραι βρε συ. Δεν ξέρω γιατί σας φαίνεται περίεργο πραγματικά. Αν δεν μιλήσω στην κολλητή μου για κάτι που δε θα μπορούσα να πω σε κάποιον αλλο, σε ποιον θα μιλησω; καλά λέω και εδω μερικά αμα δεν θέλω να φορτώνω τις κολλητές :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 10 Μάιος 2020, 22:36

Η Ελενη
Screenshot_31.jpg
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Σπανοβαγγελοδημήτρης
Δημοσιεύσεις: 1246
Εγγραφή: 21 Μαρ 2020, 20:38

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανοβαγγελοδημήτρης » 10 Μάιος 2020, 22:37

νύχτα έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:32
Σπανοβαγγελοδημήτρης έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:23
Στην περίπτωσή μας ο Γιάννης ρώτησε. Η Ελένη δεν είχε εμπιστοσύνη ούτε σε εκείνον ούτε στον εαυτό της, έπρεπε να συζητήσει με το στρατηγείο.

Το λάθος το βλέπεις;
ναι, αυτό το κομμάτι μου είχε διαφύγει



δεν είναι όλοι οι άνθρωποι το ίδιο, μπορεί να υπάρχει έστω ένας
άνθρωπος στη ζωή καθενός, που να είναι εκεί απλώς για να ακούσει
χωρίς να κρίνει εσένα ή τον σύντροφό σου

καμιά φορά είναι λυτρωτικό να σου χαρίζει κάποιος τα αυτιά του,
ιδανικό βέβαια, αυτός ο κάποιος να είναι ο σύντροφός σου
Ναι δεν διαφωνώ, τυχεροί αυτοί που το έχουν, αλλά εδώ έχουμε κάτι συγκεκριμένο.

Σπανοβαγγελοδημήτρης
Δημοσιεύσεις: 1246
Εγγραφή: 21 Μαρ 2020, 20:38

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανοβαγγελοδημήτρης » 10 Μάιος 2020, 22:38

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:36
Η Ελενη
Screenshot_31.jpg
Ελένη την έλεγαν την πορνοστάρ που χώρισες Γιάννη και έχεις ξεσαλώσει στο νήμα;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Μάιος 2020, 22:40

Σπανοβαγγελοδημήτρης έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:33
Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:24
Που συζητάνε με τους φίλους τους; ελα Χριστέ και Παναγιά. Τι πιο όμορφο από το να έχεις έναν άνθρωπο ή και περισσότερους να μοιραστείς τα σωψυχά σου; όσα αισθάνεσαι άνετα τελοσπαντων να μοιραστείς.
'Μιλαω για τις κολλητές μου που λέμε τα πάντα όλα. Εξάλλου πχ εγώ σήμερα ήθελα να με "καλύψει" σε κάτι η κολλητή μου. Μου αρνηθηκε, μου τα έχωσε , δέχτηκε
Ο Χριστός και η Παναγιά που επικαλείσαι δεν νομίζω να επικροτούν κάτι τέτοιο. Είναι νομίζω και στις 10 εντολές. Πιστός δεν είμαι αλλά με προκαλείς

Μίλησε με τις φίλες σου, κορόιδεψε τον άνθρωπό σου, όλα καλά.
Ναι δέχτηκε γιατί της το ζήτησα παρόλο που κατάλαβα αυτά που μου είπε απλά κατάλαβε και αυτή ότι δεν ειμαι σε φάση αυτή τη στιγμή να ενεργω σωστά κι όπως πρέπει. Να και κάτι άλλο ωραίο με τους φίλους(τους πραγματικούς ε) θα σε κρίνουν, θα στα χώσουν αλλά θα σε στηρίξουν οταν χρειαστεί :D
Και σαφως δεν τον κοροϊδεύω όπως το εννοείς ή όπως το βάζεις στο μυαλό σου τελοσπαντων.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 10 Μάιος 2020, 22:41

Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:35
Αγις έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:28

κ δινεις πληρη αναφορα για τον αλλον - συζητωντας και βγαζοντας τα σωψυχα σου με τις κολλητες σου
πολυ ωραια .
Εννοειραι βρε συ. Δεν ξέρω γιατί σας φαίνεται περίεργο πραγματικά. Αν δεν μιλήσω στην κολλητή μου για κάτι που δε θα μπορούσα να πω σε κάποιον αλλο, σε ποιον θα μιλησω; καλά λέω και εδω μερικά αμα δεν θέλω να φορτώνω τις κολλητές :lol:
καθολου περιεργο να βγαζεις την προσωπικη ζωη του αλλου στην κολλητοπαρεα με καθε λεπτομερεια :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Μάιος 2020, 22:44

Αγις έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:41
Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:35
Αγις έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:28

κ δινεις πληρη αναφορα για τον αλλον - συζητωντας και βγαζοντας τα σωψυχα σου με τις κολλητες σου
πολυ ωραια .
Εννοειραι βρε συ. Δεν ξέρω γιατί σας φαίνεται περίεργο πραγματικά. Αν δεν μιλήσω στην κολλητή μου για κάτι που δε θα μπορούσα να πω σε κάποιον αλλο, σε ποιον θα μιλησω; καλά λέω και εδω μερικά αμα δεν θέλω να φορτώνω τις κολλητές :lol:
καθολου περιεργο να βγαζεις την προσωπικη ζωη του αλλου στην κολλητοπαρεα με καθε λεπτομερεια :003:
Όχι του άλλου, την δικιά μου λέω που εμπλέκεται και αυτός.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Σπανοβαγγελοδημήτρης
Δημοσιεύσεις: 1246
Εγγραφή: 21 Μαρ 2020, 20:38

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανοβαγγελοδημήτρης » 10 Μάιος 2020, 22:45

Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:40
Σπανοβαγγελοδημήτρης έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:33
Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:24
Που συζητάνε με τους φίλους τους; ελα Χριστέ και Παναγιά. Τι πιο όμορφο από το να έχεις έναν άνθρωπο ή και περισσότερους να μοιραστείς τα σωψυχά σου; όσα αισθάνεσαι άνετα τελοσπαντων να μοιραστείς.
'Μιλαω για τις κολλητές μου που λέμε τα πάντα όλα. Εξάλλου πχ εγώ σήμερα ήθελα να με "καλύψει" σε κάτι η κολλητή μου. Μου αρνηθηκε, μου τα έχωσε , δέχτηκε
Ο Χριστός και η Παναγιά που επικαλείσαι δεν νομίζω να επικροτούν κάτι τέτοιο. Είναι νομίζω και στις 10 εντολές. Πιστός δεν είμαι αλλά με προκαλείς

Μίλησε με τις φίλες σου, κορόιδεψε τον άνθρωπό σου, όλα καλά.
Ναι δέχτηκε γιατί της το ζήτησα παρόλο που κατάλαβα αυτά που μου είπε απλά κατάλαβε και αυτή ότι δεν ειμαι σε φάση αυτή τη στιγμή να ενεργω σωστά κι όπως πρέπει. Να και κάτι άλλο ωραίο με τους φίλους(τους πραγματικούς ε) θα σε κρίνουν, θα στα χώσουν αλλά θα σε στηρίξουν οταν χρειαστεί :D
Και σαφως δεν τον κοροϊδεύω όπως το εννοείς ή όπως το βάζεις στο μυαλό σου τελοσπαντων.
Μην τα λες σε μένα στον Άη Πήτερ να τα πεις όταν έρθει η ώρα.

Το πως τα έχω βάλει στο μυαλό μου; Ακριβώς έτσι: Γκόμενος, κολλητή, ψέμα, κάλυψη.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Μάιος 2020, 22:48

Σπανοβαγγελοδημήτρης έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:45

Μην τα λες σε μένα στον Άη Πήτερ να τα πεις όταν έρθει η ώρα.

Το πως τα έχω βάλει στο μυαλό μου; Ακριβώς έτσι: Γκόμενος, κολλητή, ψέμα, κάλυψη.
Ναι έτσι είναι αλλά δεν είναι οπως το σκέφτεσαι. Εννοώ δεν υπάρχει κάτι κακό ψέμα ή κοροϊδία. Είναι αυτό που ρώτησες στην αρχή. Αν συμβαίνει κάτι άλλο και ο άλλος σκέφτεται αλλα ενώ δεν είναι έτσι και κάπου εκεί χάνεται η επικοινωνία γιατί αλλα μοιάζουν και άλλα είναι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Naida την 10 Μάιος 2020, 22:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 10 Μάιος 2020, 22:49

Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:44
Αγις έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:41
Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:35


Εννοειραι βρε συ. Δεν ξέρω γιατί σας φαίνεται περίεργο πραγματικά. Αν δεν μιλήσω στην κολλητή μου για κάτι που δε θα μπορούσα να πω σε κάποιον αλλο, σε ποιον θα μιλησω; καλά λέω και εδω μερικά αμα δεν θέλω να φορτώνω τις κολλητές :lol:
καθολου περιεργο να βγαζεις την προσωπικη ζωη του αλλου στην κολλητοπαρεα με καθε λεπτομερεια :003:
Όχι του άλλου, την δικιά μου λέω που εμπλέκεται και αυτός.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Σπανοβαγγελοδημήτρης
Δημοσιεύσεις: 1246
Εγγραφή: 21 Μαρ 2020, 20:38

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανοβαγγελοδημήτρης » 10 Μάιος 2020, 22:50

Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:48
Σπανοβαγγελοδημήτρης έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:45

Μην τα λες σε μένα στον Άη Πήτερ να τα πεις όταν έρθει η ώρα.

Το πως τα έχω βάλει στο μυαλό μου; Ακριβώς έτσι: Γκόμενος, κολλητή, ψέμα, κάλυψη.
Ναι έτσι είναι αλλά δεν είναι οπως το σκέφτεσαι. Εννοώ δεν υπάρχει κάτι κακό ψέμα ή κοροϊδία.
Μου θυμίζεις την γελοιογραφία που μπαίνει ο σύζυγος στην κρεβατοκάμαρα και πιάνει την γυναίκα του γυμνή με τον κουμπάρο

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Μάιος 2020, 22:52

Σπανοβαγγελοδημήτρης έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:50
Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:48
Σπανοβαγγελοδημήτρης έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:45

Μην τα λες σε μένα στον Άη Πήτερ να τα πεις όταν έρθει η ώρα.

Το πως τα έχω βάλει στο μυαλό μου; Ακριβώς έτσι: Γκόμενος, κολλητή, ψέμα, κάλυψη.
Ναι έτσι είναι αλλά δεν είναι οπως το σκέφτεσαι. Εννοώ δεν υπάρχει κάτι κακό ψέμα ή κοροϊδία.
Μου θυμίζεις την γελοιογραφία που μπαίνει ο σύζυγος στην κρεβατοκάμαρα και πιάνει την γυναίκα του γυμνή με τον κουμπάρο
Είδες που το μυαλό σου τρέχει στο λάθος κατευθείαν; να εκεί στο λάθος μπαίνει η κολλητή με την κάλυψη και σώζεται η κατάσταση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8702
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 10 Μάιος 2020, 22:53

πάντως, αν δεν υπήρχαν οι συστολές να το συζητήσουν/λύσουν μεταξύ τους,
δεν θα προέκυπτε και η ανάγκη να το συζητήσει η τύπισσα με τις φίλες της


οπότε γι αυτό κι εγώ στην ελλειπη επικοινωνία του ζευγαριού εστίασα εξαρχής
fear as night can’t be shut off

Σπανοβαγγελοδημήτρης
Δημοσιεύσεις: 1246
Εγγραφή: 21 Μαρ 2020, 20:38

Re: Ο Γιάννης και η Ελένη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανοβαγγελοδημήτρης » 10 Μάιος 2020, 22:54

Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:52
Σπανοβαγγελοδημήτρης έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:50
Naida έγραψε:
10 Μάιος 2020, 22:48


Ναι έτσι είναι αλλά δεν είναι οπως το σκέφτεσαι. Εννοώ δεν υπάρχει κάτι κακό ψέμα ή κοροϊδία.
Μου θυμίζεις την γελοιογραφία που μπαίνει ο σύζυγος στην κρεβατοκάμαρα και πιάνει την γυναίκα του γυμνή με τον κουμπάρο
Είδες που το μυαλό σου τρέχει στο λάθος κατευθείαν; να εκεί στο λάθος μπαίνει η κολλητή με την κάλυψη και σώζεται η κατάσταση.
Πως την σώσει, μπαίνει και αυτή στο δωμάτιο και κάνετε foursome;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών