Για την αυτοαπελευθέρωσή μου

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Για την αυτοαπελευθέρωσή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 13 Νοέμ 2020, 11:35

John Brown Gun Club έγραψε:
13 Νοέμ 2020, 11:34
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
13 Νοέμ 2020, 11:23
John Brown Gun Club έγραψε:
13 Νοέμ 2020, 11:21
Γενιά της Αμαρτίας εχεις μιλησει γι αυτα στους γονεις σου; Εχεις καποιο ατομο να μιλας γι αυτα; Καποιο ατομο που να γουσταρεις υπαρχει;
Όχι εννοείται.
Ναι, ο ψ μου.
Δε γουστάρω καμία, μαν, είμαι μέσα στο σπίτι λόγω κορονοϊού. Δεν υπάρχει καμία επαφή.
Ο ψ τι/ποιος ειναι;
Οι γονεις σου πως νομιζεις πως θα αντιδρασουν; Πιστευεις πως εχουν καταλαβει κατι;
Ψ = ψυχαναλυτή
Δεν έχουν ιδέα. Δεν είναι εμπόδιο για μένα κιολας.
Θες κάπου να καταλήξεις;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Για την αυτοαπελευθέρωσή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 13 Νοέμ 2020, 11:51

Οχι, απλα ηθελα να δω πως το ζεις εκτος του κεφαλιου σου, σε σχεση με τους αλλους ανθρωπους.

Νομιζεις πως οι αλλοι, στο κοινωνικο σου περιβαλλον, σε αντιλαμβανονται ως κουιρ; Πιστευεις πως εχουν αυτη την εντυπωση;
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Για την αυτοαπελευθέρωσή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 13 Νοέμ 2020, 12:02

John Brown Gun Club έγραψε:
13 Νοέμ 2020, 11:51
Οχι, απλα ηθελα να δω πως το ζεις εκτος του κεφαλιου σου, σε σχεση με τους αλλους ανθρωπους.

Νομιζεις πως οι αλλοι, στο κοινωνικο σου περιβαλλον, σε αντιλαμβανονται ως κουιρ; Πιστευεις πως εχουν αυτη την εντυπωση;
Με την καμία. Είμαι στρέιτ και λεβέντης και μόνο στα λόγια ΘΑ μπορούσα προς το παρόν να είμαι κουίρ. Τι συμπέρασμα βγάζεις;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Για την αυτοαπελευθέρωσή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 13 Νοέμ 2020, 12:05

Δεν μπορω με δυο τρεις ερωτησεις να βγαλω καποιο συμπερασμα, απλη κουβεντα κανω. Ισως ομως ετσι αρχισεις να μιλας απο μονος σου και φτασεις εσυ σε συμπερασματα.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Για την αυτοαπελευθέρωσή μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 13 Νοέμ 2020, 12:07

John Brown Gun Club έγραψε:
13 Νοέμ 2020, 12:05
Δεν μπορω με δυο τρεις ερωτησεις να βγαλω καποιο συμπερασμα, απλη κουβεντα κανω. Ισως ομως ετσι αρχισεις να μιλας απο μονος σου και φτασεις εσυ σε συμπερασματα.
Ναι, καλή η συνεισφορά σου, αλλά δε βοηθάει και πολύ στο θέμα με δυο ερωτησούλες και χωρίς ανάπτυξη. Εκτός αν θέλεις να σου απαντήσω πιο αναλυτικά, αν και ρωτάς σαν να περιμένεις απάντηση «ναι« ή «όχι»...
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών