Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
the comet the course the tail

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 07 Ιαν 2019, 08:55

είδα ότι είχα πάει Θεσσαλονίκη και βγήκα για καφέ με το κουλούρι. ήπιαμε τον καφέ και μετά πήραμε ποτά. θα ήπια 4-5 ποτά και το κουλούρι άλλα τόσα. συζητούσαμε με τις ώρες. αυτή μιλούσε συνέχεια... σε κάποια φάση με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα. όταν ξύπνησα το κουλούρι είχε φύγει, το μαγαζί είχε αδειάσει... έξω ξημέρωνε... μου είχε αφήσει ένα σημείωμα, το οποίο ήταν ένα κομμάτι από την καπνοσακούλα του old holborn που έγραφε: Take your time....

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 08:58

the comet the course the tail έγραψε:
07 Ιαν 2019, 08:55
είδα ότι είχα πάει Θεσσαλονίκη και βγήκα για καφέ με το κουλούρι. ήπιαμε τον καφέ και μετά πήραμε ποτά. θα ήπια 4-5 ποτά και το κουλούρι άλλα τόσα. συζητούσαμε με τις ώρες. αυτή μιλούσε συνέχεια... σε κάποια φάση με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα. όταν ξύπνησα το κουλούρι είχε φύγει, το μαγαζί είχε αδειάσει... έξω ξημέρωνε... μου είχε αφήσει ένα σημείωμα, το οποίο ήταν ένα κομμάτι από την καπνοσακούλα του old holborn που έγραφε: Take your time....
Είναι λογικό να βλέπουμε φορουμιτες; Είμαστε καλά γιατρέ μου;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

the comet the course the tail

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 07 Ιαν 2019, 09:02

Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 08:58
the comet the course the tail έγραψε:
07 Ιαν 2019, 08:55
είδα ότι είχα πάει Θεσσαλονίκη και βγήκα για καφέ με το κουλούρι. ήπιαμε τον καφέ και μετά πήραμε ποτά. θα ήπια 4-5 ποτά και το κουλούρι άλλα τόσα. συζητούσαμε με τις ώρες. αυτή μιλούσε συνέχεια... σε κάποια φάση με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα. όταν ξύπνησα το κουλούρι είχε φύγει, το μαγαζί είχε αδειάσει... έξω ξημέρωνε... μου είχε αφήσει ένα σημείωμα, το οποίο ήταν ένα κομμάτι από την καπνοσακούλα του old holborn που έγραφε: Take your time....
Είναι λογικό να βλέπουμε φορουμιτες; Είμαστε καλά γιατρέ μου;
λογικό είναι πιστεύω... τόσες ώρες, τόσα χρόνια, παρέα στο πχορουμ...

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Ιαν 2019, 09:21

the comet the course the tail έγραψε:
07 Ιαν 2019, 09:02
Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 08:58
the comet the course the tail έγραψε:
07 Ιαν 2019, 08:55
είδα ότι είχα πάει Θεσσαλονίκη και βγήκα για καφέ με το κουλούρι. ήπιαμε τον καφέ και μετά πήραμε ποτά. θα ήπια 4-5 ποτά και το κουλούρι άλλα τόσα. συζητούσαμε με τις ώρες. αυτή μιλούσε συνέχεια... σε κάποια φάση με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα. όταν ξύπνησα το κουλούρι είχε φύγει, το μαγαζί είχε αδειάσει... έξω ξημέρωνε... μου είχε αφήσει ένα σημείωμα, το οποίο ήταν ένα κομμάτι από την καπνοσακούλα του old holborn που έγραφε: Take your time....
Είναι λογικό να βλέπουμε φορουμιτες; Είμαστε καλά γιατρέ μου;
λογικό είναι πιστεύω... τόσες ώρες, τόσα χρόνια, παρέα στο πχορουμ...

Εικόνα
Έλα ντε... Μια δεκαετία στο φόρουμ! Πω πω ήμουνα νια και ...ευτυχώς ειμαι ακομα.
Ωχ το γράφει ήδη. Μήπως δεν ήταν ονειρο; :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

the comet the course the tail

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 07 Ιαν 2019, 10:30

Naida έγραψε:
07 Ιαν 2019, 09:21

Ωχ το γράφει ήδη. Μήπως δεν ήταν ονειρο; :lol:
κάποιες φορές πιστεύω ότι τα όνειρα είναι τομές παράλληλων ζωών μας σε παράλληλα σύμπαντα....

:klino:

Cloud87
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 26 Μάιος 2018, 11:58
Phorum.gr user: Cloud87

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cloud87 » 07 Ιαν 2019, 10:37

πω πω τραγικό. Είδα οτι αποπειράθηκε να με δολοφονήσει μια φίλη μου με τη βοήθεια μίας καθαρίστριας στο Mall. Μέσα σε ένα ανελκυστήρα. Λίγο πρίν της έλεγα κάτι για μάγους στο D&D. Το τραγικό της υπόθεσης είναι οτι στο Μall δεν έχει ανελκυστήρες!!!
Ένα το Χελιδόνι κι η Ανοιξη ακριβή
Warn your gods about our wrath. None may stand against space marines.

νύχτα

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 07 Ιαν 2019, 10:52

ονειρεύτηκα μια υπέροχη αίσθηση

νύχτα

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 07 Ιαν 2019, 10:54

και άκουγα μουσική

the comet the course the tail

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 07 Ιαν 2019, 21:46

Το απόγευμα που έπεσα για ύπνο, είδα ότι βρέθηκα ίσα με 20 χρόνια πριν στο σπίτι της Ε. ήταν και ο Λ με τον Α εκεί. Είχαν ξαπλώσει σε ένα κρεβάτι ανάμεσα σε ένα βουνό από φούντα… η Ε μου φάνηκε γερασμένη… τους ρωτούσα τι κάνουν, που βρίσκονται… ο Λ δεν μιλούσε… ο Α μου μιλούσε απότομα! Τους πρότεινα να πάμε καμια εκδρομή στα μέρη μου.. η Ε ενθουσιάστηκε. Στον Λ δεν άρεσε η ιδέα και μάλιστα, σηκώθηκε και έφυγε.. βρεθήκαμε στο παλιό δημοτικό σχολείο, γύρω από μια σόμπα πετρελαίου. Ήταν όλη οι παλιοι εκεί και πινανε ποτα. Ο Κ, ο Π… γερασμενοι, αλλά ίδιοι… σε κάποια φάση ο Κ με πλησιάζει, πιανει το χερι μου και μου κολλάει στην παλάμη ένα χάπι νιτρικής αμμωνίας και όπως η παλαμη μου ηταν ιδρωμενη αυτό έλιωσε… ταραχτηκα! Αυτό το πράμα όπως αποροφήθηκε από το δέρμα μπορει να είχε τίποτα περίεργες παρενέργειες. Πανικόβλητος άνοιξα την πόρτα και βγήκα έξω… βρέθηκα σε αστικό τοπίο, ακριβώς την ώρα που διαδηλωτές συγκρούονταν με τα ματ… μολότωφ, πέτρες, πανικός… σκέφτηκα ότι πρέπει να παραμείνω ψύχραιμος και να τους προσπεράσω… άλλωστε ήμουν αθώος… ανέβηκα την αμερικής προσπερνώντας τους διαδηλωτές… έφτασα μέχρι τα τζαμπο… εκεί ηταν οι μπατσοι… το επαιζα όσο περισσότερο ανυποψιαστος γινόταν… ώσπου ένας καραφλός μπάτσος με γραπώνει από το μπράτσο και αρχίζει να με τραβάει προς ένα περιπολικό.. μπες μέσα ρε μου λεει… παω να μπω από τη θέση του συνοδηγού και μου ρίχνει μια στο κεφάλι με το γκλομπ… ανοιγει πίσω και με σουταρει στα καθισματα… βρεθηκαμε σπίτι του… φοραγε καμπαρντίνα και καπελο σαν ντετεκτιβ… μου λεει: «το ξερεις ότι σε παρακολουθούμε ε;». του λέω: «ναι, και τι να κάνω;». ανοίγει την πόρτα και μου γνέφει κάτι σαν «αν θες φύγε. Είσαι ελεύθερος». Βγαίνω, σκοντάφτω και κουτρουβαλώ κανα 2 ορόφους από τις σκάλες… το προσωπο μου γέμισε αίματα… το τζην σκίστηκε… γύρισα σπίτι και βλέπω την μάνα μου… μου λέει: «τι έπαθες;;;!!!». «θα στα πω», της λέω… «πάντως, έσκισα το καινούριο τζιν…»

2019
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 03:01

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 2019 » 10 Ιαν 2019, 04:48

:g094:
aLiCat έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:28
Πάνας έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:27


Μας διώχνετε;
Μήπως μας εκβιάζετε οτι θα φύγετε;

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4342
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 10 Ιαν 2019, 06:18

Cloud87 έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:37
πω πω τραγικό. Είδα οτι αποπειράθηκε να με δολοφονήσει μια φίλη μου με τη βοήθεια μίας καθαρίστριας στο Mall. Μέσα σε ένα ανελκυστήρα. Λίγο πρίν της έλεγα κάτι για μάγους στο D&D. Το τραγικό της υπόθεσης είναι οτι στο Μall δεν έχει ανελκυστήρες!!!
και οι αναπηροι πως πανε; με τις κυλιόμενες; εσύ δεν τα έχεις δει προφανώς
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Cloud87
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 26 Μάιος 2018, 11:58
Phorum.gr user: Cloud87

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cloud87 » 10 Ιαν 2019, 08:08

Naranjita έγραψε:
10 Ιαν 2019, 06:18
Cloud87 έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:37
πω πω τραγικό. Είδα οτι αποπειράθηκε να με δολοφονήσει μια φίλη μου με τη βοήθεια μίας καθαρίστριας στο Mall. Μέσα σε ένα ανελκυστήρα. Λίγο πρίν της έλεγα κάτι για μάγους στο D&D. Το τραγικό της υπόθεσης είναι οτι στο Μall δεν έχει ανελκυστήρες!!!
και οι αναπηροι πως πανε; με τις κυλιόμενες; εσύ δεν τα έχεις δει προφανώς
Ωχ λες? Και που στο διάλο είναι? :smt017
Ένα το Χελιδόνι κι η Ανοιξη ακριβή
Warn your gods about our wrath. None may stand against space marines.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4342
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 10 Ιαν 2019, 08:15

Cloud87 έγραψε:
10 Ιαν 2019, 08:08
Naranjita έγραψε:
10 Ιαν 2019, 06:18
Cloud87 έγραψε:
07 Ιαν 2019, 10:37
πω πω τραγικό. Είδα οτι αποπειράθηκε να με δολοφονήσει μια φίλη μου με τη βοήθεια μίας καθαρίστριας στο Mall. Μέσα σε ένα ανελκυστήρα. Λίγο πρίν της έλεγα κάτι για μάγους στο D&D. Το τραγικό της υπόθεσης είναι οτι στο Μall δεν έχει ανελκυστήρες!!!
και οι αναπηροι πως πανε; με τις κυλιόμενες; εσύ δεν τα έχεις δει προφανώς
Ωχ λες? Και που στο διάλο είναι? :smt017

άμα ξαναπάς ρώτα ή δες τις ταμπέλες :102:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Cloud87
Δημοσιεύσεις: 3607
Εγγραφή: 26 Μάιος 2018, 11:58
Phorum.gr user: Cloud87

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cloud87 » 10 Ιαν 2019, 08:18

Naranjita έγραψε:
10 Ιαν 2019, 08:15
Cloud87 έγραψε:
10 Ιαν 2019, 08:08
Naranjita έγραψε:
10 Ιαν 2019, 06:18


και οι αναπηροι πως πανε; με τις κυλιόμενες; εσύ δεν τα έχεις δει προφανώς
Ωχ λες? Και που στο διάλο είναι? :smt017

άμα ξαναπάς ρώτα ή δες τις ταμπέλες :102:
ωραία αμα δεν έχει τι χάνεις? :smt017
Ένα το Χελιδόνι κι η Ανοιξη ακριβή
Warn your gods about our wrath. None may stand against space marines.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4342
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 10 Ιαν 2019, 08:28

Cloud87 έγραψε:
10 Ιαν 2019, 08:18
Naranjita έγραψε:
10 Ιαν 2019, 08:15
Cloud87 έγραψε:
10 Ιαν 2019, 08:08


Ωχ λες? Και που στο διάλο είναι? :smt017

άμα ξαναπάς ρώτα ή δες τις ταμπέλες :102:
ωραία αμα δεν έχει τι χάνεις? :smt017
άμα δεν έχει ανσανσέρ, είναι παράνομο και θέλει καταγγελία, προστιμάρα και κλείσιμο.

δεν νομίζω νεόδμητο κτήριο να μην έχει όμως
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών