Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 12 Ιαν 2020, 19:12

ήμανε σε ένα πάρτυ με λεσβίες, ωραία νακιαμού οι περισσότερες, έπαιζε στη διαπασών χαριτοδιπλωμένο, γαρμπή, βανδή, μπίγαλη, σουήτ ντρήμς και μπλακ τραπ, από το καλό στο καλλίτερο γενικώς ώσπου σε μία φάση έσπασα, με τραβήξανε στο χορό οι αμαζόνες και έγινα το τρίτο πρόσωπο σε ένα νεαρό ζευγαράκι, στην αρχή η μπουτς ψιλοστράβωσε αλλά στην συνέχεια ενωθήκαμε, γίναμε μέλη της ίδιας φυλής και προχώρησε το πράμα, (δε μπαίνω σε λεπτομέρειες μη το κάνουμε και τσόντα το νήμα) ώσπου στο τέλος πήγαμε για ύπνο.
το πάρτυ ήτανε όνειρο.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 16 Ιαν 2020, 08:05

Άσχημο...
Στενάχωρο...
Με ξύπνησε...
Κοιμήθηκα πάλι και... είδα τη συνέχεια!
Wtf mannnnn!!!!!

Ξύπνησα κ κοιμήθηκα τρεις τέσσερις φορές.
Συνεχιζόταν κάθε φορά.
Έλεος.

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Ορέστης 35

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 16 Ιαν 2020, 08:40

Custom_F έγραψε:
16 Ιαν 2020, 08:05
Άσχημο...
Στενάχωρο...
Με ξύπνησε...
Κοιμήθηκα πάλι και... είδα τη συνέχεια!
Wtf mannnnn!!!!!

Ξύπνησα κ κοιμήθηκα τρεις τέσσερις φορές.
Συνεχιζόταν κάθε φορά.
Έλεος.
Αυτα ειναι ονειρα! Εγω ειχα δει οτι δεχομασταν επιθεση απο εξωγηινους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιαν 2020, 09:33

Και εγώ είδα περίεργο όνειρο. Έβλεπα ότι ήμουν σε ένα σκοτεινό δωμάτιο και δεν έβλεπα τίποτα. Και άνοιξε η πόρτα και μπήκε φως και είδα από πίσω από την πόρτα έναν τύπο να καπνίζει σαν κάτι να περίμενε. Και του φώναζα να ανοίξει λίγο ακόμα την πόρτα για να μπει κι άλλο φως. Και αυτός άνοιξε και μπήκε μέσα και έκλεισε την πόρτα πίσω του. Και με έπιασε ανατριχίλα γιατί δεν ήξερα που είναι και ποιος είναι. Και τον νιώθω μέσα στο σκοτάδι πίσω μου. Και τότε και καλά τον αναγνώρισα από την μυρωδιά του ότι είναι ο λεγάμενος. Και γυρίζω να τον δω και να τον αγκαλιάσω γιατί φοβόμουν και τον βλέπω και τα μάτια του ήταν σαν να ήταν πύρινοι πλανήτες. Και ξαφνικά βρίσκομαι με ένα μαχαίρι στο χέρι και άρχισα να του το καρφώνω γιατί λέει και καλά ήταν δαίμονας. Και μετά ξαφνικά άναψαν τα φώτα και τον είδα πεσμένο στο έδαφος ακίνητο και τον έσπρωχνα με το πόδι μου να δω αν ήταν ζωντανός. Και έβλεπα τα χέρια μου και τα πόδια μου μέσα στο αίμα και το μαχαίρι το κράταγε αυτός και ψαχνόμουν να δω αν με έχει μαχαιρώσει και μένα. Και πετάχτηκα 3' πριν χτυπήσει το ξυπνητήρι με ταραχή και ενιωθα ένα σφίξιμο στον θώρακα αλλά μου πέρασε αμέσως.
Ή που επεσαν βαριά τα παϊδάκια και το κρασί ή που επειδή συζητάγαμε μεταφυσικά ή που περιμένω να αδιαθετήσω. Ακόμα :011:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 16 Ιαν 2020, 09:43

Naida έγραψε:
16 Ιαν 2020, 09:33
Ή που επεσαν βαριά τα παϊδάκια και το κρασί ή που επειδή συζητάγαμε μεταφυσικά ή που περιμένω να αδιαθετήσω. Ακόμα :011:
Κ τα τρία μάλλον.
Σαν πολλή να είναι η καθυστέρηση κουκλί μου... :p2:

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιαν 2020, 10:15

Custom_F έγραψε:
16 Ιαν 2020, 09:43
Naida έγραψε:
16 Ιαν 2020, 09:33
Ή που επεσαν βαριά τα παϊδάκια και το κρασί ή που επειδή συζητάγαμε μεταφυσικά ή που περιμένω να αδιαθετήσω. Ακόμα :011:
Κ τα τρία μάλλον.
Σαν πολλή να είναι η καθυστέρηση κουκλί μου... :p2:
Σε 3 μέρες κλείνω μήνα. Θα περιμένω καμιά εβδομάδα και θα πάω γιατρό. Παλιότερα είχα ασταθή κύκλο. Οπότε μήπως και έχω πάλι τα ίδια.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 16 Ιαν 2020, 10:18

Naida έγραψε:
16 Ιαν 2020, 10:15
Custom_F έγραψε:
16 Ιαν 2020, 09:43
Naida έγραψε:
16 Ιαν 2020, 09:33
Ή που επεσαν βαριά τα παϊδάκια και το κρασί ή που επειδή συζητάγαμε μεταφυσικά ή που περιμένω να αδιαθετήσω. Ακόμα :011:
Κ τα τρία μάλλον.
Σαν πολλή να είναι η καθυστέρηση κουκλί μου... :p2:
Σε 3 μέρες κλείνω μήνα. Θα περιμένω καμιά εβδομάδα και θα πάω γιατρό. Παλιότερα είχα ασταθή κύκλο. Οπότε μήπως και έχω πάλι τα ίδια.
Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ;

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιαν 2020, 10:25

Custom_F έγραψε:
16 Ιαν 2020, 10:18
Naida έγραψε:
16 Ιαν 2020, 10:15
Custom_F έγραψε:
16 Ιαν 2020, 09:43


Κ τα τρία μάλλον.
Σαν πολλή να είναι η καθυστέρηση κουκλί μου... :p2:
Σε 3 μέρες κλείνω μήνα. Θα περιμένω καμιά εβδομάδα και θα πάω γιατρό. Παλιότερα είχα ασταθή κύκλο. Οπότε μήπως και έχω πάλι τα ίδια.
Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ;
Θα μου πει έλα από δω να το δούμε. Είναι καλη γιατρός αλλά πολύ σχολαστική.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 16 Ιαν 2020, 10:33

Naida έγραψε:
16 Ιαν 2020, 10:25
Custom_F έγραψε:
16 Ιαν 2020, 10:18
Naida έγραψε:
16 Ιαν 2020, 10:15


Σε 3 μέρες κλείνω μήνα. Θα περιμένω καμιά εβδομάδα και θα πάω γιατρό. Παλιότερα είχα ασταθή κύκλο. Οπότε μήπως και έχω πάλι τα ίδια.
Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ;
Θα μου πει έλα από δω να το δούμε. Είναι καλη γιατρός αλλά πολύ σχολαστική.
Ε ναι. Μλκια θα σου πει. Κάτσε σπίτι κ περίμενε να σπάσουν τα νερά.

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιαν 2020, 11:21

Custom_F έγραψε:
16 Ιαν 2020, 10:33
Naida έγραψε:
16 Ιαν 2020, 10:25
Custom_F έγραψε:
16 Ιαν 2020, 10:18


Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ;
Θα μου πει έλα από δω να το δούμε. Είναι καλη γιατρός αλλά πολύ σχολαστική.
Ε ναι. Μλκια θα σου πει. Κάτσε σπίτι κ περίμενε να σπάσουν τα νερά.
:smt005::smt005::smt005:

Φαγωθήκατε :011:
Δεν γινεται αυτό είμαι εγώ πολύ προσεκτική με τις προφυλάξεις.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 16 Ιαν 2020, 16:12

Ορέστης 35 έγραψε:
16 Ιαν 2020, 08:40
Custom_F έγραψε:
16 Ιαν 2020, 08:05
Άσχημο...
Στενάχωρο...
Με ξύπνησε...
Κοιμήθηκα πάλι και... είδα τη συνέχεια!
Wtf mannnnn!!!!!

Ξύπνησα κ κοιμήθηκα τρεις τέσσερις φορές.
Συνεχιζόταν κάθε φορά.
Έλεος.
Αυτα ειναι ονειρα! Εγω ειχα δει οτι δεχομασταν επιθεση απο εξωγηινους.
Πως ήταν αυτή η επίθεση; Έβλεπα και εγώ αν είχα παρακολουθήσει πρόσφατα κάποια ταινία. Σε κάποιο όνειρο είχα δει ότι αθέατοι εξωγήινοι, με ανθρώπινη μορφή δηλαδή, ζούσαν ανάμεσά μας σαν άτομα όλων των κοινωνικών στρωμάτων. Την πραγματική τους μορφή δεν την έβλεπα, μόνο ότι ήταν πολύ ψηλοί, αλλά ανθρώπινοι. Κάποια στιγμή δόθηκε το σύνθημα και εμφανίσθηκαν με την κανονική τους μορφή αλλά αυτό έγινε για να συλλάβουν τους εγκληματίες όλων των κοινωνικών στρωμάτων και να δώσουν πίσω την ζωή στους έντιμους ανθρώπους που ζούσαν υπό την κυριαρχία των εγκληματιών.

Ορέστης 35

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 19 Ιαν 2020, 08:12

Οι εξωγηινοι ανηκαν σε δυο ανταγωνιστικα ειδη. Το ενα εβαζε το σπορο του μεσα σε μηχανηματα τα οποια μετα αυτοσυναρμολογουνταν σε εξωγηινο, το αλλο ειδος εβαζε το σπορο του σε ανθρωπους που μετα μεταλλασονταν. Ημασταν σε ενα μεγαλο κλειστο χωρο ειδα με πολλα ατομα, σαν την βαρβακειο. Ο στρατος ειχε ανιχνευσει εναν εξωγηινο και εκλεισε τις πορτες για να μας εξοντωσει ολους.

Αποψε ειδα οτι μιλουσα με ενα πορτοκαλι κομμενο στη μεση. Το πορτοκαλι μου ελεγε να βγω εξω. Συμφωνησα, αλλα οσο θα ημουν εξω, πως θα μπορουσα να του μιλαω; Μου εκανε καλη παρεα. Το πηρα μαζι μου. Μετα κοιταξα κατω απ το κρεβατι και ειδα τον σκυλακο μου να κοιμαται. Μετα ανεβαινα τις σκαλες σε ενα κτιριο και κοιταξα μεσα στον πρωτο οροφο. Εκει ειχε αιθουσες οπου γινονταν μαθηματα δημιουργιας ηλεκτρονικων παιχνιδιων. Ο οροφος ειχε ωραια ζεστα χρωματα και ενα σωρο χαρουμενος κοσμος πηγαινιερχοταν. Ενιωσα οτι επρεπε να βρισκομουν αναμεσα τους.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 19 Ιαν 2020, 08:55

Στην αρχή βρέθηκα σε ένα γηροκομείο που βρίσκονταν κάπου στα σύνορα των νόμων Σερρών και Κιλκίς και από ένα ψηλό μπαλκόνι μπορούσα να δω δύο πανυψηλα, βραχώδη χιονισμένα βουνά. Το ένα βρίσκονταν πιο κοντά και το άλλο μακρύτερα. Είπα σε κάποιον πως το κοντινό είναι το Πάικο και το δεύτερο το Βέρμιο. Μετά βρέθηκα στην αποθήκη του κτιρίου που κάποιοι μάζευαν από μέσα της πράγματα, γιατί ετοιμάζονταν να φύγουν όλοι μαζί. Κάπως διαπίστωσα πως είχαν κατακτήσει τη γη εξωγηινοι και ήμουν σε μια ολιγομελη ομάδα που ετοιμάζονταν να διαφύγει με ένα τους διαστημόπλοιο. Δεν τους βλέπαμε, αλλά αισθανομασταν πως υπήρχαν και παρακολουθούσαν τα πάντα καθώς κρυβομασταν σε εγκαταλελειμμενα σπίτια. Όσους ανθρώπους έπιαναν τους έκαναν εγχείρηση και τους μετέτρεπαν σε κάτι σαν βρικόλακες με μια τεράστια μύτη, που έμοιαζε σαν τις μάσκες των συλλεκτών νεκρών της πανωλης. Στο τέλος ρίξαμε πυροτεχνήματα από πολλά σημεία της πόλης, ώστε να παραπλανηθουν οι εξωγήινοι και να μην παρακολουθήσουν την απογείωση, στην οποία όμως δεν ήμουν μαζί.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Ιαν 2020, 19:29

Σήμερα ξημερώματα είδα ότι σκοτείνιασε τόσο πολύ ο ουρανός που έγινε καταμαυρος. Και υποτίθεται ερχόταν καταιγίδα. Μπήκα στο σπίτι και έκλεισα το παράθυρο. Και ήρθε ένας ανεμοστροβιλος και χτύπαγε στο παράθυρο και πολύ βροχή. Και σε κάποια φάση άρχισε να τρέμει το σπίτι επειδή το χτύπαγε ο αέρας.Γενικά πολύ κωλοονειρο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Ιαν 2020, 19:41

ενιωθα ένα σφίξιμο στον θώρακα
Σα να καθόταν κάποιος επάνω, μήπως?



Εικόνα

Εσείς οι γυναίκες το παθαίνετε πιο συχνά.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών