Δεν ξέρω τι να υποθέσω

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δεν ξέρω τι να υποθέσω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Δεκ 2021, 22:06

ksk έγραψε:
06 Δεκ 2021, 22:04
sys3x έγραψε:
06 Δεκ 2021, 22:03
Όχι.
:smt023
Γερό μηχάνημα. :P
Υ.Γ Μην κανεις άλλον συνειρμό.
Ναι, οκ, αλλά ξες, μας γάμησες τώρα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Δεν ξέρω τι να υποθέσω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 06 Δεκ 2021, 22:06

vantono έγραψε:
06 Δεκ 2021, 21:41
Ηταν και οι δύο εμβολιασμένοι?
σε κάθε περίπτωση η μια από αυτους θα είναι πλέον
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10302
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Δεν ξέρω τι να υποθέσω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 06 Δεκ 2021, 22:09

sys3x έγραψε:
06 Δεκ 2021, 22:06
ksk έγραψε:
06 Δεκ 2021, 22:04
sys3x έγραψε:
06 Δεκ 2021, 22:03
Όχι.
:smt023
Γερό μηχάνημα. :P
Υ.Γ Μην κανεις άλλον συνειρμό.
Ναι, οκ, αλλά ξες, μας γάμησες τώρα.
Εγώ απλά αναφέρθηκα σε αλλαγή τονισμού... :102:
:oops:
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δεν ξέρω τι να υποθέσω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Δεκ 2021, 22:11

Και γω κάτι για τονισμό σκέφθηκα αλλά δε... ξες.
:oops:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23211
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Δεν ξέρω τι να υποθέσω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 06 Δεκ 2021, 22:23

Θα απαντήσω με μια παραβολή:

Ηταν κάποτε ένα ομορφόπαιδο που ζούσε σε μία κωμόπολη της Ελλάδος. Ήταν πάντα γελαστό, πρόσχαρο, εργατικό, δυο μέτρα μπόι. Είχε όμως και ένα μειονέκτημα. Ηταν κακότυχο με τις γυναίκες. Κάθε φορά που έβγαινε ραντεβού με μία καινούργια κατάκτηση, περνούσε καλά και της έκανε όλα τα χατίρια. Κυριολεκτικά, γινόταν χαλί να τον πατήσουν. Αλλά μετά από λίγο καιρό όλες -άγνωστο γιατί- τον χωρίζανε για ασήμαντες αφορμές. Ακολουθούσε όλους τους οδηγούς των PUA, έκανε σεμινάρια, έβαλαν οι γονείς του ακόμη και παπά να τον διαβάσει, αλλά η κακοτυχία συνεχιζόταν κανονικά.

Μέχρι που μια μέρα, καθώς γυρνούσε από το χωράφι με το τρακτέρ, ένα αγκάθι από μία τρανταφυλιά που εκτοξεύτηκε από έναν κήπο λόγω ενός χορτοκοπτικού μηχανήματος, τον βρήκε στην καρδιά και πέθανε.

Ολο το χωριό βυθίστηκε στο πένθος. Τον ντύσανε με το πιο ακριβό κοστούμι, τον βαλσαμώσανε, τον ανέβασαν σε έναν χρυσαφένιο θρόνο και συγκεντρώθηκαν όλοι οι χωρικοί στην πλατεία του χωριού, γεμίζοντάς την ασφυκτικά, υψώνοντας τον θρόνο με το βαλσαμωμένο παλικάρι ψηλά και όλοι, με ένα στόμα, μια φωνή, βρωντοφώναζαν εν χορώ:

"Simp! Simp! Simp!"
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών