Από που κατεβάζετε torrent ?

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Japetus
Δημοσιεύσεις: 2046
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:33
Τοποθεσία: KN21QC

Re: Από που κατεβάζετε torrent ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Japetus » 16 Μαρ 2022, 23:49

mao mao έγραψε:
16 Μαρ 2022, 23:17
πρόσκληση για το karagarga έχει κανείς; Εδώ και 10 χρόνια ψάχνω.
Δεν έχει προσκλήσεις από χρήστες. Μπαίνεις στο irc και ζητάς interview από κάποιον μοντερέϊτορ που ευκαιρεί εκείνη τη στιγμή. Αν περάσεις τη συνέντευξη, σου κάνουν invite.

Ήμουν γραμμένος και το χρησιμοποιούσα πολύ παλιά, τις εποχές του αργού ίντερνετ. Τα περισσότερα τορεντς ήταν τεράστια σε μέγεθος bdrips. Όταν μετά από καιρό βελτιώθηκαν οι ταχύτητες της σύνδεσής μου θέλησα να ξαναμπώ και μου είχε κλείσει το ακάουντ, ζήτησα ιντερβιου και έφαγα πόρτα. Μου είπαν ευγενεστατα -παρά το ότι είχα μιλήσει καλά πιστεύω-δοκιμάστε ξανά αργότερα όποτε θελετε..
Πολύ πιο αυστηρά κριτήρια, σινεφίλ συνέντευξη, ψαγμένες ερωτήσεις, επαγγελματική ευγένεια λες και κάνεις αίτηση για κινηματογραφική σχολή και κάθε απάντησή σου περνά στο σύστημα μαζί με τις παρατηρήσεις του ιβτερβιουερ ώστε να τις βλέπει κάθε μοντ όταν ξαναζητησεις συνέντευξη στο μέλλον..

Αλλά απλά παράδεισος, υπάρχουν τα πάντα για τον σινεφίλ χώρο..

Άβαταρ μέλους
Αρχέλαος
Δημοσιεύσεις: 6711
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:01

Re: Από που κατεβάζετε torrent ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρχέλαος » 16 Μαρ 2022, 23:56

Japetus έγραψε:
16 Μαρ 2022, 23:49
mao mao έγραψε:
16 Μαρ 2022, 23:17
πρόσκληση για το karagarga έχει κανείς; Εδώ και 10 χρόνια ψάχνω.
Δεν έχει προσκλήσεις από χρήστες. Μπαίνεις στο irc και ζητάς interview από κάποιον μοντερέϊτορ που ευκαιρεί εκείνη τη στιγμή. Αν περάσεις τη συνέντευξη, σου κάνουν invite.

Ήμουν γραμμένος και το χρησιμοποιούσα πολύ παλιά, τις εποχές του αργού ίντερνετ. Τα περισσότερα τορεντς ήταν τεράστια σε μέγεθος bdrips. Όταν μετά από καιρό βελτιώθηκαν οι ταχύτητες της σύνδεσής μου θέλησα να ξαναμπώ και μου είχε κλείσει το ακάουντ, ζήτησα ιντερβιου και έφαγα πόρτα. Μου είπαν ευγενεστατα -παρά το ότι είχα μιλήσει καλά πιστεύω-δοκιμάστε ξανά αργότερα όποτε θελετε..
Πολύ πιο αυστηρά κριτήρια, σινεφίλ συνέντευξη, ψαγμένες ερωτήσεις, επαγγελματική ευγένεια λες και κάνεις αίτηση για κινηματογραφική σχολή και κάθε απάντησή σου περνά στο σύστημα μαζί με τις παρατηρήσεις του ιβτερβιουερ ώστε να τις βλέπει κάθε μοντ όταν ξαναζητησεις συνέντευξη στο μέλλον..

Αλλά απλά παράδεισος, υπάρχουν τα πάντα για τον σινεφίλ χώρο..
Ενδιαφέρον, δεν το ήξερα καθόλου. Αλλά είχε τόσο πλούσιο υλικό για κατέβασμα που δεν βρίσκεται αλλού;

Διότι εγώ σε δύο ιδιωτικά που είμαι μέλος, έχουν κλειστή εγγραφή και αλλά είχα λάβει πρόσκληση, στο ένα με χαμηλή συνδρομή και στο άλλο καθόλου, βρίσκω πάρα πολύ υλικό για οτιδήποτε με ενδιαφέρει.
"Πως μπορεί να είμαστε 20 χρόνια πίσω από την Αμερική, χωρίς αυτή να είναι 20 χρόνια μπροστά από εμάς;"

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14583
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Από που κατεβάζετε torrent ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 17 Μαρ 2022, 06:56

Αρχέλαος έγραψε:
16 Μαρ 2022, 23:56
Δεν έχει προσκλήσεις από χρήστες.
έχει σπάνια

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7221
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Από που κατεβάζετε torrent ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 17 Μαρ 2022, 07:21

Japetus έγραψε:
16 Μαρ 2022, 23:49
mao mao έγραψε:
16 Μαρ 2022, 23:17
πρόσκληση για το karagarga έχει κανείς; Εδώ και 10 χρόνια ψάχνω.
Δεν έχει προσκλήσεις από χρήστες. Μπαίνεις στο irc και ζητάς interview από κάποιον μοντερέϊτορ που ευκαιρεί εκείνη τη στιγμή. Αν περάσεις τη συνέντευξη, σου κάνουν invite.

Ήμουν γραμμένος και το χρησιμοποιούσα πολύ παλιά, τις εποχές του αργού ίντερνετ. Τα περισσότερα τορεντς ήταν τεράστια σε μέγεθος bdrips. Όταν μετά από καιρό βελτιώθηκαν οι ταχύτητες της σύνδεσής μου θέλησα να ξαναμπώ και μου είχε κλείσει το ακάουντ, ζήτησα ιντερβιου και έφαγα πόρτα. Μου είπαν ευγενεστατα -παρά το ότι είχα μιλήσει καλά πιστεύω-δοκιμάστε ξανά αργότερα όποτε θελετε..
Πολύ πιο αυστηρά κριτήρια, σινεφίλ συνέντευξη, ψαγμένες ερωτήσεις, επαγγελματική ευγένεια λες και κάνεις αίτηση για κινηματογραφική σχολή και κάθε απάντησή σου περνά στο σύστημα μαζί με τις παρατηρήσεις του ιβτερβιουερ ώστε να τις βλέπει κάθε μοντ όταν ξαναζητησεις συνέντευξη στο μέλλον..

Αλλά απλά παράδεισος, υπάρχουν τα πάντα για τον σινεφίλ χώρο..
irc μεσα απο σπασμενα win95

Εικόνα
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11853
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Από που κατεβάζετε torrent ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 17 Μαρ 2022, 07:44

Παλιά απο Greek tracker.
Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη.

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8561
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Από που κατεβάζετε torrent ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 17 Μαρ 2022, 11:45

δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16955
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Από που κατεβάζετε torrent ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 17 Μαρ 2022, 22:03

Χρησιμοποιω το 2ο.
Εξαιρετικο.

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Από που κατεβάζετε torrent ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 17 Μαρ 2022, 22:35

Aυτο εδω παιζει χωρις vpn

https://www.magnetdl.com/

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών