Βρίσκομαι σε αδιέξοδο

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
sharp
Δημοσιεύσεις: 21327
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Βρίσκομαι σε αδιέξοδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 18 Οκτ 2022, 23:45

Στύγιος έγραψε:
17 Οκτ 2022, 18:58
Τα Νηπενθή κι ο Καρυωτάκης , κλαίει γιατί τον μπανάρανε σαν γάτα στα κεραμίδια.
Πάλι τον μπανάρανε; Ε μα... όλο τα ίδια λάθη, χειρότερος από τον Πούτιν κατάντησε...
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3315
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Βρίσκομαι σε αδιέξοδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 19 Οκτ 2022, 23:45

Hats off, αν είναι ο JJ. Η επιμονή που έχει αυτός ο άνθωπος στο ανελέητο trolling είναι σχεδόν κλινική.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Βρίσκομαι σε αδιέξοδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 30 Οκτ 2022, 14:44

Νηπενθή έγραψε:
08 Οκτ 2022, 00:28
Καλησπέρα! Είμαι 20 χρονών και θα σας πω την ιστορία μου πολύ σύντομα. Ασχολούμαι με το θέατρο και έδωσα τρείς φορές εξετάσεις στο εθνικό θέατρο. Δεν πέρασα σε καμία από τις τρεις, είμαι να πεθάνω. Όλοι μου λένε ότι το αξίζω, αλλά η επιτροπή έχει άλλη άποψη. Φέτος κατέθεσα ψυχή και σώμα, και πάλι όμως δεν πέρασα. Έφαγα μεγάλη απόρριψη και δεν ξέρω τι να κάνω. Βρίσκομαι σε αδιέξοδο. Αισθάνομαι ότι με έχουν κλείσει μέσα σε έναν λαβύρινθο και δεν μπορώ να βγω. Είμαι και στην θεατρικών σπουδών στην Αθήνα αλλά δεν είναι αυτό που θέλω. Θέλω να την αφήσω. Δεν ξέρω τι να κάνω, δεν ξέρω πού να ζητήσω βοήθεια. Βρίσκομαι πραγματικά σε αδιέξοδο
Κθβε
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών