Σχέση οριακή

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Σχέση οριακή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Οκτ 2023, 17:37

EKPLIKTIKOS έγραψε:
02 Οκτ 2023, 17:33
Ζενίθεδρος έγραψε:
02 Οκτ 2023, 16:54
Joe_1987joe έγραψε:
01 Σεπ 2023, 19:17
αλησπέρα είχα για 7μηνες σχέση με μια κοπέλα με οριακή διαταραχή!το πόρισμα το έβγαλε η ψυχίατρος μου εκεί κατέληξα!σε αυτούς τους μήνες μια με ανέβαζε στον ουρανό μια με κατέβαζε απότομα μια ήμουν ο έρωτας της ζωής της μια δεν με ήθελε ούτε για φίλη!η κοπέλα έκανε και χρήση ψυχεδελικων φαρμάκων εξταση LSD μανιτάρια και μπάφος! έπαιρνε κάποια ψυχοφαρμακα ζολοτριν και λαντοζ κατά βούληση όποτε δλδ ένιωθε ότι τα χρειάζεται!κάθε φορά με έδιωχνε κ μετά με ζητούσε πίσω κάθε φορά που πήγαινα να φύγω με χτυπούσε και με έβριζε!το βρισιμο και οι προσβολές ήταν καθημερινό φαινόμενο!όταν έφυγα πριν δεκαπέντε μέρες αφού σκοτωθηκαμε κυριολεκτικά μετά από κάποιες μέρες της είπα ότι έχω κάτι άλλο στη ζωή μου για να σταματήσει να με ενοχλεί και με έχει μπλοκάρει από παντού αυτό μια βδομάδα τώρα!μου έκανε καθρέφτισμα σε ότι ένιωθε δλδ με κατηγορούσε για ζήλια και Μ έλεγε ότι εσύ με προκαλείς τις αντιδράσεις ότι σε χτυπάω!η ερώτηση μου είναι τι φάση με αυτούς τους ανθρώπους;θα σταματήσει να με ενοχλεί ή μπορεί να ξαναεμφανιστεί μπροστά μου;
Μήπως εννοείς ούτε για φίλο;
Η γνωστή Κυπρια φτιαχνει νεο σίριαλ, μην ασχολείσαι
Το πρόβλημα με τους ψυχάκηδες ισχύει ούτως ή άλλως, ανεξαρτήτως τρολλαρισμάτων στο πχόρουμ.

Σε φιλικές, οικογενειακές και φυσικά ερωτικές σχέσεις.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Γκιώνης
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: 23 Απρ 2018, 11:41
Phorum.gr user: Γκιώνης

Re: Σχέση οριακή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γκιώνης » 02 Οκτ 2023, 17:52

Joe_1987joe έγραψε:
01 Σεπ 2023, 19:17
αλησπέρα είχα για 7μηνες σχέση με μια κοπέλα με οριακή διαταραχή!το πόρισμα το έβγαλε η ψυχίατρος μου εκεί κατέληξα!σε αυτούς τους μήνες μια με ανέβαζε στον ουρανό μια με κατέβαζε απότομα μια ήμουν ο έρωτας της ζωής της μια δεν με ήθελε ούτε για φίλη!η κοπέλα έκανε και χρήση ψυχεδελικων φαρμάκων εξταση LSD μανιτάρια και μπάφος! έπαιρνε κάποια ψυχοφαρμακα ζολοτριν και λαντοζ κατά βούληση όποτε δλδ ένιωθε ότι τα χρειάζεται!κάθε φορά με έδιωχνε κ μετά με ζητούσε πίσω κάθε φορά που πήγαινα να φύγω με χτυπούσε και με έβριζε!το βρισιμο και οι προσβολές ήταν καθημερινό φαινόμενο!όταν έφυγα πριν δεκαπέντε μέρες αφού σκοτωθηκαμε κυριολεκτικά μετά από κάποιες μέρες της είπα ότι έχω κάτι άλλο στη ζωή μου για να σταματήσει να με ενοχλεί και με έχει μπλοκάρει από παντού αυτό μια βδομάδα τώρα!μου έκανε καθρέφτισμα σε ότι ένιωθε δλδ με κατηγορούσε για ζήλια και Μ έλεγε ότι εσύ με προκαλείς τις αντιδράσεις ότι σε χτυπάω!η ερώτηση μου είναι τι φάση με αυτούς τους ανθρώπους;θα σταματήσει να με ενοχλεί ή μπορεί να ξαναεμφανιστεί μπροστά μου;
link?
Γραμματέας του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σχέση οριακή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 02 Οκτ 2023, 17:55

ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Οκτ 2023, 17:37
EKPLIKTIKOS έγραψε:
02 Οκτ 2023, 17:33
Ζενίθεδρος έγραψε:
02 Οκτ 2023, 16:54


Μήπως εννοείς ούτε για φίλο;
Η γνωστή Κυπρια φτιαχνει νεο σίριαλ, μην ασχολείσαι
Το πρόβλημα με τους ψυχάκηδες ισχύει ούτως ή άλλως, ανεξαρτήτως τρολλαρισμάτων στο πχόρουμ.

Σε φιλικές, οικογενειακές και φυσικά ερωτικές σχέσεις.
Καρατρού.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών