Οι μαμαδες

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24551
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Νοέμ 2023, 21:00

Προσπαθουν να μη ζησει η κορη τους τα ιδια τραυματα, εξασφαλιζοντας ετσι οτι οντως θα τα ζησει.

Discuss

Portia
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 12 Σεπ 2022, 16:46
Phorum.gr user: Portia

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Portia » 15 Νοέμ 2023, 21:04

Μπαμπαδες

Προσπαθουν να μη γινει ο γιος τους σωγαμπρος, εξασφαλιζοντας ο,τι ετσι θα καταληξει.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13351
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 15 Νοέμ 2023, 21:06

Παιδιά.
Όπου φυσήξει ο άνεμος, ή όπου κάτσει η μπίλια.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42979
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 15 Νοέμ 2023, 21:07

Αν το προσπαθούν μέσω χρονοταξιδιού, είναι συμβατό με τη θεωρία του χρονικού βρόχου.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 15 Νοέμ 2023, 21:08

ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΝΗΜΑ ΘΑ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΤΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΟΠΙΣΘΙΑ

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 15 Νοέμ 2023, 21:14

Μεγαλώνουν τον γιο τους για να φερεται στη γυναικα του όπως δε θα ήθελαν να τους φέρεται ο άντρας τους. Φέρονται στον άντρα τους όπως δε θα ήθελαν να φέρεται η γυναίκα του γιου τους στον γιο τους

FIGHT ME

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17567
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 15 Νοέμ 2023, 21:22

EKPLIKTIKOS έγραψε:
15 Νοέμ 2023, 21:14
Μεγαλώνουν τον γιο τους για να φερεται στη γυναικα του όπως δε θα ήθελαν να τους φέρεται ο άντρας τους. Φέρονται στον άντρα τους όπως δε θα ήθελαν να φέρεται η γυναίκα του γιου τους στον γιο τους

FIGHT ME
:goodpost:

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24551
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Νοέμ 2023, 22:35

EKPLIKTIKOS έγραψε:
15 Νοέμ 2023, 21:14
Μεγαλώνουν τον γιο τους για να φερεται στη γυναικα του όπως δε θα ήθελαν να τους φέρεται ο άντρας τους. Φέρονται στον άντρα τους όπως δε θα ήθελαν να φέρεται η γυναίκα του γιου τους στον γιο τους
Μόνο όμως άμα έχει γίνει καλή δουλίτσα από τη μαμά τους.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24551
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 16 Νοέμ 2023, 12:25

Θα δώσω ένα συγκεκριμένο παράδειγμα αν και δεν είναι το μοναδικό, δεν κάνω στατιστική n=1 απλώς είναι εντελώς εξόφθαλμο:

αυτή εκεί που ήθελε να τη γαμήσω, το τραύμα της ήταν ότι δεν είχε κολλητή φίλη και γενικά ήταν περιθώριο στο σχολείο. Οπότε έκανε micromanage την καλύτερη φιλία της κόρης της με ένα άλλο κοριτσάκι (το πιο δημοφιλές της τάξης) με απίστευτη επιμονή και μεθοδικότητα από τη Β' Δημοτικού μέχρι πριν λίγες εβδομάδες.
- Την έγραψε βόλεϋ που πήγαινε η άλλη και αγγλικά εκεί που πήγαινε η άλλη (αυτά βέβαια στον τρίτο χρόνο τα έκοψε και την πήγε ιδιαίτερ γιατί είναι όντως τρισάθλιο φροντιστήριο και υπάρχουν και όρια στο πόσα λεφτά θα πετάξεις)
- Έπιασε φίλους τους γονείς της άλλης και δώστου οι προσκλήσεις και οι καφέδες, έφτασαν να βλέπονται 80 μέρες το χρόνο
- Όταν μετακόμισε σε άλλο δήμο, δήλωσε ψεύτικη διεύθυνση για να συνεχίσει η κόρη της να έρχεται στο ίδιο σχολείο. Κάθε μέρα την έφερνε με το αυτοκίνητο κάτω από το σπίτι της άλλης για να πάνε μαζί με τα πόδια στο σχολείο.
- Θυμάμαι στην Δ' Δημοτικού που είχε αρρωστήσει η κόρη της, έδωσε η δασκάλα κάτι φωτοτυπίες στη δικιά μου να τους τις πάμε γιατί ήξερε ότι μένουμε κοντά και μιλάμε. Τη βλέπω λοιπόν και κάνει η κόρη μου να τις δώσει τις φωτοτυπίες "αχ ευχαριστώ αγάπη μου αλλά θα τις πάρουμε από την [άλλη]".
- Έκανε πόλεμο σε οποιοδήποτε κοριτσάκι πλησίαζε την άλλη και στους γονείς του, διαδίδοντας απίστευτα ψέματα σε βάρος τους ώστε όλοι οι άλλοι να τους κάνουν πέρα. Μάλιστα είμαι πλέον 99% σίγουρος ότι ποτέ δεν ήθελε να τη γαμήσω per se, ήθελε να ανταποκριθώ ώστε να μας χωρίσει με τη γυναίκα μου γι' αυτό και η προκλητικότητα χτύπησε κόκκινο πέρυσι στο γυμνάσιο όταν για πρώτη φορά βρέθηκαν η κόρη της σε άλλο τμήμα και η δική μου με την κολλητή διπλανές (χωρίς να κάνουν ιδιαίτερη παρέα, υπόψη).

Όλα αυτά κατέρρευσαν φέτος γιατί τα κορίτσια πλέον πάνε Β' Γυμνασίου, είναι ένα χρόνο σε διαφορετικά τμήματα (προσπάθησε να βάλει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βύσματα για να είναι στο ίδιο τμήμα και απέτυχε), κάνουν διαφορετικές παρέες και βασικά δε γουστάρουν η μία την άλλη. Παρ' όλα αυτά επέμεινε να φέρνει την κόρη της κάθε πρωί για να πηγαίνουν οι κολλητές μαζί σχολείο, μέχρι που η άλλη μια μέρα έφυγε νωρίτερα για να τις αποφύγει.

Τότε πήγε κι έπιασε τη μάνα της άλλης. "Δε λες στην κόρη σου να σοβαρευτεί που θα χαθεί μια τέτοια φιλία" η άλλη καράφλιασε της λέει είσαι με τα καλά σου κάνε μου τη χάρη. Έχοντας αποτύχει με τη μάνα πάει και πιάνει την ίδια τη μικρή. Και γιατί κάνεις παρέα με αυτήν που είναι έτσι και με την άλλη που είναι αλλιώς, έτσι είναι οι φίλες; Και ταυτόχρονα η κόρη σε όλο το σχολείο να θάβει όλες όσες κάνουν παρέα με τη φίλη της και να λέει σε όλους "μην την κάνετε παρέα αυτήν που είναι έτσι, μην την κάνετε παρέα την άλλη που είναι αλλιώς". Οπότε σιγά σιγά βρέθηκε με όλο το σχολείο θυμωμένο μαζί της.

Τι ήθελε να αποφύγει; Να είναι η κόρη της χωρίς κολλητή και περιθώριο. Τι πέτυχε; Να είναι η κόρη της χωρίς κολλητή και περιθώριο. Και μάλιστα όχι απλά χωρίς κολλητή, αλλά με πρώην κολλητή που τη φοβάται γιατί ουσιαστικά συνειδητοποιεί ότι έφαγε 6 χρόνια χειρισμό. Και μάλιστα όχι απλά αγνοημένο περιθώριο, αλλά ενεργά αντιπαθητικό περιθώριο.

Ξέρω ότι ακούγεται σαν διήγημα του Delicious Tacos αλλά είναι 100% πραγματικότητα. Ξέρω επίσης ότι είναι μια ακραία αρρωστημένη κατάσταση, η γκόμενα είναι σοβαρά ψυχοπαθής, αλλά θεωρώ πως η γενική αρχή ισχύει: έχεις διάφορα σοβαρά τραύματα με συνέπεια την αγωνία μη γίνει η κόρη σου σαν εσένα και τελικά προκαλείς ακριβώς αυτό. Έτσι δηλαδή αναπαράγεται η ψυχοπάθεια.

Pollaplasiastis
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 09 Οκτ 2023, 18:16
Phorum.gr user: Pollaplasiastis
Τοποθεσία: Αθηνα (δυστυχως)

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pollaplasiastis » 17 Νοέμ 2023, 08:58

foscilis έγραψε:
16 Νοέμ 2023, 12:25
Θα δώσω ένα συγκεκριμένο παράδειγμα αν και δεν είναι το μοναδικό,................................ Έτσι δηλαδή αναπαράγεται η ψυχοπάθεια.
Φιλε ειδα το θρεντ κ ειπα, για να δω τι γραφει ο κολητος μου ο Φασολης.....
"Οι μαμαδες"... Πιασαρικος τιτλος....
Μετα ακολουθει ενα συρφετο απο κουτσομπολο-αφηγησεις για μια ιστορια που μπερδευτηκα ειλικρινα κ τελικα... whatever.

Ενα κοριτσακι ειχε μια μαμα, η οποια ηταν ανωμαλη, ηθελε να πηδηχτει με τον Φασολη, αλλα δεν ηθελε να πηδηχτει με τον Φασολη, αλλα ηθελε να χωρισει ο Φασολης με την γυναικα του για να πηδηχτει με το Φασολη (ενω δεν ηθελε να πηδηχτει με τον Φασολη),
εκανε συμαζωξεις με τους φιλους μπας κ ερθει ο Φασολης να πηδηχτουν, αλλα ο Φασολης σαν πιο εξυπνος την αγνοουσε,
εδιχνε ψευτικες διευθυνσεις στα σχολεια να πηγαινουν οι κορες μαζι για να βλεπει τον Φασολη, αλλα ο Φασολης την απεφευγε,
6 ολοκληρα χρονια η ανωμαλη εβαζε με την κορη της να κανει παρεα με την φασολο-κορη, ωστε να βλεπει τον Φασολη, αλλα αυτος ο ακαρδος με υφος Σβαρτζενεγκερ της ελεγε "οχι"!!!
Κ τελειωνει την ιστορια, απ το υπογειο που γραφει, με νυξεις για tacos, buritos κ souvlakia.... (I wonder why... how come? I can't believe it!!)

A! Κ τρομαχτικα συμπερασματα κλινικης ψυχολογιας στυλ "είναι μια ακραία αρρωστημένη κατάσταση, η γκόμενα είναι σοβαρά ψυχοπαθής, αλλά θεωρώ πως η γενική αρχή ισχύει: έχεις διάφορα σοβαρά τραύματα με συνέπεια την αγωνία μη γίνει η κόρη σου σαν εσένα και τελικά προκαλείς ακριβώς αυτό. Έτσι δηλαδή αναπαράγεται η ψυχοπάθεια".....

Φιλε Φασολη θα απαντησω ειλικρινα. Αν δεν θες να βοηθησεις, απλα μεινε οσο πιο μακρυα μπορεις απο αυτη την οικογενεια. Το αν ειναι ψυχοπαθεις η οχι κ ποιοι, δεν ειναι δουλεια σου, μου, του, μας, σας.
Οι χαρακτηρισμοι δεν χρειαζονται οταν προκειται περι παθολογιας.
Δεν βριζεις τον κουτσο γιατι δεν μπορει να τρεξει κ σε καθυστερει σε μια ουρα, ουτε τον κουλο που προσπαθει να πιασει κατι να σου δωσει κ δεν φτανει.
Οι ανθρωποι με νευρολογικα προβληματα ειναι ακριβως αυτο-- εχουν αναπηρια κ δυστυχως (για αυτους πανω απ ολα) η κοινωνια μας δεν εχει φροντισει να ριξει λεφτα να γινουν οι ερευνες που πρεπει, ωστε να μπορουσαμε να δωσουμε χερι βοηθειας. Απλα σε αυτους το προβλημα δεν ειναι ορατο.

Αν θες να βοηθησεις, ο μονος τροπος ειναι να αφησεις την "ψυχοπαθη" μαμα να σου μιλησει κ να σου εξηγησει τα παντα, ωστε να βγαλεις κ ενα καλυτερο συμπερασμα με το φασολο-μυαλο σου.
Κ να περιμενεις. Οχι ποτε θα σου προτεινει να πηδηχτητε (που ετσι κ αλλοιως δεν σε τιμα κατι τετοιο) αλλα ποτε θα "ανοιχτει" να σου πει τι προβλημα νομιζει οτι κουβαλα, δεδομενου οτι ολες οι μαμαδες που εχουν θεμα, καπου το γνωριζουν (ακομα κ αν δεν ξερουν ακριβως τι).
Βρες, λοιπον εσυ κανα τηλεφωνο (σαν αυτο που εδωσα εγω σε σενα σε αλλο θρεντ), κ με ωραιο τροπο ΔΩΣΕ ΤΟ !!!
Κ ασε τους επαγγελματιες που κανουν πραγματικη διαγνωση να κανουν πραγματικη διαγνωση.

Ετσι θα βοηθησεις κ την μαμα κ την κορη.

Αν θες. Αν οχι κρατησου μακρυα κ τι να λεμε τωρα....

Α!!! Κ επι την ευκαιρια, μιας κ βλεπω οτι εχεις καποια θεματακια με το ποιες κοιταν να πηδηχτουν με το φασολι κ ποιες οχι...
αντε να σου βαλω κατι να σου φτιαξω το φασολο-κεφι (ειδες τι φιλος ειμαι?) κ να βοηθησω να μην γινεις ρομπα με τις φασολο-επιδοσεις (κχχχμμμ)!!!

Truth sounds like hate to those who hate truth-- Proverbs 9:7-8
Bacteria is life on Mars but a heartbeat is not life on Earth...

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24551
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 17 Νοέμ 2023, 11:11

wtf bitch, ρούφα το καβλί στο Μακεδονικό κι άφησέ μας ήσυχους.

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3948
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 17 Νοέμ 2023, 11:22

Ένα θετικό είναι πως υπάρχουν ακόμα γονείς που ασχολούνται με τα παιδιά τους.

Βέβαια και ένα αρνητικό είναι πως υπάρχουν ακόμα γονείς που ασχολούνται με τα παιδιά τους.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11446
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 17 Νοέμ 2023, 11:22

foscilis έγραψε:
16 Νοέμ 2023, 12:25
Θα δώσω ένα συγκεκριμένο παράδειγμα αν και δεν είναι το μοναδικό, δεν κάνω στατιστική n=1 απλώς είναι εντελώς εξόφθαλμο:

αυτή εκεί που ήθελε να τη γαμήσω, το τραύμα της ήταν ότι δεν είχε κολλητή φίλη και γενικά ήταν περιθώριο στο σχολείο. Οπότε έκανε micromanage την καλύτερη φιλία της κόρης της με ένα άλλο κοριτσάκι (το πιο δημοφιλές της τάξης) με απίστευτη επιμονή και μεθοδικότητα από τη Β' Δημοτικού μέχρι πριν λίγες εβδομάδες.
- Την έγραψε βόλεϋ που πήγαινε η άλλη και αγγλικά εκεί που πήγαινε η άλλη (αυτά βέβαια στον τρίτο χρόνο τα έκοψε και την πήγε ιδιαίτερ γιατί είναι όντως τρισάθλιο φροντιστήριο και υπάρχουν και όρια στο πόσα λεφτά θα πετάξεις)
- Έπιασε φίλους τους γονείς της άλλης και δώστου οι προσκλήσεις και οι καφέδες, έφτασαν να βλέπονται 80 μέρες το χρόνο
- Όταν μετακόμισε σε άλλο δήμο, δήλωσε ψεύτικη διεύθυνση για να συνεχίσει η κόρη της να έρχεται στο ίδιο σχολείο. Κάθε μέρα την έφερνε με το αυτοκίνητο κάτω από το σπίτι της άλλης για να πάνε μαζί με τα πόδια στο σχολείο.
- Θυμάμαι στην Δ' Δημοτικού που είχε αρρωστήσει η κόρη της, έδωσε η δασκάλα κάτι φωτοτυπίες στη δικιά μου να τους τις πάμε γιατί ήξερε ότι μένουμε κοντά και μιλάμε. Τη βλέπω λοιπόν και κάνει η κόρη μου να τις δώσει τις φωτοτυπίες "αχ ευχαριστώ αγάπη μου αλλά θα τις πάρουμε από την [άλλη]".
- Έκανε πόλεμο σε οποιοδήποτε κοριτσάκι πλησίαζε την άλλη και στους γονείς του, διαδίδοντας απίστευτα ψέματα σε βάρος τους ώστε όλοι οι άλλοι να τους κάνουν πέρα. Μάλιστα είμαι πλέον 99% σίγουρος ότι ποτέ δεν ήθελε να τη γαμήσω per se, ήθελε να ανταποκριθώ ώστε να μας χωρίσει με τη γυναίκα μου γι' αυτό και η προκλητικότητα χτύπησε κόκκινο πέρυσι στο γυμνάσιο όταν για πρώτη φορά βρέθηκαν η κόρη της σε άλλο τμήμα και η δική μου με την κολλητή διπλανές (χωρίς να κάνουν ιδιαίτερη παρέα, υπόψη).

Όλα αυτά κατέρρευσαν φέτος γιατί τα κορίτσια πλέον πάνε Β' Γυμνασίου, είναι ένα χρόνο σε διαφορετικά τμήματα (προσπάθησε να βάλει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βύσματα για να είναι στο ίδιο τμήμα και απέτυχε), κάνουν διαφορετικές παρέες και βασικά δε γουστάρουν η μία την άλλη. Παρ' όλα αυτά επέμεινε να φέρνει την κόρη της κάθε πρωί για να πηγαίνουν οι κολλητές μαζί σχολείο, μέχρι που η άλλη μια μέρα έφυγε νωρίτερα για να τις αποφύγει.

Τότε πήγε κι έπιασε τη μάνα της άλλης. "Δε λες στην κόρη σου να σοβαρευτεί που θα χαθεί μια τέτοια φιλία" η άλλη καράφλιασε της λέει είσαι με τα καλά σου κάνε μου τη χάρη. Έχοντας αποτύχει με τη μάνα πάει και πιάνει την ίδια τη μικρή. Και γιατί κάνεις παρέα με αυτήν που είναι έτσι και με την άλλη που είναι αλλιώς, έτσι είναι οι φίλες; Και ταυτόχρονα η κόρη σε όλο το σχολείο να θάβει όλες όσες κάνουν παρέα με τη φίλη της και να λέει σε όλους "μην την κάνετε παρέα αυτήν που είναι έτσι, μην την κάνετε παρέα την άλλη που είναι αλλιώς". Οπότε σιγά σιγά βρέθηκε με όλο το σχολείο θυμωμένο μαζί της.

Τι ήθελε να αποφύγει; Να είναι η κόρη της χωρίς κολλητή και περιθώριο. Τι πέτυχε; Να είναι η κόρη της χωρίς κολλητή και περιθώριο. Και μάλιστα όχι απλά χωρίς κολλητή, αλλά με πρώην κολλητή που τη φοβάται γιατί ουσιαστικά συνειδητοποιεί ότι έφαγε 6 χρόνια χειρισμό. Και μάλιστα όχι απλά αγνοημένο περιθώριο, αλλά ενεργά αντιπαθητικό περιθώριο.

Ξέρω ότι ακούγεται σαν διήγημα του Delicious Tacos αλλά είναι 100% πραγματικότητα. Ξέρω επίσης ότι είναι μια ακραία αρρωστημένη κατάσταση, η γκόμενα είναι σοβαρά ψυχοπαθής, αλλά θεωρώ πως η γενική αρχή ισχύει: έχεις διάφορα σοβαρά τραύματα με συνέπεια την αγωνία μη γίνει η κόρη σου σαν εσένα και τελικά προκαλείς ακριβώς αυτό. Έτσι δηλαδή αναπαράγεται η ψυχοπάθεια.
Εικόνα

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 17 Νοέμ 2023, 11:23

Ρε μαλακες ακόμα γράφει αυτό το αρρωστακι εδώ μεσα που στέλνει μηνύματα που βρίζει μανάδες, απειλει, γράφει όλη μέρα για γαμησια από μαύρους στις φυλακες και γενικά δείχνει παντι τροπω ότι είναι εντελώς αρυθμιστος κ δεν παίρνει τα φαρμακακια του; Αν είναι να γίναμε 4chan να το ξέρουμε :102:

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Οι μαμαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 17 Νοέμ 2023, 11:25

EKPLIKTIKOS έγραψε:
17 Νοέμ 2023, 11:23
Ρε μαλακες ακόμα γράφει αυτό το αρρωστακι εδώ μεσα που στέλνει μηνύματα που βρίζει μανάδες, απειλει, γράφει όλη μέρα για γαμησια από μαύρους στις φυλακες και γενικά δείχνει παντι τροπω ότι είναι εντελώς αρυθμιστος κ δεν παίρνει τα φαρμακακια του; Αν είναι να γίναμε 4chan να το ξέρουμε :102:
Για ποιον λαιμαι;
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών