Α : Μανούλες , Γέροι καί Παιδιά ..... τό Παράδοξο ......

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16287
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Α : Μανούλες , Γέροι καί Παιδιά ..... τό Παράδοξο ......

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 07 Νοέμ 2018, 02:40

Antares έγραψε:
05 Νοέμ 2018, 16:28
Yochanan έγραψε:
03 Νοέμ 2018, 21:16
Εγώ θυμάμαι μια ηλεχτρική ψυχή που έβριζε τους γέρους στο παλιό και έγραφε για swinging. Ψυχάκι.
Αν εννοείς εμένα δεν έγραφα για swinging. Κάπου τους έβριζα (δεν ήταν καλό αυτό που γινόταν τότε), αλλά πάντοτε δίνω την θέση μου σε αυτόν που την έχει περισσότερο ανάγκη. Ίσως να μην γεράσω (χέστηκα) αλλά εγώ ξέρω που θα πάω μετά από εδώ (με λεπτομέρειες). Ξύδι. :003:
Oχι δεν εννοω εσενα και συγνωμη και για την παρεξηγισις. Εννοω τον sparkυ. Ο Πάνας τονε θυμότανε.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
relativer777
Δημοσιεύσεις: 4145
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:11
Phorum.gr user: relativer777
Τοποθεσία: Χαλκηδόνα

Re: Α : Μανούλες , Γέροι καί Παιδιά ..... τό Παράδοξο ......

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από relativer777 » 19 Μάιος 2020, 14:33

νύχτα έγραψε:
03 Νοέμ 2018, 22:27
Χαοτικός έγραψε:
03 Νοέμ 2018, 21:58
Αφού λέει "Έβριζε" :smt017
βρίζαν κι άλλοι πριν από σένα, κουλ
Σιγά το βρίσιμο που κάνεις ρέ Χάος !
Βρίσιμο είταν από άλλα μέλη στο παλαιό, που έχουν αποχωρήσει. Εσύ είσαι προσκοπάκι !!! :c020:
Η ζωή είναι ωραία γι'αυτούς που ξέρουν να την ομορφαίνουν

jey_pap
Δημοσιεύσεις: 1625
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 22:15
Phorum.gr user: j_pap

Re: Α : Μανούλες , Γέροι καί Παιδιά ..... τό Παράδοξο ......

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jey_pap » 05 Ιούλ 2020, 12:41

«...γιατί σκοπός μας δεν είναι να μάθουμε πολλά. Σκοπός μας είναι μέσα από την εξάσκησή μας να φέρουμε σε κατάσταση κβαντισμού τον ίδιο το νου μας...»

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών