Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 27 Ιαν 2019, 16:00

Ο καλύτερος τρόπος να αντιμετωπίσεις τον ψυχολογικό πόλεμο είναι να έχεις όσο πιο λίγα γίνεται. Τότε δεν θα μπορούν να τα επηρεάσουν για να επηρεάσουν εκείνα με τη σειρά τους εσένα.
Για παράδειγμα σκέψου κάποιον που έχει φίλους, συγγενείς και οικογένεια. Κάποιος που θα ήθελε να του κάνει ψυχολογικό πόλεμο θα στόχευε τα άτομα που κρατάει κοντά του.
Αν δεν έχεις άτομα κοντά σου, δεν θα έχουν τόσους στόχους αν και πάλι μπορούν να σου την φέρουν στον επαγγελματικό τομέα. Είναι σκοτεινός ο καιρός που ζούμε αλλά τί να κάνουμε.

Άβαταρ μέλους
akirav
Δημοσιεύσεις: 2600
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 05:47
Phorum.gr user: akirav

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από akirav » 27 Ιαν 2019, 16:12

1451 έγραψε:
27 Ιαν 2019, 16:00

Για παράδειγμα σκέψου κάποιον που έχει φίλους, συγγενείς και οικογένεια. Κάποιος που θα ήθελε να του κάνει ψυχολογικό πόλεμο θα στόχευε τα άτομα που κρατάει κοντά του.
:smt023
Merlinus Sum, Qui Me Tangit Turbat Mundum

Fanfaron
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 14:09
Phorum.gr user: Fanfaron

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fanfaron » 27 Ιαν 2019, 16:33

1451 έγραψε:
27 Ιαν 2019, 16:00
Ο καλύτερος τρόπος να αντιμετωπίσεις τον ψυχολογικό πόλεμο είναι να έχεις όσο πιο λίγα γίνεται. Τότε δεν θα μπορούν να τα επηρεάσουν για να επηρεάσουν εκείνα με τη σειρά τους εσένα.
Για παράδειγμα σκέψου κάποιον που έχει φίλους, συγγενείς και οικογένεια. Κάποιος που θα ήθελε να του κάνει ψυχολογικό πόλεμο θα στόχευε τα άτομα που κρατάει κοντά του.
Αν δεν έχεις άτομα κοντά σου, δεν θα έχουν τόσους στόχους αν και πάλι μπορούν να σου την φέρουν στον επαγγελματικό τομέα. Είναι σκοτεινός ο καιρός που ζούμε αλλά τί να κάνουμε.
Αυτά εδώ είναι οικονομικός πόλεμος που μας κάνουν ας πούμε οι τροικανοί, μην τα μπερδεύουμε τα πράγματα με τα ρεπτίλιανς. Σ'αυτά τα θέματα ψυχολογικού πολέμου υπάρχουν λύσεις:

Δεν μπαίνουμε σε μεγάλα δάνεια γιατί χτυπάμε χρεοκοπίες , βγαίνουμε να πιάσουμε μία και δύο δουλειες, δεν λιώνουμε μέρα νύχτα μπροστά στους υπολογιστές ( δεν φταίνε οι γυναίκες ούτε αι περιουσίαι των συγγενών να μας πλερώνουν για εύμορφους ξέρω εγώ ) και κυρίως προσέxουμε τις πράξεις μας να είναι νόμιμες ηθικές και αντρίκιες .

Αν δεν είναι τώρα οι τροικανοί και μας κάνουν άλλοι ψυχολογικό πόλεμο όπως λες στα επαγγελματικά μας, που βέβαια σημαίνει στα οικονομικά μας, γνωρίζουμε όλοι πως η δικαιοσύνη δεν αστειεύεται, έτσι να είμαστε σίγουροι πως στέλνει πίσω εκεί που πρέπει ειδικά τους διπλοεγγραφίτες, για αυτό το λόγο αν είμαστε εμείς σωστοί δεν φοβόμαστε κανένα ψυχολογικό πόλεμο από κανένα

Τελευταίο αλλά σημαντικό, αναθεωρούμε λοιπόν τις κινήσεις μας μόλις δούμε πως την πατήσαμε πανηγυρικά με την κατεύθυνση που πήραμε , γιατί μπορεί να χάσουμε και αυτά που νομίζουμε πως καβατζώσαμε , και ακολουθούμε άλλη οδό σωστή.

:fp:
ένα καφέ στο τρία ρειιιιι

Fanfaron: Τελικά, ποιους πρέπει να πετάξουμε έξω; Τους αριστερούς, τους δεξούς ή τους μετανάστες; :102:

Null: Berseker: Μενόμαχος (μένος + μάχη).

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7874
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 27 Ιαν 2019, 17:09

Δηλαδή να μην έχεις φίλους και οικογένεια. Ωραία αυτό θέλουν και αυτοί. Μετά θα σε χτυπήσουν στη δουλειά σου και στην υγεία σου με απώτερο στόχο να σε στείλουν στο δρόμο, στο ψυχιατρείο ή στο θάνατο.
Αυτοί δεν είναι αόριστοι. Μπορεί να είναι εκεί που δουλεύεις ή να είναι συγγενείς. Μπορεί να έχουν όφελος οικονομικό από όλο αυτό. Μόνο να σκεφτείτε πόσα παράσιτα που δεν προσφέρουν πολλά, σφραγιδοφόροι στο δημόσιο π.χ. ζουν πλουσιοπάροχα. Από που θα βγουν αυτά τα λεφτά; Από την δική σου δουλειά, ίσως χρειαστεί να πουλήσεις και το νεφρό σου, ίσως χρειαστεί να γίνεις πειραματόζωο, γιατί η δουλειά δεν φτάνει, ίσως οι Rotshield και άλλοι τέτοιοι δίνουν χρήμα για να εξαφανίσουν τον Έλληνα με αρχές και άλλους σωστούς ανθρώπους από όλο τον κόσμο.
Στις αστυνομικές ιστορίες λένε ακολούθα το χρήμα. Ποιος ωφελείται με την καταστροφή ή τον θάνατο κάποιου;
Στην δουλειά μου παρατήρησα μια φορά ότι μια σκρόφα που μετέφερε στον διευθυντή λεγόμενά μου πήρε κατευθείαν μια εβδομάδα άδεια. Τσακ μπαμ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antares την 27 Ιαν 2019, 17:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 27 Ιαν 2019, 17:18

Στον οικονομικό πόλεμο γίνονται ενέργειες για να ζημιωθείς οικονομικά και να ωφεληθούν άλλοι, πάντα οικονομικά. Στο ψυχολογικό πόλεμο δεν χάνεις απαραίτητα λεφτά αλλά χειροτερεύει η ποιότητα ζωής σου. Εκεί δεν ψάχνουν να βγουν ωφελημένοι αλλά να βγεις ζημιωμένος εσύ. Η δικαιοσύνη δεν μπορεί να κάνει τίποτα γιατί δεν κάνουν τίποτα παράνομο, χρησιμοποιούν μάλιστα τα εργαλεία που τους δίνει ο νόμος.
ο Fanfaron το βλέπει βιοποριστικά, η αλήθεια όμως για τον ψυχολογικό πόλεμο είναι ότι δεν γίνεται για να σε εξοντώσει αλλά για να σε συμμορφώσει.
Και η λύση είναι να έχεις όσο το δυνατόν λιγότερες κλωστές πάνω σου που θα μπορούσαν να τραβήξουν.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7874
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 27 Ιαν 2019, 17:25

1451 έγραψε:
27 Ιαν 2019, 17:18
Στον οικονομικό πόλεμο γίνονται ενέργειες για να ζημιωθείς οικονομικά και να ωφεληθούν άλλοι, πάντα οικονομικά. Στο ψυχολογικό πόλεμο δεν χάνεις απαραίτητα λεφτά αλλά χειροτερεύει η ποιότητα ζωής σου. Εκεί δεν ψάχνουν να βγουν ωφελημένοι αλλά να βγεις ζημιωμένος εσύ. Η δικαιοσύνη δεν μπορεί να κάνει τίποτα γιατί δεν κάνουν τίποτα παράνομο, χρησιμοποιούν μάλιστα τα εργαλεία που τους δίνει ο νόμος.
ο Fanfaron το βλέπει βιοποριστικά, η αλήθεια όμως για τον ψυχολογικό πόλεμο είναι ότι δεν γίνεται για να σε εξοντώσει αλλά για να σε συμμορφώσει.
Και η λύση είναι να έχεις όσο το δυνατόν λιγότερες κλωστές πάνω σου που θα μπορούσαν να τραβήξουν.
Αυτό δεν το κατάλαβα. Αν κάνω παράνομη πράξη υπάρχει ο νόμος για να με συμμορφώσει. Αλλιώς τι; Αν είσαι ακτιβιστής ή αντίθετος με ένα καθεστώς πρέπει να "συμμορφωθείς"; Αν κρίνει κάποιος ότι πρέπει να σε "συμμορφώσει" έχει το δικαίωμα να χρησιμοποιεί εργαλεία του κράτους γι' αυτό το σκοπό; Ζούμε σε κράτος που το πληρώνουμε και το ελέγχουμε με τις αρχές της Δημοκρατίας και τις εξουσίες για την δική μας ευημερία ή είναι το κράτος λάφυρο για τους χείριστους και τους εγκληματίες, υποχείριο ξένων χωρών και ξένων "πολιτισμών";
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antares την 27 Ιαν 2019, 17:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Fanfaron
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 14:09
Phorum.gr user: Fanfaron

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fanfaron » 27 Ιαν 2019, 17:49

Antareς τώρα ασχολείσαι με πολύ γήινα και απτά πράγματα, όπως τα ξεκατινιάσματα. Το μεγάλο συν με την κάθε σκρόφα όπως λες είναι πως αν τα κάνει μπροστά σου της δίνεις δύο μπούφλες και ξεμπερδεύεις, όμως οι σκρόφες πολύ συχνά επειδή φοβούνται το ξύλο στην κάνουν τη δουλειά πίσω από την πλάτη σου, ε, την εντοπίζεις αργά ή γρήγορα και τότε, μην την πιάσεις. . Γουιν-γουιν με γύναια, το τάιμινγκ και η έκταση παίζει να δίνει απόκλιση.

Στα περί συμμόρφωσης, ερχόμαστε στο φεις του φέις, όπως στη δική σου περίπτωση. Ρίξε της ένα 'θα σου γαμίσω τα πρέκια έτσι στα ίσα, να δούμε τι θα κάνει και από που θα φύγει. :102:

Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι ποτέ με κατίνες και ξεκατινιάσματα εκτός και αν εξαναγκασθώ. Τότε ναι, θα ξοδέψω πολλά. Μέχρι και το νεφρό μου μια και το ανέφερες θα πουλούσα, έτσι για την τιμή των όπλων.

:p2:
ένα καφέ στο τρία ρειιιιι

Fanfaron: Τελικά, ποιους πρέπει να πετάξουμε έξω; Τους αριστερούς, τους δεξούς ή τους μετανάστες; :102:

Null: Berseker: Μενόμαχος (μένος + μάχη).

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 27 Ιαν 2019, 17:52

Δεν έχει το δικαίωμα αλλά θα το κάνει. Αυτοί που κάνουν ψυχολογικό πόλεμο δεν έχουν το καλό στο νου τους. Φυσικά και θα χρησιμοποιήσουν αθέμιτα αλλά όχι και παράνομα μέσα.
Πάντως ο ψυχολογικός, όπως και κάθε άλλος πόλεμος, σπανίως διεξάγεται από μεμονωμένα άτομα. Συνήθως γίνεται από οργανώσεις που δεν ανήκουν απαραίτητα στο χώρο εργασίας σου, από οργανώσεις τις οποίες δεν εξυπηρετεί η παρούσα συμπεριφορά του στόχου τους.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16280
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 27 Ιαν 2019, 17:55

Αιμιλιανός Μονάη, Αλεξανδρεύς, 628–655 μ.X.

Με λόγια, με φυσιογνωμία, και με τρόπους
μια εξαίρετη θα κάμω πανοπλία·
και θ’ αντικρύζω έτσι τους κακούς ανθρώπους
χωρίς να έχω φόβον ή αδυναμία.

Θα θέλουν να με βλάψουν. Aλλά δεν θα ξέρει
κανείς απ’ όσους θα με πλησιάζουν
πού κείνται η πληγές μου, τα τρωτά μου μέρη,
κάτω από τα ψεύδη που θα με σκεπάζουν.—

Pήματα της καυχήσεως του Aιμιλιανού Μονάη.
Άραγε νάκαμε ποτέ την πανοπλία αυτή;
Εν πάση περιπτώσει, δεν την φόρεσε πολύ.
Είκοσι επτά χρονώ, στην Σικελία πέθανε.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7874
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 27 Ιαν 2019, 17:57

Fanfaron έγραψε:
27 Ιαν 2019, 17:49
Antareς τώρα ασχολείσαι με πολύ γήινα και απτά πράγματα, όπως τα ξεκατινιάσματα. Το μεγάλο συν με την κάθε σκρόφα όπως λες είναι πως αν τα κάνει μπροστά σου της δίνεις δύο μπούφλες και ξεμπερδεύεις, όμως οι σκρόφες πολύ συχνά επειδή φοβούνται το ξύλο στην κάνουν τη δουλειά πίσω από την πλάτη σου, ε, την εντοπίζεις αργά ή γρήγορα και τότε, μην την πιάσεις. . Γουιν-γουιν με γύναια, το τάιμινγκ και η έκταση παίζει να δίνει απόκλιση.

Στα περί συμμόρφωσης, ερχόμαστε στο φεις του φέις, όπως στη δική σου περίπτωση. Ρίξε της ένα 'θα σου γαμίσω τα πρέκια έτσι στα ίσα, να δούμε τι θα κάνει και από που θα φύγει. :102:

Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι ποτέ με κατίνες και ξεκατινιάσματα εκτός και αν εξαναγκασθώ. Τότε ναι, θα ξοδέψω πολλά. Μέχρι και το νεφρό μου μια και το ανέφερες θα πουλούσα, έτσι για την τιμή των όπλων.

:p2:
Δεν θέλω να επεκταθώ γιατί θα βγω τρελή. Αν ήταν έτσι να στην λένε ένα, δύο σκρόφες στη δουλειά καλά θα ήταν. Μιλάμε για όλο το πακέτο. Κοριούς και ψείρες π.χ. Έτσι γίνεται η καταστροφή της αξιοπρέπειας και η επίσκεψη στον ψυχίατρο.
Πετάει η μία αυτό που είπες σπίτι σου, πετάει ο άλλος αυτό που μαγείρεψες, αυτό που αφόδευσες... σε βάθος χρόνων. Βουαλά.

the comet the course the tail

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 27 Ιαν 2019, 18:07

Antares έγραψε:
27 Ιαν 2019, 17:57
Πετάει η μία αυτό που είπες σπίτι σου, πετάει ο άλλος αυτό που μαγείρεψες, αυτό που αφόδευσες... σε βάθος χρόνων. Βουαλά.
μήπως ήταν τυχαία ήταν όλα αυτά;;;...

νύχτα

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 27 Ιαν 2019, 18:10

Yochanan έγραψε:
27 Ιαν 2019, 17:55
Αιμιλιανός Μονάη, Αλεξανδρεύς, 628–655 μ.X.

Με λόγια, με φυσιογνωμία, και με τρόπους
μια εξαίρετη θα κάμω πανοπλία·
και θ’ αντικρύζω έτσι τους κακούς ανθρώπους
χωρίς να έχω φόβον ή αδυναμία.

Θα θέλουν να με βλάψουν. Aλλά δεν θα ξέρει
κανείς απ’ όσους θα με πλησιάζουν
πού κείνται η πληγές μου, τα τρωτά μου μέρη,
κάτω από τα ψεύδη που θα με σκεπάζουν.—

Pήματα της καυχήσεως του Aιμιλιανού Μονάη.
Άραγε νάκαμε ποτέ την πανοπλία αυτή;
Εν πάση περιπτώσει, δεν την φόρεσε πολύ.
Είκοσι επτά χρονώ, στην Σικελία πέθανε.
:cry
δεν το γνώριζα

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7874
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 27 Ιαν 2019, 18:16

the comet the course the tail έγραψε:
27 Ιαν 2019, 18:07
Antares έγραψε:
27 Ιαν 2019, 17:57
Πετάει η μία αυτό που είπες σπίτι σου, πετάει ο άλλος αυτό που μαγείρεψες, αυτό που αφόδευσες... σε βάθος χρόνων. Βουαλά.
μήπως ήταν τυχαία ήταν όλα αυτά;;;...
Δεν θέλω να επεκταθώ είπα, αλλά όχι. Μιλάμε για πάνω από είκοσι χρόνια με ολέθρια αποτελέσματα στην υγεία μου. Ακόμη και από συγγενείς στο τηλέφωνο. Φυσικά η ερήμωση της ζωής ακολούθησε.

the comet the course the tail

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 27 Ιαν 2019, 18:27

Antares έγραψε:
27 Ιαν 2019, 18:16
the comet the course the tail έγραψε:
27 Ιαν 2019, 18:07
Antares έγραψε:
27 Ιαν 2019, 17:57
Πετάει η μία αυτό που είπες σπίτι σου, πετάει ο άλλος αυτό που μαγείρεψες, αυτό που αφόδευσες... σε βάθος χρόνων. Βουαλά.
μήπως ήταν τυχαία ήταν όλα αυτά;;;...
Δεν θέλω να επεκταθώ είπα, αλλά όχι. Μιλάμε για πάνω από είκοσι χρόνια με ολέθρια αποτελέσματα στην υγεία μου. Ακόμη και από συγγενείς στο τηλέφωνο. Φυσικά η ερήμωση της ζωής ακολούθησε.
έχω πάθει και γω τέτοια ανάλογα... και σκέφτομαι το εξής... πες ότι μπορεί να ήμουν ο πρωθυπουργός μιας χώρας ή κάποιο άλλο πολύ σημαντικό πρόσωπο... που όλα θα ήταν στραμμένα πάνω μου.. ακόμα και μυστικές υπηρεσίες ξένων χωρών, θα υπέκλεπταν τα mail μου... δεν θα έπρεπε να το αντέξω και αυτό;;; πόσο μάλλον, αν δεν έχεις να κρύψεις και κάτι... το μυαλό μας όμως βλέπεις, βάζει τρικλοποδιές...

Fanfaron
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 14:09
Phorum.gr user: Fanfaron

Re: Ψυχολογικός πόλεμος και τεχνικές προστασίας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fanfaron » 27 Ιαν 2019, 18:28

Antares έγραψε:
27 Ιαν 2019, 17:57
Fanfaron έγραψε:
27 Ιαν 2019, 17:49
Antareς τώρα ασχολείσαι με πολύ γήινα και απτά πράγματα, όπως τα ξεκατινιάσματα. Το μεγάλο συν με την κάθε σκρόφα όπως λες είναι πως αν τα κάνει μπροστά σου της δίνεις δύο μπούφλες και ξεμπερδεύεις, όμως οι σκρόφες πολύ συχνά επειδή φοβούνται το ξύλο στην κάνουν τη δουλειά πίσω από την πλάτη σου, ε, την εντοπίζεις αργά ή γρήγορα και τότε, μην την πιάσεις. . Γουιν-γουιν με γύναια, το τάιμινγκ και η έκταση παίζει να δίνει απόκλιση.

Στα περί συμμόρφωσης, ερχόμαστε στο φεις του φέις, όπως στη δική σου περίπτωση. Ρίξε της ένα 'θα σου γαμίσω τα πρέκια έτσι στα ίσα, να δούμε τι θα κάνει και από που θα φύγει. :102:

Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι ποτέ με κατίνες και ξεκατινιάσματα εκτός και αν εξαναγκασθώ. Τότε ναι, θα ξοδέψω πολλά. Μέχρι και το νεφρό μου μια και το ανέφερες θα πουλούσα, έτσι για την τιμή των όπλων.

:p2:


Δεν θέλω να επεκταθώ γιατί θα βγω τρελή. Αν ήταν έτσι να στην λένε ένα, δύο σκρόφες στη δουλειά καλά θα ήταν. Μιλάμε για όλο το πακέτο. Κοριούς και ψείρες π.χ. Έτσι γίνεται η καταστροφή της αξιοπρέπειας και η επίσκεψη στον ψυχίατρο.
Πετάει η μία αυτό που είπες σπίτι σου, πετάει ο άλλος αυτό που μαγείρεψες, αυτό που αφόδευσες... σε βάθος χρόνων. Βουαλά.

Έλα ρε χρυσή μου και μας τρόμαξες! Άπαξ και έφτασες εσύ στην άκρη του νήματος, ξεκόλλα από καθυστερίες και κουτσομπολιά. Το κάθε πτηνό είναι φτιαγμένο να κουτσουλήσει και να αφοδεύσει (κοινώς) όπου γουστάρει. Ζήσε κι εσύ όπως γουστάρεις, και γέλα με την κακομοιριά και την ορθάνοιχτη στωματική κοιλότητα του κάθε πικραμένου! Άσε να πήηηηζουν! :102:

:lol: Case closed
ένα καφέ στο τρία ρειιιιι

Fanfaron: Τελικά, ποιους πρέπει να πετάξουμε έξω; Τους αριστερούς, τους δεξούς ή τους μετανάστες; :102:

Null: Berseker: Μενόμαχος (μένος + μάχη).

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών