We have overestimated COVID deaths

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: We have overestimated COVID deaths

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 28 Μαρ 2024, 16:08

Εντάξει, έχεις μηδενική αντίληψη κι αυτών που διαβάζεις. Δεν ξέρεις τι διαβάζεις, δεν έχεις δυνατότητες εκμάθησης. Διαβάζεις Χ και καταλαβαίνεις Ψ, είσαι τελείως ανεπίδεκτος.

Είναι η μοναδική φορά μετά από 18 χρόνια στο φόρουμ που σκέφτομαι να βάλω κάποιον στο ignore. Είναι σαν να μιλάω τελείως σε τοίχο.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12265
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: We have overestimated COVID deaths

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 28 Μαρ 2024, 16:10

Ε, τι να κάνουμε; Φταίω εγώ που κάθεσαι και απαντάς τόσο καιρό σε εμένα το κουνουπίδι; Εγώ δεν θα σε κάνω ιγκνόρ γιατί το θεωρώ άκρως ρατσιστικό.
Χαίρομαι πάντως που είσαι ο μόνος που έχει προβεί σε ανάλογη ενέργεια σε μένα, τουλάχιστον από ο,τι ξέρω.

https://www.google.com/search?q=%22pers ... s-wiz-serp
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Imperium
Δημοσιεύσεις: 3453
Εγγραφή: 23 Απρ 2020, 12:47

Re: We have overestimated COVID deaths

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Imperium » 28 Μαρ 2024, 21:01

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
26 Μαρ 2024, 21:58
Imperium έγραψε:
26 Μαρ 2024, 18:12
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
26 Μαρ 2024, 13:28


όπως;
Αυτό που μένει όταν αφαιρέσεις την συνωμοσιολογία.
μα δεν υπάρχει κάποια συνωμοσιολογία
είναι ένα αποδεδειγμένο γεγονός ότι οι θάνατοι υπολογίζονταν με τέτοιο τρόπο έτσι ώστε να εμφανίζονται πολύ περισσότεροι
και ρωτάω ποια ήταν η αιτία για να ακολουθηθεί αυτό το πρωτόκολλο
τι μένει τελικά;
Δεν είπα οτι είναι συνωμοσιολογία το γεγονός οτι οι αριθμοί των νεκρών φουσκώθηκαν υπερβολικά.

Αναφερόμουν στις συνωμοσιολογίες περι του "γιατί;" - κερδή φαρμακευτικών, Μπιλ Γκέητς, Σορος & ΝΤΠ, κλπ. Αν μπορέσουμε να κοιτάξουμε λίγο παραπέρα απο αυτά τα φαιδρά, ίσως δούμε κάτι. Αλλά δεν τρέφω πλέον ελπίδες.

Οι σαλεμένοι παρανοϊκοί αμφοτέρων πλευρών έχουν πια ταμπουρωθεί για τα καλά, συζήτηση δεν πρόκειται να γίνει.
Ποτέ μην εμπιστεύεσαι επιστήμονα που φοβάται να πετάξει με αεροπλάνο.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: We have overestimated COVID deaths

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 28 Μαρ 2024, 21:07

Imperium έγραψε:
28 Μαρ 2024, 21:01
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
26 Μαρ 2024, 21:58
Imperium έγραψε:
26 Μαρ 2024, 18:12

Αυτό που μένει όταν αφαιρέσεις την συνωμοσιολογία.
μα δεν υπάρχει κάποια συνωμοσιολογία
είναι ένα αποδεδειγμένο γεγονός ότι οι θάνατοι υπολογίζονταν με τέτοιο τρόπο έτσι ώστε να εμφανίζονται πολύ περισσότεροι
και ρωτάω ποια ήταν η αιτία για να ακολουθηθεί αυτό το πρωτόκολλο
τι μένει τελικά;
Δεν είπα οτι είναι συνωμοσιολογία το γεγονός οτι οι αριθμοί των νεκρών φουσκώθηκαν υπερβολικά.

Αναφερόμουν στις συνωμοσιολογίες περι του "γιατί;" - κερδή φαρμακευτικών, Μπιλ Γκέητς, Σορος & ΝΤΠ, κλπ. Αν μπορέσουμε να κοιτάξουμε λίγο παραπέρα απο αυτά τα φαιδρά, ίσως δούμε κάτι. Αλλά δεν τρέφω πλέον ελπίδες.

Οι σαλεμένοι παρανοϊκοί αμφοτέρων πλευρών έχουν πια ταμπουρωθεί για τα καλά, συζήτηση δεν πρόκειται να γίνει.
ρε συ, εγώ δεν ψάχνω για συνωμοσίες, η απορία μου είναι ειλικρινής. τι είναι αυτό που βλέπεις εσύ;
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: We have overestimated COVID deaths

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 31 Μαρ 2024, 20:42

Libre arbitre έγραψε:
28 Μαρ 2024, 16:10
Ε, τι να κάνουμε; Φταίω εγώ που κάθεσαι και απαντάς τόσο καιρό σε εμένα το κουνουπίδι; Εγώ δεν θα σε κάνω ιγκνόρ γιατί το θεωρώ άκρως ρατσιστικό.
Χαίρομαι πάντως που είσαι ο μόνος που έχει προβεί σε ανάλογη ενέργεια σε μένα, τουλάχιστον από ο,τι ξέρω.

https://www.google.com/search?q=%22pers ... s-wiz-serp

Εικόνα


03-31-2024
Ζητούν εξηγήσεις στις ΗΠΑ για τα εμβόλια: «Γιατί κανείς γιατρός δεν μιλάει;;;».
Η συντριπτική πλειοψηφία των επιστημόνων σιώπησε.


Εικόνα
https://www.el.gr/nea-taxh/atzenta-2030 ... -ta-emvol/



03-31-2024
Η Αυστραλιανή Γερουσία ψήφισε για τη θέσπιση έρευνας για υπερβολικούς θανάτους.

Εικόνα
https://lumi-news.gr/i-afstraliani-gero ... thanatous/



03-31-2024
«Είστε ασυγχώρητοι! Είπατε ψέματα»: Ανοίγουν στόματα για την 3ετία covid.

Εικόνα

Ο χειρουργός, καθηγητής και ιατρικός σχολιαστής, Dr. Marty Makary, σε κατάθεσή του δήλωσε μεταξύ άλλων:

«Ο μεγαλύτερος δράστης παραπληροφόρησης κατά τη διάρκεια της πανδημίας ήταν η κυβέρνηση των ΗΠΑ. Είναι ασυγχώρητο αυτό! ».

Δείτε το βίντεο:

https://www.el.gr/ygeia/health-news/eis ... semata-an/



Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών