Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12668
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 10 Οκτ 2023, 10:32

Αρίστος = 24/24 fun tv
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12668
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 10 Οκτ 2023, 10:35

Αρίστος έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:32
Ναύτης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:22
Αρίστος έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:18
(...) Να κοιταξεις τι λεει το εβραικο Tablet για να μην ενημερωνεσαι απο την πλεμπα του ΣΚΑΙ.

Που θες να κανεις και πλακα τρομαρα σου.
Γιατί ζοχαδιάζεσαι ρε, αφού εγώ σε υποστηρίζω, μπααα.
Τσι οβριούς δεν τους διαβάζω, παπαπα, είναι νεφελίμουρες, φαντάζομαι θα έχεις υπόψη σου τα πρωτόκολλα των σοφών της σιών. Από τότε είχαν ξεκινήσει τη μόντα με τα εμβόλια, το έγραψε κι η ΕΩ.


Ο μεγαλύτερος τσακωμος που μου εχει συμβει στο διαδικτυο ειναι οταν αναρτησα στο fb μου δημοσιευση υπερ του δικαιωματος των Εβραιων να εχουν μια πατριδα στην Παλαιστινη και το δικαιωμα τους να παιρνουν μετρα κατα των Παλαιστινιων.

Μου επιτεθηκαν αρκετοι Συριζαιοι που ηταν με τους Παλαιστινιους και εγινε της κακομοιρας απο χαρακτηρισμους και στο δικο μου fb αλλα και σε δικους τους λογαριασμους που μπηκα για να ανταποδωσω.

Στο τελος καπου 150 τυποι με μπαναρανε αλλα η προηγουμενως η κατασταση ειχε ξεφυγει ΕΝΤΕΛΩΣ, μεχρι απειλες δεχτηκα.

.
Δεν το πιστεύω πως σε κατι σκέφτεσαι χρησιμοποιώντας κοινη λογική. Αλλά γιατί αυτός ο γουαταμπατισμός;
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13759
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 10 Οκτ 2023, 10:35

GoBzi έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:29
Εγώ νομίζω πως ο Αρίστος είναι καλή ψυχή (...)
Αυτό είναι αλήθεια (χωρίς πλάκα). Επίσης είναι από τους λίγους χρήστες που παρ' όλη την ομοβροντία καζούρας που τρώει σπανίως επιτίθεται ad hominem.
Έχει ενίοτε μια τσερβέλ-θολούρ βέβαια, αλλά κατά τ' άλλα είναι καλό παιδί κι αυτό είναι που μετράει τελικά. Προσωπικά, άνετα τον έκανα παρέα.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 10 Οκτ 2023, 10:37

Ναύτης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:35
GoBzi έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:29
Εγώ νομίζω πως ο Αρίστος είναι καλή ψυχή (...)
Αυτό είναι αλήθεια (χωρίς πλάκα). Επίσης είναι από τους λίγους χρήστες που παρ' όλη την ομοβροντία καζούρας που τρώει σπανίως επιτίθεται ad hominem.
Έχει ενίοτε μια τσερβέλ-θολούρ βέβαια, αλλά κατά τ' άλλα είναι καλό παιδί κι αυτό είναι που μετράει τελικά. Προσωπικά, άνετα τον έκανα παρέα.
Μακάρι να μπορούσε να πει κανείς και για σένα τα ίδια

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11643
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 10 Οκτ 2023, 10:40

Εικόνα

Ω γλυκύ μου έαρ ...
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41048
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 10 Οκτ 2023, 10:40

Libre arbitre έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:35
Αρίστος έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:32
Ναύτης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:22

Γιατί ζοχαδιάζεσαι ρε, αφού εγώ σε υποστηρίζω, μπααα.
Τσι οβριούς δεν τους διαβάζω, παπαπα, είναι νεφελίμουρες, φαντάζομαι θα έχεις υπόψη σου τα πρωτόκολλα των σοφών της σιών. Από τότε είχαν ξεκινήσει τη μόντα με τα εμβόλια, το έγραψε κι η ΕΩ.


Ο μεγαλύτερος τσακωμος που μου εχει συμβει στο διαδικτυο ειναι οταν αναρτησα στο fb μου δημοσιευση υπερ του δικαιωματος των Εβραιων να εχουν μια πατριδα στην Παλαιστινη και το δικαιωμα τους να παιρνουν μετρα κατα των Παλαιστινιων.

Μου επιτεθηκαν αρκετοι Συριζαιοι που ηταν με τους Παλαιστινιους και εγινε της κακομοιρας απο χαρακτηρισμους και στο δικο μου fb αλλα και σε δικους τους λογαριασμους που μπηκα για να ανταποδωσω.

Στο τελος καπου 150 τυποι με μπαναρανε αλλα η προηγουμενως η κατασταση ειχε ξεφυγει ΕΝΤΕΛΩΣ, μεχρι απειλες δεχτηκα.

.
Δεν το πιστεύω πως σε κατι σκέφτεσαι χρησιμοποιώντας κοινη λογική. Αλλά γιατί αυτός ο γουαταμπατισμός;


Για τους ποντους περι Νεφελιμ και Πρωτοκολλων ενω ξερει οτι αυτα δεν με αφορουνε. :lol:

.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 10 Οκτ 2023, 10:42

Αρίστος έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:00
Ποιος Αριστος;

Η φιλη του τα λεει...

και ευχομαι να τα πει ακομη δυνατοτερα κι αυτη και οσοι χανουν τους δικους τους ανθρωπους.






.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:19
στο προφίλ της δε λέει τίποτα, το μελέτησα. .
:-? Στραβος είσαι;


Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15489
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 10 Οκτ 2023, 10:47

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:40
Εικόνα

Ω γλυκύ μου έαρ ...
ζωντανός είναι στη φωτο;
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5633
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 10 Οκτ 2023, 10:49

Ναύτης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:35
GoBzi έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:29
Εγώ νομίζω πως ο Αρίστος είναι καλή ψυχή (...)
Αυτό είναι αλήθεια (χωρίς πλάκα). Επίσης είναι από τους λίγους χρήστες που παρ' όλη την ομοβροντία καζούρας που τρώει σπανίως επιτίθεται ad hominem.
Έχει ενίοτε μια τσερβέλ-θολούρ βέβαια, αλλά κατά τ' άλλα είναι καλό παιδί κι αυτό είναι που μετράει τελικά. Προσωπικά, άνετα τον έκανα παρέα.
:+1:

Βασικά είναι ο μόνος που όταν τρώει από δούλεμα μέχρι προσβολές δεν επιτίθεται.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 10 Οκτ 2023, 10:53

Beria έγραψε:
10 Οκτ 2023, 08:43
Εδώ πέθανε ρε ένας γείτονας στα 75, που είχε κάνει το εμβόλιο της ιλαράς όταν ήταν 7 ετών!!!

ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ??????
Δεν μπορώ. :smt005:
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13228
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 10 Οκτ 2023, 10:53

Ίσως από τα πιο δυνατά νήματα εβερ ή μαλλον εβερτ αφου τον φάγαν οι Εβραίοι τόσο νέο παιδί

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41048
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 10 Οκτ 2023, 10:53

GoBzi έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:49
Ναύτης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:35
GoBzi έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:29
Εγώ νομίζω πως ο Αρίστος είναι καλή ψυχή (...)
Αυτό είναι αλήθεια (χωρίς πλάκα). Επίσης είναι από τους λίγους χρήστες που παρ' όλη την ομοβροντία καζούρας που τρώει σπανίως επιτίθεται ad hominem.
Έχει ενίοτε μια τσερβέλ-θολούρ βέβαια, αλλά κατά τ' άλλα είναι καλό παιδί κι αυτό είναι που μετράει τελικά. Προσωπικά, άνετα τον έκανα παρέα.
:+1:

Βασικά είναι ο μόνος που όταν τρώει από δούλεμα μέχρι προσβολές δεν επιτίθεται.


Γιατι ρε να επιτεθω;

Λογω ηλικιας αλλα και παλαιοτητας στο πχορουμ κατι σαν παιδια μου σας θεωρω τους περισσοτερους.

Και χωρις αντεκλησεις και πειραγματα, τα καφενεια, τοσο τα αναλογικα οσο και τα ψηφιακα, δεν θα υπηρχαν.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41048
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 10 Οκτ 2023, 10:55

nyxtovios έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:53
Ίσως από τα πιο δυνατά νήματα εβερ ή μαλλον εβερτ αφου τον φάγαν οι Εβραίοι τόσο νέο παιδί


Ποιοι Εβραιοι γαμω την τρελλα μου;

Αρίστος έγραψε:
10 Οκτ 2023, 09:59


Οι Εβραιοι ειναι ο λαος που σε μεγαλυτερο ποσοστο διαμαρτυρηθηκε για τα εμβολια.

Τοσο μεσα στο Ισραηλ οσο και οι Εβραιοι της Αμερικης.

Μαλιστα Εβραιοι δημοσιογραφοι πιεσαν δικαστικως την Pfizer να δημοσιοποιησει τα αρχεια της για τις δοκιμες και τις παρενεργειες των εμβολιων.


.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 10 Οκτ 2023, 10:56

Αρίστος έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:53

Γιατι ρε να επιτεθω;

Λογω ηλικιας αλλα και παλαιοτητας στο πχορουμ κατι σαν παιδια μου σας θεωρω τους περισσοτερους.
.
Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών