Τι συμπληρωματα παιρνει ο Σπαλιαρας;

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Τι συμπληρωματα παιρνει ο Σπαλιαρας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 16 Ιαν 2020, 16:18

bolek έγραψε:
16 Ιαν 2020, 15:51
Δημοκράτης έγραψε:
16 Ιαν 2020, 01:31
bolek έγραψε:
14 Ιαν 2020, 17:28
εχω μια καποια εμπειρια γιατι κανω γυμναστικη με βαρη πολλα χρονια.
ο σπαλιαρας περνει αναβολικα. ειναι σε πολυ μεγαλη ηλικια για να παραγει τοση τεστο ωστε να εχει αυτο το σωμα. δεν φτανει που εχει αρκετους μυωνες, αλλα εχει και χαμηλα ποσοστα λιπους, αποτελεσμα παλι των ορμονων που περνει.
απλα δεν περνει τοσα ωστε να φουσκωσει περισσοτερο
διαφωνω, δεν ξέρω αν ο Σπαλιάρας παίρνει κάτι αλλά μια χαρά μπορείς να είσαι έτσι στην ηλικία του χωρίς να παίρνεις τίποτα. Απλά σίγουρα ο τύπος πρέπει να έχει πάρα πολύ καλή διατροφή
:o να ναι καλα ο σπαλιαρας, τωρα ειναι 44 οταν στα 54 εχει το ιδιο σωμα, να αρχισεις να υποπτευεσαι οτι κατι περνει
Ξέρω αρκετούς φίλους από το γυμναστήριο που ειναι σαν τον σπαλιαρα και είναι καθαροί
Χωρίς μάλιστα να έχουν την πολυτέλεια του έχει ο σπαλιαραςνα μη δουλεύει 8ωρο να μπορεί να γυμνάστε όσες ώρες πρέπει, να τρώει οπότε και ότι πρέπει κτλ
Δεν λέω ότι είναι εύκολο αλλά δεν είναι αδύνατο. Ο πρωπονιτης μου μάλιστα Ελλάδα είναι 55, παλιός πρωταθλητης κολύμβησης και μετά πέρασε στο φιτνες, που είναι πάνω κάτω στην κατάσταση του σπαλιαρα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών