Ο πρώτος νεκρός

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
NoMoreLice
Δημοσιεύσεις: 921
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:14

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NoMoreLice » 08 Μάιος 2021, 00:25

Και τι προτιμάς δηλαδή; Να κάθεσαι σπίτι σου; Αν είναι δυνατόν!
Να δώσει η Μεγαλόχαρη κι η Παναγιά η Κανάλα
να μεγαλώσω γρήγορα σαν τα κορίτσια τ' άλλα

:scross:

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27807
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 08 Μάιος 2021, 00:26

Λιγα πραγματα σε κανουν να νιωθεις ανθρωπος σε αυτη τη ζωη.Να κοιτας τον καταγαλανο ουρανο ξαλπωμενος σε ενα καταπρασινο λιβαδι,να ακους τους ηχους της θαλασσας ξαπλωμενος στην αμμουδια,να δουλευεις απληρωτος στο γυμναστηριο μυριζοντας την ιδρωτιλα εν μεσω πανδημιας κλπ κλπ.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

CRWH
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 19 Μαρ 2020, 23:58
Phorum.gr user: CRWH

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από CRWH » 08 Μάιος 2021, 00:30

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:00
Bill Hicks έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:53
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:15
Τους έλεγα δηλαδή ότι αν μας ανοίξουν, θα επιτρέπεται η είσοδος μόνο σε εμβολιασμένους ή στο τσακίρ κέφι και με επίδειξη σελφ τεστ. Τρέχα γύρευε, δηλαδή.

Άσε που η εποχή αυτή-το καλοκαίρι-είναι εποχή χαμηλού τζίρου για τα γυμναστήρια. Σκέψου τώρα τι έχει να γίνει. Οι τζίροι θα είναι σχεδόν μηδενικοί και θα την πληρώσουμε εμείς οι εργαζόμενοι. Θα δουλεύουμε κατακαλόκαιρο κάτω από άθλιες συνθήκες και απλήρωτοι.
κρατιέμαι φίλε Ούτις, αλλά ζέχνει αριστερίλα ο ενθουσιασμός σου για την επάνοδο στον βιοπορισμό! :D
Ελεύθερα εκφράσου. Δεν έχω πρόβλημα.

Αλλά, που εντοπίζεις ακριβώς την αριστερίλα;

Στο ότι η θερινή περίοδος ήταν ανέκαθεν περίοδος χαμηλού έως ανύπαρκτου τζίρου για τον κλάδο;
Στο ότι η πανδημία είναι αποτρεπτικός παράγοντας για κάποιον να έλθει στο γυμναστήριο;
Στο ότι αν επιτρέψεις μόνο εμβολιασμένους αυτομάτως την ήδη μειωμένη πελατεία την μειώνεις στο όριο του ανύπαρκτου σχεδόν;
Στο ότι οι εργαζόμενοι στον κλάδο εργαζόμαστε κάτω από απαράδεκτες συνθήκες και υποαμοιβόμαστε; Και, μάλιστα, τα περισσότερα γυμναστήρια δεν πληρώνουν δώρα-για υπερωρίες ούτε λόγος-και τους μισθούς τους πληρώνουν με το ζόρι, αν τους πληρώνουν;

Πληροφοριακά, μου χρωστάνε ακόμη Οκτώβριο και το μισό δώρο Χριστουγέννων, το οποίο ήταν και κάτω από 50% στην περίπτωση μου διότι ήμουν καινούργιος στο γυμναστήριο.

Θες να σου πω πόσα μου χρωστούσανε και μου χρωστάνε από την προηγούμενη δουλειά μου;

Είναι αριστερίλα όλα αυτά;

Επίσης, να σ'ενημερώσω, φίλε μου, ότι οι περισσότεροι γυμναστές αμοίβονται περίπου με το ποσό που λαμβάνουν ως επίδομα(εγώ θεωρούμαι υψηλόμισθος). Αναλογίσου τώρα όλα τα παραπάνω και θα καταλάβεις γιατί ένας νεαρός γυμναστής, ή όχι και τόσο νεαρός, δεν έχει λόγους να καίγεται να επιστρέψει στο γυμναστήριο.

Ένας σοβαρός να υπήρχε στους γυμναστηριούχος, θα τους έλεγε ότι δεν θα ανοίξουμε παρά μόνο από μέσα Οκτωβρίου, που θα έχουν προχωρήσει ακόμη περισσότερο οι εμβολιασμοί και θα μας επιδοτείτε όλη αυτή την περίοδο. Εξάλλου, τα γυμναστήρια είναι ένας κλάδος που δεν είναι συνδεδεμένος με την τουριστική περίοδο.
Παλι λεφτοδεντρα ονειρευεσαι ομως.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 7992
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 08 Μάιος 2021, 00:39

NoMoreLice έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:25
Και τι προτιμάς δηλαδή; Να κάθεσαι σπίτι σου; Αν είναι δυνατόν!
Να πληρώνομαι ίσως;
CRWH έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:30
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:00
Bill Hicks έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:53
κρατιέμαι φίλε Ούτις, αλλά ζέχνει αριστερίλα ο ενθουσιασμός σου για την επάνοδο στον βιοπορισμό! :D
Ελεύθερα εκφράσου. Δεν έχω πρόβλημα.

Αλλά, που εντοπίζεις ακριβώς την αριστερίλα;

Στο ότι η θερινή περίοδος ήταν ανέκαθεν περίοδος χαμηλού έως ανύπαρκτου τζίρου για τον κλάδο;
Στο ότι η πανδημία είναι αποτρεπτικός παράγοντας για κάποιον να έλθει στο γυμναστήριο;
Στο ότι αν επιτρέψεις μόνο εμβολιασμένους αυτομάτως την ήδη μειωμένη πελατεία την μειώνεις στο όριο του ανύπαρκτου σχεδόν;
Στο ότι οι εργαζόμενοι στον κλάδο εργαζόμαστε κάτω από απαράδεκτες συνθήκες και υποαμοιβόμαστε; Και, μάλιστα, τα περισσότερα γυμναστήρια δεν πληρώνουν δώρα-για υπερωρίες ούτε λόγος-και τους μισθούς τους πληρώνουν με το ζόρι, αν τους πληρώνουν;

Πληροφοριακά, μου χρωστάνε ακόμη Οκτώβριο και το μισό δώρο Χριστουγέννων, το οποίο ήταν και κάτω από 50% στην περίπτωση μου διότι ήμουν καινούργιος στο γυμναστήριο.

Θες να σου πω πόσα μου χρωστούσανε και μου χρωστάνε από την προηγούμενη δουλειά μου;

Είναι αριστερίλα όλα αυτά;

Επίσης, να σ'ενημερώσω, φίλε μου, ότι οι περισσότεροι γυμναστές αμοίβονται περίπου με το ποσό που λαμβάνουν ως επίδομα(εγώ θεωρούμαι υψηλόμισθος). Αναλογίσου τώρα όλα τα παραπάνω και θα καταλάβεις γιατί ένας νεαρός γυμναστής, ή όχι και τόσο νεαρός, δεν έχει λόγους να καίγεται να επιστρέψει στο γυμναστήριο.

Ένας σοβαρός να υπήρχε στους γυμναστηριούχος, θα τους έλεγε ότι δεν θα ανοίξουμε παρά μόνο από μέσα Οκτωβρίου, που θα έχουν προχωρήσει ακόμη περισσότερο οι εμβολιασμοί και θα μας επιδοτείτε όλη αυτή την περίοδο. Εξάλλου, τα γυμναστήρια είναι ένας κλάδος που δεν είναι συνδεδεμένος με την τουριστική περίοδο.
Παλι λεφτοδεντρα ονειρευεσαι ομως.
Ρε συ, σοβαρά τώρα; Λεφτόδεντρα το να πληρώνομαι ή το να πληρωθώ τα δεδουλευμένα μου;
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42515
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 08 Μάιος 2021, 00:41

Σε τι να πληρώνεσαι; Σε χρήματα; Δε φτάνει δηλαδή η ικανοποίηση που θα νιώσεις άνθρωπος;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 7992
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 08 Μάιος 2021, 00:42

Dwarven Blacksmith έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:41
Σε τι να πληρώνεσαι; Σε χρήματα; Δε φτάνει δηλαδή η ικανοποίηση που θα νιώσεις άνθρωπος;
Βλέπουν πολλές ελληνικές ταινίες. Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια αφέλεια.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3932
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 08 Μάιος 2021, 00:43

Χώρια που μένεις φιτ στις πλάτες των εργοδοτών. Να πληρώνεις θα έπρεπε, ΟΥΤΙΣ, ντροπή.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4625
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 08 Μάιος 2021, 00:43

GoBack έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:26
Λιγα πραγματα σε κανουν να νιωθεις ανθρωπος σε αυτη τη ζωη.Να κοιτας τον καταγαλανο ουρανο ξαλπωμενος σε ενα καταπρασινο λιβαδι,να ακους τους ηχους της θαλασσας ξαπλωμενος στην αμμουδια,να δουλευεις απληρωτος στο γυμναστηριο μυριζοντας την ιδρωτιλα εν μεσω πανδημιας κλπ κλπ.
μπορεί να πίνεις καφέ απέναντι στο παρκάκι με τις πρώτες αχτίδες τού ήλιου να σε χαϊδεύουν τις τσιμπλιαζμένες βλεφαρίδες ενώ το πρόσχαρο τιτίβισμα τών σπουργιτιών σε σαγηνεύει τ'αγουροξυπνημένα σου αυτιά πριν πας να τ'ανοίξεις το ρημάδι, ρε ξενέρωτε.
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

CRWH
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 19 Μαρ 2020, 23:58
Phorum.gr user: CRWH

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από CRWH » 08 Μάιος 2021, 00:43

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:39
NoMoreLice έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:25
Και τι προτιμάς δηλαδή; Να κάθεσαι σπίτι σου; Αν είναι δυνατόν!
Να πληρώνομαι ίσως;
CRWH έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:30
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:00


Ελεύθερα εκφράσου. Δεν έχω πρόβλημα.

Αλλά, που εντοπίζεις ακριβώς την αριστερίλα;

Στο ότι η θερινή περίοδος ήταν ανέκαθεν περίοδος χαμηλού έως ανύπαρκτου τζίρου για τον κλάδο;
Στο ότι η πανδημία είναι αποτρεπτικός παράγοντας για κάποιον να έλθει στο γυμναστήριο;
Στο ότι αν επιτρέψεις μόνο εμβολιασμένους αυτομάτως την ήδη μειωμένη πελατεία την μειώνεις στο όριο του ανύπαρκτου σχεδόν;
Στο ότι οι εργαζόμενοι στον κλάδο εργαζόμαστε κάτω από απαράδεκτες συνθήκες και υποαμοιβόμαστε; Και, μάλιστα, τα περισσότερα γυμναστήρια δεν πληρώνουν δώρα-για υπερωρίες ούτε λόγος-και τους μισθούς τους πληρώνουν με το ζόρι, αν τους πληρώνουν;

Πληροφοριακά, μου χρωστάνε ακόμη Οκτώβριο και το μισό δώρο Χριστουγέννων, το οποίο ήταν και κάτω από 50% στην περίπτωση μου διότι ήμουν καινούργιος στο γυμναστήριο.

Θες να σου πω πόσα μου χρωστούσανε και μου χρωστάνε από την προηγούμενη δουλειά μου;

Είναι αριστερίλα όλα αυτά;

Επίσης, να σ'ενημερώσω, φίλε μου, ότι οι περισσότεροι γυμναστές αμοίβονται περίπου με το ποσό που λαμβάνουν ως επίδομα(εγώ θεωρούμαι υψηλόμισθος). Αναλογίσου τώρα όλα τα παραπάνω και θα καταλάβεις γιατί ένας νεαρός γυμναστής, ή όχι και τόσο νεαρός, δεν έχει λόγους να καίγεται να επιστρέψει στο γυμναστήριο.

Ένας σοβαρός να υπήρχε στους γυμναστηριούχος, θα τους έλεγε ότι δεν θα ανοίξουμε παρά μόνο από μέσα Οκτωβρίου, που θα έχουν προχωρήσει ακόμη περισσότερο οι εμβολιασμοί και θα μας επιδοτείτε όλη αυτή την περίοδο. Εξάλλου, τα γυμναστήρια είναι ένας κλάδος που δεν είναι συνδεδεμένος με την τουριστική περίοδο.
Παλι λεφτοδεντρα ονειρευεσαι ομως.
Ρε συ, σοβαρά τώρα; Λεφτόδεντρα το να πληρώνομαι ή το να πληρωθώ τα δεδουλευμένα μου;
Λεφτοδεντρα για τα γυμναστηρια για να μεινουν κλειστα για 1 χρονο.

Οσο αφορα τα υπολοιπα, να τους καταγγειλεις.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40358
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 08 Μάιος 2021, 00:46

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:42
Dwarven Blacksmith έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:41
Σε τι να πληρώνεσαι; Σε χρήματα; Δε φτάνει δηλαδή η ικανοποίηση που θα νιώσεις άνθρωπος;
Βλέπουν πολλές ελληνικές ταινίες. Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια αφέλεια.
Μην είσαι τόσο αντιδραστικός. Σκέψου τις διασυνδέσεις που θα κάνεις από την δουλειά σου. Αύριο-μεθαύριο μπορεί να εμφανιστεί κάποιος μεγαλοδικηγόρος, παλιός φίλος του πρωθυπουργού, και εκεί που είσαι έτοιμος να τα παρατήσεις, να σε προσλάβει στο παρά πέντε για γραμματέα στο γραφείο του.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4625
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 08 Μάιος 2021, 00:47

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:42
Dwarven Blacksmith έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:41
Σε τι να πληρώνεσαι; Σε χρήματα; Δε φτάνει δηλαδή η ικανοποίηση που θα νιώσεις άνθρωπος;
Βλέπουν πολλές ελληνικές ταινίες. Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια αφέλεια.
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 7992
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 08 Μάιος 2021, 00:48

CRWH έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:43
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:39
NoMoreLice έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:25
Και τι προτιμάς δηλαδή; Να κάθεσαι σπίτι σου; Αν είναι δυνατόν!
Να πληρώνομαι ίσως;
CRWH έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:30


Παλι λεφτοδεντρα ονειρευεσαι ομως.
Ρε συ, σοβαρά τώρα; Λεφτόδεντρα το να πληρώνομαι ή το να πληρωθώ τα δεδουλευμένα μου;
Λεφτοδεντρα για τα γυμναστηρια για να μεινουν κλειστα για 1 χρονο.

Οσο αφορα τα υπολοιπα, να τους καταγγειλεις.
Sure, sure. Κι αν τους καταγγείλω θα τους κάνω τα μούτρα κρέας. Έλα ρε, αφού τα γνωρίζεις.

Δεν υπάρχει ενδιάμεση λύση. Το κλείνω τα γυμναστήρια στην καλύτερη περίοδο από άποψη εισπράξεων και τ'ανοίγω στην χειρότερη και με χειρότερα επιδημιολογικά στοιχεία, αλλά και με αυστηρότερα μέτρα, βλέπε μόνο εμβολιασμένους, είναι θανατική καταδίκη είτε για τους γυμναστηριούχους, είτε για τους εργαζόμενους.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 7992
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 08 Μάιος 2021, 00:49

hellegennes έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:46
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:42
Dwarven Blacksmith έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:41
Σε τι να πληρώνεσαι; Σε χρήματα; Δε φτάνει δηλαδή η ικανοποίηση που θα νιώσεις άνθρωπος;
Βλέπουν πολλές ελληνικές ταινίες. Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια αφέλεια.
Μην είσαι τόσο αντιδραστικός. Σκέψου τις διασυνδέσεις που θα κάνεις από την δουλειά σου. Αύριο-μεθαύριο μπορεί να εμφανιστεί κάποιος μεγαλοδικηγόρος, παλιός φίλος του πρωθυπουργού, και εκεί που είσαι έτοιμος να τα παρατήσεις, να σε προσλάβει στο παρά πέντε για γραμματέα στο γραφείο του.
:lol:

Δεν βλέπεις. Μέχρι και τη Μάρθα Βούρτση επιστράτευσαν.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 7992
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 08 Μάιος 2021, 00:51

stella έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:43
Χώρια που μένεις φιτ στις πλάτες των εργοδοτών. Να πληρώνεις θα έπρεπε, ΟΥΤΙΣ, ντροπή.
Ντροπή μου!
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 7992
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Ο πρώτος νεκρός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 08 Μάιος 2021, 00:54

Εντωμεταξύ, μπήκα στην ομάδα για να κόψω αντιδράσεις για το φημολογούμενο άνοιγμα και οι μισοί ήδη κλαίνε και μόνο στο άκουσμα ότι θα μπορούν να γυμνάζονται μόνο οι εμβολιασμένοι.

Μέχρι αύριο θα είναι στα κάγκελα.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών