MEGA Ειδήσεις, τώρα

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 25 Απρ 2020, 21:07

Κι εδώ σε μας ζωάρα.
Πριν από λίγο γύρισα κι εγώ,πήγα ποτάμι με τον αδερφό μου,τρέξαμε,κάναμε ασκήσεις,μετά αράξαμε στο παγκάκι και παίρναμε μάτι.
Τα κοριτσάκια τα έχουν πετάξει όλα,οφθαλμόλουτρο κανονικό.
Πέρασαν τρεις πιτσιρίκες από μπροστά μας με ένα σκυλάκι,η μία αστέραρος,δεν άντεξα,"ω ρε μάνα μου,το... κολάν σου" είπα φωναχτά,ξέσπασαν στα γέλια,"ποιος το είπε ;" ρώτησε η μία,"ο χοντρός με το καπέλο" είπε η άλλη :smt013

Άβαταρ μέλους
kameron
Δημοσιεύσεις: 8044
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 00:47
Phorum.gr user: kameron

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kameron » 25 Απρ 2020, 21:10

Papa John έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:07

Τα κοριτσάκια τα έχουν πετάξει όλα,οφθαλμόλουτρο κανονικό.
Το φετινό καλοκαίρι θα γίνουν σόδομα και γόμορα.

Χαρά στους λεύτερους και τις λεύτερες.

Αλλά, ίσως όχι μόνο! :smt047

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 25 Απρ 2020, 21:10

ST48410 έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:02
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
25 Απρ 2020, 20:54
Πόσο χρειάζεται κατά τη γνώμη σου να κλειστούμε για να μην εξαπλωθούν τα κρούσματα? Ερώτηση που απευθύνεται σε όλους.
* Άλλες 10 μέρες να πάρεις το feedback από τις χώρες που άνοιξαν πριν.

* Μετά να ανοίξουν οι δουλειές αλλά να κοπεί το άχρηστο σουλάτσο μαχαίρι. Μέτρα Τουρκίας. Κάτω από 20 και πάνω από 60 (65?) κλεισμένοι σπίτι αυστηρά. Συνταξιούχος οποιασδήποτε ηλικίας μέσα δια ροπάλου. Δομές των δήμων εξυπηρετούν όποιον δεν επιτρέπεται να βγει για τα απαραίτητα

* Έξω εργαζόμενοι κατά κύματα ανάλογα με την κρισιμότητα της υπηρεσίας που εργάζονται και την κατάσταση υγείας τους. Το φαρμακευτικό ιστορικό μας είναι καταγεγραμμένο. Αλγόριθμος θα ψάχνει και θα αποδεσμεύει ΑΦΜ, δεσμεύοντας υποχρεωτικά και τον εργοδότη. Ο βαθμός ανοίγματος θα καθοριστεί από τον αριθμό των μαζικών τεστς που μπορούμε να κάνουμε ώστε η κατάσταση να είναι ελεγχόμενη.

* Αυστηρότατα πρόστιμα σε όποιον χρησιμοποιεί ΜΜΜ ενώ δεν πρέπει να κινείται. Να μείνει η χρήση για τους εργαζόμενους και μόνο.

* Σχολεία με μαθητές εκ περιτροπής για να είναι αραιές οι τάξεις. Πρώτα θα πάνε τα παιδιά των οποίων οι γονείς βρίσκονται σε γονεϊκή άδεια. Λογικά πρώτα οι μικρότερες ηλικίες και Β Γ λυκείου λόγω πανελλαδικών. Αλλά αυτό είναι συζητήσιμο.
Εκτιμώ ότι έχεις μία συγκροτημένη πρόταση αλλά και πάλι αν γίνουν αυτά που λες θα βγαίνει πολύς κόσμος έξω από το σπίτι του.
Οι κρίσιμες υπηρεσίες δε μπορούν να ταυτοποιηθούν εκ των προτέρων. Τέλος, πρέπει να έχουμε υπόψην μας ότι το εμβόλιο θα βγεί
σε 18 μήνες, αν βγει ποτέ. Κανείς δεν έχει ισχυριστεί ότι θα βγει εμβόλιο κάποια στιγμή.Άρα στη προκειμένη περίπτωση, τι προτείνεται?
Να κλειστούν άπαντες μέσα, εφ'όρου ζωής?

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14721
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 25 Απρ 2020, 21:11

kameron έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:10
Papa John έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:07

Τα κοριτσάκια τα έχουν πετάξει όλα,οφθαλμόλουτρο κανονικό.
Το φετινό καλοκαίρι θα γίνουν σόδομα και γόμορα.

Χαρά στους λεύτερους και τις λεύτερες.

Αλλά, ίσως όχι μόνο! :smt047
:a040:
Πρέπει να περιοριστεί η ελευθερογαμία, να ελκύσουμε ολίγη θεία χάρη
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 25 Απρ 2020, 21:12

kameron έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:10
Papa John έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:07

Τα κοριτσάκια τα έχουν πετάξει όλα,οφθαλμόλουτρο κανονικό.
Το φετινό καλοκαίρι θα γίνουν σόδομα και γόμορα.

Χαρά στους λεύτερους και τις λεύτερες.

Αλλά, ίσως όχι μόνο! :smt047
Μόνο λόγια είμαι,δεν έχω σκοπό να απατήσω ΠΟΤΕ :cry

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 25 Απρ 2020, 21:15

Ένα από τα θετικά της κρίσης πάντως είναι ότι οι Έλληνες έχουν αρχίσει να εκτιμούν τους δημόσιους ανοιχτούς χώρους.
Με δεδομένο ότι πρέπει να αποφεύγουμε το συνωστισμό αλλά και με δεδομένη την οικονομική κρίση που έρχεται και
θα στερήσει επιλογές από τους Έλληνες, πρέπει το κράτος να ξεκινήσει χτες τη δημιουργία νέων χώρων. Μέρη όπως
το Ελληνικό ή τα Λιπάσματα Δραπετσώνας πρέπει να γίνουν κοινόχρηστα χτες.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37811
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Απρ 2020, 21:16

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
25 Απρ 2020, 20:57
Namrail έγραψε:
25 Απρ 2020, 20:42
Η κίνηση στους δρόμους έχει αυξηθεί σε τεράστιο βαθμό. Μόλις ανοίξουν και τα πρώτα μαγαζιά, θα αυξηθεί ακόμα παραπάνω.

Όταν ο ελλ νιώθει ότι πέτυχε κάτι, όπως τώρα, είναι δεδομένο ότι θα τα κάνει όλα πουτανα.
Τρέμω την ώρα και την στιγμή που θα ανοίξει το γυμναστήριο και θα υποχρεωθώ να πάω για δουλειά. :011::a040:
Σε μιλάω στα ίσα, άμα σε παίρνει μην πας, τουλάχιστον στην αρχή μέχρι να δεις τι θα παιχτεί, εγώ θα πάω αλλά θα είμαι όπεν ερ, οπότε θα πάω, αν και όποτε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
kameron
Δημοσιεύσεις: 8044
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 00:47
Phorum.gr user: kameron

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kameron » 25 Απρ 2020, 21:17

Papa John έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:12

Μόνο λόγια είμαι,δεν έχω σκοπό να απατήσω ΠΟΤΕ :cry
Ξανασκέψου το.

Φέτος αναμένεται να δούνε και οι τυφλοί. Κλασική ψυχολογία της μάζας, μετά από τις καραντίνες, το σοκ και την αντίληψη περί εφήμερου της ύπαρξής μας, νομοτελειακά θα ακολουθήσει η συναφής αντίδραση όπως έχει πάντα γίνει σε ανάλογες περιστάσεις στο παρελθόν.

Κανονικά, την άνοιξη του 2021 θα έχουμε ρεκόρ γεννήσεων, νέο κύμα κορονομπούμερ.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37811
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Απρ 2020, 21:17

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:15
Ένα από τα θετικά της κρίσης πάντως είναι ότι οι Έλληνες έχουν αρχίσει να εκτιμούν τους δημόσιους ανοιχτούς χώρους.
Με δεδομένο ότι πρέπει να αποφεύγουμε το συνωστισμό αλλά και με δεδομένη την οικονομική κρίση που έρχεται και
θα στερήσει επιλογές από τους Έλληνες, πρέπει το κράτος να ξεκινήσει χτες τη δημιουργία νέων χώρων. Μέρη όπως
το Ελληνικό ή τα Λιπάσματα Δραπετσώνας πρέπει να γίνουν κοινόχρηστα χτες.
:+1:
Και τα όργανα γυμναστικής τα υπαίθρια είναι γαμάτα, μορ οφ δεμ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 25 Απρ 2020, 21:18

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:15
Ένα από τα θετικά της κρίσης πάντως είναι ότι οι Έλληνες έχουν αρχίσει να εκτιμούν τους δημόσιους ανοιχτούς χώρους.
Με δεδομένο ότι πρέπει να αποφεύγουμε το συνωστισμό αλλά και με δεδομένη την οικονομική κρίση που έρχεται και
θα στερήσει επιλογές από τους Έλληνες, πρέπει το κράτος να ξεκινήσει χτες τη δημιουργία νέων χώρων. Μέρη όπως
το Ελληνικό ή τα Λιπάσματα Δραπετσώνας πρέπει να γίνουν κοινόχρηστα χτες.
Αυτό ακριβώς είπα κι εγώ στον αδερφό μου σήμερα !
Τουλάχιστον θα γίνουμε Γερμανοί,βόλτα στο πάρκο,άθληση κλπ

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8050
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 25 Απρ 2020, 21:18

sys3x έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:16
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
25 Απρ 2020, 20:57
Namrail έγραψε:
25 Απρ 2020, 20:42
Η κίνηση στους δρόμους έχει αυξηθεί σε τεράστιο βαθμό. Μόλις ανοίξουν και τα πρώτα μαγαζιά, θα αυξηθεί ακόμα παραπάνω.

Όταν ο ελλ νιώθει ότι πέτυχε κάτι, όπως τώρα, είναι δεδομένο ότι θα τα κάνει όλα πουτανα.
Τρέμω την ώρα και την στιγμή που θα ανοίξει το γυμναστήριο και θα υποχρεωθώ να πάω για δουλειά. :011::a040:
Σε μιλάω στα ίσα, άμα σε παίρνει μην πας, τουλάχιστον στην αρχή μέχρι να δεις τι θα παιχτεί, εγώ θα πάω αλλά θα είμαι όπεν ερ, οπότε θα πάω, αν και όποτε.
Πως θα βγάλω μεροκάματο, ρε μαν; :a040:
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 25 Απρ 2020, 21:19

kameron έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:17
Papa John έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:12

Μόνο λόγια είμαι,δεν έχω σκοπό να απατήσω ΠΟΤΕ :cry
Ξανασκέψου το.

Φέτος αναμένεται να δούνε και οι τυφλοί. Κλασική ψυχολογία της μάζας, μετά από τις καραντίνες, το σοκ και την αντίληψη περί εφήμερου της ύπαρξής μας, νομοτελειακά θα ακολουθήσει η συναφής αντίδραση όπως έχει πάντα γίνει σε ανάλογες περιστάσεις στο παρελθόν.

Κανονικά, την άνοιξη του 2021 θα έχουμε ρεκόρ γεννήσεων, νέο κύμα κορονομπούμερ.
Μπα,άστο που σου λέω,είχα πολλές φορές την ευκαιρία,ρεσεψιόν δουλεύω τα καλοκαίρια,αλλά έχω παραμείνει βράχος.

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 25 Απρ 2020, 21:20

sys3x έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:17
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:15
Ένα από τα θετικά της κρίσης πάντως είναι ότι οι Έλληνες έχουν αρχίσει να εκτιμούν τους δημόσιους ανοιχτούς χώρους.
Με δεδομένο ότι πρέπει να αποφεύγουμε το συνωστισμό αλλά και με δεδομένη την οικονομική κρίση που έρχεται και
θα στερήσει επιλογές από τους Έλληνες, πρέπει το κράτος να ξεκινήσει χτες τη δημιουργία νέων χώρων. Μέρη όπως
το Ελληνικό ή τα Λιπάσματα Δραπετσώνας πρέπει να γίνουν κοινόχρηστα χτες.
:+1:
Και τα όργανα γυμναστικής τα υπαίθρια είναι γαμάτα, μορ οφ δεμ.
:smt023
Πράγματι έκανα λίγο προχτές και έχω την ίδια άποψη.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 25 Απρ 2020, 21:21

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
25 Απρ 2020, 21:10
Εκτιμώ ότι έχεις μία συγκροτημένη πρόταση αλλά και πάλι αν γίνουν αυτά που λες θα βγαίνει πολύς κόσμος έξω από το σπίτι του.
Οι κρίσιμες υπηρεσίες δε μπορούν να ταυτοποιηθούν εκ των προτέρων. Τέλος, πρέπει να έχουμε υπόψην μας ότι το εμβόλιο θα βγεί
σε 18 μήνες, αν βγει ποτέ. Κανείς δεν έχει ισχυριστεί ότι θα βγει εμβόλιο κάποια στιγμή.Άρα στη προκειμένη περίπτωση, τι προτείνεται?
Να κλειστούν άπαντες μέσα, εφ'όρου ζωής?
Σε πρώτη φάση μια εβδομάδα αυστηρής εφαρμογής με βροχή από πρόστιμα ώστε να μαζευτούν οι αδιάφοροι. Μετά βλέποντας και κάνοντας. Θα πρέπει να μάθει το παιδί, ο έφηβος, ο ενήλικας και ο παππούς ότι αυτό το βιολί μπορεί να στοιχίσει 1000 ζωές και μερικές χιλιάδες ασθενείς στο επόμενο διάστημα. Δεν είναι πλάκα. Τώρα είναι εποχή προσοχής μέχρι να γίνει καλοκαίρι (γιατί ακόμα δεν είναι) και να βεβαιωθούμε ότι η ζέστη βοηθάει σημαντικά και να δώσουμε στους επιστήμονες καιρό να βρουν λύσεις. Είναι φανερό για όποιον παρακολουθεί την καθημερινή ενημέρωση ότι υπάρχουν πολλά κενά γνώσεων ακόμα που σύντομα θα καλυφθούν.

Μου τη δίνει πολύ άσχημα όταν ενήλικοι κάνουν σαν κακομαθημένα νήπια. Όλοι αυτοί στη ζωή τους δεν αντιμετώπισα ποτέ κατάσταση που χρειάστηκε να περιορίσουν τα θέλω τους; Προφανώς ναι. Άρα τώρα δεν είναι θέμα αδυναμίας αλλά θέμα νοοτροπίας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ST48410 την 25 Απρ 2020, 21:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17013
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: MEGA Ειδήσεις, τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 25 Απρ 2020, 21:22

Otto Weininger έγραψε:
25 Απρ 2020, 20:04
Φλοίσβος, Καλαμαρια, Νέα Σμύρνη και λαϊκές. Σήμερα. Σαν τα ζώα όλοι έξω τάχα να ξεσκάσουν.

Χωρίς μάσκες, ο ένας πάνω στον άλλο .

Η Δημοκρατία δεν είναι δικαίωμα, είναι πολυτέλεια. Καλό θα είναι να την μειώσουν λίγο. Αν κάνουν έτσι τώρα, από τις 4/5 θα τρέχουν έξω σαν αγέλες από ύαινες.
Συνάδελφος που πηγαινοερχόταν με μετρό, το ξαναχρησιμοποίησε για πρώτη φορά.
10-15 άτομα σε κάθε βαγόνι, κάποιοι χωρίς μάσκες και να κάθονται δίπλα σου, απέναντί σου και πάνω από το μισό βαγόνι άδειο. Μην περπατήσουν τρία μέτρα να κάτσουν πιο πέρα που δεν είναι κανείς. Την είπε σε έναν, της είπε κάτι για την οικογένειά της (κόρη πτανας), έκανε ότι βήχει για να σπάσει πλάκα, εντάξει εμένα θα με είχαν συλλάβει.
Και αναρωτιόταν τι θα γίνει την 4η Μαΐου που θα βγουν πάλι για δουλειά και για βόλτες. Η κάθοδος των Ούννων στο μετρό;
Τελικά είπε στον άντρα της να έρθει να την πάρει το μεσημέρι και μου είπε πως και με την λήξη των μέτρων θα την πηγαινοφέρνει ο άντρας της. Θα κάνουν τον γύρο της Αθήνα σε 80 ώρες.

Τελικά νομίζω πως αυτό που κερδίσαμε με την δίμηνη καραντίνα ήταν να κάνει το κράτος απόθεμα στα απαραίτητα (αυτό το ξέρω σίγουρα) και υποθέτω να κάνουν και κάποια σχέδια πώς θα αντιμετωπίσουν αυτό που έρχεται όταν οι ουρακοτάγκοι δεν συμμορφώνονται.
Ίσως και να τους έχουν κάνει πιο δεκτικούς στα πρόστιμα, αλλιώς με τέτοια ποσά μπορεί να είχαμε και ταραχές, αν ήταν όλοι έξω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 25 Απρ 2020, 21:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών