Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29730
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 26 Δεκ 2020, 21:00

Είστε τρελοί, δεν εξηγείται αλλιώς πλέον.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 26 Δεκ 2020, 21:14

Πριν κάτι χρόνια έκανα εξετάσεις κάθε 6 μήνες λόγω επαγγέλματος, τις περισσότερες φορές μου πατούσαν ένα ή δύο εμβόλια και η πλάκα είναι ότι δεν ξέρω τι σκατά ήταν, με κωδικούς τα έγραφαν στην καρτέλα.
the end

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11830
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 26 Δεκ 2020, 21:19

Πάνας έγραψε:
26 Δεκ 2020, 21:14
Πριν κάτι χρόνια έκανα εξετάσεις κάθε 6 μήνες λόγω επαγγέλματος, τις περισσότερες φορές μου πατούσαν ένα ή δύο εμβόλια και η πλάκα είναι ότι δεν ξέρω τι σκατά ήταν, με κωδικούς τα έγραφαν στην καρτέλα.
Η φωτο που έχεις βάλει είναι μετα τα εμβόλια :p2:

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 26 Δεκ 2020, 22:00

taliban έγραψε:
26 Δεκ 2020, 21:19
Πάνας έγραψε:
26 Δεκ 2020, 21:14
Πριν κάτι χρόνια έκανα εξετάσεις κάθε 6 μήνες λόγω επαγγέλματος, τις περισσότερες φορές μου πατούσαν ένα ή δύο εμβόλια και η πλάκα είναι ότι δεν ξέρω τι σκατά ήταν, με κωδικούς τα έγραφαν στην καρτέλα.
Η φωτο που έχεις βάλει είναι μετα τα εμβόλια :p2:
Μετά τα εμβόλια είναι, είδες πως έγινα; :lol:
the end

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28047
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 26 Δεκ 2020, 22:04

Γκουγκλαρε κανενα κωδικο να μαθουμε :102:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 26 Δεκ 2020, 22:04

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
06 Δεκ 2020, 12:11
Ζενίθεδρος έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 21:51
ST48410 έγραψε:
29 Νοέμ 2020, 13:18
Ζενίθεδρος

Το σενάριο του φουσκώματος των αριθμών πρέπει να το εξετάσεις από πολλές μεριές για να δούμε αν στέκει.

Υπέρ σου έχεις το γεγονός ότι μία στημένη ανθρωπιστική καταστροφή θα βοηθούσε την Ελληνική κυβέρνηση να απλώσει το χέρι και να ζητιανέψει από την Αγγέλα. Παράλληλα χαλαρώνεις το όποιο σφικτό πρόγραμμα σε ανάγκαζαν να τηρήσεις
Επίσης θα μπορούσε, αν είχε τέτοιο σκοπό να περάσει μια κάποια ατζέντα, να καταστείλει χωρίς πολλές αντιδράσεις και να περάσει κάποια έκτακτη νομοθεσία φίμωσης, ελέγχου κλπ

Κοίτα όμως τώρα πόσα πράγματα έχει εναντίον της μια τέτοια κίνηση:

* Κλείνεις ένα σωρό τομείς που καταστρέφουν την πραγματική οικονομία. Κανείς δεν ξέρει αν τα όποια χρήματα σου δώσουν είναι αρκετά για την καταστροφή που συμβαίνει στην αγορά
* Αν δώσεις πλαστά στοιχεία και σε πιάσουν, θα ξυπνήσουν μνήμες τις δημιουργικής λογιστικής του παρελθόντος και θα 'χεις όλη την Ευρώπη ξανά απέναντί σου
* Παίρνεις μέτρα που κοστίζουν πολλά λεφτά. Δημιουργείς νέες μονάδες, πληρώνεις έξτρα προσωπικό, δίνεις επιδόματα
* Ενώ είχες όλη την Ευρώπη και όχι μόνο να σου δίνει συγχαρητήρια την Άνοιξη, τώρα είσαι απλά άλλος ένας με σοβαρό πρόβλημα. Αν μάλιστα συνεχίσει η κατάσταση έτσι μπορεί να καταντήσεις και δακτυλοδικτούμενος για την κακή διαχείριση της δεύτερης φάσης.
* Και το σοβαρότερο που δεν θα ρίσκαρε Έλληνας πολιτικός. Έχεις τεράστιο πολιτικό κόστος. Ήδη βλέπεις και εδώ τις αναρτήσεις που γράφουν για ένα Μάτι την ημέρα.
Όλος ο κόσμος έχει τα ίδια, οπότε το πολιτικό κόστος πάει περίπατο. Θεωρείται γενικά μια πανδημία απο την οποία υποφέρει το σύμπαν, εκτός από την Κινα φυσικά όπου η θνησιμοτητα αγγίζει το μηδέν τοις εκατό. Εικάζω πως η αλήθεια βρίσκεται κάπου στην μέση. Πως αμα αφαιρέσουμε δηλαδή τους νεκρούς απο τις ενδονοσοκομειακες λοιμώξεις, οι οποίες πχ στις ΗΠΑ πιάνουν κάθε χρόνο τους 200 000 νοματαιους, και οι οποίες για ευνόητους μικροπολιτικους, και όχι τόσο στρατηγικούς λογους τους οποίους αναφέρεις, τότε θα εχουμε το πραγματικό ποσοστό των θανάτων που πρέπει να είναι λίγο μεγαλύτερο από εκείνο της γρίπης. Ας μου βρει κάποιος που το παίζει μεγας ψεκασμενοκτονος, τα ποσοστά των νεκρών απο τις ενδονοσοκομειακες λοιμώξεις, ανα χώρα, και αν μπορει να εξηγήσει γιατί αυτές τελευταία εχουν ως δια μαγείας εξαφανιστεί.

.

Καί αν φανταστείς καί ότι έχουμε καί 2 ,5 φορές περισσότερους νεκρούς απο ενδονοσοκομειακές λοιμώξεις.....

από όλες τίς άλλες χώρες..... :102:

Πού ενδονοσοκομειακή λοίμωξη σημαίνει ..... δέν πλένομαι ..... όταν πάω από το ενα χειρουργείο στό άλλο..... :fp:

Οι γνωστοί Απλυτοι Γιατροί καί Νοσοκόμοι τών ΜΕΘ.....


.
Το ξανά έγραψες αυτό
Μάλλον θα είχες κακή εμπειρία κι είναι ένας φόβος αυτου που θα νοσηλευτεί
Η χειρουργική λοίμωξη είναι αυτή που λες
Ενδονοσοκομειακές είναι από καθετήρα απο επισκεπτες κτλ χωρίς να προηγηθει χειρουργείο

Imperium
Δημοσιεύσεις: 3449
Εγγραφή: 23 Απρ 2020, 12:47

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Imperium » 26 Δεκ 2020, 22:16

Otto Weininger έγραψε:
26 Δεκ 2020, 21:00
Είστε τρελοί, δεν εξηγείται αλλιώς πλέον.
Βάινινγκερ, μην εξάπτεσαι.
Ανησυχώ μην κλειστείς στο ξενοδοχείο που έμεινε κάποτε ο Τσιόδρας και.... ξες εσύ.
Ποτέ μην εμπιστεύεσαι επιστήμονα που φοβάται να πετάξει με αεροπλάνο.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 26 Δεκ 2020, 22:24

bluerose έγραψε:
26 Δεκ 2020, 22:04
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
06 Δεκ 2020, 12:11
Ζενίθεδρος έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 21:51


Όλος ο κόσμος έχει τα ίδια, οπότε το πολιτικό κόστος πάει περίπατο. Θεωρείται γενικά μια πανδημία απο την οποία υποφέρει το σύμπαν, εκτός από την Κινα φυσικά όπου η θνησιμοτητα αγγίζει το μηδέν τοις εκατό. Εικάζω πως η αλήθεια βρίσκεται κάπου στην μέση. Πως αμα αφαιρέσουμε δηλαδή τους νεκρούς απο τις ενδονοσοκομειακες λοιμώξεις, οι οποίες πχ στις ΗΠΑ πιάνουν κάθε χρόνο τους 200 000 νοματαιους, και οι οποίες για ευνόητους μικροπολιτικους, και όχι τόσο στρατηγικούς λογους τους οποίους αναφέρεις, τότε θα εχουμε το πραγματικό ποσοστό των θανάτων που πρέπει να είναι λίγο μεγαλύτερο από εκείνο της γρίπης. Ας μου βρει κάποιος που το παίζει μεγας ψεκασμενοκτονος, τα ποσοστά των νεκρών απο τις ενδονοσοκομειακες λοιμώξεις, ανα χώρα, και αν μπορει να εξηγήσει γιατί αυτές τελευταία εχουν ως δια μαγείας εξαφανιστεί.

.

Καί αν φανταστείς καί ότι έχουμε καί 2 ,5 φορές περισσότερους νεκρούς απο ενδονοσοκομειακές λοιμώξεις.....

από όλες τίς άλλες χώρες..... :102:

Πού ενδονοσοκομειακή λοίμωξη σημαίνει ..... δέν πλένομαι ..... όταν πάω από το ενα χειρουργείο στό άλλο..... :fp:

Οι γνωστοί Απλυτοι Γιατροί καί Νοσοκόμοι τών ΜΕΘ.....


.
Το ξανά έγραψες αυτό
Μάλλον θα είχες κακή εμπειρία κι είναι ένας φόβος αυτου που θα νοσηλευτεί
Η χειρουργική λοίμωξη είναι αυτή που λες
Ενδονοσοκομειακές είναι από καθετήρα απο επισκεπτες κτλ χωρίς να προηγηθει χειρουργείο


.

Ναί.....μέ τή διαφορά οτι οι λοιμώξεις μέσα στίς Εντατικές είναι ΘΑΝΑΤΟΣ.....

Τα 5 μοναδικά θανατηφόρα μικρόβια ζούν μέσα στίς Εντατικές.....

Τάχε πει και αυτός ο βλαχοκρητικός ο Πολάκης καί έπεσαν όλοι οι Γιατροί πάνω του να τόν φάνε.....

Είχε βγεί καί μιά Προιστάμενη Νοσηλεύτρια καί έλεγε ότι δεν έχουν χρόνο νά πλυθούν..... :fp: .....η Αρχιπατσαβούρα.....

Εμένα μου τά χει πεί ενας φίλος μου Γιατρός πού ξέρει τι γίνεται και θέλει να πάει γιά μιά εγχείρηση στή Σουηδία.....

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 26 Δεκ 2020, 22:30

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
26 Δεκ 2020, 22:24
bluerose έγραψε:
26 Δεκ 2020, 22:04
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
06 Δεκ 2020, 12:11



.

Καί αν φανταστείς καί ότι έχουμε καί 2 ,5 φορές περισσότερους νεκρούς απο ενδονοσοκομειακές λοιμώξεις.....

από όλες τίς άλλες χώρες..... :102:

Πού ενδονοσοκομειακή λοίμωξη σημαίνει ..... δέν πλένομαι ..... όταν πάω από το ενα χειρουργείο στό άλλο..... :fp:

Οι γνωστοί Απλυτοι Γιατροί καί Νοσοκόμοι τών ΜΕΘ.....


.
Το ξανά έγραψες αυτό
Μάλλον θα είχες κακή εμπειρία κι είναι ένας φόβος αυτου που θα νοσηλευτεί
Η χειρουργική λοίμωξη είναι αυτή που λες
Ενδονοσοκομειακές είναι από καθετήρα απο επισκεπτες κτλ χωρίς να προηγηθει χειρουργείο


.

Ναί.....μέ τή διαφορά οτι οι λοιμώξεις μέσα στίς Εντατικές είναι ΘΑΝΑΤΟΣ.....

Τα 5 μοναδικά θανατηφόρα μικρόβια ζούν μέσα στίς Εντατικές.....

Τάχε πει και αυτός ο βλαχοκρητικός ο Πολάκης καί έπεσαν όλοι οι Γιατροί πάνω του να τόν φάνε.....

Είχε βγεί καί μιά Προιστάμενη Νοσηλεύτρια καί έλεγε ότι δεν έχουν χρόνο νά πλυθούν..... :fp: .....η Αρχιπατσαβούρα.....

Εμένα μου τά χει πεί ενας φίλος μου Γιατρός πού ξέρει τι γίνεται και θέλει να πάει γιά μιά εγχείρηση στή Σουηδία.....

.
Παίρνεις αποκλειστική
Χειρουργικές πιο σπάνιες, οι άλλες λίγο πιο συχνές
Προσέχεις κι εσυ μη πιασεις πομολο
Πηρες το φοβο

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 27 Δεκ 2020, 11:56

The Rebel έγραψε:
14 Δεκ 2020, 19:19
Εχουμε μπλεξει ασχημα.

Εικόνα

Αυτη την χρονια η χωρα διοικειται απο 2 συμμοριες.

Η πρωτη ειναι η γνωστη του Μωυση η Κουλη η τελειως αχρηστου που βρηκε την ευκαιρια να φτωχοποιησει τους παντες και τα παντα και να διαλυσει οτι ειχε απομεινει ορθιο, φυσικα εμεις δεν το μαθαινουμε αυτο, εμεις μαθαινουμε για τις τεραστιες επιτυχιες του παντου, σε Ελλαδα και Ευρωπη, οτι επι τοσους μηνες κανει το ενα λαθος επανω στο αλλο και στο τελος θα μεινει και ατιμωρητος δεν μας το λεει κανεις.

Εικόνα
Ο δωσιλογος υπαλληλος του Χριστοφορακου μας πουλαει νίκη στις Βρυξελλες...

Η αλλη συμμορια ειναι των λοιμωξιολογων και παντος ειδους επιστημονων του κωλου, που απο το"δεν χρειαζεται να φορατε μασκα" μας εχουν φτασει στο "μην αναπνεετε", καθε μερα και αλλες διαπιστωσεις, καθε μερα και αλλες αποφασεις, αφου τα εκαναν σκατα μαζι με την συμμορια του Κουλη το καλοκαιρι τωρα εχουν βαλει στοχο να αφησουν ανεργους τους μισους Ελληνες.

Και να που βρεθηκε η λυση:

Το εμβολιο!!!!

Το οποια ως απο μηχανης θεος ειναι ετοιμο να μας το χωσουν, οπου ναναι, οπως ναναι, γιατι ειναι ασφαλες οπως λενε, οι ιδιοι, μαζι με εναν Μοσιαλο, που ξερει τα παντα για ολα, φωτεινος παντογνωστης, ελα ομως που ξαφνικα......

Δεν εχουν κανει δοκιμες σε παιδια κατω των 16 ετων.

Δεν εχουν κανει δοκιμες σε εγκυους.

Δεν πρεπει να το κανουν ατομα με αλλεργιες.

Ενα σκευασμα που δεν ξερει κανεις τι προκειται να δημιουργησει σε καθε οργανισμο απο την ωρα που θα γινει το εμβολιο.

Αυτοι ειναι σιγουροι, να το κανουμε ολοι λενε, καντε το εσεις και αν δεν ψοφησετε το κανουμε κι εμεις.

Στην Ελβετια και σε αλλες χωρες που δεν βιαζονται ειναι ηλιθιοι, οι εξυπνοι ειμαστε μονο εδω, στην Ελλαδα.

Εγω θα περιμενω, δεν βιαζομαι, δεν κανω εμβολια που ισως μου προκαλεσουν προβληματα στην υγεια μου γιατι δεν εχω και καμια εμπιστοσυνη στο συστημα υγειας της θωρακισμενης χωρας του Κικιλια και κατι ακομα....

Γιατι να μην εχει ο καθενας την δυνατοτητα να κανει οποιο εμβολιο θελει, γιατι πρεπει να κανουμε αυτο που αποφασισαν αυτοι;

Υπαρχουν και αλλα εκτος απο αυτα που πρεπει να συντηρουνται σε θερμοκρασιες Βορειου Πολου, γιατι δεν τα προτιμουν, ειναι αριστερα εμβολια αυτα; κομμουνιστικα; θα μας κανουν μπολσεβικους;

Κι αν μετα απο μηνες βρεθει οτι το εμβολιο που προτιμουν δημιουργει προβληματα στην υγεια οσων το κανουν τι θα πουν;

Δεν εχω καμια εμπιστοσυνη σε Κουληδες και θρησκοληπτους Τσιοδρες.

Να παρουν το εμβολιο οπως το ονομαζουν και να το βαλουν στον κωλο τους.

Οχι στον δικο μου.
ΗarryTsopanos

.

Γιά την Ελβετία τί ξέρουμε Ρέ μπελε ;;;


?
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29095
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Τι εμβόλιο θα μας φέρουν ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 27 Δεκ 2020, 20:25

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
27 Δεκ 2020, 11:56
The Rebel έγραψε:
14 Δεκ 2020, 19:19
Εχουμε μπλεξει ασχημα.

Εικόνα

Αυτη την χρονια η χωρα διοικειται απο 2 συμμοριες.

Η πρωτη ειναι η γνωστη του Μωυση η Κουλη η τελειως αχρηστου που βρηκε την ευκαιρια να φτωχοποιησει τους παντες και τα παντα και να διαλυσει οτι ειχε απομεινει ορθιο, φυσικα εμεις δεν το μαθαινουμε αυτο, εμεις μαθαινουμε για τις τεραστιες επιτυχιες του παντου, σε Ελλαδα και Ευρωπη, οτι επι τοσους μηνες κανει το ενα λαθος επανω στο αλλο και στο τελος θα μεινει και ατιμωρητος δεν μας το λεει κανεις.

Εικόνα
Ο δωσιλογος υπαλληλος του Χριστοφορακου μας πουλαει νίκη στις Βρυξελλες...

Η αλλη συμμορια ειναι των λοιμωξιολογων και παντος ειδους επιστημονων του κωλου, που απο το"δεν χρειαζεται να φορατε μασκα" μας εχουν φτασει στο "μην αναπνεετε", καθε μερα και αλλες διαπιστωσεις, καθε μερα και αλλες αποφασεις, αφου τα εκαναν σκατα μαζι με την συμμορια του Κουλη το καλοκαιρι τωρα εχουν βαλει στοχο να αφησουν ανεργους τους μισους Ελληνες.

Και να που βρεθηκε η λυση:

Το εμβολιο!!!!

Το οποια ως απο μηχανης θεος ειναι ετοιμο να μας το χωσουν, οπου ναναι, οπως ναναι, γιατι ειναι ασφαλες οπως λενε, οι ιδιοι, μαζι με εναν Μοσιαλο, που ξερει τα παντα για ολα, φωτεινος παντογνωστης, ελα ομως που ξαφνικα......

Δεν εχουν κανει δοκιμες σε παιδια κατω των 16 ετων.

Δεν εχουν κανει δοκιμες σε εγκυους.

Δεν πρεπει να το κανουν ατομα με αλλεργιες.

Ενα σκευασμα που δεν ξερει κανεις τι προκειται να δημιουργησει σε καθε οργανισμο απο την ωρα που θα γινει το εμβολιο.

Αυτοι ειναι σιγουροι, να το κανουμε ολοι λενε, καντε το εσεις και αν δεν ψοφησετε το κανουμε κι εμεις.

Στην Ελβετια και σε αλλες χωρες που δεν βιαζονται ειναι ηλιθιοι, οι εξυπνοι ειμαστε μονο εδω, στην Ελλαδα.

Εγω θα περιμενω, δεν βιαζομαι, δεν κανω εμβολια που ισως μου προκαλεσουν προβληματα στην υγεια μου γιατι δεν εχω και καμια εμπιστοσυνη στο συστημα υγειας της θωρακισμενης χωρας του Κικιλια και κατι ακομα....

Γιατι να μην εχει ο καθενας την δυνατοτητα να κανει οποιο εμβολιο θελει, γιατι πρεπει να κανουμε αυτο που αποφασισαν αυτοι;

Υπαρχουν και αλλα εκτος απο αυτα που πρεπει να συντηρουνται σε θερμοκρασιες Βορειου Πολου, γιατι δεν τα προτιμουν, ειναι αριστερα εμβολια αυτα; κομμουνιστικα; θα μας κανουν μπολσεβικους;

Κι αν μετα απο μηνες βρεθει οτι το εμβολιο που προτιμουν δημιουργει προβληματα στην υγεια οσων το κανουν τι θα πουν;

Δεν εχω καμια εμπιστοσυνη σε Κουληδες και θρησκοληπτους Τσιοδρες.

Να παρουν το εμβολιο οπως το ονομαζουν και να το βαλουν στον κωλο τους.

Οχι στον δικο μου.
ΗarryTsopanos

.

Γιά την Ελβετία τί ξέρουμε Ρέ μπελε ;;;


?
https://www.capital.gr/diethni/3504769/ ... -koronoiou

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών