Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42778
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 12 Ιουν 2021, 15:03

- Casper - έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:01
Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Ιουν 2021, 14:53
- Casper - έγραψε:
12 Ιουν 2021, 14:42


Εμφύλιος πόλεμος. Ε; ε; Το βρήκα; :003::lol:

Αυτός είναι και ο σκοπός τους. Να σφαζόμαστε μεταξύ μας ώστε να μένουμε απασχολημένοι για να είμαστε αδρανείς προς τους ίδιους που μας έφεραν σ' αυτό το σημείο. Ευτυχώς κάποιοι το έχουν καταλάβει και κάνουν αγώνα. Αλλά τι να πεις, οι ψεκασμένοι μωρέ και οι βλάκες που δεν πρέπει να αντιδράνε και να διαμαρτύρονται στις έμμεσες επιβολές.
Με μπέρδεψες, αν κάνουμε όλοι αυτά που λένε οι ειδικοί τότε πως θα γίνει να σφαζόμαστε μεταξύ μας;
Τι πώς θα γίνει; Ήδη γίνεται. Εδώ σφάζονται και ειδικοί και αυτό δεν σας λέει κάτι.

Εντάξει Οττο, είμαστε, αυτό λέω.
Ήδη γίνεται γιατί δεν συμφωνούμε να κάνουμε όλοι το ίδιο. Άμα συμφωνήσουμε, δεν θα σφαζόμαστε μεταξύ μας και θα τους τη φέρουμε. :wink
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

- Casper -

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 12 Ιουν 2021, 15:07

Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:03
- Casper - έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:01
Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Ιουν 2021, 14:53

Με μπέρδεψες, αν κάνουμε όλοι αυτά που λένε οι ειδικοί τότε πως θα γίνει να σφαζόμαστε μεταξύ μας;
Τι πώς θα γίνει; Ήδη γίνεται. Εδώ σφάζονται και ειδικοί και αυτό δεν σας λέει κάτι.

Εντάξει Οττο, είμαστε, αυτό λέω.
Ήδη γίνεται γιατί δεν συμφωνούμε να κάνουμε όλοι το ίδιο. Άμα συμφωνήσουμε, δεν θα σφαζόμαστε μεταξύ μας και θα τους τη φέρουμε. :wink
Ε όχι, δεν θα έπρεπε καν τα ιατρικά μας δεδομένα να ήταν αντικείμενο σχολιασμού και σφαγών, ξέρεις.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42778
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 12 Ιουν 2021, 15:08

- Casper - έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:07
Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:03
- Casper - έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:01


Τι πώς θα γίνει; Ήδη γίνεται. Εδώ σφάζονται και ειδικοί και αυτό δεν σας λέει κάτι.

Εντάξει Οττο, είμαστε, αυτό λέω.
Ήδη γίνεται γιατί δεν συμφωνούμε να κάνουμε όλοι το ίδιο. Άμα συμφωνήσουμε, δεν θα σφαζόμαστε μεταξύ μας και θα τους τη φέρουμε. :wink
Ε όχι, δεν θα έπρεπε καν τα ιατρικά μας δεδομένα να ήταν αντικείμενο σχολιασμού και σφαγών, ξέρεις.
Πέφτεις στην παγίδα τους.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

- Casper -

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 12 Ιουν 2021, 15:11

Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:08
- Casper - έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:07
Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:03

Ήδη γίνεται γιατί δεν συμφωνούμε να κάνουμε όλοι το ίδιο. Άμα συμφωνήσουμε, δεν θα σφαζόμαστε μεταξύ μας και θα τους τη φέρουμε. :wink
Ε όχι, δεν θα έπρεπε καν τα ιατρικά μας δεδομένα να ήταν αντικείμενο σχολιασμού και σφαγών, ξέρεις.
Πέφτεις στην παγίδα τους.
:smt005:

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9967
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 12 Ιουν 2021, 15:19

Η κολοβωμένη αλεπού


Μια αλεπού πιάστηκε κάποτε σε ένα δόκανο που είχε στήσει ένας κυνηγός στο δάσος. Προσπαθώντας να ξεκολλήσει από το δόκανο, γύρναγε πότε από την μια και πότε από την άλλη πλευρά. Μετά από πολλές προσπάθειες, κατάφερε να ελευθερωθεί, αλλά τα δόντια της παγίδας της είχαν κόψει την ουρά. Η κολοβωμένη πλέον αλεπού, στενοχωρήθηκε πολύ βλέποντας την όμορφη ουρά της κρεμασμένη στο δόκανο. Η στενοχώρια της όλο και μεγάλωνε καθώς σκεφτόταν ότι θα τριγυρνούσε έτσι, ενώ όλες οι άλλες αλεπούδες θα είχαν τις ουρές τους. Πονηρή όμως καθώς ήταν, δεν άργησε να βρει λύση στο πρόβλημα της.Το μόνο που είχε να κάνει, ήταν να πείσει όλες τις αλεπούδες να κόψουν τις ουρές τους. Έτσι θα ήταν όλες ίδιες και δεν θα ντρεπόταν για την εμφάνιση της. Χωρίς καθυστέρηση, έβαλε το σχέδιο της σε εφαρμογή και άρχισε να ειδοποιεί τις αλεπούδες να κάνουν ένα συμβούλιο γιατί ήθελε να τους μιλήσει. Πράγματι, λίγες μέρες μετά, μαζεύτηκαν όλες σε ένα ξέφωτο του δάσους και η κολοβωμένη αλεπού άρχισε να τους μιλάει για το φλέγον θέμα της ουράς. Τους είπε πολλά πράγματα για να τις πείσει να κόψουν τις ουρές τους. Τα πιο δυνατά επιχειρήματα της ήταν ότι η ουρά τους πρώτον είναι άπρεπη και δεύτερον ότι ήταν ένα περιττό βάρος, από το οποίο έπρεπε να απαλλαγούν άμεσα. Καθώς, όμως, δεν ήταν η μοναδική αλεπού με πονηριά, μόλις σταμάτησε να μιλάει, πήρε τον λόγο μια άλλη αλεπού και της είπε:
- Άκουσα με προσοχή όσα μας είπες αλλά αναρωτιέμαι. Αν δεν σε συνέφερε να κόψουμε τις όμορφες ουρές μας, θα μας τα έλεγες όλα αυτά;

Μια αλεπού --> μπολιασμένοι
δόκανο --> μπόλι
ουρά --> ιχώρ
άλλες αλεπούδες --> ψεκασμένοι
:003:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vagabondo την 12 Ιουν 2021, 15:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39345
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 12 Ιουν 2021, 15:33

ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Ιουν 2021, 12:38
Αρίστος έγραψε:
12 Ιουν 2021, 12:29
Το συγκριτικο πλαισιο ειναι ποσοι πεθαιναν πριν τα εμβολια και ποσοι μετα.

Οχι αυτο που θετεις γιατι υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα σε αρκετες χωρες τα εμβολια να προκαλεσαν τις νεες μεταλλαξεις.

.
Κάθε φορά που πρέπει να μπεις στη διαδικασία συγκρίσεων, αρχίζεις τις πιθανότητες για τα καρούλια της γιαγιάς σου. :lol:

Εδώ έφτασες στο σημείο να λες ότι το εμβόλιο προκαλεί μυοκαρδίτιδα στους αθλητές, ενώ η μυοκαρδίτιδα είναι μια από τις πιο ύπουλες μη διαγνωσμένες ασθένειες των αθλητών, που πολλές φορές έχει συνέπεια τον αιφνίδιο θάνατο τους. Και αυτό συμβαίνει εδώ και χρόνια, πανάσχετε παπαρολόγε.

Αυτό σημαίνει, ότι αν κάποιος έχει πρόβλημα που οξυνθεί από το εμβόλιο, αν νοσούσε από κόβιντ, οι συνέπειες θα ήταν πολύ χειρότερες.

Βλαξ.


Εισαι γραφικοτατη, μανταμιτσα.

Τα εμβολια και σκοτωσαν απο μυοκαρδιτιδες και οδηγησαν σε νοσηλειες εμβολιασμενους. Και ειδικα νεους.

286 περιπτωσεις ΜΟΝΟ στο Ισραηλ.

Ερευνα εχει ξεκινησει σε Ισραηλ, ΗΠΑ, Καναδα.

Οι Αμερικανοι λενε πως τα περιστατικα μυοκαρδιτιδων μετα απο εμβολια ειναι σαφως μεγαλυτερα απο το μεσο ορο.

Και ενω ολος ο πλανητης ξεκινησε να ασχολειται με το θεμα της μυοκαρδιτιδας-Pfizer εσυ θα μεινεις Γιαπωνεζα απομονωμενη μετα το Β Παγκοσμιο σε νησακι-ατολη...

οπως ακριβως δηλαδη ζουσες στις σπηλιες οταν σ' αυτο το νημα αναδεικνυοταν το θεμα θρομβωσεων και Astra που αμεσως μετα αναδειχθηκε και σε ολη την Ευρωπη.

Που θα παει;

Θα βρεθουν τελικα αρκετοι Χελιδες και Arisvilla να σας ξεβλαχεψουνε.

Το λεω γιατι οι συγκεκριμενοι εχουν την υπομονη που εγω δεν εχω.

Και δεν μπορειτε να τους κατηγορησετε για αντιεμβολιαστες οπως δεν μπορειτε να κατηγορησετε και τους Φαρσαλινο, Κουβελα, Ιωαννιδη που ΔΕΝ θελουν εμβολια σε νεους.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39345
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 12 Ιουν 2021, 15:55

843 θανατοι απο καρδιολογικες διαταραχες μετα απο εμβολιο Pfizer εχουν καταγραφει στην ευρωπαικη βαση δεδομενων της EudraVigilance...

The Rebel @ Εμβόλιο covid-19 Update

.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 12 Ιουν 2021, 16:07

Αρίστος VS ΓΑΛΗ ή ΓΑΛΗ VS Αρίστος : ΓΙΓΑΝΤΟΜΑΧΙΑ μέχρις εσχάτων. Μλκες παράτησα σειρά που έβλεπα για χάρη σας, θέλω θέαμα , σασπένς , επικές ανατροπές και δραματική κορύφωση.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37762
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 12 Ιουν 2021, 16:08

Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 16:39
Εγώ όπως είπα, γουστάρω Αρίστο στο φόρουμ.

Είναι από τα πιο σίγουρα iqμετρα.
ειχα κι εγω ενα τετοιο μπλιμπλικι, αλλα μαλλον χαλασε. εβλεπε ποιος συμφωνει με ποιον χρηστη, και εδειχνε ποσο βλακας ειναι.

τωρα τελευταια, το ρημαδι, δειχνει τον χελ που τον εχω για εξυπνο να συμφωνει με αριστο, και την αφεντομουτσουναρα μου που επισης δεν με εχω για χαζο να συμφωνει με σταβμαρ.

τα υστερα του κοσμου. :a040:
Σιγά βρε, ποια ύστερα, δύο γραμμές κώδικα είναι και όλα κομπλέ με το μπλιμπλίκι σου.
*ο σταβ δεν είναι καθόλου χαζός, το αντίθετο θα έλεγα, απλά εμφανίζει εμπέντηντ δογματισμό σε ορισμένα θέματα και ρετάρει, καλλίτερα να ήτανε πραγματικά χαζός δηλαδή, που δεν είναι.
**ο χέλλαρος είναι ουάν οφ ε κάηντ, όπου εντοπίζεις κάτι που δεν σου κολλάει άρχισε να την ψάχνεις με τον εαυτό σου να βρεις που έκανες λάθος, έχει πολύ δυνατό επεξεργαστή στο κεφάλι του και καμμία φορά δεν τον προλαβαίνουμε. στο συγκεκριμένο θέμα έχει, από την αρχή μάλιστα, την πιο ισορροπημένη θέση, ακόμη και λάθος να ήτανε θα ήτανε λάθος.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 12 Ιουν 2021, 16:24

Δεν εχω παρακολουθησει την τιτανομαχια, αλλα ρε ΑΡΙΣΤΟ, ποια ειναι ακριβως η προταση σου?
Να μην εμβολιαζονταν οι ανθρωποι προν γινουν οι 100.000 απαραιτητες δοκιμες?
Αυτη ειναι η προταση σου?
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Ιουν 2021, 16:26

Daje έγραψε:
12 Ιουν 2021, 16:24
Δεν εχω παρακολουθησει την τιτανομαχια, αλλα ρε ΑΡΙΣΤΟ, ποια ειναι ακριβως η προταση σου?
Να μην εμβολιαζονταν οι ανθρωποι προν γινουν οι 100.000 απαραιτητες δοκιμες?
Αυτη ειναι η προταση σου?
Δεν είμαι σίγουρη, ή αυτό που γράφεις ή να περάσουν 5 - 6 χρόνια από τις δοκιμές ή να μην γίνουν καθόλου εμβολιασμοί.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25103
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 12 Ιουν 2021, 16:29

Gherschaagk έγραψε:
12 Ιουν 2021, 16:26
Daje έγραψε:
12 Ιουν 2021, 16:24
Δεν εχω παρακολουθησει την τιτανομαχια, αλλα ρε ΑΡΙΣΤΟ, ποια ειναι ακριβως η προταση σου?
Να μην εμβολιαζονταν οι ανθρωποι προν γινουν οι 100.000 απαραιτητες δοκιμες?
Αυτη ειναι η προταση σου?
Δεν είμαι σίγουρη, ή αυτό που γράφεις ή να περάσουν 5 - 6 χρόνια από τις δοκιμές ή να μην γίνουν καθόλου εμβολιασμοί.
Εάν δεν είχαν ξεκινήσει οι εμβολιασμοί, θα ήταν φανατικός υποστηρικτής των εμβολιασμών
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Ιουν 2021, 16:31

Beria έγραψε:
12 Ιουν 2021, 16:29
Gherschaagk έγραψε:
12 Ιουν 2021, 16:26
Daje έγραψε:
12 Ιουν 2021, 16:24
Δεν εχω παρακολουθησει την τιτανομαχια, αλλα ρε ΑΡΙΣΤΟ, ποια ειναι ακριβως η προταση σου?
Να μην εμβολιαζονταν οι ανθρωποι προν γινουν οι 100.000 απαραιτητες δοκιμες?
Αυτη ειναι η προταση σου?
Δεν είμαι σίγουρη, ή αυτό που γράφεις ή να περάσουν 5 - 6 χρόνια από τις δοκιμές ή να μην γίνουν καθόλου εμβολιασμοί.
Εάν δεν είχαν ξεκινήσει οι εμβολιασμοί, θα ήταν φανατικός υποστηρικτής των εμβολιασμών
Πιθανότατα.

Τέλος πάντων. Εγώ κάνω σε λίγες μέρες 2η δόση. Όλα καλά.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 12 Ιουν 2021, 16:35

Αρίστος έγραψε:
12 Ιουν 2021, 15:33
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Ιουν 2021, 12:38
Αρίστος έγραψε:
12 Ιουν 2021, 12:29
Το συγκριτικο πλαισιο ειναι ποσοι πεθαιναν πριν τα εμβολια και ποσοι μετα.

Οχι αυτο που θετεις γιατι υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα σε αρκετες χωρες τα εμβολια να προκαλεσαν τις νεες μεταλλαξεις.

.
Κάθε φορά που πρέπει να μπεις στη διαδικασία συγκρίσεων, αρχίζεις τις πιθανότητες για τα καρούλια της γιαγιάς σου. :lol:

Εδώ έφτασες στο σημείο να λες ότι το εμβόλιο προκαλεί μυοκαρδίτιδα στους αθλητές, ενώ η μυοκαρδίτιδα είναι μια από τις πιο ύπουλες μη διαγνωσμένες ασθένειες των αθλητών, που πολλές φορές έχει συνέπεια τον αιφνίδιο θάνατο τους. Και αυτό συμβαίνει εδώ και χρόνια, πανάσχετε παπαρολόγε.

Αυτό σημαίνει, ότι αν κάποιος έχει πρόβλημα που οξυνθεί από το εμβόλιο, αν νοσούσε από κόβιντ, οι συνέπειες θα ήταν πολύ χειρότερες.

Βλαξ.


Εισαι γραφικοτατη, μανταμιτσα.

Τα εμβολια και σκοτωσαν απο μυοκαρδιτιδες και οδηγησαν σε νοσηλειες εμβολιασμενους. Και ειδικα νεους.

286 περιπτωσεις ΜΟΝΟ στο Ισραηλ.

Ερευνα εχει ξεκινησει σε Ισραηλ, ΗΠΑ, Καναδα.

Οι Αμερικανοι λενε πως τα περιστατικα μυοκαρδιτιδων μετα απο εμβολια ειναι σαφως μεγαλυτερα απο το μεσο ορο.

Και ενω ολος ο πλανητης ξεκινησε να ασχολειται με το θεμα της μυοκαρδιτιδας-Pfizer εσυ θα μεινεις Γιαπωνεζα απομονωμενη μετα το Β Παγκοσμιο σε νησακι-ατολη...

οπως ακριβως δηλαδη ζουσες στις σπηλιες οταν σ' αυτο το νημα αναδεικνυοταν το θεμα θρομβωσεων και Astra που αμεσως μετα αναδειχθηκε και σε ολη την Ευρωπη.

Που θα παει;

Θα βρεθουν τελικα αρκετοι Χελιδες και Arisvilla να σας ξεβλαχεψουνε.

Το λεω γιατι οι συγκεκριμενοι εχουν την υπομονη που εγω δεν εχω.

Και δεν μπορειτε να τους κατηγορησετε για αντιεμβολιαστες οπως δεν μπορειτε να κατηγορησετε και τους Φαρσαλινο, Κουβελα, Ιωαννιδη που ΔΕΝ θελουν εμβολια σε νεους.

.

Μιας και σε βρήκα, εσύ που το παίζεις ότι δεν είσαι κατά των εμβολίων, θα μου απαντήσεις την ερώτηση που σου έκανα για τις μεταλλαξεις; Οι μεταλλάξεις θα συνεχίσουν να υπάρχουν ακόμα και αν το εμβόλιο υπάρχει μετά από 30 χρονια. Τότε είσαι υπέρ να εμβολιαστουμε;
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 12 Ιουν 2021, 16:36

Beria έγραψε:
12 Ιουν 2021, 16:29
Gherschaagk έγραψε:
12 Ιουν 2021, 16:26
Daje έγραψε:
12 Ιουν 2021, 16:24
Δεν εχω παρακολουθησει την τιτανομαχια, αλλα ρε ΑΡΙΣΤΟ, ποια ειναι ακριβως η προταση σου?
Να μην εμβολιαζονταν οι ανθρωποι προν γινουν οι 100.000 απαραιτητες δοκιμες?
Αυτη ειναι η προταση σου?
Δεν είμαι σίγουρη, ή αυτό που γράφεις ή να περάσουν 5 - 6 χρόνια από τις δοκιμές ή να μην γίνουν καθόλου εμβολιασμοί.
Εάν δεν είχαν ξεκινήσει οι εμβολιασμοί, θα ήταν φανατικός υποστηρικτής των εμβολιασμών
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ! ΑΚΡΙΒΩΣ!
Ο ΑΡΙΣΤΟΣ ειναι σαν εκεινες τις γκομενες που ολο λενε δεν θελω, δεν μου αρεσει, ειναι ετσι, ειναι αλλιως και αν οντως τους πεις οχι, μετα τρεχουν σας τρελες να το αποκτησουν.
Ειναι πολιτικα και κοινωνικα κυκλοθυμικος και πολυοργασμικος.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών