Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 16 Ιουν 2021, 12:09

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2021, 10:52
stavmanr έγραψε:
16 Ιουν 2021, 09:36
hellegennes έγραψε:
15 Ιουν 2021, 23:41
Σε τι συμφωνείς;
Μαζί σου.
Εγώ λέω «τι ωραία μέρα σήμερα» και εσύ λες «ναι, συμφωνώ πως οι σαρδέλες είναι αλμυρές». Ή είσαι μονίμως πιωμένος, πλέον, ή πάσχεις από κάποια ασθένεια.
Η απλά για μία ακόμη φορά γράφεις ό,τι σου κατέβει και στη συνέχεια επιτίθεσαι αγενέστατα στους συνομιλητές σου.
Μη βγάζεις τα νευράκια σου σε εμένα. Οι υπόλοιποι είναι που σε έχουν κάνει "κουδούνια". Εγώ μαζί σου είμαι.


Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2021, 16:27

stavmanr έγραψε:
16 Ιουν 2021, 12:09
hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2021, 10:52
stavmanr έγραψε:
16 Ιουν 2021, 09:36


Μαζί σου.
Εγώ λέω «τι ωραία μέρα σήμερα» και εσύ λες «ναι, συμφωνώ πως οι σαρδέλες είναι αλμυρές». Ή είσαι μονίμως πιωμένος, πλέον, ή πάσχεις από κάποια ασθένεια.
Η απλά για μία ακόμη φορά γράφεις ό,τι σου κατέβει και στη συνέχεια επιτίθεσαι αγενέστατα στους συνομιλητές σου.
Μη βγάζεις τα νευράκια σου σε εμένα. Οι υπόλοιποι είναι που σε έχουν κάνει "κουδούνια". Εγώ μαζί σου είμαι.
Εσύ γράφεις ό,τι σου κατέβει. Σχολιάζεις τελείως αλλοπρόσαλλα πράγματα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 16 Ιουν 2021, 16:45

Υπόψη, πληροφορούμαι οτι ο Αρίστος είναι μπαναρισμένος, οπότε δε μπορεί ν' απαντήσει επί του παρόντος στα μηνυματά σας.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 16 Ιουν 2021, 17:51

Kauldron έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:45
Υπόψη, πληροφορούμαι οτι ο Αρίστος είναι μπαναρισμένος, οπότε δε μπορεί ν' απαντήσει επί του παρόντος στα μηνυματά σας.
ΨΕΚΕΣ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ,τον Αρίστο ρε; :smt013:smt076.Είστε ποταποί ρε ,διπρόσωποι και .... αντιπρόσωποι.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 16 Ιουν 2021, 17:53

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:27
stavmanr έγραψε:
16 Ιουν 2021, 12:09
hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2021, 10:52


Εγώ λέω «τι ωραία μέρα σήμερα» και εσύ λες «ναι, συμφωνώ πως οι σαρδέλες είναι αλμυρές». Ή είσαι μονίμως πιωμένος, πλέον, ή πάσχεις από κάποια ασθένεια.
Η απλά για μία ακόμη φορά γράφεις ό,τι σου κατέβει και στη συνέχεια επιτίθεσαι αγενέστατα στους συνομιλητές σου.
Μη βγάζεις τα νευράκια σου σε εμένα. Οι υπόλοιποι είναι που σε έχουν κάνει "κουδούνια". Εγώ μαζί σου είμαι.
Εσύ γράφεις ό,τι σου κατέβει. Σχολιάζεις τελείως αλλοπρόσαλλα πράγματα.
Σχολιάζω αυτά που διαβάζω. Και ναι, είναι αλλοπρόσαλλα αυτά που διαβάζω εδώ και καιρό.

Πχ.
hellegennes έγραψε: Όπως και να το πάρεις είναι μαλακία, γιατί όλοι οι ιοί μεταδίδονται από ασυμπτωματικούς.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 16 Ιουν 2021, 20:03

Στύγιος έγραψε:
16 Ιουν 2021, 17:51
Kauldron έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:45
Υπόψη, πληροφορούμαι οτι ο Αρίστος είναι μπαναρισμένος, οπότε δε μπορεί ν' απαντήσει επί του παρόντος στα μηνυματά σας.
ΨΕΚΕΣ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ,τον Αρίστο ρε; :smt013:smt076.Είστε ποταποί ρε ,διπρόσωποι και .... αντιπρόσωποι.
Ψεκοσυνωμοσία της σιωπής. :P
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13456
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 17 Ιουν 2021, 10:06

Kauldron έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:45
Υπόψη, πληροφορούμαι οτι ο Αρίστος είναι μπαναρισμένος, οπότε δε μπορεί ν' απαντήσει επί του παρόντος στα μηνυματά σας.
:o

Τώρα το είδα αυτό!
Λοιπόν, μπορεί να είναι αρχιψέκας και φιδέμπορας ο Αρίστος, αλλά, αν ισχύει αυτό που γράφεις, συνυπογράφω, αμέσως και ενθέρμως, νήμα-αίτηση για άρση του μπαν.
Δεν είναι κακό παιδί ο Αρίστος, ολίγον καπίστρι έχει κόψει, αλλά αν ήταν να μπανάρουν όλους τους πειραγμένους στο φόρουμ δεν θα έμενε κανείς μας :lol:

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 17 Ιουν 2021, 10:16

ο αρίστος εχει μπαναριστεί και το νήμα του σκοταδισμου είναι ανοιχτό.

μεγας είσαι κύρις και θαυμαστά τα έργα σου.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 17 Ιουν 2021, 10:20

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2021, 18:05
Τα σχόλιά σου είναι τελείως ασύνδετα μ' αυτά που διαβάζεις, γιατί δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις. Είτε έχεις σοβαρό πρόβλημα κατανόησης ή είσαι υπό την επήρεια ουσιών. Ένα απ' τα δύο ισχύει.
Πόσες διαφορετικές αναγνώσεις μπορεί να έχει το "όλοι οι ιοί μεταδίδονται από συμπτωματικούς" που ...ξεπληκτρολόγησες στο διάλογο;

Κάθε φορά που πετάς μία μπαρούφα σου φταιν οι άλλοι. Δηλαδή σχεδόν πάντα. Το έχεις προσέξει;

* Την τρίτη φορά που θα υπονοήσεις πράγματα για εμένα σχετικά με ουσίες, οινοπνεύματα, ψυχικές ασθένειες και άλλα φαιδρά θα αρχίσουν οι αναφορές. Στις δύο βρίσκεσαι προς το παρόν, μέσα σε δύο ποστ σου.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13456
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 17 Ιουν 2021, 10:33

Fluffy έγραψε:
17 Ιουν 2021, 10:16
ο αρίστος εχει μπαναριστεί και το νήμα του σκοταδισμου είναι ανοιχτό.

μεγας είσαι κύρις και θαυμαστά τα έργα σου.
Δεν το ξέρουμε στα σίγουρα, αν έχει μπαναριστεί, και αν ναι για ποιον λόγο, πάντως, κατά τη γνώμη μου, δεν είναι σωστό να ζητάς να κατέβουν νήματα.
Κόβει και από τις δυο πλευρές το μαχαίρι αυτό.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 17 Ιουν 2021, 12:00

Ναύτης έγραψε:
17 Ιουν 2021, 10:06
Kauldron έγραψε:
16 Ιουν 2021, 16:45
Υπόψη, πληροφορούμαι οτι ο Αρίστος είναι μπαναρισμένος, οπότε δε μπορεί ν' απαντήσει επί του παρόντος στα μηνυματά σας.
:o

Τώρα το είδα αυτό!
Λοιπόν, μπορεί να είναι αρχιψέκας και φιδέμπορας ο Αρίστος, αλλά, αν ισχύει αυτό που γράφεις, συνυπογράφω, αμέσως και ενθέρμως, νήμα-αίτηση για άρση του μπαν.
Δεν είναι κακό παιδί ο Αρίστος, ολίγον καπίστρι έχει κόψει, αλλά αν ήταν να μπανάρουν όλους τους πειραγμένους στο φόρουμ δεν θα έμενε κανείς μας :lol:
στηριζω.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 17 Ιουν 2021, 15:55

stavmanr έγραψε:
17 Ιουν 2021, 10:20
hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2021, 18:05
Τα σχόλιά σου είναι τελείως ασύνδετα μ' αυτά που διαβάζεις, γιατί δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις. Είτε έχεις σοβαρό πρόβλημα κατανόησης ή είσαι υπό την επήρεια ουσιών. Ένα απ' τα δύο ισχύει.
Πόσες διαφορετικές αναγνώσεις μπορεί να έχει το "όλοι οι ιοί μεταδίδονται από συμπτωματικούς" που ...ξεπληκτρολόγησες στο διάλογο;

Κάθε φορά που πετάς μία μπαρούφα σου φταιν οι άλλοι. Δηλαδή σχεδόν πάντα. Το έχεις προσέξει;

* Την τρίτη φορά που θα υπονοήσεις πράγματα για εμένα σχετικά με ουσίες, οινοπνεύματα, ψυχικές ασθένειες και άλλα φαιδρά θα αρχίσουν οι αναφορές. Στις δύο βρίσκεσαι προς το παρόν, μέσα σε δύο ποστ σου.
Κάνε όσες αναφορές θέλεις. Έχω κάθε δικαίωμα να υποθέτω ό,τι θέλω όταν οι απαντήσεις σου είναι τελείως ασύνδετες με αυτά που γράφω. Εξάλλου δεν σε κατηγορώ για κάτι παράνομο. Ούτε καν σε κατηγορώ, βασικά. Απλά λέω ότι πρέπει να είσαι πιωμένος για να απαντάς άλλ' αντ' άλλων.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Πέθανε λίγα λεπτά μετά που έκανε Astrazeneca

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 17 Ιουν 2021, 16:19

hellegennes έγραψε:
17 Ιουν 2021, 15:55
stavmanr έγραψε: * Την τρίτη φορά που θα υπονοήσεις πράγματα για εμένα σχετικά με ουσίες, οινοπνεύματα, ψυχικές ασθένειες και άλλα φαιδρά θα αρχίσουν οι αναφορές. Στις δύο βρίσκεσαι προς το παρόν, μέσα σε δύο ποστ σου.
Κάνε όσες αναφορές θέλεις.
Γενηθήτω το θέλημά σου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών