Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 12 Απρ 2021, 19:29

panos291 έγραψε:
12 Απρ 2021, 19:22
Δικαιωνεται ο μεγαλος επιστημονας. Αν ειχαν ακολουθησει το παράδειγμα του ολες οι χωρες της Ευρώπης, θα συνεχιζόταν η ζωή κανονικα παντου.

Εικόνα
Οχι ακομα. Σε 2-3 μηνες.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14891
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 12 Απρ 2021, 19:31

panos291 έγραψε:
12 Απρ 2021, 19:22
Δικαιωνεται ο μεγαλος επιστημονας. Αν ειχαν ακολουθησει το παράδειγμα του ολες οι χωρες της Ευρώπης, θα συνεχιζόταν η ζωή κανονικα παντου.

Εικόνα
Απογειωσε τα συνταξιοδοτικα ταμεια ο αχρηστος.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

sharp
Δημοσιεύσεις: 21048
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 12 Απρ 2021, 19:53

Green Dragon έγραψε:
12 Απρ 2021, 18:02
sharp έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:56
Γιατί είστε τόσο κακοί ρε παιδιά; :D

Πραγματικά, εδώ μπαίνουν τόσοι με άλλα νικ, σε αυτόν γιατί κολλάτε;

Δεν είμαι πάντως σίγουρος ότι πρόκειται περί ΓΓ.
Εμπιστεύσου με για μιαν ακόμα φορά, όπως και στην περίπτωση του Διαδόχου. Εδώ μάλιστα δεν χρειάζεται ιδιαίτερη διεισδυτικότητα, ο αυτιστικός κάνει μπαμ από χιλιόμετρα :lol:

Δεν είμαστε εμείς κακοί, αυτός είναι μαλάκας. Δεν ξέρω αν έχεις μάθει τι ζητούσε από τους συντονιστές για να επιστρέψει, μιλάμε για εντελώς διαταραγμένο άτομο. Κάποιος φυσιολογικός θα έλεγε 'με διαγράψατε από το phorum, σας διαγράφω και εγώ από την σκέψη μου και η ζωή συνεχίζεται'. Αλλά όχι αυτός, ούτε γι' αστείο ν' αντιδράσει για μια φορά υγιώς :D
Δεν είχα καταλάβει ποιον εννοούσες, δεν τον είχα δει καν. :lol:

sharp
Δημοσιεύσεις: 21048
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 12 Απρ 2021, 19:54

Οργισμένος έγραψε:
12 Απρ 2021, 19:31
panos291 έγραψε:
12 Απρ 2021, 19:22
Δικαιωνεται ο μεγαλος επιστημονας. Αν ειχαν ακολουθησει το παράδειγμα του ολες οι χωρες της Ευρώπης, θα συνεχιζόταν η ζωή κανονικα παντου.

Εικόνα
Απογειωσε τα συνταξιοδοτικα ταμεια ο αχρηστος.
Σε περιμένει συνταξάρα.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 12 Απρ 2021, 20:45

aljawn έγραψε:
12 Απρ 2021, 19:03
Kauldron έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:55
Green Dragon έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:53


Είναι απίστευτη η ταχύτητα με την οποία γίνεται πλέον αντιληπτός. Δεν πρόλαβα καν να τον αναφέρω, το έκαναν άλλοι.

:003:
Τον ανέφερα κι εγώ.
Έβαλα "Γιαννόπουλος" σε "η αναφερόμενη δημοσίευση δεν ταιριάζει πουθενά αλλού".
Μια κατηγορία μόνος του.
Ποιος είναι ρε ο JJ, o Scrambler, το Σουηδέλι ή και οι δύο και μαλώνει μόνος του; :smt005::smt005::smt005:
Ο Σουηδέλος, τον σκράμπλερ δεν τον γνωρίζω. Παίζει να τον έχουν πετάξει έξω (πάλι) μέχρι τώρα (τον JJ) και να ξανάκανε καινούργιο ακκάουντ. Μιλάμε, το άτομο δε βαριέται.

Έντιτ:
Φινλανδελι

Εντάξει, δεν υπάρχει. Δε νομίζω οτι έχω γνωρίσει πιο αργόσχολο άνθρωπο στα ίντερνετς.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 12 Απρ 2021, 20:56

Kauldron έγραψε:
12 Απρ 2021, 20:45
aljawn έγραψε:
12 Απρ 2021, 19:03
Kauldron έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:55


Τον ανέφερα κι εγώ.
Έβαλα "Γιαννόπουλος" σε "η αναφερόμενη δημοσίευση δεν ταιριάζει πουθενά αλλού".
Μια κατηγορία μόνος του.
Ποιος είναι ρε ο JJ, o Scrambler, το Σουηδέλι ή και οι δύο και μαλώνει μόνος του; :smt005::smt005::smt005:
Ο Σουηδέλος, τον σκράμπλερ δεν τον γνωρίζω. Παίζει να τον έχουν πετάξει έξω (πάλι) μέχρι τώρα (τον JJ) και να ξανάκανε καινούργιο ακκάουντ. Μιλάμε, το άτομο δε βαριέται.

Έντιτ:
Φινλανδελι

Εντάξει, δεν υπάρχει. Δε νομίζω οτι έχω γνωρίσει πιο αργόσχολο άνθρωπο στα ίντερνετς.
Να δούμε μήπως υπάρχει και Δανιδέλι, Νορβηγέλι και Γερμανέλι βέβαια :smt005::smt005::smt005::smt005:

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21048
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 12 Απρ 2021, 21:42

Green Dragon έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:58
Kauldron έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:55
Green Dragon έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:53
Είναι απίστευτη η ταχύτητα με την οποία γίνεται πλέον αντιληπτός. Δεν πρόλαβα καν να τον αναφέρω, το έκαναν άλλοι.

:003:
Τον ανέφερα κι εγώ.
Έβαλα "Γιαννόπουλος" σε "η αναφερόμενη δημοσίευση δεν ταιριάζει πουθενά αλλού".
Μια κατηγορία μόνος του.
Ε μα τον πούστη!

Έχει κολλήσει εμμονικά, δεν μπορεί ν' αποδεχτεί ότι μπαναρίστηκε οριστικά και αμετάκλητα ταυτίζοντας αυτήν την εξέλιξη με το τέλος του κόσμου (αν κρίνουμε από την εντελώς μπεμπεδίστικη αντίδρασή του τύπου 'μου φάγαν το μπιφτέκι μου οι συντονιστές').
Δεν έχω παρακολουθήσει τόσο το λόγο που μπανάρεται όσο και το λόγο που θέλει με τόση μανία να επιστρέψει. Και εγώ έχω φάει μπαν και δόξα το Θεό υπάρχουν και άλλα πράγματα να σκοτώσω το χρόνο μου.

Προσωπικά, ο χρήστης Γιαννόπουλος έχει ένα ενδιαφέρον. Για να φανεί το ορθόν μερικών πραγμάτων θα πρέπει να υπάρχει κάποιος που θα κάνει με ακραίο τρόπο το δικηγόρο του διαβόλου.

Τί διάολο κάνει και τον έχουν στη μπούκα οι διαχειριστές; Βρίζει; Κάνει παραινέσεις για παράνομες πράξεις; Όποιος ξέρει ας ενημερώσει. Απλά για να ικανοποιήσω την περιέργεια μου.

Να μην ξεχάσω. Ψηφίζω την επιστροφή του με το ορίτζιναλ username του. Οι συντονιστές ας το δουν ως μια καλή πράξη για την ψυχική υγεία ενός συνανθρώπου μας. Στην τελική ιντερνετική πρόγκα είναι.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 12 Απρ 2021, 21:43

aljawn έγραψε:
12 Απρ 2021, 20:56
Kauldron έγραψε:
12 Απρ 2021, 20:45
aljawn έγραψε:
12 Απρ 2021, 19:03


Ποιος είναι ρε ο JJ, o Scrambler, το Σουηδέλι ή και οι δύο και μαλώνει μόνος του; :smt005::smt005::smt005:
Ο Σουηδέλος, τον σκράμπλερ δεν τον γνωρίζω. Παίζει να τον έχουν πετάξει έξω (πάλι) μέχρι τώρα (τον JJ) και να ξανάκανε καινούργιο ακκάουντ. Μιλάμε, το άτομο δε βαριέται.

Έντιτ:
Φινλανδελι

Εντάξει, δεν υπάρχει. Δε νομίζω οτι έχω γνωρίσει πιο αργόσχολο άνθρωπο στα ίντερνετς.
Να δούμε μήπως υπάρχει και Δανιδέλι, Νορβηγέλι και Γερμανέλι βέβαια :smt005::smt005::smt005::smt005:
Πού πάει και τα σκέφτεται. Πάντως τα Δεξιέλια έχουν ξεφύγει τελείως, διαρκώς βρίζουν και χαχανίζουν υστερικά. Έχουν κόψει καπίστρι.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

sharp
Δημοσιεύσεις: 21048
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 12 Απρ 2021, 23:43

Εμπεδοκλής έγραψε:
12 Απρ 2021, 21:42
Green Dragon έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:58
Kauldron έγραψε:
12 Απρ 2021, 17:55


Τον ανέφερα κι εγώ.
Έβαλα "Γιαννόπουλος" σε "η αναφερόμενη δημοσίευση δεν ταιριάζει πουθενά αλλού".
Μια κατηγορία μόνος του.
Ε μα τον πούστη!

Έχει κολλήσει εμμονικά, δεν μπορεί ν' αποδεχτεί ότι μπαναρίστηκε οριστικά και αμετάκλητα ταυτίζοντας αυτήν την εξέλιξη με το τέλος του κόσμου (αν κρίνουμε από την εντελώς μπεμπεδίστικη αντίδρασή του τύπου 'μου φάγαν το μπιφτέκι μου οι συντονιστές').
Δεν έχω παρακολουθήσει τόσο το λόγο που μπανάρεται όσο και το λόγο που θέλει με τόση μανία να επιστρέψει. Και εγώ έχω φάει μπαν και δόξα το Θεό υπάρχουν και άλλα πράγματα να σκοτώσω το χρόνο μου.

Προσωπικά, ο χρήστης Γιαννόπουλος έχει ένα ενδιαφέρον. Για να φανεί το ορθόν μερικών πραγμάτων θα πρέπει να υπάρχει κάποιος που θα κάνει με ακραίο τρόπο το δικηγόρο του διαβόλου.

Τί διάολο κάνει και τον έχουν στη μπούκα οι διαχειριστές; Βρίζει; Κάνει παραινέσεις για παράνομες πράξεις; Όποιος ξέρει ας ενημερώσει. Απλά για να ικανοποιήσω την περιέργεια μου.

Να μην ξεχάσω. Ψηφίζω την επιστροφή του με το ορίτζιναλ username του. Οι συντονιστές ας το δουν ως μια καλή πράξη για την ψυχική υγεία ενός συνανθρώπου μας. Στην τελική ιντερνετική πρόγκα είναι.
Συμπαρίσταμαι και εγώ. Είσαι να ανοίξουμε Petition για υπογραφές;

Πέρα από την πλάκα, δεν πέτυχα ποτέ υβριστικό μήνυμα του ΓΓ. Όπως γράφτηκε ήδη έχουν περάσει πολύ μεγαλύτεροι φορουμικοί παλιοχαρακτήρες και αρκετοί εξ αυτών εξακολουθούν να ζουν ανάμεσα μας με πλαστά διαβατήρια. :e040:

Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 13 Απρ 2021, 01:29

Αφιερωσα χρονο για αυτο το θεμα, και δεν μου αρεσει καθολου που ολοι ασχολουνται με την υποκουλτουρα του φορουμ και τα οικογενιακα σας καυγαδακια, αντι να γινει μια σοβαρη συζητηση.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4784
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 13 Απρ 2021, 02:18

Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 01:29
Αφιερωσα χρονο για αυτο το θεμα, και δεν μου αρεσει καθολου που ολοι ασχολουνται με την υποκουλτουρα του φορουμ και τα οικογενιακα σας καυγαδακια, αντι να γινει μια σοβαρη συζητηση.
:a040:

και μπήκες μ'έναν αέρα...
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 13 Απρ 2021, 02:20

Αμα δεν θελετε συζητηση, γιατι δεν πατε να παιξετε παραπερα?

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4784
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 13 Απρ 2021, 02:41

ρε τύπε στο πχώρουμ ήρθες να παρουσιάσεις τα πορίσματά σου, τι περίμενες;

επί τής ουσίας απάντησε ο Νάνος απ'την πρώτη σελίδα.
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39404
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 13 Απρ 2021, 03:15

Bill Hicks έγραψε:
13 Απρ 2021, 02:41
ρε τύπε στο πχώρουμ ήρθες να παρουσιάσεις τα πορίσματά σου, τι περίμενες;

επί τής ουσίας απάντησε ο Νάνος απ'την πρώτη σελίδα.


Επι της ουσιας το μονο που θελετε ειναι να σκοτωσετε το νημα με κουβεντουλα για το Γιαννοπουλο.

.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4784
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 13 Απρ 2021, 03:30

κάνουμε ό,τι μπορούμε να μην διαρεύσει η αλήθεια που μάς κρύβουν
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών