Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Echelon
Δημοσιεύσεις: 3484
Εγγραφή: 15 Μάιος 2019, 11:42
Phorum.gr user: selinoid

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Echelon » 13 Απρ 2021, 15:56

Μπορούμε να συμφωνήσουμε πως και οι δύο χώρες έχουν αποτύχει παταγωδώς.

Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 13 Απρ 2021, 16:02

Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2021, 15:51
Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 14:41
sharp έγραψε:
13 Απρ 2021, 14:22


Τι αντχομινιες και βλακείες. Δεν γίνεται να το παίζεις επιστήμονας και να είσαι ανορθόγραφος, πώς το λένε.
Εχω πιο πολυ επιστιμη στο μικρο μου δαχτυλακι απ'οσο εχεις εσυ σε ολο σου το γερασμενο σωμα.
Ειμαι ενα απο τα ατομα που φτιαξανε το συστημα κατανομης εμβολιων στην Ελλαδα. Εσυ τι εχεις καταφερει στην ζωη σου?
Καθαριζες τα γραφεια;

Αλλα ακομα και ο Τσιοδρας να ησουν (λεμε τωρα) αυτο δεν θα σημαινε οτι δεν γραφεις ανοησιες, ψεκασμενιες οθουμενος απο κομματικα ρουσφετολογικα και εν τελει ξεκαθαρα δοσιλογικα ελατηρια.

Προσπαθεις να πεισεις οτι ολοκληρη ΣΟυηδια ΔΕΝ απετυχε εχοντας διπλασιους νεκρους απο την τριτοκοσμικη ελλαδα.
Ουτε ο Πακιστανολιακος κι Βαρουφακης δεν λενε τετοιες ανοησιες.
Ακου παππου, 1ον τα συνδρομα καταδιωξης εχουνε ισχυρη συσχετιση με σχιζοφρενεια, καλο ειναι να το κοιταξεις. Τα ρουσφετολογια και τις θεωριες συνομωσιας γραψτα στο μπλογκ σου η πες τα στον ψυχολογο σου.

2ον. Για το Project Ελευθερια εγραψα τον κωδικα με την αυτοματοποιηση των παραγγελιων για τα εμβολια στα διαφορα εμβολιαστικα κεντρα. Και στα αρχιδια μου αν το πιστευεις η οχι. Αν και, σε λιγα λεπτα θα ανεβασω το διαπιστευτηριο της ΓΓ του ΠροΠο, ετσι για να βουλωσω το παραληρημα σου. Θα με ικανοποιησει, αλλα κατι θα βρεις να πεις, οπως ολοι οι συνομωσιολογοι. Απλα πιστευεις οτι εισαι εξυπνος επειδη οι δικιες σου θεωριες δεν εχουν UFO.

3ον Η Σουηδια ουτε με στρογγυλοποιηση δεν εχει διπλασιους η σχεδον διπλασιους νεκρους. Εισαι ενας απλος ψευτης.

4ον Αν εμπαινες στο κοπο να διαβασεις την αναλυση μου, που δεν το εκανες επειδη εισαι ενας προκατειλημμενος ιδεολογος, θα εβλεπες ξεκαθαρα το επιχειρημα μου οπως το εχω διατυπωσει - Οτι δηλαδη μετα απο ενα χρονο, η Σουηδια καταφερε να πατωσει τους θανατους, ενω η Ελλαδα εχει καθημερινα 4πλασιους της Σουηδιας. Αλλα οπως ειπες, και 3πλασιοι ανθρωποι να πεθανουν στην Ελλαδα η ιδεοληψια σου δεν προκειται να αλλαξει.

Αρα τι στο πουτσο γυρευεις εδω?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Scrambler την 13 Απρ 2021, 16:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 13 Απρ 2021, 16:07

Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2021, 15:54
Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 14:41
sharp έγραψε:
13 Απρ 2021, 14:22


Τι αντχομινιες και βλακείες. Δεν γίνεται να το παίζεις επιστήμονας και να είσαι ανορθόγραφος, πώς το λένε.
Εχω πιο πολυ επιστιμη στο μικρο μου δαχτυλακι απ'οσο εχεις εσυ σε ολο σου το γερασμενο σωμα.
Ειμαι ενα απο τα ατομα που φτιαξανε το συστημα κατανομης εμβολιων στην Ελλαδα. Εσυ τι εχεις καταφερει στην ζωη σου?
Οκ εισαι τελειως ανοητος.
Κονφιρμντ.
Ωχ οχι, βρηκες ορθρογραφικο :a035: Σου δινω το Απολυτο Βραβειο Επιστημονικης Σκεψης :c065: . Το κερδισες φιλε μου

sharp
Δημοσιεύσεις: 20941
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 13 Απρ 2021, 16:08

Ευχαριστούμε για το βιογραφικό. Στην εταιρία προσλαμβάνουμε άτομα που ξέρουν να σταθούν στον γραπτό λόγο, γιατί ανταλλάσονται εκθέσεις μεταξύ των τμημάτων της.

Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 13 Απρ 2021, 16:10

Echelon έγραψε:
13 Απρ 2021, 15:56
Μπορούμε να συμφωνήσουμε πως και οι δύο χώρες έχουν αποτύχει παταγωδώς.
Ποιες χωρες θεωρεις πως εχουνε πετυχει?

Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 13 Απρ 2021, 16:11

sharp έγραψε:
13 Απρ 2021, 16:08
Ευχαριστούμε για το βιογραφικό. Στην εταιρία προσλαμβάνουμε άτομα που ξέρουν να σταθούν στον γραπτό λόγο, γιατί ανταλλάσονται εκθέσεις μεταξύ των τμημάτων της.
Οκ, στο καλο τοτε.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14400
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 13 Απρ 2021, 17:17

Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 16:07
Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2021, 15:54
Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 14:41


Εχω πιο πολυ επιστιμη στο μικρο μου δαχτυλακι απ'οσο εχεις εσυ σε ολο σου το γερασμενο σωμα.
Ειμαι ενα απο τα ατομα που φτιαξανε το συστημα κατανομης εμβολιων στην Ελλαδα. Εσυ τι εχεις καταφερει στην ζωη σου?
Οκ εισαι τελειως ανοητος.
Κονφιρμντ.
Ωχ οχι, βρηκες ορθρογραφικο :a035: Σου δινω το Απολυτο Βραβειο Επιστημονικης Σκεψης :c065: . Το κερδισες φιλε μου
Εισαι τοσο εξυπνος που δεν μπορεις να κατανοησεις οτι δεν ψεγω το ορθογραφικο σου λαθος αλλα την μπολνταρισμενη βλακωδη σου εκφραση τυπου κλασσικου ελληναρα αμαθη και κακομαθημενου «ξες ποιος ειμ εγω;»...
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 13 Απρ 2021, 17:23

Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:17
Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 16:07
Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2021, 15:54


Οκ εισαι τελειως ανοητος.
Κονφιρμντ.
Ωχ οχι, βρηκες ορθρογραφικο :a035: Σου δινω το Απολυτο Βραβειο Επιστημονικης Σκεψης :c065: . Το κερδισες φιλε μου
Εισαι τοσο εξυπνος που δεν μπορεις να κατανοησεις οτι δεν ψεγω το ορθογραφικο σου λαθος αλλα την μπολνταρισμενη βλακωδη σου εκφραση τυπου κλασσικου ελληναρα αμαθη και κακομαθημενου «ξες ποιος ειμ εγω;»...
Μηπως να ζηταω την εγκριση σου για το πως να εκφραζομαι? Δεν εχεις προσφερει τιποτα στο θεμα περα απο τον κρινεις τον στυλακι μου σαν κακογαμημενη γκομενα.

Μαλλον, η προσφορα σου ηταν να πεις οτι και 3πλασιους νεκρους να εχουμε απο την Σουηδια, η Σουηδια θα ειναι ο χαμενος.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48030
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 13 Απρ 2021, 17:28

sharp έγραψε:
13 Απρ 2021, 16:08
Ευχαριστούμε για το βιογραφικό. Στην εταιρία προσλαμβάνουμε άτομα που ξέρουν να σταθούν στον γραπτό λόγο, γιατί ανταλλάσονται εκθέσεις μεταξύ των τμημάτων της.
Τί εταιρία είναι αυτή;
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14400
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 13 Απρ 2021, 17:28

Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:23
Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:17
Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 16:07

Ωχ οχι, βρηκες ορθρογραφικο :a035: Σου δινω το Απολυτο Βραβειο Επιστημονικης Σκεψης :c065: . Το κερδισες φιλε μου
Εισαι τοσο εξυπνος που δεν μπορεις να κατανοησεις οτι δεν ψεγω το ορθογραφικο σου λαθος αλλα την μπολνταρισμενη βλακωδη σου εκφραση τυπου κλασσικου ελληναρα αμαθη και κακομαθημενου «ξες ποιος ειμ εγω;»...
Μηπως να ζηταω την εγκριση σου για το πως να εκφραζομαι? Δεν εχεις προσφερει τιποτα στο θεμα περα απο τον κρινεις τον στυλακι μου σαν κακογαμημενη γκομενα.

Μαλλον, η προσφορα σου ηταν να πεις οτι και 3πλασιους νεκρους να εχουμε απο την Σουηδια, η Σουηδια θα ειναι ο χαμενος.
o apotyxhmenos. λογικο.
ΑΝ εσυ θες να «επιχηρηματολογεις» σε επιπεδο τυπου «Η Αγγλια εχει μοναρχια και ειναι πλουσια, η Ελλαδα εχει δημοκρατια και ειναι φτωχη, αρα η ΔΗμοκρατια προκαλει φτωχεια» δικαιωμα σου , δεν θα διακοψω τον κατηφορο της βλακειας σου. Αργοτερα θα ανεβασω μερικα απλα στοιχεια που δειχνουν το μεγεθος των ανοησιων που γραφεις.

ΕΙναι ξεκαθαρο οτι ολα αυτα τα γραφεις για λογους κομματικους, δλδ εισαι ενα κοινο κομματοσκυλο, αλλα δεν πειραζει, συνεχισε θα απαντησω το βραδακι.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 13 Απρ 2021, 17:34

Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:28
Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:23
Οργισμένος έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:17


Εισαι τοσο εξυπνος που δεν μπορεις να κατανοησεις οτι δεν ψεγω το ορθογραφικο σου λαθος αλλα την μπολνταρισμενη βλακωδη σου εκφραση τυπου κλασσικου ελληναρα αμαθη και κακομαθημενου «ξες ποιος ειμ εγω;»...
Μηπως να ζηταω την εγκριση σου για το πως να εκφραζομαι? Δεν εχεις προσφερει τιποτα στο θεμα περα απο τον κρινεις τον στυλακι μου σαν κακογαμημενη γκομενα.

Μαλλον, η προσφορα σου ηταν να πεις οτι και 3πλασιους νεκρους να εχουμε απο την Σουηδια, η Σουηδια θα ειναι ο χαμενος.
o apotyxhmenos. λογικο.
ΑΝ εσυ θες να «επιχηρηματολογεις» σε επιπεδο τυπου «Η Αγγλια εχει μοναρχια και ειναι πλουσια, η Ελλαδα εχει δημοκρατια και ειναι φτωχη, αρα η ΔΗμοκρατια προκαλει φτωχεια» δικαιωμα σου , δεν θα διακοψω τον κατηφορο της βλακειας σου. Αργοτερα θα ανεβασω μερικα απλα στοιχεια που δειχνουν το μεγεθος των ανοησιων που γραφεις.

ΕΙναι ξεκαθαρο οτι ολα αυτα τα γραφεις για λογους κομματικους, δλδ εισαι ενα κοινο κομματοσκυλο, αλλα δεν πειραζει, συνεχισε θα απαντησω το βραδακι.
Που τα βλεπεις τα κομματα εδω ρε αρρωστακι? Ελεος με το καθε ψυχανωμαλο που μου φορτωθηκε

Ποια μοναρχια, ποια Αγγλια?

Εικόνα

sharp
Δημοσιεύσεις: 20941
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 13 Απρ 2021, 17:39

Kauldron έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:28
sharp έγραψε:
13 Απρ 2021, 16:08
Ευχαριστούμε για το βιογραφικό. Στην εταιρία προσλαμβάνουμε άτομα που ξέρουν να σταθούν στον γραπτό λόγο, γιατί ανταλλάσονται εκθέσεις μεταξύ των τμημάτων της.
Τί εταιρία είναι αυτή;
Ενδιαφέρεσαι;

Άβαταρ μέλους
Scrambler
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: 23 Σεπ 2018, 15:40

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scrambler » 13 Απρ 2021, 17:41

Δεν θα ανεβασεις κανενα στοιχειο, επειδη δεν εισαι ικανος να δουλεψεις με στοιχεια. Το πολυ πολυ ενα αρθρο ενος δημοσιογραφου θα ανεβασεις, και σε αυτο το σημειο θα σου πω ΠΑΛΙ οτι εχουμε αυτην την εβδομαδα 4πλασιους νεκρους απο την Σουηδια, και θα εχουμε και την επομενη, αλλα ηδη ειπες οτι αυτο σημαινει οτι η Ελλαδα τα παει καλυτερα. Θα περιμενω να δω την "απαντηση" σου, και μετα θα σε βαλω μπλοκ, να ησυχασω πια.

ΑΝΤΕ!

nemo
Δημοσιεύσεις: 6897
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 13 Απρ 2021, 17:45

Scrambler έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:34
Μη δίνεις σημασία στα μέλη αφού εδώ οι περισσότεροι είναι κακό -αγάμητοι :a108:

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Σουηδια και Ελλαδα: Ενας χρονος μετα (Με δεδομενα)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 13 Απρ 2021, 17:48

Ανεξάρτητα από το πόσο χάλια ή όχι τα έχει πάει η Ελλάδα, η Σουηδία δεν ανήκει στους επιτυχημένους. Μια σύγκριση με την Νορβηγία και την Φιλανδία είναι αρκετές.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών