Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 11 Ιουν 2021, 19:12

waldorf έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:07
Beria έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:02
waldorf έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:00
Λέγαμε ένα τσιτάτο στα μικράτα μας (μπορεί να είναι και του Μπρεχτ,ειλικρινά δεν θυμάμαι) .
"Αν δεν καώ εγώ,αν δεν καείς εσύ πως θα φωτίσει ο κόσμος;" ή κάπως έτσι.

Δεν είναι Ζαφείρης Μελάς αυτό; :smt017
Είσαι σατανάς και μ`έβαλες να το ψάξω..
Ναζιμ Χικμετ είναι.
Ποιος είναι αυτός :p2: ;
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 11 Ιουν 2021, 19:14

Έλα ρε φίλε,μην τρολάρουμε παραπάνω σ`αυτό το topic.
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

άγνωστος γνωστός
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 08 Ιαν 2019, 00:33

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από άγνωστος γνωστός » 11 Ιουν 2021, 19:32

Βλήμα έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:12
waldorf έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:07
Beria έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:02


Δεν είναι Ζαφείρης Μελάς αυτό; :smt017
Είσαι σατανάς και μ`έβαλες να το ψάξω..
Ναζιμ Χικμετ είναι.
Ποιος είναι αυτός :p2: ;
Ένας καψερος που τον κάνουν άβαταρ οι δικαιολογούντες τις προκλητικές ενδυμασίες.


stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 11 Ιουν 2021, 20:00

Βλήμα έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:38
Τι φάση; Τελευταία πιο πολύ ακούγονται οι θάνατοι από τα εμβόλια απ' ότι από τον κορωνοϊό.
Σα να υπάρχει ατζέντα...
Φαντάζεσαι να είχαμε από τις φυλλάδες αυτές ένα άρθρο για κάθε νεκρό ή ...θαμώνα ΜΕΘ από Covid, όχι μόνο επιβεβαιωμένο, αλλά και καθ' υποψία;

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4799
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 11 Ιουν 2021, 20:57

waldorf έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:00
Λέγαμε ένα τσιτάτο στα μικράτα μας (μπορεί να είναι και του Μπρεχτ,ειλικρινά δεν θυμάμαι) .
"Αν δεν καώ εγώ,αν δεν καείς εσύ πως θα φωτίσει ο κόσμος;" ή κάπως έτσι.
Οκ δεν είμαι στα μικράτα μου πλέον,αλλά όσο να πεις κάπου υπάρχει αυτή η φράση στο πίσω μέρος του μυαλού.
με θύμισες ένα που λέγαμε εμείς, βασισμένο στο γνωστό "What does not kill me makes me stronger".

το είχε κάνει κάποιος sample σε 90ς ηλεκτρονική μουσική "What does not kill me only makes me sleep until three thirty the next afternoon" :smt005: και μάς είχε κολλήσει. δεν θυμάμαι κομμάτι/καλλιτέχνη γμτ.

sys3x το θυμάσαι μήπως, ρε;
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 11 Ιουν 2021, 20:58

Bill Hicks έγραψε:
11 Ιουν 2021, 20:57
waldorf έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:00
Λέγαμε ένα τσιτάτο στα μικράτα μας (μπορεί να είναι και του Μπρεχτ,ειλικρινά δεν θυμάμαι) .
"Αν δεν καώ εγώ,αν δεν καείς εσύ πως θα φωτίσει ο κόσμος;" ή κάπως έτσι.
Οκ δεν είμαι στα μικράτα μου πλέον,αλλά όσο να πεις κάπου υπάρχει αυτή η φράση στο πίσω μέρος του μυαλού.
με θύμισες ένα που λέγαμε εμείς, βασισμένο στο γνωστό "What does not kill me makes me stronger".

το είχε κάνει κάποιος sample σε 90ς ηλεκτρονική μουσική "What does not kill me only makes me sleep until three thirty the next afternoon" :smt005: και μάς είχε κολλήσει. δεν θυμάμαι κομμάτι/καλλιτέχνη γμτ.

sys3x το θυμάσαι μήπως, ρε;
Ό,τι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο ανάπηρους.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4799
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 11 Ιουν 2021, 21:05

Βλήμα έγραψε:
11 Ιουν 2021, 20:58

Ό,τι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο ανάπηρους.
δικό σου;
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 11 Ιουν 2021, 21:09

Bill Hicks έγραψε:
11 Ιουν 2021, 21:05
Βλήμα έγραψε:
11 Ιουν 2021, 20:58

Ό,τι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο ανάπηρους.
δικό σου;
Παραλλαγή πάνω σε αφορισμό αλλουνού, αλλά ναι.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 11 Ιουν 2021, 21:12

Ζενίθεδρος έγραψε:
10 Ιουν 2021, 21:46
Κόβουμε τα άνθη για να σώσουμε τον μούστο.
Η απόλυτη παρακμή της Δύσης .

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4799
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 11 Ιουν 2021, 21:13

Βλήμα έγραψε:
11 Ιουν 2021, 21:09
Bill Hicks έγραψε:
11 Ιουν 2021, 21:05
Βλήμα έγραψε:
11 Ιουν 2021, 20:58

Ό,τι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο ανάπηρους.
δικό σου;
Παραλλαγή πάνω σε αφορισμό αλλουνού, αλλά ναι.
always the optimist, γι'αυτό σε πάω ρε μαλάκα. :003:
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 11 Ιουν 2021, 21:24

Τραγικός ο πατέρας , μεγαλώνεις παιδί το κάνεις τριάντα δύο ετών παλικάρι και στο παίρνει η νέα τάξη πραγμάτων ... Ίσως του πετάξουν και κανένα δεκάρικο για αποζημίωση . Η προπαγάνδα ευθύνεται κύριε όχι εσείς μην χτυπάτε τον εαυτό σας . Να είστε δυνατός . Ο άνθρωπος δεν επιστρέφει ποτέ πίσω κύριοι και όσοι από τους κοινούς πολίτες σκούζεστε να εμβολιαστεί η νεολαία να μάθετε πολύ καλά ότι είστε αισχρά και σιχαμερά υποκείμενα . Οι δικοί μου γονείς εμβολιάστηκαν αμέσως αλλά η μητέρα μου επιμένει εγώ να μην πάω , ασχέτως που θα το κάνω αναγκαστικά μέσα στο καλοκαίρι για επαγγελματικούς λόγους . Αυτή είναι η σωστή στάση , να μπαίνει μπροστά ο μεγάλος για το μέλλον , όχι να κάθεται μπροστά σε έναν καναπέ μεγαλώνοντας την κοιλιά του και τραβώντας μαλακία με τις Ρωσίδες που πήδηξε με τους παχουλούς μισθούς του Ανδρέα ή να κοιτάει στον καθρέφτη να δει αν μεγάλωσε ο κώλος της από την καθιστική δουλειά στο δημόσιο και να στέλνει την νεολαία να γίνει πειραματόζωο .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λόρδος Ταντρίδης την 11 Ιουν 2021, 21:28, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 11 Ιουν 2021, 21:26

Επίσης το AstraZeneca έπρεπε να ανακληθεί χθες αλλά είναι πιο σημαντική η άφιξη περισσότερων τουριστών παρά οι ζωές νέων Ελλήνων . Ξεφτίλες . Αλλά όλα είναι ρόδα και γυρίζουν και κάποια στιγμή θα μπείτε στο ντουλάπι της ιστορίες που σας αξίζει , σε ένα αραχνιασμένο γεμάτο σκατά .

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14689
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 11 Ιουν 2021, 21:31

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
11 Ιουν 2021, 21:24
Τραγικός ο πατέρας , μεγαλώνεις παιδί το κάνεις τριάντα δύο ετών παλικάρι και στο παίρνει η νέα τάξη πραγμάτων ... Ίσως του πετάξουν και κανένα δεκάρικο για αποζημίωση . Η προπαγάνδα ευθύνεται κύριε όχι εσείς μην χτυπάτε τον εαυτό σας . Ο άνθρωπος δεν επιστρέφει ποτέ πίσω κύριοι και όσοι από τους κοινούς πολίτες σκούζεστε να εμβολιαστεί η νεολαία να μάθετε πολύ καλά ότι είστε αισχρά και σιχαμερά υποκείμενα . Οι δικοί μου γονείς εμβολιάστηκαν αμέσως αλλά η μητέρα μου επιμένει εγώ να μην πάω , ασχέτως που θα το κάνω αναγκαστικά μέσα στο καλοκαίρι για επαγγελματικούς λόγους . Αυτή είναι η σωστή στάση , να μπαίνει μπροστά ο μεγάλος για το μέλλον , όχι να κάθεται μπροστά σε έναν καναπέ μεγαλώνοντας την κοιλιά του και τραβώντας μαλακία με τις Ρωσίδες που πήδηξε με τους παχουλούς μισθούς του Ανδρέα ή να κοιτάει στον καθρέφτη να δει αν μεγάλωσε ο κώλος της από την καθιστική δουλειά στο δημόσιο και να στέλνει την νεολαία να γίνει πειραματόζωο .
Έχεις δίκιο, τύπε. Οι νέοι άνθρωποι πρέπει να είναι υγιείς, με όνειρα και έτοιμοι να στίψουν την ζωή. Όχι να τρώνε ετοιματζίδικες σαβούρες, να πίνουν μπύρες και να καπνίζουν όλο το βράδυ.

Δεν φαντάζομαι να κάνεις τέτοια, τύπε;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24753
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 11 Ιουν 2021, 21:39

waldorf έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:49
Βλήμα έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:38
Τι φάση; Τελευταία πιο πολύ ακούγονται οι θάνατοι από τα εμβόλια απ' ότι από τον κορωνοϊό.
Σα να υπάρχει ατζέντα...
Όχι δα!
Στους πέντε θανάτους (τυχαίο νούμερο) οι τέσερεις τελικά δεν σχετίζονται με το εμβόλιο.Αλλά ακόμη κι αν παρουσιάζεις αυτούς του πέντε θανάτους ως απόλυτα σχετιζόμενους με το εμβόλιο,πάλι τα εμβόλια κερδάνε γιατί είναι μερικά μύρια...
Το έχω ξαναγράψει:Αν είναι να γίνω εγώ πειραματόζωο και να πεθάνω μετά το εμβόλιο προκειμένου να σωθούν άλλοι εκατό μετά τη μελέτη της περίπτωσής μου,τότε το δέχομαι και το υπογράφω κιόλας.
Ε καλά πες σε αυτόν που πέθανε από το εμβόλιο και που δεν θα πέθαινε από τον ιό ότι καλώς πέθανε γιατί έτσι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών