Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 10 Ιουν 2021, 21:37

https://www.newsbreak.gr/ellada/214336/ ... nai-i-ora/

Ακόμα ένας νέος άνθρωπος νεκρός μετά το ΑΖ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 10 Ιουν 2021, 21:46

Κόβουμε τα άνθη για να σώσουμε τον μούστο.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22746
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Ιουν 2021, 21:47

Θα δούμε από τι είναι, μη βιαζόμαστε. Εγώ πάντως αν έκανα, μόνο μοντέρνα, έχουν ακουστεί ελάχιστα.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14548
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 10 Ιουν 2021, 21:48

https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7723
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 10 Ιουν 2021, 21:48

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιουν 2021, 21:47
Θα δούμε από τι είναι, μη βιαζόμαστε. Εγώ πάντως αν έκανα, μόνο μοντέρνα, έχουν ακουστεί ελάχιστα.
Δεν εχει σημασία απο τι είναι, σημασία έχει να ανοίξει ο κολντρον νήμα.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21422
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 10 Ιουν 2021, 21:49

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιουν 2021, 21:47
Θα δούμε από τι είναι, μη βιαζόμαστε.
όλα συμπτώσεις είναι, ας μην ήμαστε καχύποπτοι
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22746
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Ιουν 2021, 21:53

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιουν 2021, 21:49
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιουν 2021, 21:47
Θα δούμε από τι είναι, μη βιαζόμαστε.
όλα συμπτώσεις είναι, ας μην ήμαστε καχύποπτοι
Καλά, στις άλλες περιπτώσεις διαμαρτυρηθηκαν για πόνους, η τους πήγαν στο νοσοκομείο. Εδώ για να δούμε τι έγινε, πρέπει να περιμένουμε.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28125
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 10 Ιουν 2021, 22:06

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
10 Ιουν 2021, 21:49
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιουν 2021, 21:47
Θα δούμε από τι είναι, μη βιαζόμαστε.
όλα συμπτώσεις είναι, ας μην ήμαστε καχύποπτοι
Βασικα η συγκεκριμενη περιπτωση ειναι η πιο ευκολη και θα το μαθουμε συντομα.Αν βγουν καθαρες οι τοξικολογικες σημαινει οτι τον πεθανε το αστρα τον ανθρωπο.Γιατι αν πουν τιποτα για ανακοπες που δεν σχετιζονται με το εμβολιο θα τους κυνηγανε με τις καραμπινες.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

ksmyrn
Δημοσιεύσεις: 1569
Εγγραφή: 21 Μάιος 2018, 16:16

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksmyrn » 11 Ιουν 2021, 18:29

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Ιουν 2021, 21:47
Θα δούμε από τι είναι, μη βιαζόμαστε. Εγώ πάντως αν έκανα, μόνο μοντέρνα, έχουν ακουστεί ελάχιστα.
Ναι, πες τα στον πατέρα του.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 11 Ιουν 2021, 18:38

Τι φάση; Τελευταία πιο πολύ ακούγονται οι θάνατοι από τα εμβόλια απ' ότι από τον κορωνοϊό.
Σα να υπάρχει ατζέντα...
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 11 Ιουν 2021, 18:49

Βλήμα έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:38
Τι φάση; Τελευταία πιο πολύ ακούγονται οι θάνατοι από τα εμβόλια απ' ότι από τον κορωνοϊό.
Σα να υπάρχει ατζέντα...
Όχι δα!
Στους πέντε θανάτους (τυχαίο νούμερο) οι τέσερεις τελικά δεν σχετίζονται με το εμβόλιο.Αλλά ακόμη κι αν παρουσιάζεις αυτούς του πέντε θανάτους ως απόλυτα σχετιζόμενους με το εμβόλιο,πάλι τα εμβόλια κερδάνε γιατί είναι μερικά μύρια...
Το έχω ξαναγράψει:Αν είναι να γίνω εγώ πειραματόζωο και να πεθάνω μετά το εμβόλιο προκειμένου να σωθούν άλλοι εκατό μετά τη μελέτη της περίπτωσής μου,τότε το δέχομαι και το υπογράφω κιόλας.
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 11 Ιουν 2021, 18:54

waldorf έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:49
Βλήμα έγραψε:
11 Ιουν 2021, 18:38
Τι φάση; Τελευταία πιο πολύ ακούγονται οι θάνατοι από τα εμβόλια απ' ότι από τον κορωνοϊό.
Σα να υπάρχει ατζέντα...
Όχι δα!
Στους πέντε θανάτους (τυχαίο νούμερο) οι τέσερεις τελικά δεν σχετίζονται με το εμβόλιο.Αλλά ακόμη κι αν παρουσιάζεις αυτούς του πέντε θανάτους ως απόλυτα σχετιζόμενους με το εμβόλιο,πάλι τα εμβόλια κερδάνε γιατί είναι μερικά μύρια...
Το έχω ξαναγράψει:Αν είναι να γίνω εγώ πειραματόζωο και να πεθάνω μετά το εμβόλιο προκειμένου να σωθούν άλλοι εκατό μετά τη μελέτη της περίπτωσής μου,τότε το δέχομαι και το υπογράφω κιόλας.
Δεν με κατάλαβες. Η ατζέντα που λέω είναι από τα ΜΜΕ. Κάνουν πόλεμο στο ΑΖ λόγω μπρέξιτ. Δεν διαφωνούμε κάπου (εκτός από το φιλοσοφικό ζήτημα του κατά πόσον θα ψηνόμουν να θυσιαστώ για να σωθούν άλλοι εκατό. Δεν θα τους σκότωνα για να επιβιώσω, κι αυτό θεωρώ ότι με κάνει καλό άθρεπο, αλλά να πω ότι θα θυσιαζόμουν, δεν θα το έκανα).
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 11 Ιουν 2021, 19:00

Λέγαμε ένα τσιτάτο στα μικράτα μας (μπορεί να είναι και του Μπρεχτ,ειλικρινά δεν θυμάμαι) .
"Αν δεν καώ εγώ,αν δεν καείς εσύ πως θα φωτίσει ο κόσμος;" ή κάπως έτσι.
Οκ δεν είμαι στα μικράτα μου πλέον,αλλά όσο να πεις κάπου υπάρχει αυτή η φράση στο πίσω μέρος του μυαλού.
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25138
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 11 Ιουν 2021, 19:02

waldorf έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:00
Λέγαμε ένα τσιτάτο στα μικράτα μας (μπορεί να είναι και του Μπρεχτ,ειλικρινά δεν θυμάμαι) .
"Αν δεν καώ εγώ,αν δεν καείς εσύ πως θα φωτίσει ο κόσμος;" ή κάπως έτσι.

Δεν είναι Ζαφείρης Μελάς αυτό; :smt017
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Ξεσπά ο πατέρας του Νάσου Κάτρη: «Καταραμένη να είναι η ώρα που του είπα να κάνει το εμβόλιο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 11 Ιουν 2021, 19:07

Beria έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:02
waldorf έγραψε:
11 Ιουν 2021, 19:00
Λέγαμε ένα τσιτάτο στα μικράτα μας (μπορεί να είναι και του Μπρεχτ,ειλικρινά δεν θυμάμαι) .
"Αν δεν καώ εγώ,αν δεν καείς εσύ πως θα φωτίσει ο κόσμος;" ή κάπως έτσι.

Δεν είναι Ζαφείρης Μελάς αυτό; :smt017
Είσαι σατανάς και μ`έβαλες να το ψάξω..
Ναζιμ Χικμετ είναι.
"Aν δεν καώ εγώ
αν δεν καείς εσύ
αν δεν καούμε εμείς
πώς θα γενούνε τα σκοτάδια
λάμψη;"
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών