Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Αύγ 2021, 21:24

sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:12
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:04
Το δικό μου ερώτημα είναι αν μίλησε ο Επιστήμων στο Σύνταγμα ή αν κράτησε τις δέουσες αποστάσεις από τον λαό του.

Δε λέω, σοβαρότατες απορίες :lol:, ειδικά για κάποια που δεν έχει αντιληφθεί καν για ποιο πράμα μιλάει.
:lol::lol:

*εχτός από αντιεμβολιαστής είναι στην πραγματικότητα και ο Μπάτμαν.
:003:
Μια χαρά το πας, φαίνεται ότι βρήκες τελικά τον σωστό δρόμο. :)

Προσωπικώς στηρίζω αυτές τις εσωτερικές διαδρομές, αν και το έχω ξαναδεί το έργο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37586
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Αύγ 2021, 21:26

vagabondo έγραψε:
29 Αύγ 2021, 19:00
Otto Weininger έγραψε:
29 Αύγ 2021, 18:27
sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 18:16

Σύνοψις λαθών μέχρι στιγμής.

Α είναι ψεκ
Β είδα ένα πεντάλεπτο
Γ ο αρχιτέτχοιος πέθανε από καρκίνο τελικά όχι από κορώνα
Δ είναι πολλά τα λάθη

Προχωράμε παρακάτω, βρίσκουμε περισσότερα.
:lol:
Είπε ψέματα για τον αρχιτετοιο που λες.

Είπε ψέματα για τις Σκανδιναβικές χώρες ότι έκαναν τα ίδια όλες, είπε ψέματα ότι η Σουηδία τα πήγε απείρως καλύτερα, σκουζει για επιδημιολογους που δεν ανέλαβαν θέσεις αλλά βιάζει την επιδημιολογία και τα μοντέλα της αφήνοντας να εννοηθεί ότι μπορούσαμε να κάνουμε εδώ τα ίδια με την Σουηδία.

Στην ερώτηση για το αν ο λαός μπορεί να αμφισβητεί την επιστήμη, δεν απάντησε τίποτα παρά έλεγε ιστορίες.

Αντί να σταματήσει τον αρχιβλακα παρουσιαστή που έλεγε Εγώ θα έκανα αυτό εκεί, αυτό εκεί, αυτό το τεστ εκεί, εδώ το άλλο και να του πει άσε τις μπούρδες με πράγματα που δεν ξέρεις και να του εξηγήσει, προτίμησε να το άφησε έτσι με χαζογελακια. Με αποτελέσματα ζώα από κάτω να νομίζουν ότι έτσι λειτουργεί η φάση.

Να συνεχίσουμε;

Τίποτα από αυτά δεν έχει σχέση με το αντικείμενο σπουδών σου, απαντάς σαν μεδενεξηντάκιας της ΝΔ.
Η μόνη μου ένσταση είναι στο σαν.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 29 Αύγ 2021, 21:27

vagabondo έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:16
Otto Weininger έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:10
vagabondo έγραψε:
29 Αύγ 2021, 19:00



Τίποτα από αυτά δεν έχει σχέση με το αντικείμενο σπουδών σου, απαντάς σαν μεδενεξηντάκιας της ΝΔ.
Αλλά και τι να πεις;
Αυτός έχει φάει την ζωή του διαβάζοντας και συνεχίζει, ενώ εσύ, πήρες ένα χαρτί πριν 10 χρόνια και έκτοτε παίζεις λάρα κροφτ και ρέζιντεν ίβελ.
Από την εμπειρία της προσωπικής γνωριμίας μας τα συμπέρανες αυτά;
Ακούω το Κούβελα, διαβάζω εσένα και βγάζω τα συμπεράσματά μου. Με κανέναν σας δεν έχω εμπειρία της προσωπικής γνωριμίας.
Επίσης, μάλλον δεν έχεις τα πτυχία του και την εμπειρία του.
Δεν χρειάζομαι τα πτυχία του. Αυτό που έχω φτάνει και περισσεύει εν προκειμένω.

Για παράδειγμα, ειχα μάθημα επιδημιολογίας 10 credits. Αυτό με κάνει επιδημιολογο ; Όχι φυσικά.
Μου έδωσε όμως μέσα τις παρακολουθήσεις του και από καμία 350 σελίδες που διάβασα, αρκετές γνώσεις ώστε να εντοπίζω τις παπαριες. Ειδικά όταν αυτές είναι στα πρώτα κεφάλαια και μάλιστα από τα πολύ βασικά. Όπως ας πούμε ποιους παράγοντες θα έπρεπε να κοιτάξει κάποιος πριν αποφασίσει να πει γιατί δεν κάναμε ο,τι και η Σουηδία.


Ένα άλλο παράδειγμα είναι ότι έχω κάνει μάθημα Υγιεινής και μάθημα Μικροβιολογίας. Αμφότερα επισης 10 credits.
Με κάνει Μικροβιολογο αυτό; Όχι. Με κάνει όμως αρκετά καταρτισμένο ώστε αν μη τι άλλο να μην αντέχω τις αηδίες σας περι εμβολίων και μεταλλαξεων.


Κλπ κλπ κλπ


Εσύ πάλι, ως πλήρως και παντελώς άσχετος με το θέμα αυτό δεν είσαι σε θέση να βγάλεις κανένα συμπέρασμα ότι και αν ακούσεις να λέω είτε εγώ είτε ο Κουβελας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Otto Weininger την 29 Αύγ 2021, 21:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37586
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Αύγ 2021, 21:28

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:24
sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:12
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:04
Το δικό μου ερώτημα είναι αν μίλησε ο Επιστήμων στο Σύνταγμα ή αν κράτησε τις δέουσες αποστάσεις από τον λαό του.

Δε λέω, σοβαρότατες απορίες :lol:, ειδικά για κάποια που δεν έχει αντιληφθεί καν για ποιο πράμα μιλάει.
:lol::lol:

*εχτός από αντιεμβολιαστής είναι στην πραγματικότητα και ο Μπάτμαν.
:003:
Μια χαρά το πας, φαίνεται ότι βρήκες τελικά τον σωστό δρόμο. :)

Προσωπικώς στηρίζω αυτές τις εσωτερικές διαδρομές, αν και το έχω ξαναδεί το έργο.
Κορίτσι μου, δε ξέρω πως να σου το πω, δεν είναι αντιεμβολιαστής ο τύπος, κάνε μας τη χάρη που βρήκα και το δρόμο μου λέει.
:smt005:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Αύγ 2021, 21:34

sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:28
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:24
sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:12


Δε λέω, σοβαρότατες απορίες :lol:, ειδικά για κάποια που δεν έχει αντιληφθεί καν για ποιο πράμα μιλάει.
:lol::lol:

*εχτός από αντιεμβολιαστής είναι στην πραγματικότητα και ο Μπάτμαν.
:003:
Μια χαρά το πας, φαίνεται ότι βρήκες τελικά τον σωστό δρόμο. :)

Προσωπικώς στηρίζω αυτές τις εσωτερικές διαδρομές, αν και το έχω ξαναδεί το έργο.
Κορίτσι μου, δε ξέρω πως να σου το πω, δεν είναι αντιεμβολιαστής ο τύπος, κάνε μας τη χάρη που βρήκα και το δρόμο μου λέει.
:smt005:
Αγορίνα, κομίζεις παπαγάλο στην Αθήνα. Σαφώς και δεν είναι αντιεμβολιαστής από τη στιγμή που έκανε το μπόλι. Κάτι σαν κακέκτυπο του Βαρουφάκη σε ιατρικό μπακγκράουντ είναι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 29 Αύγ 2021, 21:36

Otto Weininger έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:27
vagabondo έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:16
Otto Weininger έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:10


Από την εμπειρία της προσωπικής γνωριμίας μας τα συμπέρανες αυτά;
Ακούω το Κούβελα, διαβάζω εσένα και βγάζω τα συμπεράσματά μου. Με κανέναν σας δεν έχω εμπειρία της προσωπικής γνωριμίας.
Επίσης, μάλλον δεν έχεις τα πτυχία του και την εμπειρία του.
Δεν χρειάζομαι τα πτυχία του. Αυτό που έχω φτάνει και περισσεύει εν προκειμένω.

Για παράδειγμα, ειχα μάθημα επιδημιολογίας 10 credits. Αυτό με κάνει επιδημιολογο ; Όχι φυσικά.
Μου έδωσε όμως μέσα τις παρακολουθήσεις του και από καμία 350 σελίδες που διάβασα, αρκετές γνώσεις ώστε να εντοπίζω τις παπαριες. Ειδικά όταν αυτές είναι στα πρώτα κεφάλαια και μάλιστα από τα πολύ βασικά. Όπως ας πούμε ποιους παράγοντες θα έπρεπε να κοιτάξει κάποιος πριν αποφασίσει να πει γιατί δεν κάναμε ο,τι και η Σουηδία.


Ένα άλλο παράδειγμα είναι ότι έχω κάνει μάθημα Υγιεινής και μάθημα Μικροβιολογίας. Αμφότερα επισης 10 credits.
Με κάνει Μικροβιολογο αυτό; Όχι. Με κάνει όμως αρκετά καταρτισμένο ώστε αν μη τι άλλο να μην αντέχω τις αηδίες σας περι εμβολίων και μεταλλαξεων.


Κλπ κλπ κλπ


Εσύ πάλι, ως πλήρως και παντελώς άσχετος με το θέμα αυτό δεν είσαι σε θέση να βγάλεις κανένα συμπέρασμα ότι και αν ακούσεις να λέω είτε εγώ είτε ο Κουβελας.
Εγώ ως πλήρως και παντελώς άσχετος με το θέμα λοιπόν, διαλέγω τον Κούβελα.
ΠΗΞΕ !!! :003:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37586
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Αύγ 2021, 21:38

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:34
sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:28
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:24


Μια χαρά το πας, φαίνεται ότι βρήκες τελικά τον σωστό δρόμο. :)

Προσωπικώς στηρίζω αυτές τις εσωτερικές διαδρομές, αν και το έχω ξαναδεί το έργο.
Κορίτσι μου, δε ξέρω πως να σου το πω, δεν είναι αντιεμβολιαστής ο τύπος, κάνε μας τη χάρη που βρήκα και το δρόμο μου λέει.
:smt005:
Αγορίνα, κομίζεις παπαγάλο στην Αθήνα. Σαφώς και δεν είναι αντιεμβολιαστής από τη στιγμή που έκανε το μπόλι. Κάτι σαν κακέκτυπο του Βαρουφάκη σε ιατρικό μπακγκράουντ είναι.
Ναι, προφανώς, άσχετος είναι ο άνθρωπος.
:smt005:

Παρόλα αυτά βέβαια πήγες να τον βγάλεις βασιλιά των αντιεμβολιαστών.
:lol:
Ναι ναι ξέρω, νιανιανιά δε με νοιάζει σας γράφω, διασκεδάζω κτλ, αλλά άσε και τη γίδα κάτω ρε κοπελιά.
:smt005:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Αύγ 2021, 21:48

sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:38
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:34
sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:28


Κορίτσι μου, δε ξέρω πως να σου το πω, δεν είναι αντιεμβολιαστής ο τύπος, κάνε μας τη χάρη που βρήκα και το δρόμο μου λέει.
:smt005:
Αγορίνα, κομίζεις παπαγάλο στην Αθήνα. Σαφώς και δεν είναι αντιεμβολιαστής από τη στιγμή που έκανε το μπόλι. Κάτι σαν κακέκτυπο του Βαρουφάκη σε ιατρικό μπακγκράουντ είναι.
Ναι, προφανώς, άσχετος είναι ο άνθρωπος.
:smt005:

Παρόλα αυτά βέβαια πηγές να τον βγάλεις βασιλιά των αντιεμβολιαστών.
:lol:
Ναι ναι ξέρω, νιανιανιά δε με νοιάζει σας γράφω, διασκεδάζω κτλ, αλλά άσε και τη γίδα κάτω κοπελιά.
:smt005:
Και πάλι κάνεις λάθος. Δεν θεωρώ τον Κούβελα βασιλιά (δηλαδή εκφραστή) των αντιεμβολιαστών. Στη συγκεκριμένη φάση, πιστεύω ότι αυτός που εκφράζει βαθιά και πλέρια τη μεγάλη μάζα τους, είναι ο Τράγκας. Για τον οποίο, χωρίς να έχω αποδεικτικά στοιχεία, θα έβαζα στοίχημα ότι επίσης έκανε το μπόλι.

Με λίγα λόγια οι Κούβελες κάνουν τη λάντζα του Τράγκα και όχι μόνον, είτε το έχουν συνειδητοποιήσει είτε όχι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37586
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Αύγ 2021, 22:12

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:04
Το δικό μου ερώτημα είναι αν μίλησε ο Επιστήμων στο Σύνταγμα ή αν κράτησε τις δέουσες αποστάσεις από τον λαό του.


ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:48


Και πάλι κάνεις λάθος. Δεν θεωρώ τον Κούβελα βασιλιά (δηλαδή εκφραστή) των αντιεμβολιαστών.
:smt023
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 29 Αύγ 2021, 22:15

vagabondo έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:36
Otto Weininger έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:27
vagabondo έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:16


Ακούω το Κούβελα, διαβάζω εσένα και βγάζω τα συμπεράσματά μου. Με κανέναν σας δεν έχω εμπειρία της προσωπικής γνωριμίας.
Επίσης, μάλλον δεν έχεις τα πτυχία του και την εμπειρία του.
Δεν χρειάζομαι τα πτυχία του. Αυτό που έχω φτάνει και περισσεύει εν προκειμένω.

Για παράδειγμα, ειχα μάθημα επιδημιολογίας 10 credits. Αυτό με κάνει επιδημιολογο ; Όχι φυσικά.
Μου έδωσε όμως μέσα τις παρακολουθήσεις του και από καμία 350 σελίδες που διάβασα, αρκετές γνώσεις ώστε να εντοπίζω τις παπαριες. Ειδικά όταν αυτές είναι στα πρώτα κεφάλαια και μάλιστα από τα πολύ βασικά. Όπως ας πούμε ποιους παράγοντες θα έπρεπε να κοιτάξει κάποιος πριν αποφασίσει να πει γιατί δεν κάναμε ο,τι και η Σουηδία.


Ένα άλλο παράδειγμα είναι ότι έχω κάνει μάθημα Υγιεινής και μάθημα Μικροβιολογίας. Αμφότερα επισης 10 credits.
Με κάνει Μικροβιολογο αυτό; Όχι. Με κάνει όμως αρκετά καταρτισμένο ώστε αν μη τι άλλο να μην αντέχω τις αηδίες σας περι εμβολίων και μεταλλαξεων.


Κλπ κλπ κλπ


Εσύ πάλι, ως πλήρως και παντελώς άσχετος με το θέμα αυτό δεν είσαι σε θέση να βγάλεις κανένα συμπέρασμα ότι και αν ακούσεις να λέω είτε εγώ είτε ο Κουβελας.
Εγώ ως πλήρως και παντελώς άσχετος με το θέμα λοιπόν, διαλέγω τον Κούβελα.
ΠΗΞΕ !!! :003:
Και αυτό είναι το λογικό. Το αντίθετο θα προξενούσε εντύπωση.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37586
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Αύγ 2021, 22:18

Ε βέβαια, μία τρίχα από τα αρχίδια ενός ανθρώπου δεν είναι το ίδιο με ολόκληρο τον άλλον άνθρωπο.
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 29 Αύγ 2021, 22:19

sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:28
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:24
sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:12


Δε λέω, σοβαρότατες απορίες :lol:, ειδικά για κάποια που δεν έχει αντιληφθεί καν για ποιο πράμα μιλάει.
:lol::lol:

*εχτός από αντιεμβολιαστής είναι στην πραγματικότητα και ο Μπάτμαν.
:003:
Μια χαρά το πας, φαίνεται ότι βρήκες τελικά τον σωστό δρόμο. :)

Προσωπικώς στηρίζω αυτές τις εσωτερικές διαδρομές, αν και το έχω ξαναδεί το έργο.
Κορίτσι μου, δε ξέρω πως να σου το πω, δεν είναι αντιεμβολιαστής ο τύπος,
Θες να πεις δεν είναι αντιεμβολιαστης με αρχίδια.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Αύγ 2021, 22:27

sys3x έγραψε:
29 Αύγ 2021, 22:12
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:04
Το δικό μου ερώτημα είναι αν μίλησε ο Επιστήμων στο Σύνταγμα ή αν κράτησε τις δέουσες αποστάσεις από τον λαό του.

ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Αύγ 2021, 21:48

Και πάλι κάνεις λάθος. Δεν θεωρώ τον Κούβελα βασιλιά (δηλαδή εκφραστή) των αντιεμβολιαστών.
:smt023
Ok, εσύ συνδέεις τον λαό μόνον με βασιλιάδες. Κάποιοι χρησιμοποιούν τον όρο με αμιγώς δημοκρατική οπτική (η οργή του λαού κλπ) και κάποιοι για να χαρακτηρίσουν συγκεκριμένες ομάδες θαυμαστών/οπαδών (έλα στο λαό σου κλπ)

Χαίρομαι πάντως που άφησες ασχολίαστα τα περί Τράγκα, Υποθέτω σ' αυτό δεν είχες κάποια ένσταση, σημειολογική ή μη. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14549
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Εγώ θα το ξαναβάλω και βρείτε το λάθος.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 29 Αύγ 2021, 22:34

foscilis έγραψε:
29 Αύγ 2021, 18:43
1) Ως προς την παραδοχή, η ακίδα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΟΣ, ΔΕ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.
βασικά ούτε ο ιός σου κάνει τίποτα από μόνος του ξερόλα ΗΛΙΘΙΕ


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών