Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48492
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 16 Σεπ 2021, 20:53

Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος (video)
https://www.newsbreak.gr/ellada/250073/ ... tathlitis/

Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
esu
Δημοσιεύσεις: 1557
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2018, 16:08

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από esu » 16 Σεπ 2021, 21:08

περίληψη, δεν θα φάω μισή ώρα να βλέπω αυτη τη μουρη

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48492
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 16 Σεπ 2021, 21:22

esu έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:08
περίληψη, δεν θα φάω μισή ώρα να βλέπω αυτη τη μουρη
Πήγαινε να εμβολιαστείς. :c020:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.


Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15019
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 16 Σεπ 2021, 21:25

Αφήστε τις ψεκές και γρήγορα εμβολιο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lord Brum την 16 Σεπ 2021, 21:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39350
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 16 Σεπ 2021, 21:26

Lord Brum έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:25
Αφήστε τις φακές και γρήγορα εμβολιο


Για ποιο λογο; Προκειμενου να χασουμε τους Νακους για να ζησουν ενα δυο χρονια παραπανω 80ρηδες με υποκειμενα νοσηματα;

.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48492
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 16 Σεπ 2021, 21:28

esu έγραψε:
16 Σεπ 2021, 21:23
πήγα
Ξαναπήγαινε να κάνεις και τρίτη δόση.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4475
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 16 Σεπ 2021, 21:38

Πιθανοτερο ειναι να πει ο εμετελατος η κυρα ματινα και οι αλλοι εμβολιο πλασιε
Οτι τον απηγαγαν εξωγηινοι και τον εμβολιασαν με κατι αλλο παρα οτι επαθε κατι απο την εμβολιαρα του κτηνιατρου

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 16 Σεπ 2021, 23:26

Kauldron έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:53
Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος (video)
Αν ισχύουν όσα λέει και δεν είχε υποκείμενα νοσήματα, είχε σχετικά χαμηλές πιθανότητες λόγω ηλικίας να νοσήσει σοβαρά από κορωνοϊό. Εφόσον εμβολιάστηκε και για να προστατέψει τους γύρω του, θα πρέπει τα σχετικά έξοδα να καλυφθούν από την φαρμακευτική ή το κράτος. Επίσης να παρακολουθείται συστηματικά και να διερευνηθεί εξονυχιστικά τι και γιατί τα προκάλεσε αυτά.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Σεπ 2021, 23:28

εγκληματικη συμμορια κνδ :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48492
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 17 Σεπ 2021, 00:11

ST48410 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 23:26
Kauldron έγραψε:
16 Σεπ 2021, 20:53
Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος (video)
Αν ισχύουν όσα λέει και δεν είχε υποκείμενα νοσήματα, είχε σχετικά χαμηλές πιθανότητες λόγω ηλικίας να νοσήσει σοβαρά από κορωνοϊό. Εφόσον εμβολιάστηκε και για να προστατέψει τους γύρω του, θα πρέπει τα σχετικά έξοδα να καλυφθούν από την φαρμακευτική ή το κράτος. Επίσης να παρακολουθείται συστηματικά και να διερευνηθεί εξονυχιστικά τι και γιατί τα προκάλεσε αυτά.
Βασικός λόγος που εμβολιάστηκε ήταν και για να μπορεί να κατεβαίνει σε αγώνες (σημαντικό γι' αυτόν) χωρίς να χρειάζεται να κάνει ξανά και ξανά τεστ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 17 Σεπ 2021, 00:15

Kauldron έγραψε:
17 Σεπ 2021, 00:11
Βασικός λόγος που εμβολιάστηκε ήταν και για να μπορεί να κατεβαίνει σε αγώνες (σημαντικό γι' αυτόν) χωρίς να χρειάζεται να κάνει ξανά και ξανά τεστ.
Ναι, είδα μεγάλο μέρος του video. Αφού το κράτος υποχρεώνει, πρέπει και να καλύπτει τα έξοδα. Δεν γίνεται αλλιώς. Αλλά πρώτα να διερευνηθεί τι ακριβώς έχει πάει λάθος στην περίπτωσή του. Θρόμβοι; Κάτι άλλο;

Uppercut

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 17 Σεπ 2021, 02:11

Πολύ σοβαρή ιστορία. Το παιδί παίζει να χάσει την κανονική του ζωή επειδή κάποιοι τον έπεισαν ότι αυτός οφείλει και μπορεί να προστατέψει τους σκατόγερες που δεν νοιάζονται οι ίδιοι για τον εαυτό τους. Ακόμα κι αν εν τέλει γίνει φουλ καλά, δεν είχε κανέναν λόγο να περάσει αυτό το μαρτύριο.

Η ιστορία αυτή είναι πάρα πολύ σημαντική, εάν είναι έτσι. Δεν είναι μία από αυτές που απλά διαβάζουμε στα σόσιαλ ή στις ειδήσεις και δεν μπαίνουμε στις λεπτομέρειες, δεν τις μαθαίνουμε. Εδώ το παιδί δίνει όλο το ιστορικό, έχει προηγούμενες εξετάσεις που πιστοποιούν ότι δεν είχε κανένα ζήτημα, έχει μεταγενέστερη παρακολούθηση από γιατρούς, προφανώς λέει τη δική του ιστορία που είναι αληθινή. Ήταν, προφανώς, ο ένας στους 100k σύμφωνα με κάποιες έρευνες ή ο ένας στους 50k σύμφωνα με άλλες. Για ποιο λόγο έπρεπε να είναι;


hellegennes

Otto Weininger

Ζενίθεδρος

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28084
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 17 Σεπ 2021, 02:36

Ποιος ψεκ καρδιολογος να ειναι αραγε αυτος που το πρωτο πραγμα που τον ρωτησε ηταν αν μπολιαστηκε.Θα μπορουσε να τον ρωτησει αν εφαγε παγωτο χθες η αν πηγε να μαζεψει ορχιδεες.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39350
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Γιάννης Νάκος: «Καταστράφηκε η ζωή μου μετά το εμβόλιο» λέει ο πρωταθλητής Ελλάδος Brazilian Jiu Jitsu

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 17 Σεπ 2021, 05:29

Exει χαθει η μπαλα.


15 ημέρες αντιμέτωπη με παρενέργειες του εμβολίου 19χρονη! Συγκλονίζει η μητέρα της – Ηχητικό Focus FM

Τις δύσκολες ώρες που βίωσε και βιώνει η κόρη της μετά τον εμβολιασμό της κατά της covid-19 περιέγραψε μιλώντας στον Focus FM και στον δημοσιογράφο Στέφανο Δαμιανίδη η κ. Ρένα Γρίβα.

Σύμφωνα με την ίδια, η 19χρονη κόρη της που διανύει το δεύτερο έτος των σπουδών της μετέβη σε εμβολιαστικό κέντρο του Αμαρουσίου για να κάνει το εμβόλιο της Pfizer «υπό την απειλή του όπλου» όπως χαρακτηριστικά είπε, με δεδομένο ότι εάν δεν το έκανε θα έπρεπε να πληρώνει rapid tests για την προσέλευσή της στο πανεπιστήμιο.

«Την 1η Σεπτεμβρίου έκανε την πρώτη δόση. Είχε οξύ πόνο στο χέρι και τις επόμενες πέντε μέρες το παιδί ήταν σχεδόν σε καταστολή, είχε υπνηλία και δεν μπορούσε να σηκωθεί», ανέφερε η κ. Γρίβα. «Την 8η μέρα παρουσίασε στους λεμφαδένες της μια διόγκωση, είχε πόνο και φαγούρα», σημείωσε λέγοντας ότι η κόρη της υπεβλήθη σε εξετάσεις και υπέρηχο.

Πρόκειται για «αντιδραστική λεμφαδενίτιδα από το σκεύασμα της Pfizer», ανέφερε προσθέτοντας ότι στην 19χρονη κόρη της χορηγείται πλέον αντιβίωση και θα χρειαστεί να κάνει επανεξέταση.

Μίλησε για «τεράστιο ψυχικό κόστος» καθώς και για οικονομική επιβάρυνση εξαιτίας των όσων προέκυψαν μετά τον εμβολιασμό της κοπέλας.

https://focusfm.gr/15-imeres-antimetopi ... -focus-fm/

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών