Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24594
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 29 Νοέμ 2021, 21:50

Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:51
Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:42
Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:39


Α, είμαι ρατσιστής επειδή θέλω να φυλάσσονται τα σύνορα? :lol:
Ενώ εσύ θέλεις να περνάνε τα σύνορα οι λαθρομετανάστες, ή να φυλάσσονται?



Έλα ντε. Τί σχέση έχει το μίσος προς κάποιον λόγω του σεξουαλικού του προσανατολισμού με το αν είναι ναζιστής κάποιος? Πότε κάνανε οι ναζί τέτοια πράγματα? :lol:



:smt005::smt005::smt005::smt005: Το βρήκες. Μάλλον ο μόνος νεοναζί εδώ είσαι εσύ, Διάδοχε.
Και κρυφονεοναζί κιόλας. Άντε, βγές απ' τη ντουλάπα.
Ποιος μισεί τους πουστηδες ρε νεοναζι;
Τι σχέση έχει η φύλαξη των συνόρων με την υστερία μη και περάσει κανένας Πακιστανός στην ευρωπη; οκ το καταλαβαίνω ότι στο παλοικο μυαλό του νεοναζί δεν χωράνε πιο συνθέτες σκέψεις αλλά εσύ είσαι εντελώς για εντελώς...
Ποιος μισεί τους πουστηδες ρε νεοναζι;
Το πούστηδες δεν είναι υποτιμητικός όρος? Ομοφυλόφιλοι είναι οι άνθρωποι.
Τι σχέση έχει η φύλαξη των συνόρων με την υστερία μη και περάσει κανένας Πακιστανός στην ευρωπη;
Πού την είδες την υστερία, και πού είδες να ενδιαφέρομαι αν περάσει κανένας στην Ευρώπη? Εγώ για τη φύλαξη των συνόρων της Ελλάδας ενδιαφέρομαι ρε ναζουλάκο.
Έλα ναζάκο της ντουλάπας. Άντε.
Ποια η διαφορά του πουστη με τον ομοφιλοφιλο ρε sjw από τα λιντλ;

Τώρα που την είδα την υστερία, άσε μας κουκλίτσα μου που ναοιγεις 32 νηματα την μερα :lol:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 29 Νοέμ 2021, 22:28

Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:50
Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:51
Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:42

Ποιος μισεί τους πουστηδες ρε νεοναζι;
Τι σχέση έχει η φύλαξη των συνόρων με την υστερία μη και περάσει κανένας Πακιστανός στην ευρωπη; οκ το καταλαβαίνω ότι στο παλοικο μυαλό του νεοναζί δεν χωράνε πιο συνθέτες σκέψεις αλλά εσύ είσαι εντελώς για εντελώς...
Ποιος μισεί τους πουστηδες ρε νεοναζι;
Το πούστηδες δεν είναι υποτιμητικός όρος? Ομοφυλόφιλοι είναι οι άνθρωποι.
Τι σχέση έχει η φύλαξη των συνόρων με την υστερία μη και περάσει κανένας Πακιστανός στην ευρωπη;
Πού την είδες την υστερία, και πού είδες να ενδιαφέρομαι αν περάσει κανένας στην Ευρώπη? Εγώ για τη φύλαξη των συνόρων της Ελλάδας ενδιαφέρομαι ρε ναζουλάκο.
Έλα ναζάκο της ντουλάπας. Άντε.
Ποια η διαφορά του πουστη με τον ομοφιλοφιλο ρε sjw από τα λιντλ;

Τώρα που την είδα την υστερία, άσε μας κουκλίτσα μου που ναοιγεις 32 νηματα την μερα :lol:
Μα γιατί εκνευρίζεσαι φίλε ναζί της ντουλάπας? Επειδή σε ξεμπροστιάζω που είσαι ναζί?
Πού τα είδες τα 32 νήματα την ημέρα για τη λαθρομετανάστευση? Για τις λαμογιές της νουδούλας είναι τα περισσότερα νήματα, και δε φταίω εγώ, προφανώς που κάνουν 32 λαμογιές την ημέρα, έτσι δεν είναι?
Είπαμε είσαι κρυφοναζί. Δεν είναι για να εκνευρίζεσαι, μπορείς να το αντιμετωπίσεις και να πάψεις πλέον να είσαι ναζί. :c020:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24594
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 29 Νοέμ 2021, 23:22

Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 22:28
Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:50
Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:51




Το πούστηδες δεν είναι υποτιμητικός όρος? Ομοφυλόφιλοι είναι οι άνθρωποι.



Πού την είδες την υστερία, και πού είδες να ενδιαφέρομαι αν περάσει κανένας στην Ευρώπη? Εγώ για τη φύλαξη των συνόρων της Ελλάδας ενδιαφέρομαι ρε ναζουλάκο.
Έλα ναζάκο της ντουλάπας. Άντε.
Ποια η διαφορά του πουστη με τον ομοφιλοφιλο ρε sjw από τα λιντλ;

Τώρα που την είδα την υστερία, άσε μας κουκλίτσα μου που ναοιγεις 32 νηματα την μερα :lol:
Μα γιατί εκνευρίζεσαι φίλε ναζί της ντουλάπας? Επειδή σε ξεμπροστιάζω που είσαι ναζί?
Πού τα είδες τα 32 νήματα την ημέρα για τη λαθρομετανάστευση? Για τις λαμογιές της νουδούλας είναι τα περισσότερα νήματα, και δε φταίω εγώ, προφανώς που κάνουν 32 λαμογιές την ημέρα, έτσι δεν είναι?
Είπαμε είσαι κρυφοναζί. Δεν είναι για να εκνευρίζεσαι, μπορείς να το αντιμετωπίσεις και να πάψεις πλέον να είσαι ναζί. :c020:
επειδή δεν χωνεύω τους νεοναζί, είστε πιο κάτω και από τις κατσαρίδες

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 30 Νοέμ 2021, 00:02

Με διαφορά ο πιο σουρεαλιστικός διάλογος που έχω διαβάσει...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 30 Νοέμ 2021, 00:06

Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 23:22
Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 22:28
Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:50

Ποια η διαφορά του πουστη με τον ομοφιλοφιλο ρε sjw από τα λιντλ;

Τώρα που την είδα την υστερία, άσε μας κουκλίτσα μου που ναοιγεις 32 νηματα την μερα :lol:
Μα γιατί εκνευρίζεσαι φίλε ναζί της ντουλάπας? Επειδή σε ξεμπροστιάζω που είσαι ναζί?
Πού τα είδες τα 32 νήματα την ημέρα για τη λαθρομετανάστευση? Για τις λαμογιές της νουδούλας είναι τα περισσότερα νήματα, και δε φταίω εγώ, προφανώς που κάνουν 32 λαμογιές την ημέρα, έτσι δεν είναι?
Είπαμε είσαι κρυφοναζί. Δεν είναι για να εκνευρίζεσαι, μπορείς να το αντιμετωπίσεις και να πάψεις πλέον να είσαι ναζί. :c020:
επειδή δεν χωνεύω τους νεοναζί
Μην είσαι τόσο σκληρός με τον εαυτό σου.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24594
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 30 Νοέμ 2021, 00:07

Kauldron έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:06
Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 23:22
Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 22:28


Μα γιατί εκνευρίζεσαι φίλε ναζί της ντουλάπας? Επειδή σε ξεμπροστιάζω που είσαι ναζί?
Πού τα είδες τα 32 νήματα την ημέρα για τη λαθρομετανάστευση? Για τις λαμογιές της νουδούλας είναι τα περισσότερα νήματα, και δε φταίω εγώ, προφανώς που κάνουν 32 λαμογιές την ημέρα, έτσι δεν είναι?
Είπαμε είσαι κρυφοναζί. Δεν είναι για να εκνευρίζεσαι, μπορείς να το αντιμετωπίσεις και να πάψεις πλέον να είσαι ναζί. :c020:
επειδή δεν χωνεύω τους νεοναζί
Μην είσαι τόσο σκληρός με τον εαυτό σου.
δεν είμαι φίλε νεοναζί, με κάτι ποινικούς σαν εσένα είμαι

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 30 Νοέμ 2021, 00:09

Δημοκράτης έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:07
Kauldron έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:06
Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 23:22

επειδή δεν χωνεύω τους νεοναζί
Μην είσαι τόσο σκληρός με τον εαυτό σου.
δεν είμαι φίλε νεοναζί, με κάτι ποινικούς σαν εσένα είμαι
Δεν είμαι ποινικός αγαπητέ κρυφοναζί, ούτε κλήση για παρκάρισμα δεν έχω.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11460
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 30 Νοέμ 2021, 00:11

Ναζί κανείς ή να μη ζει;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24594
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 30 Νοέμ 2021, 00:14

Kauldron έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:09
Δημοκράτης έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:07
Kauldron έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:06


Μην είσαι τόσο σκληρός με τον εαυτό σου.
δεν είμαι φίλε νεοναζί, με κάτι ποινικούς σαν εσένα είμαι
Δεν είμαι ποινικός αγαπητέ κρυφοναζί, ούτε κλήση για παρκάρισμα δεν έχω.
α δεν είσαι μέλος της εγκληματικής ναζιστικής οργάνωσες ΧΑ; απλά οπαδός των ποινικών είσαι φίλε νεοναζί;

υγ κλήση για παρκάρισμα είναι λογικό να μην έχεις, γιατί σιγά μην έχεις αυτοκίνητο

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 30 Νοέμ 2021, 00:24

Δημοκράτης έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:14
Kauldron έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:09
Δημοκράτης έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:07

δεν είμαι φίλε νεοναζί, με κάτι ποινικούς σαν εσένα είμαι
Δεν είμαι ποινικός αγαπητέ κρυφοναζί, ούτε κλήση για παρκάρισμα δεν έχω.
α δεν είσαι μέλος της εγκληματικής ναζιστικής οργάνωσες ΧΑ; απλά οπαδός των ποινικών είσαι φίλε νεοναζί;

υγ κλήση για παρκάρισμα είναι λογικό να μην έχεις, γιατί σιγά μην έχεις αυτοκίνητο
:lol:
Αν το 'κανες αυτό στον Γιαννόπουλο, αγαπητέ κρυφοναζί, θα σου έβαζε βιντεάκι με τον εαυτό του να οδηγεί και να σε βρίζει.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 30 Νοέμ 2021, 00:25

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:11
Ναζί κανείς ή να μη ζει;
Εξαρτάται, αν είναι κρυφοναζί, καλύτερα να μη ζεί.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11460
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 30 Νοέμ 2021, 00:50

Kauldron έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:25
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:11
Ναζί κανείς ή να μη ζει;
Εξαρτάται, αν είναι κρυφοναζί, καλύτερα να μη ζεί.
Κι αν είναι φανεροναζί να ζει;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40358
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Νοέμ 2021, 00:52

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 13:41
Gherschaagk έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 13:20
hellegennes έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 13:17


Στην ουσία, ναι. Όσοι έχουν υποκείμενα ή είναι στην τρίτη ηλικία.

Τζιτζιμιτζιχότζιρας καλά τα λέει;

Μόνο αυτοί που έχουν υποκείμενα και είναι υπερήλικες πεθαίνουν από κόβιντ; Οι υπόλοιποι δεν έχουν φόβο;

Αυτός ο ιός τελικά ξεσκαρτάρει την ήρα από το σιτάρι;

Η ανιψια μου είναι 31.
Έχει ένα μωρό κι ενα αυτοανοσο το οποίο δεν της έχει προκαλέσει κάποιο ιδιαιτερο πρόβλημα.

Φαντάζομαι αν πεθάνει θα πει ένας μπακάλης σε εναν 60ρη ψεκα: "31; είχε υποκειμενα; Α εντάξει τότε."
Δεν θυμάμαι να έχω πει ποτέ στην ζωή μου «α, εντάξει τότε» για θάνατο ανθρώπου, αλλά συμβαίνει να πεθαίνουν άνθρωποι σε τέτοιες ηλικίες από λοιμώξεις. Σπάνια βέβαια, αλλά συμβαίνει και δεν έχει αφιερώσει η ανθρωπότητα χρήμα και χρόνο για να βγάλει εμβόλια για όλες, κυρίως γιατί είναι δυσανάλογο το κόστος σε σχέση με το κέρδος. Αλλά ναι, μόνο γι' αυτήν την νόσο ας τεντώσουμε τις έννοιες κι ας πούμε ότι και 0,000000000001% να είναι η πιθανότητα να πεθάνει ένας 31χρονος, αξίζει να εμβολιαστεί σύσσωμος ο πληθυσμός για να αποφευχθεί.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24594
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 30 Νοέμ 2021, 01:06

Kauldron έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:24
Δημοκράτης έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:14
Kauldron έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:09


Δεν είμαι ποινικός αγαπητέ κρυφοναζί, ούτε κλήση για παρκάρισμα δεν έχω.
α δεν είσαι μέλος της εγκληματικής ναζιστικής οργάνωσες ΧΑ; απλά οπαδός των ποινικών είσαι φίλε νεοναζί;

υγ κλήση για παρκάρισμα είναι λογικό να μην έχεις, γιατί σιγά μην έχεις αυτοκίνητο
:lol:
Αν το 'κανες αυτό στον Γιαννόπουλο, αγαπητέ κρυφοναζί, θα σου έβαζε βιντεάκι με τον εαυτό του να οδηγεί και να σε βρίζει.
αυτός πιθανότατα έχει αυτοκίνητο. Αντίθετα με εσένα δηλαδή

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24594
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 30 Νοέμ 2021, 01:08

hellegennes έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 00:52
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 13:41
Gherschaagk έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 13:20



Τζιτζιμιτζιχότζιρας καλά τα λέει;

Μόνο αυτοί που έχουν υποκείμενα και είναι υπερήλικες πεθαίνουν από κόβιντ; Οι υπόλοιποι δεν έχουν φόβο;

Αυτός ο ιός τελικά ξεσκαρτάρει την ήρα από το σιτάρι;

Η ανιψια μου είναι 31.
Έχει ένα μωρό κι ενα αυτοανοσο το οποίο δεν της έχει προκαλέσει κάποιο ιδιαιτερο πρόβλημα.

Φαντάζομαι αν πεθάνει θα πει ένας μπακάλης σε εναν 60ρη ψεκα: "31; είχε υποκειμενα; Α εντάξει τότε."
Δεν θυμάμαι να έχω πει ποτέ στην ζωή μου «α, εντάξει τότε» για θάνατο ανθρώπου, αλλά συμβαίνει να πεθαίνουν άνθρωποι σε τέτοιες ηλικίες από λοιμώξεις. Σπάνια βέβαια, αλλά συμβαίνει και δεν έχει αφιερώσει η ανθρωπότητα χρήμα και χρόνο για να βγάλει εμβόλια για όλες, κυρίως γιατί είναι δυσανάλογο το κόστος σε σχέση με το κέρδος. Αλλά ναι, μόνο γι' αυτήν την νόσο ας τεντώσουμε τις έννοιες κι ας πούμε ότι και 0,000000000001% να είναι η πιθανότητα να πεθάνει ένας 31χρονος, αξίζει να εμβολιαστεί σύσσωμος ο πληθυσμός για να αποφευχθεί.
εξαρτάται από τις πιθανότητες να έχεις προβλήματα από το εμβόλιο. Ο πατέρας φίλου μου έμειενε 3 μήνες χωρίς πόδι από φάιζερ. αλλά είναι 60άρης οπότε αν κολλήσει τον ιο μπορεί και να χαιρετήσει. Εκεί κάνεις μια ανάλυση ρίσκου. Αν όμως είσαι 25 ή 35 και δεν έχεις προβλήματα υγείας τότε ο υποχρεοτικός εμβολιασμός δεν βγάζει νόημα. Εκτός αν δουλεύεις κάπου που έρχεσαι σε επαφή με πολύ κόσμο βέβαια

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών