Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 29 Νοέμ 2021, 19:41

Αρίστος έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:31
Σταθη συνερθε αγορι μου και μην παρασυρεσαι απο τον εκτος τοπου Τζιτζιμιτζιχοτζιρα, δεν μιλαμε για θανατους απο Covid αλλα για υπερβαλλουσα θνησιμοτητα απο ΑΛΛΑ αιτια.

Λεει πχι ο Ιωαννιδης οτι ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ βδομαδα του Αυγουστου ειχαμε 1500 επιπλεον νεκρους σε σχεση με προηγουμενους Αυγουστους.

Σε μια μονο γαμημενη βδομαδα!!!!

Και βεβαια οι 1500 ΕΠΙΠΛΕΟΝ θανατοι σε μια βδομαδα του Αυγουστου δεν ηταν απο Covid μη χεσω.
Υπάρχουν πολλοί όπως και εγώ που αναβάλαμε ιατρικές πράξεις για ηλικιωμένα άτομα της οικογένειας από φόβο μην κολλήσουν covid σε κλινική ή νοσοκομείο. Το νούμερο μου φαίνεται πολύ μεγάλο αλλά δεν είναι η δουλειά μου να πω το πως και γιατί. Ωστόσο μην υποτιμάς τον Τζιτζιμιτζιχότζιρα που και το σπούδασε και το ζει καθημερινά από πρώτο χέρι.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24704
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 29 Νοέμ 2021, 19:42

Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:39
Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:09
Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 18:56


Δεν είναι ψεκιές, φίλε αρχιναζί.
Απλούστατα, είσαι πολύ πιο ρατσιστής από 'μενα (που δεν είμαι καν). Επιπλέον αποκαλείς τους ομοφυλόφιλους πούστηδες, πράγμα που ούτε εγώ δεν το κάνω. Επομένως τί "δημοκράτης" είσαι? Καλά λένε, τελικά οτι οι άνθρωποι είναι το αντίθετο απ' αυτό που δηλώνουν.
Φίλε νεοναζί ως συνήθως δεν βγάζεις νόημα. Το αντίθετο θα ήταν έκπληξη βέβαια.
Μ'αρεσει όμως που είσαι νεοναζί sjw :lol:
Τι σχέση έχει το αν λέω τους πουστηδες πουστηδες με το αν είμαι Δημοκράτης ρε σαλεμενε νεοναζι; όσο για το ρατσιστής είσαι και φαίνεσαι οπαδε του αλγερινού φυλακιστούν που όλη μέρα ασχολείσαι με το αν κάποιος λαθρομετανάστες κατάφερε να περάσει τα σύνορα
Α, είμαι ρατσιστής επειδή θέλω να φυλάσσονται τα σύνορα? :lol:
Ενώ εσύ θέλεις να περνάνε τα σύνορα οι λαθρομετανάστες, ή να φυλάσσονται?
Τι σχέση έχει το αν λέω τους πουστηδες πουστηδες με το αν είμαι Δημοκράτης ρε σαλεμενε νεοναζι;


Έλα ντε. Τί σχέση έχει το μίσος προς κάποιον λόγω του σεξουαλικού του προσανατολισμού με το αν είναι ναζιστής κάποιος? Πότε κάνανε οι ναζί τέτοια πράγματα? :lol:
Μ'αρεσει όμως που είσαι νεοναζί sjw :lol:
:smt005::smt005::smt005::smt005: Το βρήκες. Μάλλον ο μόνος νεοναζί εδώ είσαι εσύ, Διάδοχε.
Και κρυφονεοναζί κιόλας. Άντε, βγές απ' τη ντουλάπα.
Ποιος μισεί τους πουστηδες ρε νεοναζι;
Τι σχέση έχει η φύλαξη των συνόρων με την υστερία μη και περάσει κανένας Πακιστανός στην ευρωπη; οκ το καταλαβαίνω ότι στο παλοικο μυαλό του νεοναζί δεν χωράνε πιο συνθέτες σκέψεις αλλά εσύ είσαι εντελώς για εντελώς...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48470
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 29 Νοέμ 2021, 19:51

Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:42
Kauldron έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:39
Δημοκράτης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:09

Φίλε νεοναζί ως συνήθως δεν βγάζεις νόημα. Το αντίθετο θα ήταν έκπληξη βέβαια.
Μ'αρεσει όμως που είσαι νεοναζί sjw :lol:
Τι σχέση έχει το αν λέω τους πουστηδες πουστηδες με το αν είμαι Δημοκράτης ρε σαλεμενε νεοναζι; όσο για το ρατσιστής είσαι και φαίνεσαι οπαδε του αλγερινού φυλακιστούν που όλη μέρα ασχολείσαι με το αν κάποιος λαθρομετανάστες κατάφερε να περάσει τα σύνορα
Α, είμαι ρατσιστής επειδή θέλω να φυλάσσονται τα σύνορα? :lol:
Ενώ εσύ θέλεις να περνάνε τα σύνορα οι λαθρομετανάστες, ή να φυλάσσονται?
Τι σχέση έχει το αν λέω τους πουστηδες πουστηδες με το αν είμαι Δημοκράτης ρε σαλεμενε νεοναζι;


Έλα ντε. Τί σχέση έχει το μίσος προς κάποιον λόγω του σεξουαλικού του προσανατολισμού με το αν είναι ναζιστής κάποιος? Πότε κάνανε οι ναζί τέτοια πράγματα? :lol:
Μ'αρεσει όμως που είσαι νεοναζί sjw :lol:
:smt005::smt005::smt005::smt005: Το βρήκες. Μάλλον ο μόνος νεοναζί εδώ είσαι εσύ, Διάδοχε.
Και κρυφονεοναζί κιόλας. Άντε, βγές απ' τη ντουλάπα.
Ποιος μισεί τους πουστηδες ρε νεοναζι;
Τι σχέση έχει η φύλαξη των συνόρων με την υστερία μη και περάσει κανένας Πακιστανός στην ευρωπη; οκ το καταλαβαίνω ότι στο παλοικο μυαλό του νεοναζί δεν χωράνε πιο συνθέτες σκέψεις αλλά εσύ είσαι εντελώς για εντελώς...
Ποιος μισεί τους πουστηδες ρε νεοναζι;
Το πούστηδες δεν είναι υποτιμητικός όρος? Ομοφυλόφιλοι είναι οι άνθρωποι.
Τι σχέση έχει η φύλαξη των συνόρων με την υστερία μη και περάσει κανένας Πακιστανός στην ευρωπη;
Πού την είδες την υστερία, και πού είδες να ενδιαφέρομαι αν περάσει κανένας στην Ευρώπη? Εγώ για τη φύλαξη των συνόρων της Ελλάδας ενδιαφέρομαι ρε ναζουλάκο.
Έλα ναζάκο της ντουλάπας. Άντε.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39344
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 29 Νοέμ 2021, 19:52

ST48410 έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:41
Αρίστος έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:31
Σταθη συνερθε αγορι μου και μην παρασυρεσαι απο τον εκτος τοπου Τζιτζιμιτζιχοτζιρα, δεν μιλαμε για θανατους απο Covid αλλα για υπερβαλλουσα θνησιμοτητα απο ΑΛΛΑ αιτια.

Λεει πχι ο Ιωαννιδης οτι ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ βδομαδα του Αυγουστου ειχαμε 1500 επιπλεον νεκρους σε σχεση με προηγουμενους Αυγουστους.

Σε μια μονο γαμημενη βδομαδα!!!!

Και βεβαια οι 1500 ΕΠΙΠΛΕΟΝ θανατοι σε μια βδομαδα του Αυγουστου δεν ηταν απο Covid μη χεσω.
Υπάρχουν πολλοί όπως και εγώ που αναβάλαμε ιατρικές πράξεις για ηλικιωμένα άτομα της οικογένειας από φόβο μην κολλήσουν covid σε κλινική ή νοσοκομείο. Το νούμερο μου φαίνεται πολύ μεγάλο αλλά δεν είναι η δουλειά μου να πω το πως και γιατί. Ωστόσο μην υποτιμάς τον Τζιτζιμιτζιχότζιρα που και το σπούδασε και το ζει καθημερινά από πρώτο χέρι.


O Tζιτζιμιτζιχοτζιρας μου την ειπε για κατι που ουτε ειπα, ουτε ηταν σχετικο με τη συζητηση, συζηταμε οχι για υπερβαλοντες νεκρους απο Covid αλλα απο καθε αλλη αιτια. Εδωσα λοιπον το παραδειγμα του Ιωαννιδη μπας και επιτελους γινει κατανοητο.

.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11514
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 29 Νοέμ 2021, 20:01

Αρίστος έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:31
ST48410 έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:28
Αρίστος έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:24




Ελεεινε τυπε εγω ποτε δεν το ελεγα αυτο και σου εχω επανειλημμενα κολλησει στη μουρη αρθρα μου απο τον Μαρτιο του 2020 που συγχαιρα τον Τραμπ που σταματησε τις πτησεις απο την Κινα και τις χωρες της Ανατολικης Ασιας που σε συντομο διαστημα νικησαν τον ιο χαρις σε αποτελεσματικα, εγκαιρα και εξυπνα μετρα.

Ταυτοχρονα κριτικαρα τη βραδυπορια του ΠΟΥ και των δυτικων κυβερνησεων να αντιδρασουν απο τοτε.

.
Ωστόσο θεωρούσες ότι τα στοιχεία που δίνονται είναι ψευδή και οι θάνατοι τεχνητά φουσκωμένοι προς τα πάνω. Για την πρώτη φάση μιλάω και ίσως και την δεύτερη.


Σταθη συνερθε αγορι μου και μην παρασυρεσαι απο τον εκτος τοπου Τζιτζιμιτζιχοτζιρα, δεν μιλαμε για θανατους απο Covid αλλα για υπερβαλλουσα θνησιμοτητα απο ΑΛΛΑ αιτια.

Λεει πχι ο Ιωαννιδης οτι ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ βδομαδα του Αυγουστου ειχαμε 1500 επιπλεον νεκρους σε σχεση με προηγουμενους Αυγουστους.

Σε μια μονο γαμημενη βδομαδα!!!!

Και βεβαια οι 1500 ΕΠΙΠΛΕΟΝ θανατοι σε μια βδομαδα του Αυγουστου δεν ηταν απο Covid μη χεσω.

.
Από τι λέει ο Ιωαννίδης πως ήταν;
Από το εμβόλιο;

Βρε μπας κι ήταν απ'τις τσούχτρες;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39344
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 29 Νοέμ 2021, 20:05

Ειπα πως οι γιατροι σε ολο τον κοσμο στεκονται σε τρεις αιτιες για τη μεγαλη υπερβαλλουσα θνησιμοτητα:

α) Αρνητικα αποτελεσματα εγκλεισμου απο τα lockdowns, ψυχολογια στο ναδιρ, αναβολη κρισιμων εγχειρησεων.

β) Φτωχοποιηση λογω lockdowns και ενεργειακης κρισης.

γ) Παρενεργειες απο τα εμβολια.

Καποιοι εστιαζονται σε 1 η 2 αιτιες, καποιοι το ψαχνουν για ολες.

.

Καdy
Δημοσιεύσεις: 1978
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 13:25

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καdy » 29 Νοέμ 2021, 20:05

τζιμιτζιχοιρε πως κι ειμαι ζωντανος μετα απο 2 χρονια θανατηφορας πανδημιας κοουβιντ ναιντιν χωρις μασκα/εμβολιο?
ποια η επιστημονικη σου αποψη?

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39344
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 29 Νοέμ 2021, 20:12

Τα ιδια εχουμε και στην Κυπρο:



«Το συμπέρασμα είναι ότι στο 2ο και 3ο τρίμηνο του 2021 βλέπουμε να είναι αυξημένοι ιδιαιτέρως οι θάνατοι σε σύγκριση με τα προηγούμενα έτη», τόνισε μιλώντας στο «Alert TV» ο Ε.Σωτηριάδης.

«Αυτό σημαίνει ότι η αύξηση που βλέπουμε δεν οφείλεται στην τύχη, αλλά σε συγκεκριμένες αιτίες. Δεν έχουμε παραπάνω στοιχεία από την Eurostat για να αναλύσουμε αιτίες θανάτων ή να δούμε το ποσοστό των εμβολιασμένων σε αυτούς τους θανάτους κτλ.

Αυτό που έχουμε ζητήσει από του υπουργείο Υγείας είναι να μας δώσει περαιτέρω στοιχεία.

Έχουμε προσπαθήσει να αφαιρέσουμε τους θανάτους από τον κορωνοϊό από αυτούς τους θανάτους και παρατηρούμε ότι και πάλι η αύξηση θανάτων είναι σημαντική», συνέχισε ο επιδημιολόγος.

Σε ερώτηση για το εάν η αύξηση των θανάτων συμπίπτει χρονικά με την έναρξη του εμβολιαστικού προγράμματος απάντησε: «Ασφαλώς και συμπίπτει. Δεν μπορούμε να αποκλείσουμε ούτε τον εμβολιασμό, ούτε άλλες αιτίες. Αυτά τα αποτελέσματα είναι ανησυχητικά και απαιτούν άμεση διερεύνηση».



Οι πίνακες που παρέθεσε ο Ε.Σωτηριάδης:

Η αύξηση θανάτων το 2ο εξάμηνο του 2021.

Εικόνα

Η αύξηση θανάτων το 3ο εξάμηνο του 2021.

Εικόνα

https://www.pronews.gr/kypros/1034988_e ... i-meta-kai

.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4750
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 29 Νοέμ 2021, 20:38

Αρίστος έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:13
Ναι οκευ εισαστε εσεις καλυτεροι στατιστικολογοι απο τον Ιωαννιδη.


ο Ιωαννιδης που ειναι απο τους κορυφαιους επιδημιολογους-στατιστικολογους του πλανητη είπε και κάποιος άλλος έγραψε: »Είναι ενδεικτικό 1500 άνθρωποι πέθαναν σε μια εβδομάδα στις αρχές Αυγούστου περισσότεροι από κάθε άλλη φορά...»

.
σε ποια εβδομάδα αναφέρεται ο φωστήρας όταν σχεδόν όλες ήταν πάνω από 2κ; :smt017

Εικόνα
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 29 Νοέμ 2021, 20:43

Bill Hicks έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 20:38

σε ποια εβδομάδα αναφέρεται ο φωστήρας όταν σχεδόν όλες ήταν πάνω από 2κ; :smt017
Σε κάποια.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4750
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 29 Νοέμ 2021, 21:08

Αρίστος έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:24
συγχαιρα τον Τραμπ

.
Εικόνα
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4750
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 29 Νοέμ 2021, 21:23

Αρίστος έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:52

Εδωσα λοιπον το παραδειγμα του Ιωαννιδη μπας και επιτελους γινει κατανοητο σταματήσω να τρώω χλέπες στο πχώρομ.

.
fixed
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11514
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 29 Νοέμ 2021, 21:26

Αρίστος έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 20:05
Ειπα πως οι γιατροι σε ολο τον κοσμο στεκονται σε τρεις αιτιες για τη μεγαλη υπερβαλλουσα θνησιμοτητα:

α) Αρνητικα αποτελεσματα εγκλεισμου απο τα lockdowns, ψυχολογια στο ναδιρ, αναβολη κρισιμων εγχειρησεων.

β) Φτωχοποιηση λογω lockdowns και ενεργειακης κρισης.

γ) Παρενεργειες απο τα εμβολια.

Καποιοι εστιαζονται σε 1 η 2 αιτιες, καποιοι το ψαχνουν για ολες.

.
Και ξαναρωταω ήρεμα... Ο Ιωαννιδης που Εσύ έφερες στην κουβέντα τι λεει;

Για να σε βοηθήσω, το έχεις ήδη γράψει σε ποστ σου μεταφέροντας τα λόγια του σε εισαγωγικά.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11514
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 29 Νοέμ 2021, 21:28

Καdy έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 20:05
τζιμιτζιχοιρε πως κι ειμαι ζωντανος μετα απο 2 χρονια θανατηφορας πανδημιας κοουβιντ ναιντιν χωρις μασκα/εμβολιο?
ποια η επιστημονικη σου αποψη?
Η βλακεία είναι ανίκητη.

Πρόσεχε μόνο μη δεσεις τα κορδόνια σου μεταξυ τους και πέσεις.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4750
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Ακόμα ένας "αιφνίδιος θάνατος"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 29 Νοέμ 2021, 21:40

Αρίστος έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 20:12

Ε.Σωτηριάδης.


.
βγήκε απ'την μπουζού αυτός; :003:
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών