Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 29 Νοέμ 2021, 18:05

Ρε πάτε καλά? Αν δεν είχαμε ρώγες οι άντρες, εγώ μετά τί φωτος θα είχα να σας ανεβάζω στο πχορουμ?

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 8841
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 29 Νοέμ 2021, 18:14

η συζήτηση γίνεται για να πείτε στο τέλος οτι η φυση προνόησε την αλλαγή φύλλου;
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Greece, Woke free

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 29 Νοέμ 2021, 19:33

Feindflug έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 17:54
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
28 Νοέμ 2021, 22:54
kongrosian έγραψε:
28 Νοέμ 2021, 22:51
γιατί όταν έλθει η ισότητα των φύλων, θα βγάλουμε βυζιά. :102:
Εγώ πάντως έχω ενθύμιο από τότε που ήμουν υπέρβαρος και μαζεύω χρήματα για αποκατάσταση :lol: . Δεν έχω καμία διάθεση να τα κουβαλάω για πάντα .
Τύπε, πριν αρχίσεις τα μαχαίρια, πήγαινε σε κανέναν γιατρό να σε δει πρώτα. Πολύ πιθανόν να χρειάζεσαι γυμναστική και διατροφή, όχι πλαστική και λιποαναρρόφηση.

Σε καμμιά περίπτωση δεν γνωρίζω την περίπτωσή σου, ούτε είμαι ειδικός. Δεν ξέρω πόσα κιλά έχασες και σε πόσο χρόνο, τι είδους χαλάρωση ή λίπος έχει μείνει στην περιοχή ή αλλού και τι αποτέλεσμα επιθυμείς, αλλά τα χειρουργεία δεν είναι απλή υπόθεση, όσο και να είναι κάποια από αυτά επεμβάσεις ρουτίνας.

Ο γιατρός θα κρίνει αν είναι ορμονικό θέμα ή ζήτημα εναπομείναντος λίπους και κακής διατροφής.
Έχασα πενήντα κιλά πριν δώδεκα χρόνια . Από 120 πήγα 70 . Στην πορεία έβαζα λίγα έχανα ξανά , για αρκετό καιρό ήμουν μεταξύ 75-85 , με εξαίρεση το 2014 που είχα φτάσει 95 και πλακώθηκα στις δίαιτες , πήγα σε κάτι μήνες 75 , μετά στον στρατό έβαλα πάλι μερικά κιλά τα έχασα και πάλι , πάντως στην πρώτη καραντίνα πλακώθηκα στο περπάτημα και στην γυμναστική και πήγα 65 , ήταν υπερβολικό για το ύψος μου ( 1,78 ) , τώρα είμαι 70-72 αλλά όλα καλά εκτός από … εχμ …
Με το γυμναστήριο όχι μόνο δεν ελαττώθηκε αλλά υπήρξε ανόρθωση , και μάλιστα παρότι έχω χάσει πολλά κιλά και σε άλλες περιοχές του σώματος πλέον δεν καταλαβαίνεις τίποτα , ακόμα και οι ραγάδες έχουν μείνει σε λίγες περιοχές , το στήθος όχι μόνο δεν εξαφανίστηκε αλλά μου φαίνεται ότι όσο πλησιάζω τα τριάντα … μεγαλώνει και άλλο .
Πήγα σε πλαστικό γιατρό και μου είπε ότι έχω αδένα ( ενα σκληρό γρουμπουλάκι , το έπιασα ) και είναι 90 % να είναι συνδυασμός κληρονομικότητας ( και ο παππούς μου είχε και η μαμά μου έχει υπερβολικό για γυναίκα ) , και απώλειας κιλών , και ενα 10 % να είναι ορμονικό αλλά δεν νομίζει , παρόλα αυτά πριν κλείσω χειρουργείο θα μου κάνει εξετάσεις και αν είναι ορμονικό ( που δεν είναι ) θα κάνω φαρμακευτική θεραπεία οκτώ μηνών αλλά δεν νομίζω να είναι . Η τεστοστερόνη μου λογικά είναι μία χαρά , από τριχοφυΐα και ορμές άλλο τίποτα .
Η επέμβαση περιλαμβάνει αφαίρεση του αδένα και λιποαναρρόφηση , κοστίζει όλη η ιστορία γύρω στα 4.000 ευρώ , 2 μήνες μετά φοράς ένα γιλέκο . Στις πέντε ημέρες επιστρέφεις στην εργασία σου αν δεν είναι βαριά σωματική εργασία .
Και 14.000 ευρώ να ήταν θα τα έδινα αρκεί να απαλλαγώ από αυτό το περιττό εξάρτημα . Δεν κομπλάρω καθόλου να βγάλω το εργαλείο μου σε μία γυναίκα και κομπλάρω με την μπλούζα . Έχω πιο μεγάλα από αρκετές που έχω συνευρεθεί . Σκέφτομαι πώς με βλέπουν όταν είμαι από πάνω και … μου έρχεται να τα κόψω μόνος μου .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λόρδος Ταντρίδης την 29 Νοέμ 2021, 20:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 29 Νοέμ 2021, 20:12

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:33
Feindflug έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 17:54
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
28 Νοέμ 2021, 22:54


Εγώ πάντως έχω ενθύμιο από τότε που ήμουν υπέρβαρος και μαζεύω χρήματα για αποκατάσταση :lol: . Δεν έχω καμία διάθεση να τα κουβαλάω για πάντα .
Τύπε, πριν αρχίσεις τα μαχαίρια, πήγαινε σε κανέναν γιατρό να σε δει πρώτα. Πολύ πιθανόν να χρειάζεσαι γυμναστική και διατροφή, όχι πλαστική και λιποαναρρόφηση.

Σε καμμιά περίπτωση δεν γνωρίζω την περίπτωσή σου, ούτε είμαι ειδικός. Δεν ξέρω πόσα κιλά έχασες και σε πόσο χρόνο, τι είδους χαλάρωση ή λίπος έχει μείνει στην περιοχή ή αλλού και τι αποτέλεσμα επιθυμείς, αλλά τα χειρουργεία δεν είναι απλή υπόθεση, όσο και να είναι κάποια από αυτά επεμβάσεις ρουτίνας.

Ο γιατρός θα κρίνει αν είναι ορμονικό θέμα ή ζήτημα εναπομείναντος λίπους και κακής διατροφής.
Έχασα πενήντα κιλά πριν δώδεκα χρόνια . Από 120 πήγα 70 . Στην πορεία έβαζα λίγα έχανα ξανά , για αρκετό καιρό ήμουν μεταξύ 75-85 , με εξαίρεση το 2014 που είχα φτάσει 95 και πλακώθηκα στις δίαιτες , πήγα σε κάτι μήνες 75 , μετά στον στρατό εβαλα πάλι μερικά κιλά τα έχασα και πάλι , πάντως στην πρώτη καραντίνα πλακώθηκα στο περπάτημα και στην γυμναστική και πήγα 65 , ήταν υπερβολικό για το ύψος μου ( 1,78 ) , τώρα είμαι 70-72 αλλά όλα καλά εκτός από … εχμ …
Με το γυμναστήριο όχι μόνο δεν ελαττώθηκε αλλά υπήρξε ανόρθωση , και μάλιστα παρότι έχω χάσει πολλά κιλά και σε άλλες περιοχές του σώματος πλέον δεν καταλαβαίνεις τίποτα , ακόμα και οι ραγάδες έχουν μείνει σε λίγες περιοχές , το στήθος όχι μόνο δεν εξαφανίστηκε αλλά μου φαίνεται ότι όσο πλησιάζω τα τριάντα … μεγαλώνει και άλλο .
Πήγα σε πλαστικό γιατρό και μου είπε ότι έχω αδένα ( ενα σκληρό γρουμπουλάκι , το έπιασα ) και είναι 90 % να είναι συνδυασμός κληρονομικότητας ( και ο παππούς μου είχε και η μαμά μου έχει υπερβολικό για γυναίκα ) , και απώλειας κιλών , και ενα 10 % να είναι ορμονικό αλλά δεν νομίζει , παρόλα αυτά πριν κλείσω χειρουργείο θα μου κάνει εξετάσεις και αν είναι ορμονικό ( που δεν είναι ) θα κάνω φαρμακευτική θεραπεία οκτώ μηνών αλλά δεν νομίζω να είναι . Η τεστοστερόνη μου λογικά είναι μία χαρά , από τριχοφυΐα και ορμές άλλο τίποτα .
Η επέμβαση περιλαμβάνει αφαίρεση του αδένα και λιποαναρρόφηση , κοστίζει όλη η ιστορία γύρω στα 4.000 ευρώ , 2 μήνες μετά φοράς ένα γιλέκο . Στις πέντε ημέρες επιστρέφεις στην εργασία σου αν δεν είναι βαριά σωματική εργασία .
Και 14.000 ευρώ να ήταν θα τα έδινα αρκεί να απαλλαγώ από αυτό το περιττό εξάρτημα . Δεν κομπλάρω καθόλου να βγάλω το εργαλείο μου σε μία γυναίκα και κομπλάρω με την μπλούζα . Έχω πιο μεγάλα από αρκετές που έχω συνευρεθεί . Σκέφτομαι πώς με βλέπουν όταν είμαι από πάνω και … μου έρχεται να τα κόψω μόνος μου .
Είσαι ωραίος και φαίνεσαι έτοιμος και ενημερωμένος, δικέ μου.

Μην φοβάσαι τίποτα. Ήδη ακούγεσαι σαν να έχει τελειώσει η φάση και αυτό είναι θετικό!

:smt023
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 29 Νοέμ 2021, 20:48

Feindflug έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 20:12
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 19:33
Feindflug έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 17:54

Τύπε, πριν αρχίσεις τα μαχαίρια, πήγαινε σε κανέναν γιατρό να σε δει πρώτα. Πολύ πιθανόν να χρειάζεσαι γυμναστική και διατροφή, όχι πλαστική και λιποαναρρόφηση.

Σε καμμιά περίπτωση δεν γνωρίζω την περίπτωσή σου, ούτε είμαι ειδικός. Δεν ξέρω πόσα κιλά έχασες και σε πόσο χρόνο, τι είδους χαλάρωση ή λίπος έχει μείνει στην περιοχή ή αλλού και τι αποτέλεσμα επιθυμείς, αλλά τα χειρουργεία δεν είναι απλή υπόθεση, όσο και να είναι κάποια από αυτά επεμβάσεις ρουτίνας.

Ο γιατρός θα κρίνει αν είναι ορμονικό θέμα ή ζήτημα εναπομείναντος λίπους και κακής διατροφής.
Έχασα πενήντα κιλά πριν δώδεκα χρόνια . Από 120 πήγα 70 . Στην πορεία έβαζα λίγα έχανα ξανά , για αρκετό καιρό ήμουν μεταξύ 75-85 , με εξαίρεση το 2014 που είχα φτάσει 95 και πλακώθηκα στις δίαιτες , πήγα σε κάτι μήνες 75 , μετά στον στρατό εβαλα πάλι μερικά κιλά τα έχασα και πάλι , πάντως στην πρώτη καραντίνα πλακώθηκα στο περπάτημα και στην γυμναστική και πήγα 65 , ήταν υπερβολικό για το ύψος μου ( 1,78 ) , τώρα είμαι 70-72 αλλά όλα καλά εκτός από … εχμ …
Με το γυμναστήριο όχι μόνο δεν ελαττώθηκε αλλά υπήρξε ανόρθωση , και μάλιστα παρότι έχω χάσει πολλά κιλά και σε άλλες περιοχές του σώματος πλέον δεν καταλαβαίνεις τίποτα , ακόμα και οι ραγάδες έχουν μείνει σε λίγες περιοχές , το στήθος όχι μόνο δεν εξαφανίστηκε αλλά μου φαίνεται ότι όσο πλησιάζω τα τριάντα … μεγαλώνει και άλλο .
Πήγα σε πλαστικό γιατρό και μου είπε ότι έχω αδένα ( ενα σκληρό γρουμπουλάκι , το έπιασα ) και είναι 90 % να είναι συνδυασμός κληρονομικότητας ( και ο παππούς μου είχε και η μαμά μου έχει υπερβολικό για γυναίκα ) , και απώλειας κιλών , και ενα 10 % να είναι ορμονικό αλλά δεν νομίζει , παρόλα αυτά πριν κλείσω χειρουργείο θα μου κάνει εξετάσεις και αν είναι ορμονικό ( που δεν είναι ) θα κάνω φαρμακευτική θεραπεία οκτώ μηνών αλλά δεν νομίζω να είναι . Η τεστοστερόνη μου λογικά είναι μία χαρά , από τριχοφυΐα και ορμές άλλο τίποτα .
Η επέμβαση περιλαμβάνει αφαίρεση του αδένα και λιποαναρρόφηση , κοστίζει όλη η ιστορία γύρω στα 4.000 ευρώ , 2 μήνες μετά φοράς ένα γιλέκο . Στις πέντε ημέρες επιστρέφεις στην εργασία σου αν δεν είναι βαριά σωματική εργασία .
Και 14.000 ευρώ να ήταν θα τα έδινα αρκεί να απαλλαγώ από αυτό το περιττό εξάρτημα . Δεν κομπλάρω καθόλου να βγάλω το εργαλείο μου σε μία γυναίκα και κομπλάρω με την μπλούζα . Έχω πιο μεγάλα από αρκετές που έχω συνευρεθεί . Σκέφτομαι πώς με βλέπουν όταν είμαι από πάνω και … μου έρχεται να τα κόψω μόνος μου .
Είσαι ωραίος και φαίνεσαι έτοιμος και ενημερωμένος, δικέ μου.

Μην φοβάσαι τίποτα. Ήδη ακούγεσαι σαν να έχει τελειώσει η φάση και αυτό είναι θετικό!

:smt023
Μόνο η αναισθησία με φοβίζει ανέκαθεν δηλαδή :oops: . Αλλά δεν γίνεται ξύπνιος .

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 29 Νοέμ 2021, 21:13

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 20:48

Μόνο η αναισθησία με φοβίζει ανέκαθεν δηλαδή :oops: . Αλλά δεν γίνεται ξύπνιος .
Βρες μια φώτο που να δείχνει περίπου πως είναι το δικό σου.

Η αναισθησία ποτέ δεν είναι εύκολη και εσύ λες για επέμβαση στον θώρακα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 29 Νοέμ 2021, 21:53

Gherschaagk έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:13
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 20:48

Μόνο η αναισθησία με φοβίζει ανέκαθεν δηλαδή :oops: . Αλλά δεν γίνεται ξύπνιος .
Βρες μια φώτο που να δείχνει περίπου πως είναι το δικό σου.

Η αναισθησία ποτέ δεν είναι εύκολη και εσύ λες για επέμβαση στον θώρακα.
Συνημμένα
7FC586BB-3311-462A-BED2-7C2F836BB27C.jpeg

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 29 Νοέμ 2021, 21:55

Σκέψου ότι όταν κάθομαι όμως διπλώνουν . Και μόλις βάζω πέντε κιλά πετάγονται πάνω οπότε αναγκάζομαι να είμαι σε καθεστώς μόνιμης διατροφής .

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 29 Νοέμ 2021, 21:56

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:53
Gherschaagk έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:13
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 20:48

Μόνο η αναισθησία με φοβίζει ανέκαθεν δηλαδή :oops: . Αλλά δεν γίνεται ξύπνιος .
Βρες μια φώτο που να δείχνει περίπου πως είναι το δικό σου.

Η αναισθησία ποτέ δεν είναι εύκολη και εσύ λες για επέμβαση στον θώρακα.
Δεν το είδα από κοντά αλλά μήπως δεν είναι τόσο τραγικό;
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:55
Σκέψου ότι όταν κάθομαι όμως διπλώνουν . Και μόλις βάζω πέντε κιλά πετάγονται πάνω οπότε αναγκάζομαι να είμαι σε καθεστώς μόνιμης διατροφής .
Μήπως θες στοχευμένες ασκήσεις για το θώρακα;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 29 Νοέμ 2021, 22:16

Gherschaagk έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:56
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:53
Gherschaagk έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:13


Βρες μια φώτο που να δείχνει περίπου πως είναι το δικό σου.

Η αναισθησία ποτέ δεν είναι εύκολη και εσύ λες για επέμβαση στον θώρακα.
Δεν το είδα από κοντά αλλά μήπως δεν είναι τόσο τραγικό;
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 21:55
Σκέψου ότι όταν κάθομαι όμως διπλώνουν . Και μόλις βάζω πέντε κιλά πετάγονται πάνω οπότε αναγκάζομαι να είμαι σε καθεστώς μόνιμης διατροφής .
Μήπως θες στοχευμένες ασκήσεις για το θώρακα;
Αυτό ακριβώς έκανα αλλά δεν φεύγουν , ούτε μικραίνουν , ανεβαίνουν πάνω ( στητόνουν ) . Αφού το πιάνω το γρουμπουλάκι , δεν είναι σκέτο λίπος , είναι ένας αδένας παρόμοιος με αυτόν που έχουν οι γυναίκες . Δεν το θελω πάνω μου δεν νιώθω καλά πώς το λένε . Θέλω να πάω παραλία χωρίς να νιώθω περίεργα .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 29 Νοέμ 2021, 22:16

Είμαι 27 και έχω στήθος 60χρονού .

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11459
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 29 Νοέμ 2021, 22:23

Μην ακους κανεναν. Βυζαρες εχεις.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37586
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Νοέμ 2021, 22:24

Γράφτους στα βυζιά σου Λόρδε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 29 Νοέμ 2021, 22:50

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 22:16
Είμαι 27 και έχω στήθος 60χρονού .
Το είχες ρίξει ποτέ σου στα βαριά (συστηματικά κρεατινοπρωτείνες,αμινοξέα κτλ για πολύ καιρο) και μετά τα έκοψες απότομα μαζί με τη γυμναστική?

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιατί οι άνδρες έχουν ρώγες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 29 Νοέμ 2021, 22:52

Άσε τους να λένε, τύπε.

Πλακώσου σε γυμναστικές και διατροφές, φτιάξε σβαρτσόβυζο και ανέβασε φώτο εδώ με το σέικερ πρωτεΐνης να στέκεται όρθιο στην κλειδική μοίρα του στήθους και τρυπημένη ρώγα με περασμένο χαλκά.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών