Ο ΨεκοΑρχηγός Γιώργος Τράγκας απαιτεί να του χορηγηθούν μονοκλωνικά αντισώματα !

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Ιδιώνυμο
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: 04 Δεκ 2020, 12:24

Re: Ο ΨεκοΑρχηγός Γιώργος Τράγκας απαιτεί να του χορηγηθούν μονοκλωνικά αντισώματα !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ιδιώνυμο » 01 Δεκ 2021, 18:28

Γρηγόρης Πετράκος: Από το βλεννογόνο της μύτης μου δεν περνάει όχι κορωνοϊός, ούτε ο Τιτανικός!

«Από το βλεννογόνο της μύτης μου δεν περνάει όχι κορωνοϊός, ούτε ο Τιτανικός!», μια νέα αμφιλεγόμενη δήλωση από τον Γρηγόρη Πετράκο. «Εγώ δεν το χρειάζομαι το εμβόλιο. Μου το έχουν πει τρεις καθηγητές πανεπιστημίου», συμπλήρωσε δε.

«Εγώ δεν έχω αρρωστήσει ποτέ τα τελευταία 20 χρόνια. Δεν παίρνω φάρμακα», επεσήμανε, ακόμη, επιδιώκοντας να ενισχύσει την επιχειρηματολογία του.

https://www.protothema.gr/greece/articl ... titanikos/


:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:

Τι εμβόλια και μ@λακίες. Αφήνουμε μισό κιλό μύξα στη μύτη μας και όλα ωραία και καλά :smt023
Δεξιά κι ἀριστερὰ φτιάχνουν στρατούς.
Μυαλὸ ἀνοιχτό,
αὐτιὰ κλειστά,
μὴν τοὺς ἀκοῦς.
Καὶ ἂν θὲς τὴν θέση σου σ' αὐτὴν τὴν κοινωνία,
νὰ θυμᾶσαι πὼς ἡ ἀνθρωπιὰ δὲν ἔχει ἰδεολογία.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23061
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Ο ΨεκοΑρχηγός Γιώργος Τράγκας απαιτεί να του χορηγηθούν μονοκλωνικά αντισώματα !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 01 Δεκ 2021, 19:00

Αρίστος έγραψε:
01 Δεκ 2021, 17:53
ΔΕΝ ειναι αρχηγος των ανεμβολιαστων.

Κατα των lockdowns και του υποχρεωτικου διαχωρισμου ειναι, οχι κατα των εμβολιων.

.
αρχηγος δεν ειναι αλλα πουλησε πολυ τρελα στο ραδιο ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ο ΨεκοΑρχηγός Γιώργος Τράγκας απαιτεί να του χορηγηθούν μονοκλωνικά αντισώματα !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 01 Δεκ 2021, 19:53

nostromos έγραψε:
01 Δεκ 2021, 19:00
Αρίστος έγραψε:
01 Δεκ 2021, 17:53
ΔΕΝ ειναι αρχηγος των ανεμβολιαστων.

Κατα των lockdowns και του υποχρεωτικου διαχωρισμου ειναι, οχι κατα των εμβολιων.

.
αρχηγος δεν ειναι αλλα πουλησε πολυ τρελα στο ραδιο ...
και όχι μόνο. Πήρε πολύ κόσμο στο λαιμό του γιατί έχει ακροατήριο. Ανεξάρτητα από αυτό περαστικά του.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20162
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ο ΨεκοΑρχηγός Γιώργος Τράγκας απαιτεί να του χορηγηθούν μονοκλωνικά αντισώματα !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 01 Δεκ 2021, 21:00

Έχουμε δήλωση :g030:



Εικόνα :_:Εικόνα



Εικόνα
https://crashonline.gr/media/1497180/g- ... kastirion/

Απολαμβάνω, λόγω πολύχρονης εμπειρίας και παλαιών αντισωμάτων, τη μοχθηρία, την τοξικότητα και τη χυδαία προπαγάνδα των ημερών μας. Κάπου διάβασα, ότι ο κ. Καμπουράκης είπε στο ραδιόφωνο, ότι αρρώστησε από τον COVID-19 «ο αρχηγός των αντιεμβολιαστών, πρώην δημοσιογράφος, που έχει κάνει κόμμα και έχει πάρει πολλούς στο λαιμό του».

Ο κ. Καμπουράκης, εξ’ όσων θυμάμαι, ήταν πάντα φανατικός υπέρμαχος των πολιτικών θέσεων των ΜΜΕ που εργαζόταν: Παλιά στο MEGA, τώρα στον ΣΚΑΪ. Παρά το γεγονός ότι δεν ετόλμησε να ψελλίσει το όνομά μου, παρά αρκέστηκε να με φωτογραφίσει (πρώην δημοσιογράφος, ιδρυτής κόμματος), προέβη σε συκοφαντικούς και αναληθείς ισχυρισμούς.

Είναι γνωστό ότι σε εκατοντάδες εκπομπές μου έχω ταχθεί υπέρ του συναινετικού εμβολιασμού και ουδέποτε έχω παροτρύνει ή έχω ενισχύσει την άποψη να μην πηγαίνουν οι συμπολίτες μου για εμβολιασμό. Υπάρχουν οι εκατοντάδες εκπομπές μου που θα συνοδεύσουν την αγωγή εναντίον του κ. Καμπουράκη και του “THE TOC”, που συστηματικά συκοφαντεί εμένα, ή το Κίνημα ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. Το γεγονός ότι δεν ανέφερε το όνομά μου, δεν πρόκειται να παίξει κανένα ρόλο στη βαρύτητα του αδικήματος.

Δεν είναι τυχαίο ότι η χώρα μας είναι στην 70η θέση παγκοσμίως από πλευράς ελευθεριών του Τύπου. Δεν είναι συμπτωματικό ότι έρχονται αποστολές διεθνών ενώσεων, για να ερευνήσουν πως συμπεριφέρεται το καθεστώς του κ. Μητσοτάκη, πως χειραγωγεί τα Μέσα Ενημέρωσης, πως λειτούργησε η «λίστα Πέτσα» και πως ελέγχει τους δημοσιογράφους, οι οποίοι ως μαινόμενοι οπαδοί της Κου-Κλουξ-Κλαν, ζητωκραυγάζουν υπέρ όλων των πολιτικών επιλογών της κυβέρνησης.

Επίσης, ο κ. Καμπουράκης, προφανώς εξυπηρετώντας το Μαξίμου, ανέφερε ότι είμαι αρχηγός ενός Κινήματος με ακροδεξιές τάσεις. Προφανώς δεν γνωρίζει ούτε την καριέρα μου, ούτε το ρόλο μου στην αντιστασιακή «Βραδυνή» επί 21ης Απριλίου, ούτε ποιος έφτιαξε το ραδιόφωνο στο οποίο εργάζεται σήμερα.

Ο «καλός δημοσιογράφος» δεν έχει διαβάσει ούτε τις θέσεις του Κινήματος, ούτε έχει ασχοληθεί με το πρόγραμμά του, ούτε με τις απόψεις του, όπως θα είχε κάνει ένας σοβαρός Ευρωπαίος ή Αμερικανός συνάδελφος. Απλά και συστηματικά, εκτελώντας εντολές, απέκρυψε τη γένεσή του και απέφυγε να αναπτύξει τις θέσεις του, ή την αντιπολιτευτική κριτική του.

Όσον αφορά το “THE TOC” και την ιδιοκτησία του, θα ξεκαθαρίσουμε αν είναι συκοφαντικά όσα γράφει ή όχι, ενώπιον της Ελληνικής Δικαιοσύνης. Όπως λέγαμε παλαιότερα… ραντεβού στην Ευελπίδων. Εκεί θα πρέπει να αποδείξει ποιοι είναι οι «αρνητές του ιού», προσκομίζοντας τις εκπομπές μου ή τα κείμενά μου.


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ο ΨεκοΑρχηγός Γιώργος Τράγκας απαιτεί να του χορηγηθούν μονοκλωνικά αντισώματα !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 01 Δεκ 2021, 21:03

georgebi έγραψε:
01 Δεκ 2021, 21:00
Είναι γνωστό ότι σε εκατοντάδες εκπομπές μου έχω ταχθεί υπέρ του συναινετικού εμβολιασμού και ουδέποτε έχω παροτρύνει ή έχω ενισχύσει την άποψη να μην πηγαίνουν οι συμπολίτες μου για εμβολιασμό.
Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό; Εγώ από όσα video του έχω δει εδώ έχω σχηματίσει την εντελώς αντίθετη άποψη.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14049
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Ο ΨεκοΑρχηγός Γιώργος Τράγκας απαιτεί να του χορηγηθούν μονοκλωνικά αντισώματα !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 01 Δεκ 2021, 21:10

ST48410 έγραψε:
01 Δεκ 2021, 21:03
georgebi έγραψε:
01 Δεκ 2021, 21:00
Είναι γνωστό ότι σε εκατοντάδες εκπομπές μου έχω ταχθεί υπέρ του συναινετικού εμβολιασμού και ουδέποτε έχω παροτρύνει ή έχω ενισχύσει την άποψη να μην πηγαίνουν οι συμπολίτες μου για εμβολιασμό.
Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό; Εγώ από όσα video του έχω δει εδώ έχω σχηματίσει την εντελώς αντίθετη άποψη.
Προφανώς κατόπιν νομικής συμβουλής, έχει αποφύγει να πεί ρητώς ότι προτρέπει κάποιους να μην εμβολιασθούν. Προφανώς, ήταν κακή συμβουλή γιατί αν παρουσιάσει κάποιος στο δικαστήριο μερικά μόνο από τα βίντεο που έχει ανεβάσει, οι ισχυρισμοί του θα γίνουν κουρέλια.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Ιδιώνυμο
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: 04 Δεκ 2020, 12:24

Re: Ο ΨεκοΑρχηγός Γιώργος Τράγκας απαιτεί να του χορηγηθούν μονοκλωνικά αντισώματα !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ιδιώνυμο » 01 Δεκ 2021, 21:14

ST48410 έγραψε:
01 Δεκ 2021, 21:03
georgebi έγραψε:
01 Δεκ 2021, 21:00
Είναι γνωστό ότι σε εκατοντάδες εκπομπές μου έχω ταχθεί υπέρ του συναινετικού εμβολιασμού και ουδέποτε έχω παροτρύνει ή έχω ενισχύσει την άποψη να μην πηγαίνουν οι συμπολίτες μου για εμβολιασμό.
Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό; Εγώ από όσα video του έχω δει εδώ έχω σχηματίσει την εντελώς αντίθετη άποψη.
Είναι η παλιά καλή κλασική μέθοδος.

Λες ότι μαλακία σου κατέβει μπας και σε ψηφίσει κάνα ψέκι και σε ένα κείμενο σου σε μια σκοτεινή γωνίτσα ιστοσελίδας που ανεβαίνει για μια και μοναδική μέρα το Δεκαπενταύγουστο γράφεις ότι είσαι υπέρ του συναινετικού εμβολιασμού και καθάρισες.

Νταξ για τον Τράγκα μιλάμε τώρα. Τον τύπο που θα μπορούσε να είναι πατέρας πνευματικός και βιολογικός του Στέφανου του Χίου :lol:
Δεξιά κι ἀριστερὰ φτιάχνουν στρατούς.
Μυαλὸ ἀνοιχτό,
αὐτιὰ κλειστά,
μὴν τοὺς ἀκοῦς.
Καὶ ἂν θὲς τὴν θέση σου σ' αὐτὴν τὴν κοινωνία,
νὰ θυμᾶσαι πὼς ἡ ἀνθρωπιὰ δὲν ἔχει ἰδεολογία.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ο ΨεκοΑρχηγός Γιώργος Τράγκας απαιτεί να του χορηγηθούν μονοκλωνικά αντισώματα !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 01 Δεκ 2021, 21:50

Ιδιώνυμο έγραψε:
01 Δεκ 2021, 21:14
Νταξ για τον Τράγκα μιλάμε τώρα. Τον τύπο που θα μπορούσε να είναι πατέρας πνευματικός και βιολογικός του Στέφανου του Χίου :lol:
Δεν θέλω να είμαι άδικος. Είδα στα γρήγορα 1-2 βιντεάκια και ενώ ασκεί κριτική, παραδέχεται ότι τα εμβόλια προστατεύουν από σοβαρή νόσηση. Εστιάζει κυρίως στην υποχρεωτικότητα.

Από την άλλη μεριά βλέπω συνέντευξή του σε δημοσιογράφους σε video ανεβασμένο στις 29/09 που λέει ότι δεν έχει εμβολιαστεί. Αν εμβολιάστηκε μετά οριακά πρόλαβε να κάνει και τις δύο δόσεις ή έκανε μονοδοσικό (;) ή έλεγε ψέματα τότε.


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών