ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 03 Δεκ 2021, 16:08

nyxtovios έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:06
Νομίζω έχει παρατραβηξει η ιστορία συνολικά με τον κοβιντ. Τα ΜΜΕ, οι φαρμακευτικές και παρατεχαμενες επιχειρήσεις φαίνεται να είναι οι κερδισμένοι προς το παρών. Οι χαμένοι όσοι χρειάζονται το σύστημα υγείας και όσοι επλήγησαν από τα λοκνταο. Ας δούμε τώρα που θα κάνουμε μεγάλο ποσοστό εμβολιασμενων τι θα γίνει και ποιος θα αναλάβει στο τέλος το κόστος των τόσων που δεν μπόρεσαν να έχουν πρόσβαση στις υπηρεσίες του ΕΣΥ επειδή τα νοσοκομεία γίναν μονάδες κοβιντ
*παρόν

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Δεκ 2021, 16:08

Gherschaagk έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:50
SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:46
Πασιφάη, η θαυμάστρια των Ρουμανικων κομμουνιστικών φυλακών/αναμορφωτηρίων και βάλε

Ρε, δεν έχετε πάρει χαμπάρι τί πρεσβεύετε γι αυτό τα λέτε αυτά
Αλλά μακάρι να ήμουν εγώ ικανή να σας το δώσω να το καταλάβετε
Ούτε εγώ είμαι μάλλον
Φοβάμαι μόνο πως ούτε εσεις το θελετε
Obi Wan Iakobi έγραψε:
02 Δεκ 2021, 09:43
ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ!

Είπε πάντως ότι με το βίντεο της συγκεκριμένης, συμφωνεί. :lol:
Με τον άλλον τον φουκαρά, έβγαλε μάλλον σπυριά.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 03 Δεκ 2021, 16:09

Otto Weininger έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:00
SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:50
Otto Weininger έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:47


την έχεις δει ιεραπόστολος ή κάτι τέτοιο;
Την έχω δει άνθρωπος που θέλω να εκφράσω αυτήν την τραγική κάτασταση στην κοινωνία που ζω
Τόσο καιρό έτσι κι αλλιώς, μαλακιούλες γράφαμε εδώ μέσα (ή οκ εντάξει, έγραφα :lol: ) ας πούμε και καμια αλήθεια...

Σε ενοχλεί Όττο μας?
εμένα γιατί να με ενοχλεί;
Εσένα δε σε ενοχλεί που μέχρι προχτές είχες πειστεί ότι ανέκριναν τον επιστήμονα για ώρες μετά την σύλληψη του το 2018 και παραδέχτηκε ότι τεμάχισαν έμβρυα για τα εμβόλια της Pfizer ;
Δεν αισθάνθηκες γίδι που όλο αυτό ήταν fake news με κοπτοραπτική από συνέντευξη του 2008 που έλεγε εντελώς άλλα πράγματα;
Όχι γιατί αυτά τα πράγματα δεν είναι απίθανο να συμβούν, έχουν συμβεί και συμβαίνουν χειρότερα, δεν είναι science fiction
Απο κει και πέρα, μέσα στον ορυμαγδό των πληροφοριών δυο χρόνια τώρα, ψάχνουμε να δούμε τί εχει γίνει τελικά με θέματα σοβαρά, βιοηθικής και τελικά όντως προκύπτει πρόβλημα
Γίδι να νοιώθεις εσύ που τα βάζεις όλα στο ίδιο τσουβάλι και πετας χαρταετό γιατί έτσι βολεύει το όμορφο μαγαζάκι της τακτοποιημένης ζωούλας σου.
Συγγνώμη που είμαι αφοριστική απέναντί σου και προσβλητική ίσως αλλά είναι ίση απάντηση

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 03 Δεκ 2021, 16:09

Dwarven Blacksmith έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:58
SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:52
Γκερ, προετοιμάσου, πάρε και ποπ κρον για την ώρα που ματατζήδες ντυμένοι γιατροί θα μου πατάνε το κεφάλι με την μπότα για να μου χώσουνε το μπόλι! Να μου φωνάζεις με αγάπη: ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΣΟΥΒΛΑΡΑ! λολ
Το μόνο σίγουρο είναι ότι πιο ενθουσιασμένη απ' όλους θα είσαι εσύ σ' αυτή την περίπτωση, αφού το μαρτύριο είναι μεγάλη τιμή, αλλά δεν μπορείς να το πετύχεις μόνη σου, οι διώκτες είναι απαραίτητοι.

Οπότε όντως κανένας δε χάνει, win-win :003:
SUV,εδώ ο φίλος μας έχει κάποιο δίκιο.

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 03 Δεκ 2021, 16:10

BigChiefWahoo έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:08
nyxtovios έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:06
Νομίζω έχει παρατραβηξει η ιστορία συνολικά με τον κοβιντ. Τα ΜΜΕ, οι φαρμακευτικές και παρατεχαμενες επιχειρήσεις φαίνεται να είναι οι κερδισμένοι προς το παρών. Οι χαμένοι όσοι χρειάζονται το σύστημα υγείας και όσοι επλήγησαν από τα λοκνταο. Ας δούμε τώρα που θα κάνουμε μεγάλο ποσοστό εμβολιασμενων τι θα γίνει και ποιος θα αναλάβει στο τέλος το κόστος των τόσων που δεν μπόρεσαν να έχουν πρόσβαση στις υπηρεσίες του ΕΣΥ επειδή τα νοσοκομεία γίναν μονάδες κοβιντ
*παρόν
ΙΔΙΩΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ θα γίνει

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4784
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 03 Δεκ 2021, 16:11

GoBack έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:16
SpoilerShow
Bill Hicks έγραψε:
03 Δεκ 2021, 14:46
GoBack έγραψε:
03 Δεκ 2021, 14:07


Λολ
γιατί δεν την αμφισβήτησαν οι αυτούντες;
Το αποτελεσμα ηταν προδιαγεγραμμενο

:smt005: καλό

αλλά δεν ταιριάζει γιατί σ'αυτήν την περίπτωση ο Cartman είναι ο αιτών.

εκτός αν εννοείς ότι και οι δικοί μας αιτούντες είχαν υπογράψει να γλείφουν τ'αρχίδια τής εξουσίας;...
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 03 Δεκ 2021, 16:12

BigChiefWahoo έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:09
Dwarven Blacksmith έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:58
SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:52
Γκερ, προετοιμάσου, πάρε και ποπ κρον για την ώρα που ματατζήδες ντυμένοι γιατροί θα μου πατάνε το κεφάλι με την μπότα για να μου χώσουνε το μπόλι! Να μου φωνάζεις με αγάπη: ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΣΟΥΒΛΑΡΑ! λολ
Το μόνο σίγουρο είναι ότι πιο ενθουσιασμένη απ' όλους θα είσαι εσύ σ' αυτή την περίπτωση, αφού το μαρτύριο είναι μεγάλη τιμή, αλλά δεν μπορείς να το πετύχεις μόνη σου, οι διώκτες είναι απαραίτητοι.

Οπότε όντως κανένας δε χάνει, win-win :003:
SUV,εδώ ο φίλος μας έχει κάποιο δίκιο.
Όχι γιατί ενδεχομένως υπονοεί οτι επιδιώκω το μαρτύριο
Όχι, κάτι τέτοιο το κάνουν πολύ αγίες ψυχές από την τεράστια αγάπη τους για τον Χριστό και την πεντακάθαρη καρδιά τους

Εμένα βασικά μου έχει λείψει αφάνταστα η ηρεμία,η ξεκούραση και η φύση
Αυτά θα παρακαλούσα να έχω ΤΩΡΑ στην ζωή μου

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29696
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 03 Δεκ 2021, 16:13

SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:04
Gherschaagk έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:57
SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:52
Γκερ, προετοιμάσου, πάρε και ποπ κρον για την ώρα που ματατζήδες ντυμένοι γιατροί θα μου πατάνε το κεφάλι με την μπότα για να μου χώσουνε το μπόλι! Να μου φωνάζεις με αγάπη: ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΣΟΥΒΛΑΡΑ! λολ
Εγώ δεν σε έχω πει ποτέ έτσι.

Σου το εγγυώμαι. Δεν θα σε ακουμπήσει κα-νέ-νας.

Αυτά είναι ψυχωσικές φαντασιώσεις που δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.
Δεν είναι φαντασιώσεις και δεν μιλώ φοβικά εδώ πέρα, εαν θελει καποιος να το κανει ντε και καλα υποχρεωτικο, εαν δεν του κατσει κανενας αλλος τροπος γιατι να μην φτασει και εκει το πραγμα?
Εκεί λοιπόν, αν υποθέσουμε οτι φτάνουμε, δεν θα την υποστηρίξεις την υποχρεωτικότητα γιατί τι? Σέβεσαι το δικαίωμα στην ελευθερία μου? Ποιά από όλες τελικά τις ελευθερίες σέβεσαι και μέχρι πού φθάνει η ανεκτικότητά σου απέναντι στη υποχρεωτικότητα του μπολιάσματος?
Περιέγραψες μια τέρμα ψυχωσική φαντασίωση που θα έκανε τον οποιοδήποτε ψυχολόγο να ανατριχιάσει.

Φαντασιώνεσαι καταδίωξη, εμπλοκή ματατζίδων, επιβολή δια της βίας και μάλιστα με άσχημο τρόπο, πάτημα του κεφαλιού στο έδαφος με μπότα :o:o:o και θες να το συζητήσουμε;;;

Δεν είμαι η αρμόδια όπως καταλαβαίνεις.

Ο πνευματικός σου είναι άχρηστος, βρες βοήθεια.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12757
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 03 Δεκ 2021, 16:13

BigChiefWahoo έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:08
nyxtovios έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:06
Νομίζω έχει παρατραβηξει η ιστορία συνολικά με τον κοβιντ. Τα ΜΜΕ, οι φαρμακευτικές και παρατεχαμενες επιχειρήσεις φαίνεται να είναι οι κερδισμένοι προς το παρών. Οι χαμένοι όσοι χρειάζονται το σύστημα υγείας και όσοι επλήγησαν από τα λοκνταο. Ας δούμε τώρα που θα κάνουμε μεγάλο ποσοστό εμβολιασμενων τι θα γίνει και ποιος θα αναλάβει στο τέλος το κόστος των τόσων που δεν μπόρεσαν να έχουν πρόσβαση στις υπηρεσίες του ΕΣΥ επειδή τα νοσοκομεία γίναν μονάδες κοβιντ
*παρόν
Θα αναλάβεις την ευθύνη;

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12757
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 03 Δεκ 2021, 16:15

SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:10
BigChiefWahoo έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:08
nyxtovios έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:06
Νομίζω έχει παρατραβηξει η ιστορία συνολικά με τον κοβιντ. Τα ΜΜΕ, οι φαρμακευτικές και παρατεχαμενες επιχειρήσεις φαίνεται να είναι οι κερδισμένοι προς το παρών. Οι χαμένοι όσοι χρειάζονται το σύστημα υγείας και όσοι επλήγησαν από τα λοκνταο. Ας δούμε τώρα που θα κάνουμε μεγάλο ποσοστό εμβολιασμενων τι θα γίνει και ποιος θα αναλάβει στο τέλος το κόστος των τόσων που δεν μπόρεσαν να έχουν πρόσβαση στις υπηρεσίες του ΕΣΥ επειδή τα νοσοκομεία γίναν μονάδες κοβιντ
*παρόν
ΙΔΙΩΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ θα γίνει
Ιδιωτικοποίηση τι πράμα; Έτσι και αλλιώς εκτός των επειγόντων δες πας για κάτι άλλο σε δημόσιο νοσοκομείο. Να περιμένεις πχ 6 μήνες για ραντεβού συνήθως δεν είναι επιλογή.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 03 Δεκ 2021, 16:16

Gherschaagk έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:06
Kauldron έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:00
Gherschaagk έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:50




To βίντεο με τον παπά δείχνει ακριβώς την κρατική (αφού το ΣΚΑΪ είναι κρατικό κανάλι) νοοτροπία στην οποία οδηγούμαστε.
Αγαπάμε και δεχόμαστε τους πάντες, αρκεί να λένε αυτό που λέμε κι εμείς.
Δηλαδή κατά τη γνώμη σου, σε μια δημοκρατία, ποιές θα πρέπει να είναι οι επιλογές ενός πολίτη? Ποιό είναι το αγαπημένο του χρώμα?


Το βίντεο δείχνει πως η λογική, είναι πάνω από θρησκευτικές πεποιθήσεις, μόρφωση, ηλικία, ιδιότητα.

Τον έχει γνωρίσει ο άντρα μου, που είναι επίσης άθεος και είναι απίστευτος άνθρωπος.

Σταμάτα να κάνεις την Πανάγιω.
Ναι, η λογική λέει να τρέξω να κάνω ένα μπόλι που δεν το κάνει ούτε ο ίδιος ο "τσέο" της εταιρίας που το φτιάχνει, και να εμπιστευτώ αυτή εδώ:


Σοβαρά τώρα?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 03 Δεκ 2021, 16:16

nyxtovios έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:13
BigChiefWahoo έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:08
nyxtovios έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:06
Νομίζω έχει παρατραβηξει η ιστορία συνολικά με τον κοβιντ. Τα ΜΜΕ, οι φαρμακευτικές και παρατεχαμενες επιχειρήσεις φαίνεται να είναι οι κερδισμένοι προς το παρών. Οι χαμένοι όσοι χρειάζονται το σύστημα υγείας και όσοι επλήγησαν από τα λοκνταο. Ας δούμε τώρα που θα κάνουμε μεγάλο ποσοστό εμβολιασμενων τι θα γίνει και ποιος θα αναλάβει στο τέλος το κόστος των τόσων που δεν μπόρεσαν να έχουν πρόσβαση στις υπηρεσίες του ΕΣΥ επειδή τα νοσοκομεία γίναν μονάδες κοβιντ
*παρόν
Θα αναλάβεις την ευθύνη;
Για ποιο πράγμα ;

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 03 Δεκ 2021, 16:17

Gherschaagk έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:13
SUV έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:04
Gherschaagk έγραψε:
03 Δεκ 2021, 15:57


Εγώ δεν σε έχω πει ποτέ έτσι.

Σου το εγγυώμαι. Δεν θα σε ακουμπήσει κα-νέ-νας.

Αυτά είναι ψυχωσικές φαντασιώσεις που δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.
Δεν είναι φαντασιώσεις και δεν μιλώ φοβικά εδώ πέρα, εαν θελει καποιος να το κανει ντε και καλα υποχρεωτικο, εαν δεν του κατσει κανενας αλλος τροπος γιατι να μην φτασει και εκει το πραγμα?
Εκεί λοιπόν, αν υποθέσουμε οτι φτάνουμε, δεν θα την υποστηρίξεις την υποχρεωτικότητα γιατί τι? Σέβεσαι το δικαίωμα στην ελευθερία μου? Ποιά από όλες τελικά τις ελευθερίες σέβεσαι και μέχρι πού φθάνει η ανεκτικότητά σου απέναντι στη υποχρεωτικότητα του μπολιάσματος?
Περιέγραψες μια τέρμα ψυχωσική φαντασίωση που θα έκανε τον οποιοδήποτε ψυχολόγο να ανατριχιάσει.

Φαντασιώνεσαι καταδίωξη, εμπλοκή ματατζίδων, επιβολή δια της βίας και μάλιστα με άσχημο τρόπο, πάτημα του κεφαλιού στο έδαφος με μπότα :o:o:o και θες να το συζητήσουμε;;;

Δεν είμαι η αρμόδια όπως καταλαβαίνεις.

Ο πνευματικός σου είναι άχρηστος, βρες βοήθεια.
Γιατί σε τρομάζει τόσο ρε συ ένα υποθετικό σενάριο, γιατί φοβάσαι να το απαντήσεις?

Και να σου πω κάτι, όχι και να ανατριχιάσει ψυχολόγος, στην Αμερική πχ, αν δεν σταματήσεις στο αλτ, παίζει να σε φυτέψουν πεντε πεντε αστυνομικοί μαζι στο χωμα, δηλαδή ΕΛΕΟΣ ΥΠΟΚΡΙΝΕΣΤΕ

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 03 Δεκ 2021, 16:17

Kauldron έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:16

Ναι, η λογική λέει να τρέξω να κάνω ένα μπόλι που δεν το κάνει ούτε ο ίδιος ο "τσέο" της εταιρίας που το φτιάχνει, και να εμπιστευτώ αυτή εδώ:


Σοβαρά τώρα?
Σαυροειδές από τα λίγα.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: ΣτΕ προς ψεκ: λε πουλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 03 Δεκ 2021, 16:18

BigChiefWahoo έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:17
Kauldron έγραψε:
03 Δεκ 2021, 16:16

Ναι, η λογική λέει να τρέξω να κάνω ένα μπόλι που δεν το κάνει ούτε ο ίδιος ο "τσέο" της εταιρίας που το φτιάχνει, και να εμπιστευτώ αυτή εδώ:


Σοβαρά τώρα?
Σαυροειδές από τα λίγα.
Τί σαυροειδές, σαύρα κανονική.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών