Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25542
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 27 Μάιος 2022, 11:49

Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2022, 11:05
Άντρες και γυναίκες.
Ναι μωρέ εντάξει

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32807
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 27 Μάιος 2022, 11:53

Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2022, 11:05
Ασέβαστος έγραψε:
27 Μάιος 2022, 08:52
Gherschaagk έγραψε:
26 Μάιος 2022, 21:03
δεν έχω πρόβλημα με τον θυρεοειδή αδένα μου.
:roll::a108:

σωστη. εγκρινω.

:003:
Δεν ρωτάω για μένα εννοώ.

Ρωτάω γιατί υπάρχουν άνθρωποι γύρω μας που ίσως θα μπορούσαν να αντιμετωπίσουν τα προβλήματα που έχουν με τον θυρεοειδή με αυτόν τον τρόπο ίσως. Άντρες και γυναίκες.
εγω λεω, αν αναρωτηθηκες γιατι δεν εχεις προβλημα, κι αν αυτο εχει σχεση με τις σεξουαλικες πρακτικες που εφαρμοζεις.


μπααα, πολυ αθωες δωμεσα, δεν τα πιανετε τα προστυχα αστεια. :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27353
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 27 Μάιος 2022, 12:02

Gherschaagk έγραψε:
26 Μάιος 2022, 21:03
https://www.google.com/amp/s/www.enikos ... 07718/amp/
“Αλλά είπε κάτι… μας είπε να… δηλαδή μου είπε ότι αυτό που θα βοηθούσε τον θυροειδή μου είναι να πίνω το σπέρμα του Travis τέσσερις φορές την εβδομάδα” είπε η Kourtney ενώ χασκογελούσε. “ Τον αγαπώ αυτόν τον γιατρό” απάντησε ο Barker διασκεδάζοντας, ενώ πρόσθεσε ότι έχει σπέρμα πρώτης ποιότητας.
Θα ήθελα σας παρακαλώ κάποιες διευκρινίσεις αν και δεν έχω πρόβλημα με τον θυρεοειδή αδένα μου.
Θα ηθελα να δω αυτη την ιατρικη συνταγη.

"Κυρια μου σας γράφω να παιρνετε 4 φορες την εβδομαδα 5 ml φλοκια πριν το φαγητο" :003:
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25542
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 27 Μάιος 2022, 12:19

George_V έγραψε:
27 Μάιος 2022, 12:02

"Κυρια μου σας γράφω να παιρνετε 4 φορες την εβδομαδα 5 ml φλοκια πριν το φαγητο" :003:
Πριν το φαγητό γιατί μετά το φαγητό νταγκλάρουνε και δε θέλουν κόλπα

Άβαταρ μέλους
Kotas
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: 01 Οκτ 2021, 23:50

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kotas » 27 Μάιος 2022, 12:21

Gherschaagk έγραψε:
26 Μάιος 2022, 21:03
https://www.google.com/amp/s/www.enikos ... 07718/amp/
“Αλλά είπε κάτι… μας είπε να… δηλαδή μου είπε ότι αυτό που θα βοηθούσε τον θυροειδή μου είναι να πίνω το σπέρμα του Travis τέσσερις φορές την εβδομάδα” είπε η Kourtney ενώ χασκογελούσε. “ Τον αγαπώ αυτόν τον γιατρό” απάντησε ο Barker διασκεδάζοντας, ενώ πρόσθεσε ότι έχει σπέρμα πρώτης ποιότητας.
Θα ήθελα σας παρακαλώ κάποιες διευκρινίσεις αν και δεν έχω πρόβλημα με τον θυρεοειδή αδένα μου.
οι Καρντάσιανς είναι γνωστό ότι θα πουν ο,τι μαλακία τους κατέβει αρκεί να μένουν στον αφρό της επικαιρότητας, όμως το ότι ο κόσμος ασχολείται μεταξύ σοβαρού και αστείου με τις παπαριές τους αποτελεί σαφώς πρόβλημα του κόσμου

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 27 Μάιος 2022, 14:24

Kotas έγραψε:
27 Μάιος 2022, 12:21
Gherschaagk έγραψε:
26 Μάιος 2022, 21:03
https://www.google.com/amp/s/www.enikos ... 07718/amp/
“Αλλά είπε κάτι… μας είπε να… δηλαδή μου είπε ότι αυτό που θα βοηθούσε τον θυροειδή μου είναι να πίνω το σπέρμα του Travis τέσσερις φορές την εβδομάδα” είπε η Kourtney ενώ χασκογελούσε. “ Τον αγαπώ αυτόν τον γιατρό” απάντησε ο Barker διασκεδάζοντας, ενώ πρόσθεσε ότι έχει σπέρμα πρώτης ποιότητας.
Θα ήθελα σας παρακαλώ κάποιες διευκρινίσεις αν και δεν έχω πρόβλημα με τον θυρεοειδή αδένα μου.
οι Καρντάσιανς είναι γνωστό ότι θα πουν ο,τι μαλακία τους κατέβει αρκεί να μένουν στον αφρό της επικαιρότητας, όμως το ότι ο κόσμος ασχολείται μεταξύ σοβαρού και αστείου με τις παπαριές τους αποτελεί σαφώς πρόβλημα του κόσμου
Το δικό μου θέμα σε τέτοιες περιπτώσεις είναι πως ειπώθηκε ένα βλακωδες ψέμα για να γίνει ντόρος. Γιατί αμφιβάλλω αν υπάρχει γιατρός να προτείνει τέτοιο πράγμα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25542
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 27 Μάιος 2022, 14:34

Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2022, 14:24

Το δικό μου θέμα σε τέτοιες περιπτώσεις είναι πως ειπώθηκε ένα βλακωδες ψέμα για να γίνει ντόρος. Γιατί αμφιβάλλω αν υπάρχει γιατρός να προτείνει τέτοιο πράγμα.
Πρέπει να καταλάβεις οτι οι δημοσιογράφοι είναι εργαζόμενοι που πρέπει να βγάλουν το μεροκάμματό τους. Πρέπει να γράψουν και τίποτα το γαργαλιστικό για να ψυχαγωγηθούν και οι αναγνώστες. Δείξε πχια λίγη ανθρωπχια

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 27 Μάιος 2022, 14:40

Υδράργυρος έγραψε:
27 Μάιος 2022, 14:34
Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2022, 14:24

Το δικό μου θέμα σε τέτοιες περιπτώσεις είναι πως ειπώθηκε ένα βλακωδες ψέμα για να γίνει ντόρος. Γιατί αμφιβάλλω αν υπάρχει γιατρός να προτείνει τέτοιο πράγμα.
Πρέπει να καταλάβεις οτι οι δημοσιογράφοι είναι εργαζόμενοι που πρέπει να βγάλουν το μεροκάμματό τους. Πρέπει να γράψουν και τίποτα το γαργαλιστικό για να ψυχαγωγηθούν και οι αναγνώστες. Δείξε πχια λίγη ανθρωπχια
Στην συγκεκριμένη περίπτωση έχουμε μια τηλεπερσονα που λέει μλκιες για να συνεχίσει να είναι τηλεπερσόνα.

Το ότι το αναπαράγει ο δημοσιογράφος είναι σε δεύτερο χρόνο.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23573
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 27 Μάιος 2022, 14:40

δεν την ειχε πατησει ενας δημοσιογραφος στο Star παλιοτερα με κατι αναλογο ...? τωρα νομιζω ειναι ξενοδοχος στη Μυκονο
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25542
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 27 Μάιος 2022, 14:44

Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2022, 14:40

Στην συγκεκριμένη περίπτωση έχουμε μια τηλεπερσονα που λέει μλκιες για να συνεχίσει να είναι τηλεπερσόνα.
Τι να κάνουμε; :102: Δουλειά της είναι. Άμα πάρουν την κατηφόρα τα λάικ... κάτι πρέπει να κάνει

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 27 Μάιος 2022, 14:48

Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στα πάντα και επι της ουσίας παραγματοποιεί carbon offsetting, οπότε σώζουμε και το περιβάλλον.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Μάιος 2022, 14:52

klg έγραψε:
27 Μάιος 2022, 14:48
Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στα πάντα και επι της ουσίας παραγματοποιεί carbon offsetting, οπότε σώζουμε και το περιβάλλον.
That's what she said.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70260
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 27 Μάιος 2022, 14:53

Δεν είναι θέμα υγείας αλλά γεύσης.

Γιατί ως έκκριση, το σπέρμα έχει πολλά κοινά με τον ιδρώτα. Αν είναι φρέσκος, οκ. Αν είναι μπαγιάτικος, άστα να πάνε. Και όσοι/ες γουστάρουν βαρβατίλα ας πάνε να κάνουν χελθέραπυ σε καμμία στάνη.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 27 Μάιος 2022, 14:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3309
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 27 Μάιος 2022, 14:55

sys3x έγραψε:
27 Μάιος 2022, 14:52
klg έγραψε:
27 Μάιος 2022, 14:48
Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στα πάντα και επι της ουσίας παραγματοποιεί carbon offsetting, οπότε σώζουμε και το περιβάλλον.
That's what she said.
Λες να μου λέει ψέμματα;
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Η κατάποση σπέρματος κάνει καλό στον θυρεοειδή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 27 Μάιος 2022, 14:57

Gherschaagk έγραψε:
26 Μάιος 2022, 22:16
Προληπτικές θεραπείες πρέπει να κάνουμε όλοι. Άντρες και γυναίκες.
Μα,στο πλαίσιο της προληπτικής ιατρικής είναι κι αυτό.
Ως γνωστόν η συχνή εκσπερμάτωση στον άντρα προστατεύει από τον καρκίνο του προστάτη
Οπότε όταν εσείς τα καταπίνετε ωφελουμαστε και οι δύο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών