Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 15 Νοέμ 2022, 14:11

hjshiaqwws έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:04
nyxtovios έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 13:29
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 13:25


ωχ
το τζόνσον που έκανα εγώ είναι κι αυτό επικίνδυνο;;
Γιατί ανησυχείς; Η Παγώνη διαβεβαίωσε πως είναι ασφαλές.
Ναι η Παγώνη και 55000 μελέτες...
Οι μελέτες διαβεβαίωσαν για μακροχρόνια ασφάλεια ενός εμβολίου που σχεδιάστηκε πριν 2 χρόνια;
Έχεις τελειώσει το σχολείο κανονικά;
Εγώ όταν το έκανα πήρα το ρίσκο, δεν περίμενα την Παγώνη-μούμια να μου πει τι να κάνω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Νοέμ 2022, 14:12

taliban έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 13:31
Τελικά εμείς που κάναμε τα εμβολια πεθάναμε, πάθαμε τίποτα;

Που ειναι οι έγκριτοι αναλυτές του φόρουμ να μας πουν πως γίνεται να μην έχουνε πεθάνει μέχρι σήμερα;

Ας αφήσουν για λίγο την αγάπη τους τον Πουτιν.
ευκολο.

σας (μας) κοροιδεψαν, το μπολι ειχε νερακι.

οσοι πεθαναν, εστω και απο τροχαιο, ηταν αυτοι που ειχαν κανει κανονικο μπολι, και αυτο φταιει και για το τροχαιο.

ψεκ gonna ψεκ.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Νοέμ 2022, 14:14

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Νοέμ 2022, 14:17

taliban έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 13:31
Τελικά εμείς που κάναμε τα εμβολια πεθάναμε, πάθαμε τίποτα;

Που ειναι οι έγκριτοι αναλυτές του φόρουμ να μας πουν πως γίνεται να μην έχουνε πεθάνει μέχρι σήμερα;

Ας αφήσουν για λίγο την αγάπη τους τον Πουτιν.
Για μακροχρόνια προβλήματα, σου μιλάνε.
Να δω τι θα λες πολλά χρόνια μετά, οταν σου ασπρίσουν τα μαλλιά και γεράσεις και πεθάνεις απο γηρατειά, παλιοτσιράκι του Πλεύρη και της Παγώνη και του Κούλη. :102: Νομιζεις οτι δεν ειναι μπολιοπαρενέργειες ολα αυτα? Ειναι και παραείναι.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22671
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 15 Νοέμ 2022, 14:18

εχει και αλλος παρενεργειες με αυξημένες σεξουαλικές επιδόσεις ή μονο τον βαντόνο δουλευει η κοπέλα του;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Νοέμ 2022, 14:23

enaon έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:18
εχει και αλλος παρενεργειες με αυξημένες σεξουαλικές επιδόσεις ή μονο τον βαντόνο δουλευει η κοπέλα του;
Είναι φανατική αντιΚουλικιά, τί λόγο θα είχε? :102:
Το βλέπω και πάνω μου άλλωστε. Τέρας! Τελείωνω και μπαίνω πχορουμ για να μου πέσει και να ηρεμήσω, αλλιώς με τίποτα!
Και στο αθλητικό μέρος, οταν παω για μπαλίτσα με φιλους με κοιτάνε σαν να ειμαι ο Ρονάλντο. Ομοια συμπτώματα εχουν κι αλλοι εμβολιασμένοι φιλοι μου, εν αντιθεσει με τους αμπόλιαστους φιλους που παίρνουν επ'ωμου τα πνευμόνια τους μεσα στο γηπεδο.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22671
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 15 Νοέμ 2022, 14:28

ετσι κανουν και τα οπωροφόρα λιγο πριν τα κακαρώσουν, τα δίνουν όλα.


την εποχή που σε εκανε ρομπα το ρωσιδάκι ησουν ανεμβολιαστος και μας δουλευες ε; :011:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Νοέμ 2022, 14:32

Τεσπα, οταν ολοκληρωθεί η έρευνα και αποναζιστοποιηθούν και επισημως μοντερνα και πφιζερ, και μείνει το μόνο Χριστιανικό και Αντισατανικό σπουτνικ, ειδοποιήστε με.
Προσοχή μόνο, μη σας βγει Χέρσα(ώνα) η έρευνα και τα μαζεύετε παλι με την ουρά στα σκέλια για να γυρισετε πίσω, πιροσκί της δεκάρας :giggle:

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22671
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 15 Νοέμ 2022, 14:35

θυμάσαι αν πρίν γίνεις πειραμα εβλεπες τον πουτιν παντου;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Νοέμ 2022, 14:38

enaon έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:35
θυασαι αν πρίν γίνεις πειραμα εβλεπες τον πουτιν παντου;
Δεν ειμαι θαυμαστής του. :102:
Οι γκρούπιζ του τον βλέπουν παντού ως Απελευθερωτή και αποναζιστοποιητή, κάνοντας πείραμα τους ίδιους του τους στρατιώτες, νεαρα παιδιά που δεν γύρισαν καν σε φέρετρα στις οικογένειές τους.

Η άποψή σου για το σπούτνικ ποιά ειναι, μας είπες? Για θύμισέ μου. Καλό, καλό? Μόνο τα άλλα ειναι κακά?

Someone
Δημοσιεύσεις: 461
Εγγραφή: 28 Μάιος 2022, 16:13

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Someone » 15 Νοέμ 2022, 14:39

vantono έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:32
Τεσπα, οταν ολοκληρωθεί η έρευνα και αποναζιστοποιηθούν και επισημως μοντερνα και πφιζερ, και μείνει το μόνο Χριστιανικό και Αντισατανικό σπουτνικ, ειδοποιήστε με.
Προσοχή μόνο, μη σας βγει Χέρσα(ώνα) η έρευνα και τα μαζεύετε παλι με την ουρά στα σκέλια για να γυρισετε πίσω, πιροσκί της δεκάρας :giggle:
Μιλάς μόνο από πεποίθηση και επειδή έτσι σου κάπνισε. Δεν είσαι ούτε γιατρός ούτε βιολόγος και παρόλα αυτά χώνεσαι στα επιστημονικά να ειρωνευτείς κιόλας. Γιατί άνθρωπε μου;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Νοέμ 2022, 14:40

Someone έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:39
vantono έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:32
Τεσπα, οταν ολοκληρωθεί η έρευνα και αποναζιστοποιηθούν και επισημως μοντερνα και πφιζερ, και μείνει το μόνο Χριστιανικό και Αντισατανικό σπουτνικ, ειδοποιήστε με.
Προσοχή μόνο, μη σας βγει Χέρσα(ώνα) η έρευνα και τα μαζεύετε παλι με την ουρά στα σκέλια για να γυρισετε πίσω, πιροσκί της δεκάρας :giggle:
Μιλάς μόνο από πεποίθηση και επειδή έτσι σου κάπνισε. Δεν είσαι ούτε γιατρός ούτε βιολόγος και παρόλα αυτά χώνεσαι στα επιστημονικά να ειρωνευτείς κιόλας. Γιατί άνθρωπε μου;
Γιατί το μπόλι μου χάρισε υπερδυνάμεις! Πήξε ψέκουλα πουτινόπληκτε!

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22671
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 15 Νοέμ 2022, 14:43

vantono έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:38
Δεν ειμαι θαυμαστής του. :102:
Οι γκρούπιζ του τον βλέπουν παντού ως Απελευθερωτή και αποναζιστοποιητή, κάνοντας πείραμα τους ίδιους του τους στρατιώτες, νεαρα παιδιά που δεν γύρισαν καν σε φέρετρα στις οικογένειές τους.

Η άποψή σου για το σπούτνικ ποιά ειναι, μας είπες? Για θύμισέ μου. Καλό, καλό? Μόνο τα άλλα ειναι κακά?
ναι οκ, θυμασαι αν εβλεπες και παλιά γκρουπις του πουτιν όταν φοβόσουν μηπως κατι εχει παρενεργειες;

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 15 Νοέμ 2022, 14:44

Να αναφέρουμε ότι είναι και ψηφοφόρος του Μπακογιάννη ο vantono.
Αυτό ίσως δώσει εξηγήσεις.

Someone
Δημοσιεύσεις: 461
Εγγραφή: 28 Μάιος 2022, 16:13

Re: Η Pfizer και η Moderna ξεκινούν έρευνες για να δούν αν τα εμβόλιά τους έχουν μακροπρόθεσμες επιπτώσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Someone » 15 Νοέμ 2022, 14:47

vantono έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:40
Someone έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:39
vantono έγραψε:
15 Νοέμ 2022, 14:32
Τεσπα, οταν ολοκληρωθεί η έρευνα και αποναζιστοποιηθούν και επισημως μοντερνα και πφιζερ, και μείνει το μόνο Χριστιανικό και Αντισατανικό σπουτνικ, ειδοποιήστε με.
Προσοχή μόνο, μη σας βγει Χέρσα(ώνα) η έρευνα και τα μαζεύετε παλι με την ουρά στα σκέλια για να γυρισετε πίσω, πιροσκί της δεκάρας :giggle:
Μιλάς μόνο από πεποίθηση και επειδή έτσι σου κάπνισε. Δεν είσαι ούτε γιατρός ούτε βιολόγος και παρόλα αυτά χώνεσαι στα επιστημονικά να ειρωνευτείς κιόλας. Γιατί άνθρωπε μου;
Γιατί το μπόλι μου χάρισε υπερδυνάμεις! Πήξε ψέκουλα πουτινόπληκτε!
Κάτσε να δούμε τώρα ποιος είναι ψεκασμένος. Εγώ δεν έκανα ποτέ δήλωση υπέρ του Πούτιν και των Ρώσων. Εσύ χωρίς να με ξέρεις μου λες αυτό. Μήπως να πας να κοιταχτείς;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών