Είμαστε όλοι Θανασάκης

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 01 Δεκ 2022, 18:43

Πολυ θα ηθελα μια απαντηση γιατι στη Δανια το σταματησαν για τους κατω των 18.

.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 01 Δεκ 2022, 19:02

hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 17:54
Βασικά πάνω από το 50% του πληθυσμού δεν ήθελε να κάνει το εμβόλιο, άρα ο φίλος σου έλεγε μαλακίες. Δεν μπορώ να το πάρω σοβαρά αυτό που λες. Η αλήθεια είναι ότι καλά έκανες και το έκανες εφόσον ήθελες είτε γιατί φοβήθηκες είτε γιατί έτσι, ρε φίλε. Απλά μην μου το δικαιολογείς ως μοναδική ορθολογική επιλογή απέναντι σε ψεκασμό. Είναι ασύμβατο με την υπόλοιπη στάση σου γι' αρχή.
Εσύ από τον..."γιατρό" του φιλαράκου μας από την Πάτρα (πόλη της Πισπιρίγκου),τι περίμενες δηλαδή ; Να μην λέει μαλακίες ; :lol:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 01 Δεκ 2022, 19:04

Ζενίθεδρος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 13:16
Τελικά, το φάγατε τζάμπα και βερεσέ. Δεν πειράζει, με τρεις φορές δεν γίνεσαι δα και πουστης. :smt005:
Είναι βαρύς ο πόνος :smt005:
Το παίζουν και άνετοι :smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Δεκ 2022, 19:56

hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 17:54
Βασικά πάνω από το 50% του πληθυσμού δεν ήθελε να κάνει το εμβόλιο, άρα ο φίλος σου έλεγε μαλακίες. Δεν μπορώ να το πάρω σοβαρά αυτό που λες. Η αλήθεια είναι ότι καλά έκανες και το έκανες εφόσον ήθελες είτε γιατί φοβήθηκες είτε γιατί έτσι, ρε φίλε. Απλά μην μου το δικαιολογείς ως μοναδική ορθολογική επιλογή απέναντι σε ψεκασμό. Είναι ασύμβατο με την υπόλοιπη στάση σου γι' αρχή.
αν και ψηνομαι να επιχειρηματολογησω οτι κανεις λαθος, οι καθυστερημενοι πρεπει να ειναι πολυ παραπανω απο 50%, ας το αφησω. :003:

η ορθολογικη μου σταση ηταν "ρωτησα καποιον που ξερει και εμπιστευομαι, εκανα οτι μου ειπε"

δεν λεω οτι απαραιτητα, οποιος δεν κανει εμβολιο ειναι ψεκ. εχω καλο φιλο, η κορη του γιατρος, τη ρωτησε, του ειπε να μην το κανει. εξισου ορθολογιστης με μενα, με τον ιδιο τροπο. για την ιστορια, ενα χρονο μετα του ειπε να το κανει και το εκανε.

λεω ομως οτι σιγουρα, ολοι οι ψεκ, φλατερθερς, λιακοπουλικοι, αγιοπαισικοι κλπ, δεν κανουν εμβολιο, για ηλιθιους ψεκο-λογους. δυσκολα θα βρεις ψεκασμενο που να κανει εμβολιο. ψεκες λεω οσους δεν κανουν επειδη το λεει ο τραγκας, ο πνευματικος τους, η ξαδερφη που το εκανε και μαγνητιζει κουταλια, διαβασαν στου ιντερνετς οτι εχει το τσιπακι του μπιλ γκειτς, και συνδεονται με μπλουτουθ.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Δεκ 2022, 20:00

BigChiefWahoo έγραψε:
01 Δεκ 2022, 19:02
hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 17:54
Βασικά πάνω από το 50% του πληθυσμού δεν ήθελε να κάνει το εμβόλιο, άρα ο φίλος σου έλεγε μαλακίες. Δεν μπορώ να το πάρω σοβαρά αυτό που λες. Η αλήθεια είναι ότι καλά έκανες και το έκανες εφόσον ήθελες είτε γιατί φοβήθηκες είτε γιατί έτσι, ρε φίλε. Απλά μην μου το δικαιολογείς ως μοναδική ορθολογική επιλογή απέναντι σε ψεκασμό. Είναι ασύμβατο με την υπόλοιπη στάση σου γι' αρχή.
Εσύ από τον..."γιατρό" του φιλαράκου μας από την Πάτρα (πόλη της Πισπιρίγκου),τι περίμενες δηλαδή ; Να μην λέει μαλακίες ; :lol:
ε, αυτα λεω χελη.

το ποσο καλος ειναι ενας γιατρος, εξαρταται απο το αν στην πολη που ζει υπαρχει μια μουρλη που σκοτωνει τα παιδια της.

αγνος, ανοθευτος ψεκασμος.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Δεκ 2022, 20:01

Αρίστος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 18:43
Πολυ θα ηθελα μια απαντηση γιατι στη Δανια το σταματησαν για τους κατω των 18.

.
επειδη ο μπιλ γκειτς γαμει ανηλικες δανεζες, μετα τις θυσιαζει και τις τρωει, χαλαει η γευση αμα εχουν τσιπακι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 01 Δεκ 2022, 20:06

Εσείς που κάνατε το εμβόλιο πρέπει να αποφασίσετε τι βάλατε τελικά μέσα στο σώμα σας, το σούπερ ντούπερ χαι τεκ εμβόλιο ενεργοποίησης των ανοσοποιητικών γονιδίων που θα σας βγάλει μια ντουζίνα αυτοάνοσα τα επόμενα χρόνια ή ενα πλασέμπο νεράκι του Θεού; Ακόμα και αν δεν το αποφασίσετε, θα το αποφασίσει ο χρόνος. :smt005:
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69748
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 01 Δεκ 2022, 20:11

Ζενίθεδρος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 20:06
Εσείς που κάνατε το εμβόλιο πρέπει να αποφασίσετε τι βάλατε τελικά μέσα στο σώμα σας, το σούπερ ντούπερ χαι τεκ εμβόλιο ενεργοποίησης των ανοσοποιητικών γονιδίων που θα σας βγάλει μια ντουζίνα αυτοάνοσα τα επόμενα χρόνια ή ενα πλασέμπο νεράκι του Θεού; Ακόμα και αν δεν το αποφασίσετε, θα το αποφασίσει ο χρόνος. :smt005:
Σαφώς και θα δείξει ο χρόνος. Θα είχε ενδιαφέρον μια τέτοια στατιστική μεταξύ των μεν και των δεν.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Δεκ 2022, 22:31

Ασέβαστος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 19:56
hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 17:54
Βασικά πάνω από το 50% του πληθυσμού δεν ήθελε να κάνει το εμβόλιο, άρα ο φίλος σου έλεγε μαλακίες. Δεν μπορώ να το πάρω σοβαρά αυτό που λες. Η αλήθεια είναι ότι καλά έκανες και το έκανες εφόσον ήθελες είτε γιατί φοβήθηκες είτε γιατί έτσι, ρε φίλε. Απλά μην μου το δικαιολογείς ως μοναδική ορθολογική επιλογή απέναντι σε ψεκασμό. Είναι ασύμβατο με την υπόλοιπη στάση σου γι' αρχή.
αν και ψηνομαι να επιχειρηματολογησω οτι κανεις λαθος, οι καθυστερημενοι πρεπει να ειναι πολυ παραπανω απο 50%, ας το αφησω. :003:

η ορθολογικη μου σταση ηταν "ρωτησα καποιον που ξερει και εμπιστευομαι, εκανα οτι μου ειπε"

δεν λεω οτι απαραιτητα, οποιος δεν κανει εμβολιο ειναι ψεκ. εχω καλο φιλο, η κορη του γιατρος, τη ρωτησε, του ειπε να μην το κανει. εξισου ορθολογιστης με μενα, με τον ιδιο τροπο. για την ιστορια, ενα χρονο μετα του ειπε να το κανει και το εκανε.

λεω ομως οτι σιγουρα, ολοι οι ψεκ, φλατερθερς, λιακοπουλικοι, αγιοπαισικοι κλπ, δεν κανουν εμβολιο, για ηλιθιους ψεκο-λογους. δυσκολα θα βρεις ψεκασμενο που να κανει εμβολιο. ψεκες λεω οσους δεν κανουν επειδη το λεει ο τραγκας, ο πνευματικος τους, η ξαδερφη που το εκανε και μαγνητιζει κουταλια, διαβασαν στου ιντερνετς οτι εχει το τσιπακι του μπιλ γκειτς, και συνδεονται με μπλουτουθ.
Χαίρω πολύ, αυτό όμως δεν είναι κριτήριο για να ονομάσεις ψεκ όλους τους υπόλοιπους. Είναι επιχείρημα τύπου "ο Χίτλερ το είπε/το έκανε", οπότε όσοι λένε το ίδιο πράγμα είναι ναζί (χρησιμοποιείται συχνά για τους βίγκαν). Ούτε είναι αιτιολόγηση της απόφασής σου.

Εγώ δεν λοιδορώ κανέναν που έκανε το εμβόλιο, ακόμα κι αν το έκανε από καθαρό φόβο. Ίσα-ίσα, σε πολύ κόσμο που είχε κλείσει ραντεβού γιατί έπρεπε για λόγους εργασίας να το κάνει, αλλά έτρεμε την στιγμή και τις παρενέργειες, η θέση μου ήταν καθησυχαστική. Υπήρχαν και άτομα που ενθάρρυνα να το κάνουν γιατί είχαν θέματα υγείας.

Αυτό που δεν δέχομαι είναι αυτή η παραφιλολογία για ψεκασμένους και ο διχασμός που καλλιεργήθηκε, όπως τότε με το δημοψήφισμα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Δεκ 2022, 22:33

ΓΑΛΗ έγραψε:
01 Δεκ 2022, 20:11
Ζενίθεδρος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 20:06
Εσείς που κάνατε το εμβόλιο πρέπει να αποφασίσετε τι βάλατε τελικά μέσα στο σώμα σας, το σούπερ ντούπερ χαι τεκ εμβόλιο ενεργοποίησης των ανοσοποιητικών γονιδίων που θα σας βγάλει μια ντουζίνα αυτοάνοσα τα επόμενα χρόνια ή ενα πλασέμπο νεράκι του Θεού; Ακόμα και αν δεν το αποφασίσετε, θα το αποφασίσει ο χρόνος. :smt005:
Σαφώς και θα δείξει ο χρόνος. Θα είχε ενδιαφέρον μια τέτοια στατιστική μεταξύ των μεν και των δεν.
Θα είχε, αλλά κατά πάσα πιθανότητα δεν πρόκειται να την δεις ποτέ. Ίσως οι μελλοντικοί επιστήμονες κοιτάξουν στα αρχεία για να κάνουν ανάλυση του φαινομένου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14891
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 01 Δεκ 2022, 22:45

hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 16:06
Οργισμένος έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 23:38
ksk έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 21:45

Έχεις ένα δίκιο αλλά μήπως δεν μπορούσε να πράξει διαφορετικά; Θα δειξει.
Γιατι ; Δεν καταλαβα; Πραξεις νομοθετικου περιεχομενου κοινως νομοι, προεδρικα διαταγματα, ΔΕΝ μπορουν να προσβληθουν απο κανενα δικαστηριο . Σε αυτες τις περιπτωσεις ακομα και οι αποφασεις του ΣΕ εχουν γνωμοδοτικο χαρακτηρα και μπορουν να προσβαλουν εως και μεχρι υπουργικες αποφασεις.
Οι αποφάσεις του ΣτΕ δεν είναι δεσμευτικές, αλλά θεωρείται προσβολή στην δικαιοσύνη να μην τις αποδεχθεί η κυβέρνηση. Θυμάσαι κάποια τέτοια περίπτωση;
Μεχρι πριν 4/5 χρονια ηταν κανονας. Και οχι δεν θεωρειται καμια προσβολη. Δεν εχομε συνταγματικο δικαστηριο.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14891
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 01 Δεκ 2022, 22:46

Ζενίθεδρος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 20:06
Εσείς που κάνατε το εμβόλιο πρέπει να αποφασίσετε τι βάλατε τελικά μέσα στο σώμα σας, το σούπερ ντούπερ χαι τεκ εμβόλιο ενεργοποίησης των ανοσοποιητικών γονιδίων που θα σας βγάλει μια ντουζίνα αυτοάνοσα τα επόμενα χρόνια ή ενα πλασέμπο νεράκι του Θεού; Ακόμα και αν δεν το αποφασίσετε, θα το αποφασίσει ο χρόνος. :smt005:
Γελαει ο ψεκας.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14891
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 01 Δεκ 2022, 22:48

hellegennes έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 23:48
Οργισμένος έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 23:39
hellegennes έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 23:21


Ούτε 0,0001% λιγότερο δεν τον μεταδίδουν. Επίσημα η ιατρική άποψη είναι ότι δεν κάνουν καμμιά διαφορά στην μετάδοση.
Ελα βρε παπαρα συνελθε με αυτη τη μαλακια πια.
Εσύ πρέπει να συνέλθεις. Καταλαβαίνω στην αρχή που όλα ήταν άγνωστα και φλου να παίρνεις μια συγκεκριμένη πλευρά, αλλά τώρα που επίσημα έχει αλλάξει η άποψη, σταμάτα να μένεις κολλημένος σε αγκυλώσεις της ελληνικής κυβέρνησης γιατί είναι πολύ εγωιστές για να αποδεχτούν την πραγματικότητα.
Ελα μωρε μαλακα, ξεκολα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Δεκ 2022, 22:55

Οργισμένος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 22:45
hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 16:06
Οργισμένος έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 23:38


Γιατι ; Δεν καταλαβα; Πραξεις νομοθετικου περιεχομενου κοινως νομοι, προεδρικα διαταγματα, ΔΕΝ μπορουν να προσβληθουν απο κανενα δικαστηριο . Σε αυτες τις περιπτωσεις ακομα και οι αποφασεις του ΣΕ εχουν γνωμοδοτικο χαρακτηρα και μπορουν να προσβαλουν εως και μεχρι υπουργικες αποφασεις.
Οι αποφάσεις του ΣτΕ δεν είναι δεσμευτικές, αλλά θεωρείται προσβολή στην δικαιοσύνη να μην τις αποδεχθεί η κυβέρνηση. Θυμάσαι κάποια τέτοια περίπτωση;
Μεχρι πριν 4/5 χρονια ηταν κανονας. Και οχι δεν θεωρειται καμια προσβολη. Δεν εχομε συνταγματικο δικαστηριο.
Θέλω να μου πεις μια περίπτωση που η κυβέρνηση έγραψε την απόφαση του ΣτΕ στ' αρχίδια της.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14891
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 01 Δεκ 2022, 22:57

hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 22:55
Οργισμένος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 22:45
hellegennes έγραψε:
01 Δεκ 2022, 16:06


Οι αποφάσεις του ΣτΕ δεν είναι δεσμευτικές, αλλά θεωρείται προσβολή στην δικαιοσύνη να μην τις αποδεχθεί η κυβέρνηση. Θυμάσαι κάποια τέτοια περίπτωση;
Μεχρι πριν 4/5 χρονια ηταν κανονας. Και οχι δεν θεωρειται καμια προσβολη. Δεν εχομε συνταγματικο δικαστηριο.
Θέλω να μου πεις μια περίπτωση που η κυβέρνηση έγραψε την απόφαση του ΣτΕ στ' αρχίδια της.
Ψαξτο λιγακι, ΗΤΑΝ ΚΑΝΟΝΑΣ .
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών