Είμαστε όλοι Θανασάκης

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 30 Νοέμ 2022, 13:28

BigChiefWahoo έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 13:05
Πασιφάη έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 12:51

Να σε ρωτήσω κάτι αγάπη. Αν βάλεις το μάκτρο στη μύτη, σου βιάζουν την προσωπικότητά σου; Τον ψυχισμό σου;
Αν πας να κάνεις ένα γαμημένο εμβόλιο, θα βάλεις στο σώμα σου νανοτσιπάκι φάιβ τζι και θα γίνεις εξωγήινος;
Αναρωτήθηκες ποτέ, πόσοι άνθρωποι γλύτωσαν σε παγκόσμιο επίπεδο από βαρύτατες νοσήσεις, επειδή εμβολιάστηκαν;
Τα θεωρείς όλα σχέδιο για την αποπεράτωση ενός ανώτερου σκοπού που είναι η εξάλειψη του είδους μας; Πες μου, ειλικρινά.
Διότι τις ίδιες μαλακίες υποστηρίζει και η ξαδέρφη μου. Να δω κάτι θέλω.

Είπαμε, άσε τον Τζιμάκο. Δε μασάω απ'τον χαζό τρόπο που προσπαθείς να με πείσεις.
Πασιφάη,είσαι καλή,πολύ καλή,αλλά έχεις θέμα αντίληψης.
Ψιλοπλάκα κάνω με τα τελευταία ποστ,αλλά εσύ κάνεις λες και ποιος ξέρει τι έγινε.Μην τα παίρνεις τόσο σοβαρά και μην μου κάνεις υποδείξεις για Τζιμάκους,δεν επηρρεάζομαι καθόλου.Ό,τι γουστάρω θα φέρνω στην κουβέντα.
Δεν με νοιάζει καν αν πέθανε κόσμος ή αν πέρασε άσχημα.Δεν δημιούργησα εγώ αυτή την κατάσταση ούτε ευθύνομαι για τις απώλειες.Ούτε κι εσύ.Κανένας από μας εδώ.
Για νανοτσιπάκια και λοιπά,συζήτα τα με τον Λεγεών,αυτός τα φέρνει στη συζήτηση.Εγώ δεν έχω φέρει ΠΟΤΕ τέτοιες ηλιθιότητες στη συζήτηση.
Το τι πιστεύει τέλος η ξαδέρφη σου δεν μου φαίνεται καθόλου παράξενο.Έχει γεμίσει η πλάση με ηλίθια όντα που είναι όλη την ώρα στο φέις.Σόρι εμπάουτ δατ,εγώ παίζω σε άλλη κατηγορία που δεν έχεις πάρει καν χαμπάρι καν ποια είναι.Και δεν έχω καμμία σχέση με την ξαδέρφη σου.
Οπότε,όπως εγώ μέχρι τώρα δεν σου έχω κάνει την παραμικρή υπόδειξη,τι να γράφεις και τι όχι,κάνε κι εσύ το ίδιο,σε παρακαλώ πολύ.

Μπιγκ να με συγχωρείς, αλλά εγώ προσωπικά είμαι η Πασιφάη, ουχί ο Λεγεών ή οποιοσδήποτε άλλος. Βάζω την άποψή μου στο τραπέζι της κουβέντας, ξεκάθαρα. Είμαι απ'τους λίγους εδώ μέσα που έχω φερθεί με περισσή ευγένεια σε όσους έχετε επιλέξει να μην εμβολιαστείτε.
Το να μου κουνάς όμως το δάκτυλο, λέγοντάς μου πως θα πρέπει να σε πληρώσω επειδή εμβολιάστηκα, δεν είναι απλά υπόδειξη, αλλά αναίδεια.
Το μπολνταρισμένο δε, με ενοχλεί τα μάλλα.Διότι μετράς την ανθρώπινη ζωή με τιμωρητικό τρόπο. Και ειλικρινά με ενοχλεί.

Όσο για τον Τζιμ, έχουμε αλλιώτικη αντίληψη περί μουσικής, μηνυμάτων και στίχων. Κατά πάσα πιθανότητα.
Με εκτίμηση, φιλιά στη μούρη.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4770
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 30 Νοέμ 2022, 13:32

hellegennes έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 00:03
Εγώ πάντως έχω πελάτες υγειονομικούς που βγήκαν σε αναστολή γιατί δεν ήθελαν να κάνουν το εμβόλιο, όπως και υγειονομικούς που έκαναν το εμβόλιο ενώ δεν ήθελαν με τίποτα, αλλά το έκαναν για να μην χάσουν τις δουλειές τους, γιατί δεν τους έπαιρνε να αφήσουν τα παιδιά τους νηστικά.

Κανείς απ' αυτούς δεν είναι περίεργος και σίγουρα κανείς δεν είναι ψεκασμένος, όπως είναι π.χ. ο Λεγεών, που πιστεύει ένα σωρό συνωμοσιολογικές πίπες. Είναι όλοι μορφωμένοι άνθρωποι, με κουλτούρα και γνώσεις.
ναι, θυμάμαι που είχες γράψει για την καθόλου περίεργη και ψεκασμένη νοσηλεύτρια πελάτισσά σου που χάρηκε ότι αρρώστησε και νοσηλεύτηκε γιατί έτσι γλίτωσε από το μπόλι τού θανάτου. :smt005:
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69703
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 30 Νοέμ 2022, 13:35

BigChiefWahoo έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 12:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 12:15
BigChiefWahoo έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 11:49

Διότι με υποχρέωσαν χωρίς καν να συντρέχει λόγος.
Μαφιόζικα και εκβιαστικά.
Δεν είναι ζευγάρι παπούτσια που αγόρασα και με χτυπάνε στο δάχτυλο.
Είναι ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΣΩΛΗΝΑΡΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΩΝΑΝΕ ΣΤΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ :smt013:smt013:smt013
Οκ, αν κατάλαβα καλά, το θέμα σου δεν είναι μόνον τα εμβόλια αλλά ΚΑΙ τα τεστ.

Να υποθέσω ότι οι αντιεμβολιαστές που έκαναν συχνά τεστ και φορούσαν μάσκα για προληπτικούς λόγους ήταν και αυτοί βλάκες;

Είσαι σίγουρος για το τί ακριβώς σε ενοχλεί σ' αυτό το θέμα;
Μα κι εγώ αυτό έκανα.
Έκανα δύο,ίσως και τρία τεστ την εβδομάδα και φορούσα ΠΑΝΤΑ μάσκα (εργαζόμουν σε κλειστό,δημόσιο χώρο,τη στιγμή που οι εμβολιασμένοι συνάδελφοι κυκλοφορούσαν χωρίς μάσκα - φακτ :g030: )
Σε πληροφορώ το Πάσχα πήγα να δω την μεγάλη μου κόρη στη Γερμανία και στο αεροδρόμιο στην Κολωνία με κοίταζαν περίεργα οι Γερμανοί,επειδή φορούσα τη μάσκα ! Και κόλλησα και τον ιό στο κατόπι !
Ποια προστασία από τη μάσκα λοιπόν ; Αν και όπως είπα,δεν σταμάτησα να τη φοράω στην Ελλάδα (σε κλειστούς χώρους και σε κοντινές επαφές)

Τελικά όμως,βλέπω ότι όντως πιάστηκα βλάκας.Ή,για να το θέσω καλλίτερα,εγώ πλήρωνα κι εσύ δεν πλήρωνες (καταλαβαίνεις τι εννοώ "εσύ",όλοι όσοι δηλαδή εμβολιαστήκατε και δεν υποχρεωνόσασταν σε ράπιντ).Γιατί ; Και εσείς έπρεπε να το κάνετε για να πάτε στη δουλειά.Αλλά η πρωθυπουργάρα μας,φρόντισε πρώτος και καλλίτερος να μας διαχωρίσει σε ψεκ και σε "νορμάλ",άρα εσείς ήσασταν οι Άγιοι της υπόθεσης κι εμείς οι Σατανάδες.Αμ δεν πάει έτσι.Ο ιός κυκλοφορεί ανεξέλεγκτα και μπορεί να τον μεταδώσει ο καθένας μας και αυτή είναι η μόνη πραγματικότητα.Τα ράπιντ λοιπόν θα έπρεπε να είναι υποχρεωτικά για όλους,ΔΩΡΕΑΝ.Αλλά εδώ μιλάμε για μπίζνα και αν δεν το βλέπεις,κάτι σημαίνει,δεν ξέρω τι.Εσύ ξέρεις.

Επίσης μην ξεχνάμε τις συνέπειες από την απομάκρυνση των ανεμβολίαστων υγειονομικών από τα πόστα τους και την μετέπειτα υποστελέχωση του συστήματος Υγείας.
Καλέ μου άνθρωπε, εμένα δεν με υποχρέωσε ουδείς να εμβολιαστώ, ακόμη και ως εργαζόμενη. Και δεν νομίζω ότι είμαι η μόνη. Συνέχισα να κάνω ράπιντ (όχι στην ίδια συχνότητα) επειδή ήταν προσωπική επιλογή. Κατά τα άλλα, σαφώς και θεωρώ αφελείς αυτούς που εμβολιάστηκαν για τον χ ή ψ λόγο (εργασιά, διασκέδαση κλπ) και μόλις πέρασε η απαγορευτική περίοδος, πέταξαν τις μάσκες και κυκλοφορούν στο χαλαρό εν μέσω πολυκοσμίας, ειδικώς όταν πρόκειται για μεσήλικους και άνω. Για τους νέους το καταλαβαίνω, για τους υπόλοιπους όχι.

Η ανοησία γενικώς, είτε σε εμβολιασμένους είτε σε ανεμβολίαστους, δεν έχει ηλικία.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69703
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 30 Νοέμ 2022, 13:39

Αναφορικά δε με την άποψη το ότι οι εμβολιασμένοι χρωστάνε κάτι στους ανεμβολίαστους, τί να πω;

Δεν είναι καν λάθος.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11845
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 30 Νοέμ 2022, 13:39

BigChiefWahoo έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 11:49
Bipsco έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 16:46
BigChiefWahoo έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 11:51
Εμένα με ενδιαφέρει να πάρω πίσω τα λεφτά που έδωσα για ράπιντ τεστς.
5 ευρώ κάθε φορά,για να πάω για δουλειά.
Τα έχω όλα μαζεμένα,ξεπερνάνε τα 200 ευρώ.
Ήδη μαζευόμαστε,με συνδρομή δικηγόρων για να τα διεκδικήσουμε.
Εναλλακτικά να πληρώσουν τα ίδια λεφτά ΚΑΙ οι εμβολιασμένοι ψέκες.
Δεν κατάλαβα για ποιον ακριβώς λόγο αυτοί δεν πλήρωναν,ενώ ήταν φως φανάρι ότι ΚΑΙ αυτοί διέσπειραν ανεξέλεγκτα τον ιούλη.

Δεν ξεχνάμε,εδώ θα πληρωθούν όλα :g030:
Γιατί να επιστραφούν χρήματα για προιον που έχεις χρησιμοποιησει;
Διότι με υποχρέωσαν χωρίς καν να συντρέχει λόγος.
Μαφιόζικα και εκβιαστικά.
Δεν είναι ζευγάρι παπούτσια που αγόρασα και με χτυπάνε στο δάχτυλο.
Είναι ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΣΩΛΗΝΑΡΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΩΝΑΝΕ ΣΤΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ :smt013:smt013:smt013
Είναι με το DNA του σορος τα σωληνάρια.
Λυπάμαι. Έχεις μολυνθεί.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40664
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Νοέμ 2022, 13:52

Bill Hicks έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 13:32
hellegennes έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 00:03
Εγώ πάντως έχω πελάτες υγειονομικούς που βγήκαν σε αναστολή γιατί δεν ήθελαν να κάνουν το εμβόλιο, όπως και υγειονομικούς που έκαναν το εμβόλιο ενώ δεν ήθελαν με τίποτα, αλλά το έκαναν για να μην χάσουν τις δουλειές τους, γιατί δεν τους έπαιρνε να αφήσουν τα παιδιά τους νηστικά.

Κανείς απ' αυτούς δεν είναι περίεργος και σίγουρα κανείς δεν είναι ψεκασμένος, όπως είναι π.χ. ο Λεγεών, που πιστεύει ένα σωρό συνωμοσιολογικές πίπες. Είναι όλοι μορφωμένοι άνθρωποι, με κουλτούρα και γνώσεις.
ναι, θυμάμαι που είχες γράψει για την καθόλου περίεργη και ψεκασμένη νοσηλεύτρια πελάτισσά σου που χάρηκε ότι αρρώστησε και νοσηλεύτηκε γιατί έτσι γλίτωσε από το μπόλι τού θανάτου. :smt005:
Μπράβο, έχεις καλή μνήμη. Δεν είπε βέβαια "δεν θέλω να κάνω το μπόλι του θανάτου" είπε ότι δεν ήθελε να κάνει ένα εμβόλιο που δεν έχει επαρκές ιστορικό δοκιμών και δεν της αρέσουν οι εκβιασμοί. Αμφότερα απολύτως λογικά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12754
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 30 Νοέμ 2022, 13:58

Εικόνα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 30 Νοέμ 2022, 15:27

BigChiefWahoo έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 12:20
George_V έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 12:14
Google is your friend.
Ναι αλλά μην το λες όταν σε συμφέρει μόνο.
Από το γκουγκλ μπορείς να μάθεις και για το σχέδιο της occult elite για υποδούλωση της ανθρώπινης ψυχής.
Αλλά αυτό δεν σε συμφέρει.
Καλός πονηρίδης είσαι κι εσύ.
Οπότε Λατινικά μίλα με κάναν άλλο.

.

Δάσκαλε τι ξέρουμε για τον κύριο ;;;


.




.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 30 Νοέμ 2022, 15:30

Ασέβαστος έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 17:35
George_V έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 14:50
Otto Weininger έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 14:49
Ντροπή και αίσχος η απόφαση. Έπρεπε να έχουν ήδη απολυθεί.
Εχουμε εκλογές σε 3-4 μηνες.

Ψηφοι ειναι αυτοι. Να τους αφησουμε να πανε αλλου?
αυτη ειναι η ντροπη και το αισχος. ολα για τα ψηφαλακια
Μισό, δηλαδή λέτε ψεκάθαρα ότι η κυβέρνηση ελέγχει άμεσα και βγάζει δικαστικές αποφάσεις κατά βούληση μέσω του στε και από αυτήν την φασούλα αυτό που σας πειράζει είναι ότι το κάνει για να αρπάξει πρώην δυσαρεστημένες ψήφους.
Συνεχίστε, μη δίνετε σημασία.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 30 Νοέμ 2022, 16:33

Οργισμένος έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 13:25
BigChiefWahoo έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 11:26
Επιστρέφουν οι ανεμβολίαστοι υγειονομικοί στα πόστα τους.
Η Δικαιοσύνη αποκαθίσταται.
https://www.protothema.gr/greece/articl ... ionomikoi/
Προτείνω να βγούμε μπαλκόνια να χειροκροτήσουμε τους πραγματικούς ήρωες,τους ανεμβολίαστους υγειονομικούς (αλλά και όσους έδειξαν ΑΡΧΙΔΙΑ και δεν λογάριασαν δουλειές,γνωριμίες,λεφτά,προκειμένου να σώσουν την ανθρώπινη αξιοπρέπειά τους και να υποστούν τον ταπεινωτικό για το ανθρώπινο είδος εμβολιασμό,από την ...Pfizer !! :o:o ) Για όνομα του Θεού δηλαδή,άκου...Pfizer !! :o:o:-?:-?

Θανασάκη,σπείρε πόνο αγορίνα σε κάθε εμβολιασμένο γίδι :blm::smt038
Blima
*Vlima
Get a life and learn the basics,moron !

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 30 Νοέμ 2022, 16:34

taliban έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 13:26

Εκλογές έρχονται.
Ακριβώς.
Γι' αυτό και γίνεται λόγος για εμπαιγμό.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 30 Νοέμ 2022, 16:43

ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 13:35

Καλέ μου άνθρωπε, εμένα δεν με υποχρέωσε ουδείς να εμβολιαστώ, ακόμη και ως εργαζόμενη. Και δεν νομίζω ότι είμαι η μόνη. Συνέχισα να κάνω ράπιντ (όχι στην ίδια συχνότητα) επειδή ήταν προσωπική επιλογή. Κατά τα άλλα, σαφώς και θεωρώ αφελείς αυτούς που εμβολιάστηκαν για τον χ ή ψ λόγο (εργασιά, διασκέδαση κλπ) και μόλις πέρασε η απαγορευτική περίοδος, πέταξαν τις μάσκες και κυκλοφορούν στο χαλαρό εν μέσω πολυκοσμίας, ειδικώς όταν πρόκειται για μεσήλικους και άνω. Για τους νέους το καταλαβαίνω, για τους υπόλοιπους όχι.

Η ανοησία γενικώς, είτε σε εμβολιασμένους είτε σε ανεμβολίαστους, δεν έχει ηλικία.
Δεν διαφωνώ σε κάτι.
Ορθώς έπραττες.
Αλλά πόσοι νομίζεις ότι είχαν τη δική σου υπευθυνότητα να τεστάρονται σε τακτά χρονικά διαστήματα ; (μιλάω για εμβολιασμένους)
Ελάχιστοι σε ποσοστό,σου λέω εγώ.
Τους είδα στον περίγυρό μου,δεν χρειάζεται κάτι άλλο.
"Ιγώ ιέκανα του εμβόλιου" έλεγε το άλλο το γίδι στο Δημαρχείο και έβηχε θυμάμαι το καταχείμωνο,χωρίς μάσκα,ζμπούτσα τ' όλα.
Όλοι έτσι συμπεριφέρονταν,ο ένας επάνω στον άλλον στις καφετέριες,επειδή "έκαναν το εμβόλιο".
Αλλά υποχρεωμένοι σε ράπιντ,επαναλαμβάνω,ήταν μόνο οι ανεμβολίαστοι - και επί πληρωμή !
Πληροφοριακά,στη Γερμανία ήταν είτε δωρεάν σε συγκεκριμένες δομές,είτε 0,80 λεπτά σε φαρμακεία κλπ
Εδώ,5 ευρώ !
Ποιος κοροϊδεύει ποιον σε αυτή τη χώρα ; (δεν μιλάω για σένα για να είμαστε ξεκάθαροι)

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 30 Νοέμ 2022, 16:44

taliban έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 13:39
BigChiefWahoo έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 11:49

Είναι ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΣΩΛΗΝΑΡΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΩΝΑΝΕ ΣΤΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ :smt013:smt013:smt013
Είναι με το DNA του σορος τα σωληνάρια.
Λυπάμαι. Έχεις μολυνθεί.
I know...ήδη άρχισα να βγάζω διχάλα στη γλώσσα :a040:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 30 Νοέμ 2022, 17:01

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 15:27
BigChiefWahoo έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 12:20
George_V έγραψε:
29 Νοέμ 2022, 12:14
Google is your friend.
Ναι αλλά μην το λες όταν σε συμφέρει μόνο.
Από το γκουγκλ μπορείς να μάθεις και για το σχέδιο της occult elite για υποδούλωση της ανθρώπινης ψυχής.
Αλλά αυτό δεν σε συμφέρει.
Καλός πονηρίδης είσαι κι εσύ.
Οπότε Λατινικά μίλα με κάναν άλλο.
Δάσκαλε τι ξέρουμε για τον κύριο ;;;

Ναι εντάξει,εσύ το αναφέρεις χιουμοριστικά και με καλή πρόθεση,αλλά μην νομίζεις ότι όντως δεν υπάρχει κάτι εδώ.
Ποιος είναι ο Κοκλώνης στην τελική,τον ήξερες κι από πριν ; Εγώ,όχι.
Αλλά εμένα δεν με εκπλήσσει αυτό.Έχω ξεπεράσει το στάδιο του "σοκαρίστηκα" επειδή ο αγαπημένος μου καλλιτέχνης αποδεικνύεται παιδόφιλος,ή παντρεμένος με άντρα,ή serial βιαστής,ή ξέρω 'γω,καννίβαλος.Απεναντίας,δεν μου φαίνεται καθόλου παράξενο αν όντως συμβαίνει.Οι καλλιτέχνες είναι εγωίσταροι και από λίγο ως πολύ,ανώμαλοι.Έχω ασχοληθεί τόσο πολύ με τα backgrounds της showbiz,που το να μου εμφανιστεί σε σώου ο Κοκλώνης με ιλλουμινατικά/μασονικά σύμβολα,πλέον μου φέρνει νύστα.Έτσι κι αλλιώς όλα αυτά τα σώου έτσι στήνονται,με αιγυπτιακό βασιλικό στυλ.
Εμένα δεν με προβληματίζει αν ο Κοκλώνης είναι μία ακόμη puppet της elite,διότι,απλά,είναι.Όχι επειδή από πίσω του είναι μία πυραμίδα - αλλά επειδή το πόπολο τον τρώει στη μάπα κάθε μέρα,γι' αυτό είναι puppet.Αυτό που με ιντριγκάρει είναι το γιατί η elite θέλει συνεχώς και με κάθε τρόπο να μας υπενθυμίζει ότι είναι εδώ,τη στιγμή που η συντριπτική πλειοψηφία δεν έχει πάρει καν χαμπάρι την ύπαρξή της ; Και αυτό φυσικά εν γνώσει της.Οι τύποι ξέρουν ότι έχουν να κάνουν με ηλίθιους,εφόσον ηλίθιοι είμαστε και στο ρυθμό τους χορεύουμε.Γιατί όμως θέλει να μας το υπενθυμίζει συνεχώς λοιπόν,ότι είναι εδώ,εφόσον χαμπάρι δεν παίρνουμε ;
Έτσι,έχω καταλήξει στο ότι αυτός είναι ένας τρόπος ενδοεπικοινωνίας μεταξύ των,ή κάπως έτσι.Μία γλώσσα που έχουν αναπτύξει για να συνεννοούνται.
Στο Μουντιάλ να δεις τι γίνεται καθημερινά,από σύμβολα κλπ
Τς πτνς.

Πλέον δεν εντυπωσιάζομαι :D

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25122
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Είμαστε όλοι Θανασάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 30 Νοέμ 2022, 17:14

ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ

ο Θανασάκης έγινε Θανάσης
Διαλόστειλε τον φασίστα πατέρα του
Υψώθηκε πάνω από τις νεανικές του αγκυλώσεις
Κονταροχτυπιέται με τον λαϊκισμό
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών