προβλημα στενου κολπου

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Αλητάκι88
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: 24 Ιουν 2021, 19:41

προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλητάκι88 » 13 Ιαν 2023, 12:14

ρε μαλακες λετε να γεννηθηκα με στενο κολπο ή εγινε ετσι με τα χρονια γιατι δεν βρισκοταν κανεις που να γουσταρα να με πηδηξει; ενας μου ειχε πει οτι δεν υπαρχει στενος κολπος και θελει τροπο για να ανοιξει και λιγη ωρα παραπανω απο τον κανονικο, εγω τωρα στα 33 μου μετα απο αμετρητα γαμησια μολις και μετα βιας χωνω το ενα αντε και το δευτερο δαχτυλο μου στο μουνακι μου, αμα μου χωσει κανεις κανενα αγγουρι πουτσο πχ θα πονεσω, θα ματωσω και θα αρχισω τα κλαματα, χεστε μεσα, που να βρω συμβατο πουτσο με το δικο μου μουνι για να ηδονιστω οπως το θελω;

η πιο γαματη μου σταση παντως ειναι να ειμαι εγω απο πανω και να ανεβοκατεβαινω στον πουτσο του παρτενερ μου και θυμαμαι λίγο και το γυναικολογο μου οταν παει να με εξετασει και με ανεβαζει σ αυτο τη σκατοβαση παιρνει εναν τεχνητο πουτσο δικο του και δεν μου τον χωνει ευθεια, αλλα κανει μια κινηση σαν να πρεπει να περασει μια στροφη μεσα μου, μετα δεν εχω προβλημα, γαμιεμαι κανονικα.

εσεις τα ξερετε αυτα που σαν λεω η σας φαινονται κινεζικα; σας ετυχε ποτε να θελετε να γαμησετε μια κοπελα και να ανακαλυπτατε τελευταια στιγμη οτι εχει στενο κολπο και πρεπει να συμπεριφερθειτε αναλογα; για πειτε λιγο

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14588
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 13 Ιαν 2023, 12:35

Αλητάκι88 έγραψε:
13 Ιαν 2023, 12:14
ρε μαλακες λετε να γεννηθηκα με στενο κολπο ή εγινε ετσι με τα χρονια γιατι δεν βρισκοταν κανεις που να γουσταρα να με πηδηξει; ενας μου ειχε πει οτι δεν υπαρχει στενος κολπος και θελει τροπο για να ανοιξει και λιγη ωρα παραπανω απο τον κανονικο, εγω τωρα στα 33 μου μετα απο αμετρητα γαμησια μολις και μετα βιας χωνω το ενα αντε και το δευτερο δαχτυλο μου στο μουνακι μου, αμα μου χωσει κανεις κανενα αγγουρι πουτσο πχ θα πονεσω, θα ματωσω και θα αρχισω τα κλαματα, χεστε μεσα, που να βρω συμβατο πουτσο με το δικο μου μουνι για να ηδονιστω οπως το θελω;

η πιο γαματη μου σταση παντως ειναι να ειμαι εγω απο πανω και να ανεβοκατεβαινω στον πουτσο του παρτενερ μου και θυμαμαι λίγο και το γυναικολογο μου οταν παει να με εξετασει και με ανεβαζει σ αυτο τη σκατοβαση παιρνει εναν τεχνητο πουτσο δικο του και δεν μου τον χωνει ευθεια, αλλα κανει μια κινηση σαν να πρεπει να περασει μια στροφη μεσα μου, μετα δεν εχω προβλημα, γαμιεμαι κανονικα.

εσεις τα ξερετε αυτα που σαν λεω η σας φαινονται κινεζικα; σας ετυχε ποτε να θελετε να γαμησετε μια κοπελα και να ανακαλυπτατε τελευταια στιγμη οτι εχει στενο κολπο και πρεπει να συμπεριφερθειτε αναλογα; για πειτε λιγο
Η απάντηση κρύβεται στο ερώτημα.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14773
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 13 Ιαν 2023, 12:38

οκ φίλε

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16394
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 13 Ιαν 2023, 12:38

Ζενίθεδρος έγραψε:
13 Ιαν 2023, 12:35
Η απάντηση κρύβεται στο ερώτημα.
:smt005::smt005:

fatality
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23815
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 13 Ιαν 2023, 12:43

Κανα' κολπικό σάλιο σου τρέχει καθολου μαν μου, ή εισαι τελείως στεγνός? Ρωταω μηπως ειναι καμια ξηροκολπία κατι τετοιοπωςλεγεται.
Παιρνεις τιποτα περιεργα φαρμακα?

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15367
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 13 Ιαν 2023, 12:45

Αλητάκι88 έγραψε:
13 Ιαν 2023, 12:14
αγαπητή, είσαι τυχερή: έχω ακριβώς ο,τι χρειάζεται για την περίπτωσή σου. Το ίδιο πρόβλημα με τη στενότητα του κόλπου αντιμετώπιζε και η Βασίλισσα Αμαλία και θεωρείται αιτία της ατεκνία της. Εξετάστηκε κατα καιρούς απο ομάδα γιατρών και ακολουθούσε ειδική θεραπεία, την περίφημη μέθοδο των σπόγγων: διάβασε προσεκτικά

Εικόνα

Εικόνα
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1730
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 13 Ιαν 2023, 12:50

Για στενο Πρωκτο σε κοβω φιλε.

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10336
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 13 Ιαν 2023, 14:16

Αλητάκι88 έγραψε:
13 Ιαν 2023, 12:14
Εικόνα
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10093
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 13 Ιαν 2023, 14:39

Αλητάκι88 έγραψε:
13 Ιαν 2023, 12:14
ρε μαλακες λετε να γεννηθηκα με στενο κολπο ή εγινε ετσι με τα χρονια γιατι δεν βρισκοταν κανεις που να γουσταρα να με πηδηξει; ενας μου ειχε πει οτι δεν υπαρχει στενος κολπος και θελει τροπο για να ανοιξει και λιγη ωρα παραπανω απο τον κανονικο, εγω τωρα στα 33 μου μετα απο αμετρητα γαμησια μολις και μετα βιας χωνω το ενα αντε και το δευτερο δαχτυλο μου στο μουνακι μου, αμα μου χωσει κανεις κανενα αγγουρι πουτσο πχ θα πονεσω, θα ματωσω και θα αρχισω τα κλαματα, χεστε μεσα, που να βρω συμβατο πουτσο με το δικο μου μουνι για να ηδονιστω οπως το θελω;
Βγάλε το φωτογραφία και ανέβασε αγγελία.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 13 Ιαν 2023, 14:44

Το 88 κάτι μ θυμίζει πάντως

:smt017

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14773
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 13 Ιαν 2023, 14:50

νόμιζα πως μόνο εγώ το σκέφτηκα.σαν κόλπος είναι

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 13 Ιαν 2023, 14:53

κάτι άλλο μ θυμίζει, αλλά σπάω το κεφάλι μ και δεν μπορώ να βρω τι

:hammer:

Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1730
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 13 Ιαν 2023, 14:55

88 = HH (8ο γραμμα του αγγλικου αλφαβητου) = Hail Hitler (νεοναζι βαρανε τατουαζ με το 88 και εννοουν αυτο)

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14588
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 13 Ιαν 2023, 14:56

neon imposter έγραψε:
13 Ιαν 2023, 14:53
κάτι άλλο μ θυμίζει, αλλά σπάω το κεφάλι μ και δεν μπορώ να βρω τι

:hammer:
Υπήρχε στο παλιό κάποιος με το νικ alitaki. Δεν θυμάμαι αν είχε και το 88 αγκαζέ στο νικ, αλλά δήλωνε φανερά 88ρης.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: προβλημα στενου κολπου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 13 Ιαν 2023, 14:58

Space_Passenger έγραψε:
13 Ιαν 2023, 14:55
88 = HH (8ο γραμμα του αγγλικου αλφαβητου) = Hail Hitler (νεοναζι βαρανε τατουαζ με το 88 και εννοουν αυτο)
ΣΩΣΤΑ! :smt023

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών