Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 10 Οκτ 2023, 10:56

Gherschaagk έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:53
Beria έγραψε:
10 Οκτ 2023, 08:43
Εδώ πέθανε ρε ένας γείτονας στα 75, που είχε κάνει το εμβόλιο της ιλαράς όταν ήταν 7 ετών!!!

ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ??????
Δεν μπορώ. :smt005:

Πού ήσουνα; :p2:

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 10 Οκτ 2023, 10:58

Το Ισραήλ από τότε που μπολιασε μέχρι κ τις γάτες όλα πάνε κατά διαόλου, μέχρι και η Χαμας τους έκανε πλάκα στο νότιο Ισραήλ, έκαναν τους νεκρούς σε κάτι κάδους


giotis2005
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 10 Οκτ 2023, 11:32

Αυτό ρε μαλ@κα Αρίστο που ψάχνετε ότι θανατικό βρίσκεται από αγγελίες κηδειών και το μοστράρετε ως παρενέργεια δεν έχει περάσει από την μόδα πλέον?
Εμένα όταν πέθανε ο παππούς μου η γιαγιά μου έλεγε ότι έφταιγε κάτι που έφαγε το τελευταίο βράδυ!
Κάτι τέτοιος ειδήσεις ψάχνετε για να επιβεβαιώσετε την μαλακία που σας δέρνει!
Και μετά απορείτε γιατί σας λένε και ψέκες!

giotis2005
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 10 Οκτ 2023, 11:37

Ναύτης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:35
GoBzi έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:29
Εγώ νομίζω πως ο Αρίστος είναι καλή ψυχή (...)
Αυτό είναι αλήθεια (χωρίς πλάκα). Επίσης είναι από τους λίγους χρήστες που παρ' όλη την ομοβροντία καζούρας που τρώει σπανίως επιτίθεται ad hominem.
Έχει ενίοτε μια τσερβέλ-θολούρ βέβαια, αλλά κατά τ' άλλα είναι καλό παιδί κι αυτό είναι που μετράει τελικά. Προσωπικά, άνετα τον έκανα παρέα.
Είναι αυτό που λέμε αυτός που κάνει την παρέα να γελάει.
Προσφέρει άπλετο γέλιο που σε βοηθάει να ξεφεύγεις από τα προβλήματα της καθημερινότητας
Ίσως επιτελεί και έργο τελικά.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32760
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 10 Οκτ 2023, 11:41

Αρίστος έγραψε:
10 Οκτ 2023, 08:27
Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του Franka Wright για την επιλογή του να εμβολιαστεί με τα εμβόλια COVID-19

-Σκότωσαν τον Δημήτρη μας και τόσες άλλες ψυχούλες που ήταν μέσα στη καλή χαρά, γεμάτοι ζωή. Κυνηγήστε τους εγκληματίες που μας σκοτώνουν καθημερινά

Στον απόηχο των χορηγούμενων σφαγεών της Hamas oι νέοι Ναζί-όπως τους αποκάλεσαν Εβραίοι επιβιώσαντες του Ολοκαυτώματος- βλέπουν τη λίστα με τους θανάτους των εμβολιασμένων θυμάτων τους με τα εμβόλια ευθανασίας COVID-19 να μεγαλώνει διαρκώς.

Αυτή τη φορά ήταν η σειρά ενός πραγματικού gentleman, του επιχειρηματία-αντικέρ Δημήτρη Βήττου να φύγει ξαφνικά από τη ζωή.

By Wrong Man

Το αντίο από τη καλή του φίλη Franka Wright τα λέει όλα>

R I P You Left for Heaven Dimitri mou
God bless your soul. You should NEVER Agree to take the Vaccines
This is for everybody stay away from vaccines.
Δημήτρη μου Καλό Ταξίδι στον Παράδεισο
Θα μπορούσες να μην είχες φύγει Αδελφέ μου.
Με τον δικό σου θάνατο Θα προσπαθήσω να κάνω κάτι καλό τουλάχιστον. Γιατί ήσουν η χαρά της ΖΩΗΣ. Θα προσπαθήσω άλλη μια φορά να φωνάξω σε όλους μακριά από τα εμβόλια.

Σκότωσαν τον Δημήτρη μας και τόσες άλλες ψυχούλες που ήταν μέσα στη καλή χαρά, γεμάτοι ζωή.

Κυνηγήστε τους εγκληματίες που μας σκοτώνουν καθημερινά.

-Δημήτρη μου, μέσω εσένα ίσως γλιτώσουμε κάποιες άλλες ψυχές που θα ξυπνήσουν μέσα από τον πόνο μας.

Καλό πέρασμα αδελφέ μου. Κουράγιο Εβίτα μου και σε όλη την οικογένεια.

Η Χριστίνα Πολίτη έγραψε για τον Δημήτρη Βήττο>

Ο Δημήτρης Βήτος ήταν ένας ζεν πρεμιέ στην κινηματογραφική του ζωή. Ήταν φίλος, αγέραστος, ντόμπρος και σταράτος. Από τους φίλους που με τα χρόνια μεταλλάσσονται σε οικογένεια . Καλλονός μέχρι τέλους. A golden boy..Μας άφησε χθες ξαφνικά. Ίσως καλύτερα για εκείνον αλλά χειρότερο για μας. Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένειά του..@kalivit May you rest in peace.. you will be missed…🙏 #cosmopoliti #dimitrisvittos #rip

Εικόνα

https://kourdistoportocali.com/news-des ... -covid-19/

.
πηχτη ψεκ μαλακια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Οκτ 2023, 11:47

EKPLIKTIKOS έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:58
Το Ισραήλ από τότε που μπολιασε μέχρι κ τις γάτες όλα πάνε κατά διαόλου, μέχρι και η Χαμας τους έκανε πλάκα στο νότιο Ισραήλ, έκαναν τους νεκρούς σε κάτι κάδους
Έτσι κι αλλιώς θα πέθαιναν σε λίγο καιρό από το μπόλι με ένα φριχτό θάνατο, οι αντίμπολιαστες της Χαμάς τους έκαναν χάρη.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27037
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Ο μαλάκας της παρέας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 10 Οκτ 2023, 11:48

nik_killthemall έγραψε:
10 Οκτ 2023, 08:47
Beria έγραψε:
10 Οκτ 2023, 08:43
Εδώ πέθανε ρε ένας γείτονας στα 75, που είχε κάνει το εμβόλιο της ιλαράς όταν ήταν 7 ετών!!!

ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ??????
μλκα μου αυτο πηγα να γραψω κι εγω ... ψεκαριστος.
Δεν μπορώ να καταλάβω, τί βίτσιο είναι αυτό να προσπαθείς να είσαι το κέντρο της προσοχής και τελικά να είσαι ο μαλάκας της παρέας, που γελούν όλοι μαζί σου;
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32760
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 10 Οκτ 2023, 11:52

Αρίστος έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:04
GoBzi έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:00
Αρίστος έγραψε:
10 Οκτ 2023, 09:52

και ευχομαι να τα πει ακομη δυνατοτερα κι αυτη και οσοι χανουν τους δικους τους ανθρωπους.
Να δεις που θα φταίει το νερό. Κάπου είχα διαβάσει ότι το 100% αυτών που πίνουν νερό πεθαίνει, δεν μπόρεσα να επιβεβαιώσω όμως. Ψαχτο.


Να πας να τα πεις αυτα στη φιλη του.

Εγω απλα κοινοποιησα οσα εγραψε.

τα κοινοποιησες για να δουμε πως ειναι μια ψεκασμενη ηλιθια και να γελασουμε;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 10 Οκτ 2023, 11:54

Γελάτε εσείς με τον Αρίστο, γελάτε. Εγώ ξέρω ένα σωρό συνανθρώπους μας που έπαιρναν depon για τον πονοκέφαλο και πέθαναν.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 10 Οκτ 2023, 11:58

Τί είναι ετούτη είπαμε; Ελλάνια; :p3:

Καμμένα χαρτιά που υπάρχουν εκεί έξω.. :003:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

giotis2005
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 10 Οκτ 2023, 11:58

Isildur έγραψε:
10 Οκτ 2023, 11:54
Γελάτε εσείς με τον Αρίστο, γελάτε. Εγώ ξέρω ένα σωρό συνανθρώπους μας που έπαιρναν depon για τον πονοκέφαλο και πέθαναν.
κυκλοφορεί μια ολόκληρη λίστα στο ιντερνετ με ανθρώπους που πέθαναν λίγες ημέρες όπου κατανάλωσαν depon! Και αθλητές κιόλας
Πρόκειται για το μεγαλύτερο έγκλημα κατά της ανθρωπότητας στο βωμό του χρήματος απο τις φαρμακευτικές.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 10 Οκτ 2023, 12:00

Πασιφάη έγραψε:
10 Οκτ 2023, 11:58
Τί είναι ετούτη είπαμε; Ελλάνια; :p3:

Καμμένα χαρτιά που υπάρχουν εκεί έξω.. :003:
H χήρα του Ρίτσαρντ Ράιτ των πινκ φλοιντ διαβάζω. Ωραία γυναίκα, αλλά τι θα τράβηξε ο κακομοίρης....

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 10 Οκτ 2023, 12:01

giotis2005 έγραψε:
10 Οκτ 2023, 11:58
Isildur έγραψε:
10 Οκτ 2023, 11:54
Γελάτε εσείς με τον Αρίστο, γελάτε. Εγώ ξέρω ένα σωρό συνανθρώπους μας που έπαιρναν depon για τον πονοκέφαλο και πέθαναν.
κυκλοφορεί μια ολόκληρη λίστα στο ιντερνετ με ανθρώπους που πέθαναν λίγες ημέρες όπου κατανάλωσαν depon! Και αθλητές κιόλας
Πρόκειται για το μεγαλύτερο έγκλημα κατά της ανθρωπότητας στο βωμό του χρήματος απο τις φαρμακευτικές.
Και ασπιρίνη, μην ξεχνάμε την ασπιρίνη. Να καταλάβεις, όλοι όσοι την δοκίμασαν όταν βγήκε, έχουν πεθάνει. Όλοι όμως, μηδενός εξαιρουμένου. Και είμαι σίγουρος ότι θα ισχύσει και για όλους τους επόμενους, τα στατιστικά είναι αμείλικτα.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 10 Οκτ 2023, 12:02

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:00
Πασιφάη έγραψε:
10 Οκτ 2023, 11:58
Τί είναι ετούτη είπαμε; Ελλάνια; :p3:

Καμμένα χαρτιά που υπάρχουν εκεί έξω.. :003:
H χήρα του Ρίτσαρντ Ράιτ των πινκ φλοιντ διαβάζω. Ωραία γυναίκα, αλλά τι θα τράβηξε ο κακομοίρης....
:o Έλα ρε! Πω πω..
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών