Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Οκτ 2023, 12:39

Isildur έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:31
Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:25
Libre arbitre έγραψε:
10 Οκτ 2023, 09:15
.
Κρίμα. Ήταν πολύ φίλος του προπάππου μου. Μαζί πήγαν φαντάροι.
.
Διάβασα όλη την πρώτη σελίδα. Απάντησα πιο πάνω επειδή ήταν το πρώτο ποστ απάντησης στο θέμα. Φαντάστηκα ότι δεν θα βρω ποστ σαν το δικό σου, αλλά θα είναι σαν της πρώτης σελίδας όλα.
Μπράβο ρε φίλε.

Μιλάμε για έναν θάνατο και για πένθος. Και αντί απλά να δοθούν συλλυπητήρια, γράφουν στ 'αρχίδια τους το γεγονός προκειμένου να δείξουν ότι είναι σωστοί και δεν είναι Αρίστος. Ενσυναίσθηση μηδέν.
Ρε συ Χαό, δεν πάει έτσι.

Συνήθως είμαι από τους πρώτους που θα πούνε "σεβασμό στον νεκρό ρε, ακόμα ζεστός είναι" για όποιον και να πρόκειται και αν πρόσεξες κι εδώ ακόμα χαβαλέ μόνο για την "χήρα" έκανα. Αλλά τον τύπο αμφιβάλλω αν τον ήξεραν πάνω από 1-2 μέλη εδώ κι ο Αρίστος χρησιμοποίησε τον θάνατό του για να πει τον πόνο του για τα εμβόλια. Και το παρουσίασε (οκ, τα λόγια της χήρας... ξέρω, ξέρω) σαν να πέθανε κανένα προσκοπάκι απο ξαφνικίτιδα, ενώ ήταν ένας άθρωπος προχωρημένης ηλικίας, που απλά έτυχε (ίσως) να κάνει εμβόλιο πριν κανά-δυο χρόνια. Ε, η περισσότερη καζούρα που βλέπω εγώ στο νήμα και αφορά αυτό το θέμα, την ηλικία του δηλαδή που αναιρεί τα περί ξαφνικίτιδας, αλλά και έχει σαν αποδέκτη τον Αρίστο και όχι τον θανόντα.
Ναι ρε φίλε αυτό σχολιάζω. Κάνει ο Αρίστος τη μαλακία του. Αλλά οι υπόλοιποι, πόση ευαισθησία έχουν;
Άνοιξε ένα νήμα άλλο και πες για το τι μαλακίες λένε διάφοροι, πως χρησιμοποιούν τον θάνατο ή τον πόνο γενικά για να κάνουν το παιχνίδι τους και τέτοια. :102:

Ούτε εγώ τον ήξερα τον άνθρωπο. Και συχνά ενώ βλέπουμε νήματα με RIP και τέτοια, κάπου ίσως και να βαριόμαστε να προσθέσουμε ένα ακόμα ποστ και δεν δίνουμε πάρα πάνω σημασία. Απλά τους χρήστες κρίνω, με ξέρεις. θεωρώ ότι είναι θέμα για το φόρουμ.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Οκτ 2023, 12:43

Isildur έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:35
Σενέκας έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:32
Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:31


Έχω λάθος;
ναι. Ξαναδιάβασε
Αχαχαχα, τώρα είδα σε ποιο απάντησε.

Ρε συ Χαό!!! Έλεος. :lol:
Τι πράγμα;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Οκτ 2023, 12:45

Ναύτης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:35
Σενέκας έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:28
(...)

:lol:
Μη γελάς ρε φίλε, είναι σοβαρά τα πράγματα.
SpoilerShow
:smt005:
Σίγουρα. Κάτι θα ξέρεις παραπάνω.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

giotis2005
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 10 Οκτ 2023, 12:53

Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:25
Libre arbitre έγραψε:
10 Οκτ 2023, 09:15
.
Κρίμα. Ήταν πολύ φίλος του προπάππου μου. Μαζί πήγαν φαντάροι.
.
Διάβασα όλη την πρώτη σελίδα. Απάντησα πιο πάνω επειδή ήταν το πρώτο ποστ απάντησης στο θέμα. Φαντάστηκα ότι δεν θα βρω ποστ σαν το δικό σου, αλλά θα είναι σαν της πρώτης σελίδας όλα.
Μπράβο ρε φίλε.

Μιλάμε για έναν θάνατο και για πένθος. Και αντί απλά να δοθούν συλλυπητήρια, γράφουν στ 'αρχίδια τους το γεγονός προκειμένου να δείξουν ότι είναι σωστοί και δεν είναι Αρίστος. Ενσυναίσθηση μηδέν.
Ενώ ο Αρίστος όπου βλέπει θανατικό για να δικαιολογήσει την ψέκα του, τον προβάλλει. Ρε πάτε καλά?

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28240
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 10 Οκτ 2023, 12:56

vantono έγραψε:
10 Οκτ 2023, 09:10
Ξαφνικιτιδονήματα πάλι? Τώρα που (δυστυχώς) έχουν τελειώσει όλα?
Πλύντε κωλαρακια ψέκουλες, Χαρδάλιαρος στην περιφέρεια, θα βελαξετε πάλι!
Τι εννοείς έχουν τελειώσει όλα;Σταματησες να παίρνεις τις δόσεις σου ενω ο προβιντ θερίζει;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Οκτ 2023, 12:59

giotis2005 έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:53
Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:25
Libre arbitre έγραψε:
10 Οκτ 2023, 09:15
.
Κρίμα. Ήταν πολύ φίλος του προπάππου μου. Μαζί πήγαν φαντάροι.
.
Διάβασα όλη την πρώτη σελίδα. Απάντησα πιο πάνω επειδή ήταν το πρώτο ποστ απάντησης στο θέμα. Φαντάστηκα ότι δεν θα βρω ποστ σαν το δικό σου, αλλά θα είναι σαν της πρώτης σελίδας όλα.
Μπράβο ρε φίλε.

Μιλάμε για έναν θάνατο και για πένθος. Και αντί απλά να δοθούν συλλυπητήρια, γράφουν στ 'αρχίδια τους το γεγονός προκειμένου να δείξουν ότι είναι σωστοί και δεν είναι Αρίστος. Ενσυναίσθηση μηδέν.
Ενώ ο Αρίστος όπου βλέπει θανατικό για να δικαιολογήσει την ψέκα του, τον προβάλλει. Ρε πάτε καλά?
Ορίστε; Ποιοι να πάμε καλά;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Οκτ 2023, 13:11

Isildur έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:35
Σενέκας έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:32
Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:31


Έχω λάθος;
ναι. Ξαναδιάβασε
Αχαχαχα, τώρα είδα σε ποιο απάντησε.

Ρε συ Χαό!!! Έλεος. :lol:
Τελικά τι ρε;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22689
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 10 Οκτ 2023, 14:08

Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 13:11
Τελικά τι ρε;
προσπαθούν να σπιλώσουν την υπόληψη του λιβρε, δεν τους έφτασε ο πεθαμένος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Οκτ 2023, 14:09

enaon έγραψε:
10 Οκτ 2023, 14:08
Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 13:11
Τελικά τι ρε;
προσπαθούν να σπιλώσουν την υπόληψη του λιβρε, δεν τους έφτασε ο πεθαμένος.
Εγώ δεν κατάλαβα ρε φίλε. Είπε ότι ήταν φίλος με τον παππού του. Κάτι τέτοιο δεν είπε;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Οκτ 2023, 14:13

ΟΚ. Ειρωνεύτηκε και ο Λίμπρε. Μου τη λένε γι αυτό το λάθος, γιατί του είπα μπράβο. Αλλά είναι εντελώς η μπάλα στην εξέδρα. Για την ουσία αυτού που είπα τίποτα.

Νόμιζα ότι βρήκα έναν :102: τελικά δεν ήταν κανένας. Άρα μια χαρά όλοι τους :003:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22689
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 10 Οκτ 2023, 14:15

Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 14:09
Εγώ δεν κατάλαβα ρε φίλε. Είπε ότι ήταν φίλος με τον παππού του. Κάτι τέτοιο δεν είπε;
σου ειπα βρε, επειδή χαζογελάει ο ισιλδουρ νομιζουν οτι και ο λιβρε είναι καμένη ύπαρξη. Αλλα οχι, δεν εχει δείξει τετοια σημάδια.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 10 Οκτ 2023, 14:17

Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 13:11
Isildur έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:35
Σενέκας έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:32


ναι. Ξαναδιάβασε
Αχαχαχα, τώρα είδα σε ποιο απάντησε.

Ρε συ Χαό!!! Έλεος. :lol:
Τελικά τι ρε;
Ειρωνικό ήταν ρε, για την ηλικία του ζεν πρεμιέ.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Οκτ 2023, 14:19

Isildur έγραψε:
10 Οκτ 2023, 14:17
Χαοτικός έγραψε:
10 Οκτ 2023, 13:11
Isildur έγραψε:
10 Οκτ 2023, 12:35

Αχαχαχα, τώρα είδα σε ποιο απάντησε.

Ρε συ Χαό!!! Έλεος. :lol:
Τελικά τι ρε;
Ειρωνικό ήταν ρε, για την ηλικία του ζεν πρεμιέ.
Ναι το είδα μετά. Νόμιζα ότι είπε παππού αλλά είπε προπάππου. Μία από τα ίδια λοιπόν.
Λοιπόν; :102:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.


xioni
Δημοσιεύσεις: 1605
Εγγραφή: 11 Φεβ 2020, 23:30

Re: Πέθανε ξαφνικά και ο επιχειρηματίας Δημήτρης Βήττος. Η κραυγή της φίλης του για την επιλογή του να εμβολιαστεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xioni » 10 Οκτ 2023, 14:45

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:37
Ναύτης έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:35
GoBzi έγραψε:
10 Οκτ 2023, 10:29
Εγώ νομίζω πως ο Αρίστος είναι καλή ψυχή (...)
Αυτό είναι αλήθεια (χωρίς πλάκα). Επίσης είναι από τους λίγους χρήστες που παρ' όλη την ομοβροντία καζούρας που τρώει σπανίως επιτίθεται ad hominem.
Έχει ενίοτε μια τσερβέλ-θολούρ βέβαια, αλλά κατά τ' άλλα είναι καλό παιδί κι αυτό είναι που μετράει τελικά. Προσωπικά, άνετα τον έκανα παρέα.
Μακάρι να μπορούσε να πει κανείς και για σένα τα ίδια
Μια χαρά είναι ο Ναύτης και συμφωνώ ακριβώς στην περιγραφή του για τον Αρίστο. Αλλού τις εξυπνάδες σου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών