Τον έφαγα σαν άνδρας

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Τον έφαγα σαν άνδρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 01 Δεκ 2023, 18:30

Κοντεύω τα ήντα και μιας και είχα τελευταία μια νυχτερινή συχνοουρία, αφότου έκοψα το τσιγάρο, εδώ και 5 μήνες δλδ, είπα να επισκεφτώ ουρολόγο. Μου πήρε δείγμα ούρων η νοσοκόμα και με ρώτησε αν θέλω την εξέταση με τον υπέρηχο που κοστίζει ένα πενηντάρικο.
Κι αν δεν πληρώσω; την ρώτησα. Τότε, μου απάντησε, θα εξεταστείς μεν, αλλά με δάκτυλο δε. Ε, τότε, απάντησα εμφανώς ταραγμένος, ας τα δώσω τα πενήντα. Γυρνάει τότε η νοσοκόμα και με ρώτησε αν ενδιαφέρομαι για μια άλλη εξέταση, στην οποία όχι μόνο δεν πληρώνεις, αλλά τσεπώνεις κι ένα πενηντάρικο. Δηλαδή όχι μόνο θα πληρώσω, αλλά θα πληρωθώ κι από πάνω. Ναι, μου απάντησε και χαχάνιζε σαν ηλίθια. Θα σας τα εξηγήσει όλα ο γιατρός. Περίμενα λοιπόν και περίμενα. Και καρτέρι και καρτέρι... Το να χέρι κτυπαε το άλλο, από την απελπισιά. Ώσπου κτυπάει η πόρτα και μπήκε μέσα ο Λεμπρον Τζέιμς, στο πιο μαύρο και στο πιο θηριώδες. Εσύ είσαι ο γιατρός; Οκι, οκι! Εγκώ καθαρίζω. Ώ να σου γαμήσω. Με κοψοχόλιασες!
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών