Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19727
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 25 Ιαν 2024, 08:47

Οργισμένος έγραψε:
24 Ιαν 2024, 13:14
Green Dragon έγραψε:
24 Ιαν 2024, 08:03
hellegennes έγραψε:
23 Ιαν 2024, 21:16


Το ακριβώς αντίθετο έκαναν τα εμβόλια για την Covid. Αύξησαν πολύ γρήγορα και σε τεράστιο βαθμό την μετάδοση. Τα κύρια κύματα του κορωνοϊού ήρθαν μετά τα εμβόλια.
Τα εμβόλια για τον κορωνοϊό όντως ήταν άχρηστα από ένα σημείο και μετά αλλά δεν φταίνε αυτά για την αύξηση της μεταδοτικότητας. Η φυσιολογική εξέλιξη του ιού ήταν να πάει σε μεγαλύτερη μεταδοτικότητα και ηπιότερη νόσηση με τον καιρό.
Σου προσεφεραν τη θεση προεδρου στον ΠΟΥ τα καθικια ή ακομη περιμενουν;;;;
Σου προτείνω να περιοριστείς στο πεδίο της ειδικότητάς σου - τα ψυχιατρικά νοσήματα.

Εκεί ναι, σε ακούω.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10185
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 25 Ιαν 2024, 09:15

Τι γίνεται με τα χρωματοσωματα. Διοτι ένα τρανς άτομο συνεχίζει να έχει XY. Δεν επιρρεαζουν την πιθανή κύηση.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15061
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 25 Ιαν 2024, 10:09

Green Dragon έγραψε:
25 Ιαν 2024, 08:47
Οργισμένος έγραψε:
24 Ιαν 2024, 13:14
Green Dragon έγραψε:
24 Ιαν 2024, 08:03


Τα εμβόλια για τον κορωνοϊό όντως ήταν άχρηστα από ένα σημείο και μετά αλλά δεν φταίνε αυτά για την αύξηση της μεταδοτικότητας. Η φυσιολογική εξέλιξη του ιού ήταν να πάει σε μεγαλύτερη μεταδοτικότητα και ηπιότερη νόσηση με τον καιρό.
Σου προσεφεραν τη θεση προεδρου στον ΠΟΥ τα καθικια ή ακομη περιμενουν;;;;
Σου προτείνω να περιοριστείς στο πεδίο της ειδικότητάς σου - τα ψυχιατρικά νοσήματα.

Εκεί ναι, σε ακούω.
Ναι κυριε επιδημιολογε μας. ΟΤΙ ΠΕΙΤΕ ΣΕΙΣ...
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32749
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 25 Ιαν 2024, 10:31

Juno έγραψε:
24 Ιαν 2024, 20:31
Dwarven Blacksmith έγραψε:
24 Ιαν 2024, 16:55
Juno έγραψε:
24 Ιαν 2024, 16:48



Παρόμοια ποσοστά θα βρείτε επίσης και σε όσες δεν πηδιόνται με όλη την πυροβολαρχία δεξιά και αριστερά και τηρούν βασικότατους κανόνες υγιεινής (δεν χρησιμοποιούμε δημόσιες τουαλέτες, στο ντουζ δεν σκουπιζόμαστε με την πετσέτα της συναθλήτριας, αυτό το έχω δει μικρή, θα ξεράσω).
Που κατουράτε εσείς που δεν χρησιμοποιείτε δημόσιες τουαλέτες, έχετε μπουκάλι μαζί σας;
Στη δουλειά έχουμε και ένα μικρό μπουκάλι χλωρίνη που ρίχνουμε στη λεκάνη και φαρμακευτικό, αντισηπτικό σπρέι και ψεκάζουμε τα πάντα.
Χαρτί, μωρομάντηλα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δικά μας.
Σε εντελώς δημόσιο χώρο, δεν πάμε.

Αλλά είμαι και τυχερή και τα περισσότερα γραφεία από όπου πέρασα, κυρίως ανδροκρατούνται και η γυναικεία τουαλέτα μένει αποκλειστικά σε εμένα. Αυτό δεν ισχύει στην παρούσα φάση, άρα κάθε φορά έχει τελετουργικό.
εξω δε βγιανετε; μπυρες δεν πινετε;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: το εμβόλιο για τον HPV αποδείχθηκε πολύ αποδοτικό στην αποτροπή νόσησης από HPV, που προκαλεί τον καρκίνο του τραχήλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 25 Ιαν 2024, 10:44

hellegennes έγραψε:
25 Ιαν 2024, 00:09
stergiosbik έγραψε:
24 Ιαν 2024, 23:27
hellegennes έγραψε:
24 Ιαν 2024, 14:18


Α, ναι; Εσύ δηλαδή από την φράση «εμβόλιο εξαφάνισε το* καρκίνο τραχήλου της μήτρας» καταλαβαίνεις "το εμβόλιο για τον HPV αποδείχθηκε πολύ αποδοτικό στην αποτροπή νόσησης από HPV, που προκαλεί τον καρκίνο του τραχήλου της μήτρας";




* δεν ξέρω από πότε έγινε ο καρκίνος ουδέτερο, αλλά αυτό είναι το λιγότερο στο ποστ του ψευδοεπιστήμονα.
Ναι.
Μόνο αν είσαι ανεγκέφαλος μπορεί να μην το καταλαβαινες..
Τότε θα μιλάτε την ίδια γλώσσα που δεν είναι ελληνικά, απλά μοιάζουν και οι λέξεις σημαίνουν τελείως διαφορετικά πράγματα, γιατί αυτές οι δυο φράσεις δεν έχουν σχεδόν καμμιά σχέση μεταξύ τους.
τώρα είναι πιο κατανοητό?

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 25 Ιαν 2024, 10:46

Ο Καρκινος του Τραχήλ θα ηταν πολυ δυνατο ονομα για ισραηλινο χορορ μουβι.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: το εμβόλιο για τον HPV αποδείχθηκε πολύ αποδοτικό στην αποτροπή νόσησης από HPV, που προκαλεί τον καρκίνο του τραχήλ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 25 Ιαν 2024, 18:09

nowhere έγραψε:
25 Ιαν 2024, 10:44
hellegennes έγραψε:
25 Ιαν 2024, 00:09
stergiosbik έγραψε:
24 Ιαν 2024, 23:27


Ναι.
Μόνο αν είσαι ανεγκέφαλος μπορεί να μην το καταλαβαινες..
Τότε θα μιλάτε την ίδια γλώσσα που δεν είναι ελληνικά, απλά μοιάζουν και οι λέξεις σημαίνουν τελείως διαφορετικά πράγματα, γιατί αυτές οι δυο φράσεις δεν έχουν σχεδόν καμμιά σχέση μεταξύ τους.
τώρα είναι πιο κατανοητό?
Δεν χρειάζεται τα πάντα να είναι στον τίτλο. Ο τίτλος του νήματος θα μπορούσε να είναι απλώς "εμβόλιο HPV" και το κείμενο να είναι στο ποστ, αντί για την χοντρομαλακισμένη συνήθεια να ανοίγει κάποιος νήμα που δεν γράφει τίποτα και απλά παραθέτει κάποιο τουίτ λες και είπαμε ότι χρειαζόμαστε μποτ στο φόρουμ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 25 Ιαν 2024, 20:44

Ζενίθεδρος έγραψε:
24 Ιαν 2024, 23:15
Juno έγραψε:
24 Ιαν 2024, 20:47
Dwarven Blacksmith έγραψε:
24 Ιαν 2024, 20:40

:smt017
Δημιουργούνται περισσότερα ερωτήματα απ' ότι απαντώνται. Σε τι βοηθάει να είναι δικά σου το χαρτί και τα μωρομάντηλα; Τι εννοείς δεν πάτε σε εντελώς δημόσιο χώρο, όποτε σου έρθει απλά γυρίζεις σπίτι;
Δεν ξέρω, δεν έχω ακράτεια ούτε θα πιω ένα λίτρο νερό, αν βγω έξω. Γενικώς προσπαθώ να το αποφεύγω και τα καταφέρνω.
Υπάρχει καλύτερη λύση. Κατούρα όρθια.
:smt017

Για ποια την πέρασες, για τη Ντόρα Μπακογιάννη;;;; :smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17020
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 26 Ιαν 2024, 16:02

Ασέβαστος έγραψε:
25 Ιαν 2024, 10:31
Juno έγραψε:
24 Ιαν 2024, 20:31
Dwarven Blacksmith έγραψε:
24 Ιαν 2024, 16:55

Που κατουράτε εσείς που δεν χρησιμοποιείτε δημόσιες τουαλέτες, έχετε μπουκάλι μαζί σας;
Στη δουλειά έχουμε και ένα μικρό μπουκάλι χλωρίνη που ρίχνουμε στη λεκάνη και φαρμακευτικό, αντισηπτικό σπρέι και ψεκάζουμε τα πάντα.
Χαρτί, μωρομάντηλα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δικά μας.
Σε εντελώς δημόσιο χώρο, δεν πάμε.

Αλλά είμαι και τυχερή και τα περισσότερα γραφεία από όπου πέρασα, κυρίως ανδροκρατούνται και η γυναικεία τουαλέτα μένει αποκλειστικά σε εμένα. Αυτό δεν ισχύει στην παρούσα φάση, άρα κάθε φορά έχει τελετουργικό.
εξω δε βγιανετε; μπυρες δεν πινετε;
Πώς, βγαίνουμε.
Μπύρες δεν πίνουμε. Δεν μας αρέσουν.


Bazoomba έγραψε:
24 Ιαν 2024, 23:08
Aν σε πιάσει κόψιμο στον δρόμο;
Με είχε πιάσει και ευτυχώς που βρισκόμουν κοντά στο τοπικό ΚΤΕΛ. Περιττό να πω πως η τουαλέτα έμοιαζε με ιμπρεσιονιστικό πίνακα του Σεζάν μετά.
Δεν μου έχει τύχει. Εδώ έχω πάει σε τόσα μουσικά φεστιβάλ στην Ευρώπη και κατάφερα να μην πάω ούτε μία φορά. Επί 8ωρο και! Ούτε αυτό είναι σωστό, αλλά όταν έβλεπα να κυκλοφορούν γύρω μου τόσα ευρετήρια ΣΜΝ, ακόμα και το νερό το έπινα γουλίτσα γουλίτσα.

Α, και στις πεζοπορίες, όταν φτάναμε στο καταφύγιο, εγώ πήγαινα έξω, αντί για το WC. Όχι θα πήγαινα σε 4 τουαλέτες για 50 άτομα που τις χρησιμοποιούν εκείνη την ώρα ο ένας μετά τον άλλον :078:

Αλλά έχεις δίκιο. Αν δεν μπορείς να κρατηθείς, θα πας όπου βρεις.


Ζενίθεδρος έγραψε:
24 Ιαν 2024, 23:15
Υπάρχει καλύτερη λύση. Κατούρα όρθια.
Μου θύμισες μια συνάδελφο που είπε ότι μια φορά που ήταν έξω και δεν μπορούσε να κρατηθεί, ούρησε στον νιπτήρα που λογικά ήταν πιο καθαρός.
Πάει μετά η άλλη ανυποψίαστη και πλένει τα χέρια της.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 26 Ιαν 2024, 19:37

Juno έγραψε:
26 Ιαν 2024, 16:02
Ζενίθεδρος έγραψε:
24 Ιαν 2024, 23:15
Υπάρχει καλύτερη λύση. Κατούρα όρθια.
Μου θύμισες μια συνάδελφο που είπε ότι μια φορά που ήταν έξω και δεν μπορούσε να κρατηθεί, ούρησε στον νιπτήρα που λογικά ήταν πιο καθαρός.
Πάει μετά η άλλη ανυποψίαστη και πλένει τα χέρια της.
Ήταν γνωστή σου;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17020
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 28 Ιαν 2024, 20:36

Ζενίθεδρος έγραψε:
26 Ιαν 2024, 19:37
Juno έγραψε:
26 Ιαν 2024, 16:02
Ζενίθεδρος έγραψε:
24 Ιαν 2024, 23:15
Υπάρχει καλύτερη λύση. Κατούρα όρθια.
Μου θύμισες μια συνάδελφο που είπε ότι μια φορά που ήταν έξω και δεν μπορούσε να κρατηθεί, ούρησε στον νιπτήρα που λογικά ήταν πιο καθαρός.
Πάει μετά η άλλη ανυποψίαστη και πλένει τα χέρια της.
Ήταν γνωστή σου;
Συνάδελφος για μικρό χρονικό διάστημα. Μου έλεγαν πως είμαι υπερβολική, αλλά αυτή έγραψε ιστορία.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 28 Ιαν 2024, 22:16

Juno έγραψε:
28 Ιαν 2024, 20:36
Ζενίθεδρος έγραψε:
26 Ιαν 2024, 19:37
Juno έγραψε:
26 Ιαν 2024, 16:02



Μου θύμισες μια συνάδελφο που είπε ότι μια φορά που ήταν έξω και δεν μπορούσε να κρατηθεί, ούρησε στον νιπτήρα που λογικά ήταν πιο καθαρός.
Πάει μετά η άλλη ανυποψίαστη και πλένει τα χέρια της.
Ήταν γνωστή σου;
Συνάδελφος για μικρό χρονικό διάστημα. Μου έλεγαν πως είμαι υπερβολική, αλλά αυτή έγραψε ιστορία.
Και πως μπόρεσε και κατούρησε μεσα στον νιπτήρα, από μπρος ή με την όπισθεν;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 28 Ιαν 2024, 22:44

Green Dragon έγραψε:
25 Ιαν 2024, 08:47
Οργισμένος έγραψε:
24 Ιαν 2024, 13:14
Green Dragon έγραψε:
24 Ιαν 2024, 08:03


Τα εμβόλια για τον κορωνοϊό όντως ήταν άχρηστα από ένα σημείο και μετά αλλά δεν φταίνε αυτά για την αύξηση της μεταδοτικότητας. Η φυσιολογική εξέλιξη του ιού ήταν να πάει σε μεγαλύτερη μεταδοτικότητα και ηπιότερη νόσηση με τον καιρό.
Σου προσεφεραν τη θεση προεδρου στον ΠΟΥ τα καθικια ή ακομη περιμενουν;;;;
Σου προτείνω να περιοριστείς στο πεδίο της ειδικότητάς σου - τα ψυχιατρικά νοσήματα.

Εκεί ναι, σε ακούω.
Ναι ναι, είναι γιατρός.
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17020
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 29 Ιαν 2024, 10:39

Ζενίθεδρος έγραψε:
28 Ιαν 2024, 22:16
Juno έγραψε:
28 Ιαν 2024, 20:36
Ζενίθεδρος έγραψε:
26 Ιαν 2024, 19:37


Ήταν γνωστή σου;
Συνάδελφος για μικρό χρονικό διάστημα. Μου έλεγαν πως είμαι υπερβολική, αλλά αυτή έγραψε ιστορία.
Και πως μπόρεσε και κατούρησε μεσα στον νιπτήρα, από μπρος ή με την όπισθεν;
Δεν άντεξα να ρωτήσω λεπτομέρειες. Αυτό είπε πάντως.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Εμβολιο εξαφανισε το καρκινο τραχηλου της μητρας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 07 Φεβ 2024, 19:39

Scouser έγραψε:
23 Ιαν 2024, 21:12
πατησιωτης έγραψε:
23 Ιαν 2024, 20:45
Ο καρκίνος δεν είναι μεταδοτικός οπότε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.Όποια δεν θέλει ας μην το κάνει,δεν πρόκειται να βλάψει κανέναν άλλο.
Ενώ από τη μετάδοση του COVID ας πούμε, μας προστάτευαν τα εμβόλια. :smt005:
February 6, 2024
Ο Βασιλιάς Κάρολος προσποιείται ότι έχει “καρκίνο” για να προωθήσει τη νέα πανδημία καρκίνου (λόγω του ΕΜΒΟΛΙΟΥ COVID) και το… ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΟ!!!



Αυτές οι ανοησίες σχετικά με τον καρκίνο του Βασιλέα Κάρολου του Ηνωμένου Βασιλείου είναι μια προσπάθεια ομαλοποίησης του καρκίνου για τους μικρούς εγκεφάλους ανάμεσά μας (και υπάρχουν πολλοί!).


Το ΙΔΙΟ πρόγραμμα πλύσης εγκεφάλου για τον ψευδο-κορωνοϊό το χρησιμοποιούν ΚΑΙ ΠΑΛΙΝ τα ΜΜΕ, αλλά τώρα για τη πανδημία καρκίνου που, ΟΝΤΩΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ και σαρώνει πολλούς ανά τον κόσμο! ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ???

Μιλάμε εδώ για την ομαλοποίηση του ΚΑΡΚΙΝΟΥ για τις ΜΑΖΕΣ. Δέκα χιλιάδες διαγιγνώσκονται «τυχαία», ενώ τώρα μας λένε ότι το 50% του πληθυσμού θα νοσήσει από καρκίνο, συμπεριλαμβανομένου του “Βασιλιά”. Αναρωτιέμαι τι έβαλε στο σώμα του το 50% του πληθυσμού μόνο για να του δώσει μετά καρκίνο…; Χμμμ… Μπορείς να πεις το… ΕΜΒΟΛΙΟ κατά του COVID???!!!

Έχουμε πανδημία παιδιά;;; ΝΑΙ, η πανδημία του ΚΑΡΚΙΝΟΥ που έχουν κολλήσει πάρα πολλά εκατομμύρια σε όλο τον κόσμο εξαιτίας του ψευτο-εμβολίου κατά του ψευδο-COVID-19!!! Γι’ αυτό, όλοι μιλάμε σήμερα για καρκίνους-… ΤΟΥΡΜΠΟ που έχουν πλέον πάρα πολλοί… ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ με το μπόλι COVID.

Προφανώς λένε στους ανθρώπους που έχουν κολλήσει καρκίνο από το εμβόλιο για τον COVID ότι αυτή είναι η “νέα πανδημία” και ότι τυχαίνει να έχουν ένα “εμβόλιο κατά του καρκίνου” για να τους “θεραπεύσουν”!!!

Διαβάστε τώρα όλα τα παρακάτω tweets γιατί το X (Twitter) είναι ΓΕΜΑΤΟ αναρτήσεις ξύπνιων ανθρώπων που ΔΕΝ τσιμπάνε όταν ακούνε ότι ο βασιλιάς (της ΠΛΑΚΑΣ) έχει κολλήσει καρκίνο:











Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών