Πρόθυρα κρίσης

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Γραφικός

Πρόθυρα κρίσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 20 Νοέμ 2018, 22:51

Δεν μιλάω για τον εαυτό μου.
Αν κάποιος σας έλεγε ότι είναι στα πρόθυρα κρίσης πανικού, ή κατάθλιψης ή δεν ξέρω 'γω τι, κι ότι είναι τελείως μόνος του, φρεσκοάνεργος, χωρίς τρεχούμενο νερό, δεν έχει ηχεία στον υπολογιστή, έχει μόνο μπουκάλια με νερό και πολλά βιβλία, και χρειάζεται να καθυστερήσει την κρίση μέχρι αύριο που θα πάει να κλείσει ραντεβού σε θεραπευτή τι θα του προτείνατε;

Nero

Re: Πρόθυρα κρίσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 20 Νοέμ 2018, 22:52

Γραφικός έγραψε:
20 Νοέμ 2018, 22:51
Αν κάποιος σας έλεγε ότι είναι στα πρόθυρα κρίσης πανικού, ή κατάθλιψης
Δεν είναι το ίδιο Το α είναι άμεσος κίνδυνος,το β όχι

νύχτα

Re: Πρόθυρα κρίσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 20 Νοέμ 2018, 22:53

να μην είναι αναβλητικός







κχ κχ κχ :giggle:




(α, ρωτάει στα σοβαρά; σόρρυ)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος νύχτα την 20 Νοέμ 2018, 22:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25185
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Πρόθυρα κρίσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 20 Νοέμ 2018, 22:54

Περίμενα να δω ανάλυση για το Χρηματιστηριο. Φεύγω απογοητευμένος

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Πρόθυρα κρίσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 20 Νοέμ 2018, 22:55

Γραφικός έγραψε:
20 Νοέμ 2018, 22:51
Δεν μιλάω για τον εαυτό μου.
Αν κάποιος σας έλεγε ότι είναι στα πρόθυρα κρίσης πανικού, ή κατάθλιψης ή δεν ξέρω 'γω τι, κι ότι είναι τελείως μόνος του, φρεσκοάνεργος, χωρίς τρεχούμενο νερό, δεν έχει ηχεία στον υπολογιστή, έχει μόνο μπουκάλια με νερό και πολλά βιβλία, και χρειάζεται να καθυστερήσει την κρίση μέχρι αύριο που θα πάει να κλείσει ραντεβού σε θεραπευτή τι θα του προτείνατε;
Θα συμβουλευόμουν γιατρό άμεσα και δεν θα τον άφηνα μόνο του για κανένα λόγο. Θα ειδοποιούσα και δικούς του ανθρώπους αν ήξερα να προσέχουν επίσης.
Ίσως υπάρχει κάποια τηλεφωνική γραμμή που μπορεί να δώσει εξειδικευμένη βοήθεια σχετικά.

Άβαταρ μέλους
lonelyrider
Δημοσιεύσεις: 3730
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2018, 00:12
Phorum.gr user: lonelyrider
Τοποθεσία: Τόπος ζώντων

Re: Πρόθυρα κρίσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lonelyrider » 20 Νοέμ 2018, 22:56

Επείγοντα οπωσδήποτε και από την επομένη παράλληλα σε κάποια υπηρεσία προνοίας. Κοινωνική λειτουργός κτλ.
"Οἶδά σου τὰ ἔργα, ὅτι οὔτε ψυχρὸς εἶ οὔτε ζεστός· ὄφελον ψυχρὸς ἦς ἢ ζεστός, οὕτως ὅτι χλιαρὸς εἶ, καὶ οὔτε ζεστὸς οὔτε ψυχρός, μέλλω σε ἐμέσαι ἐκ τοῦ στόματός μου." (Αποκάλυψη 3,15-16)

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Πρόθυρα κρίσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 20 Νοέμ 2018, 23:02

Γραφικός έγραψε:
20 Νοέμ 2018, 22:51
Δεν μιλάω για τον εαυτό μου.
Αν κάποιος σας έλεγε ότι είναι στα πρόθυρα κρίσης πανικού, ή κατάθλιψης ή δεν ξέρω 'γω τι, κι ότι είναι τελείως μόνος του, φρεσκοάνεργος, χωρίς τρεχούμενο νερό, δεν έχει ηχεία στον υπολογιστή, έχει μόνο μπουκάλια με νερό και πολλά βιβλία, και χρειάζεται να καθυστερήσει την κρίση μέχρι αύριο που θα πάει να κλείσει ραντεβού σε θεραπευτή τι θα του προτείνατε;
Να γραφτεί πχόρουμ :102:

Ορέστης 35

Re: Πρόθυρα κρίσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 20 Νοέμ 2018, 23:12

Γραφικός έγραψε:
20 Νοέμ 2018, 22:51
Δεν μιλάω για τον εαυτό μου.
Αν κάποιος σας έλεγε ότι είναι στα πρόθυρα κρίσης πανικού, ή κατάθλιψης ή δεν ξέρω 'γω τι, κι ότι είναι τελείως μόνος του, φρεσκοάνεργος, χωρίς τρεχούμενο νερό, δεν έχει ηχεία στον υπολογιστή, έχει μόνο μπουκάλια με νερό και πολλά βιβλία, και χρειάζεται να καθυστερήσει την κρίση μέχρι αύριο που θα πάει να κλείσει ραντεβού σε θεραπευτή τι θα του προτείνατε;
Delta waves και βαλεριανα.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Πρόθυρα κρίσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 20 Νοέμ 2018, 23:17

Θα πήγαινα να του κάνω παρέα.
the end

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών